Сб, 23.01.2021, 04:27
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.5 Суспільство і Я » Демографічна криза в Україні (обговорення ситуації з народжуваністю в державі.)
Демографічна криза в Україні
kom_adm Дата: Пн, 03.09.2007, 00:46 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Шановні колеги! Не так то і давно, в 1996-97 рр. на каналі "1+1" постійно показували заставку "Ти не один - нас 52 мільйони". Думаю, цю рекламу запам’ятали багато українців. Скільки нас залишилося у 2007 році? Про це потрібно створити ще одну рекламу "Ти не одини - нас 46 мільйонів". Зробивши в Excel smile надскладні арифметичні операції з використанням формул, я прийшов до висновку, що за 10 років населення України зменшилося на 8 мільйонів! Це катастрофа. Щомісячно в Україні помирає близько 30 тис. громадян. Пологові будинки майже порожні. Смертність в багато разів перевищує народжуваність і як результат - 800 тис. громадян ми втрачаємо щороку. Зробивши ще деякі арифметичні обчислення, я підрахував, що в 2055-60 роках нас залишиться 3-4 мільйони, якщо продовжуватиметься така тенденція. Минулого 1-вересня до 1-го класу пішло на 25 тис. першачків менше. Цього року - ще на 60 (можливо, помиляюсь).
Отже, скоро нам буде не варто турбуватись про вивчення інформатики з 7-го чи 5-го класу, нам просто не буде кого вчити. Вчителі втратять години, відбудеться масове скорочення. Скажу за свою школу: у 2000 році в школі навчалося 640 учнів. У 2007 - 503. Україна займає перше місце в світі по рівні смерності.
Хотілося б почути вашу думку з приводу того, чи можливе вирішення в Україні демографічної проблеми, і які можливі шляхи вирішення треба шукати негайно. Як підняти рівень народжуваності?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:41
kom_adm Дата: Вт, 06.11.2007, 13:09 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Quote (XXX)
Зараз ріаень народжуваності дещо підвищився. І як результат недостатньо місць в дитячих садочках. С коро з цією проблемою зіткнутся і школи.

XXX, всі говорять про демографічну кризу, а ви стверджуєте, що рівень народжуваності підвищився! Я про таке не чув точно, лише знаю, що пологові будинки майже пустують і смертність в кілька разів перевищує народжуваність.
Newbie Дата: Вт, 06.11.2007, 16:18 | Повідомлення № 3
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (XXX)
XXX

Quote (Ковальчук_Олександр)
Ковальчук_Олександр

все правильно. рівень народжуваності трохи піднявся - в містах є незначна тенденція.
але загалом ситуація зовсім невтішна. помітно, що садочків бракує, бо реально їх мало залишилось працювати за своїм призначенням: їх або здали в оренду, або взагалі закинули. тому коли таки виникла потреба - нема куди подіти дітей. крім того, зараз пенсіонери працюють, тож внуків не бавлять - знову ж потреба в садочках.
але по кількості дітей - знаю що йде скорочення.
у мене - гімназія, тут учнів більше ніж в сусідніх школах - зараз 1200+ поряд така ж школа (по місткості) - там ледве 600 є.
є ще проблема 8го класу. знаю, що в районі є школи взагалі без цієї паралелі. у нас же наприклад цілих 2 класи.
kom_adm Дата: Вт, 06.11.2007, 17:12 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
У нас в школі постійно зменшується кількість учнів.
Quote (Newbie)
все правильно. рівень народжуваності трохи піднявся - в містах є незначна тенденція.

Незначна! cry А рівень смертності в містах і селах дещо зріс. І тенденція значна. Смертність в кілька разів перевищує народжуваність.
Думаю, що основним фактором є Чорнобель. В грі "Сталкер", в документації, я прочитав такий текст: "Більшість громадян України навіть не догадуються, що катастрофа на ЧАЄС в 1986 р. була не єдина. Нещодавно, в 2006 р. відбувся другий взрив ядерного реактора і масштаби другої аварії не набагато менші..." Ми живемо в країні, забруднені радіацією, в країні, де люди неймовірно зловживають алкоголем та тютюном, в країні... яка не має майбутнього. Україна вимирає і це є факт. Наші депутати-олігархи боролися за крісла виключно із-за принципу: знову дорватись до корита. Насипте свиням хорошого корму із потертим буряком, картоплею - від корита ви їх не відірвете, доки все не вилижуть. Наші олігархи доки не розграбують Україну до кінця - від корита не відійдуть. Адже там одні і ті ж самі, жодної нової свині (особи). happy
Newbie Дата: Нд, 18.11.2007, 13:43 | Повідомлення № 5
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
http://www.ukrcensus.gov.ua/g/d2_2001.gif - можна плакати
mouse Дата: Пн, 19.11.2007, 17:24 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Цікава тема.
Народжуваність зростає - повільно. Але до того рівня що було - далеко. Смертність також не стоїть на місці.

Щодо прогнозів. з 52 до 46. Ви ж не думаєте що 6млн померли??? Ще багато поїхали за кордон. Я чув таке - читав в газеті дослідження (сам читав) у 2050 році нас буде 37 млн. при умові що ніщо не зміне своїх тенденцій. Все таки як би там не було - рівень життя потрохи зростає. Якщо не буде в нас майданів, виборів кожен рік, пани у ВР почнуть приймати НОРМАЛЬНІ закони та слідкувати за їх виконанням - то все має бути добре!

kom_adm Дата: Пн, 19.11.2007, 19:32 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Quote (mouse)
Народжуваність зростає - повільно.

Сучасний стан екології, особливо в Україні, залишає бажати кращого. Відсоток ракових захворювань в Україні постійно зростає. Стрімко росте число ВІЛ-інфікованих. Я трішки песиміст, тому і прогнози в мене песимістичні. Виливи нафти в море, природні катастрофи, забрудненість землі ядерними відходами та відходами виробництва заводів, фабрик. Повітря насичене шкідливими речовинами. Людина вторглася в природу і повністю порушила екосистему. Природа відплатить по всім правилам. Не до добра це все. :'(
Будемо надіятись на краще.
Quote (mouse)
...пани у ВР почнуть приймати НОРМАЛЬНІ закони та слідкувати за їх виконанням...

На це я й не надіюсь. Вони ж постійно думають про свої кармани безрозмірні. А хто для них український народ? Раби, нелюди, робоча сила.
mouse Дата: Ср, 21.11.2007, 22:35 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Важко з Вами не погодитись, колего! Будемо вірити, що не тільки гроші для народження дитини будуть виділяти, але й для забезпечення її вихователями в садочку, які будуть заробляти гідні гроші, вчителями поч школи - не будуть заробляти - як двірник....В нас студенти після коледжу зробляють (як вчитель початкової школи) - 560-600 грн :'( А яка відповідальність на вчителеві!!!!!! Та за такі гроші... студенти йдуть не в школу - а у магазини мобільного звязку, магазини орг техніки. Та мають там більше ніж 1000 грн, практично не напружуючись. Без педрад, без конспектів, батьківських зборів... так стає образливо за нас вчителів... Бабусі на цигарках біля зупинок більше заробляють....
А держава хоче щоб в школу хтось йшов.... У нас завжди повно вакансій.... І так буде до тих пір, поки слово вчитель не буде асоц з престижною роботою. А так інколи соромно зізнатися знайомим що ти вчитель. А по ТВ кричать про підвищення платні. Та якщо б не 2 (майже) ставки....ех....

А це добре якщо хоч батьки на Україні. А то як не глянеш - батьки "капусту" заробляють, інколи не знають в який клас ходить дитина. Ось Вам і вся демографічна криза. Це криза соціальна.

Цікава була річ. На ТВ показали як молоді люди скоїли вбивство знайомого(там був жах). Їх визнали психічно здоровими. Диктор говорить, якщо вони здорові...напевно суспільство хворе!!!! Мені здається досить влучно. В наше життя входить за норму вбивства, грабіжі банків (в Україні дуже вже часто - це певно амер фільмів надивилися?).

..............

RomanPetrovich Дата: Чт, 22.11.2007, 09:21 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (mouse)
...напевно суспільство хворе!!!

Повністю згідний, ця хвороба поширюється зі швидкістю геометричної прогресії. Настає пік зубожіння духовного, люди перетворюються в зомбі. Але радує те, що після великого падіння настає великий злет. Повірте, вся гниль відкинеться сама собою, розквіт України не за горами!
W-w-W Дата: Вт, 05.02.2008, 19:49 | Повідомлення № 10

дійсно Україна переживає нелегкі часи, суспільство міняється і нажаль в ненайкращу сторону. В нашому селі щороку жителів менше і менше, а діток теж народжується мало. Коли я вчився то було в школі 250 дітей, через декілька років- 186 ч. А як далі? Чого нам чекати в майбутньому, як ми знаєм яке суспільство зараз
Ogorodets Дата: Вт, 05.02.2008, 21:03 | Повідомлення № 11
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (RomanPetrovich)
розквіт України не за горами!

На підставі чого? Ресурсів немає, часткова енергетична залежність від інших держав, основна маса крупних промислових підприємств продана іноземцям і приносить доходи в їх країни, то що не продане - продасться для виплати заборгованостей Ощадбанку СРСР. З якого переляку Україна розцвіте?

KulAlex Дата: Ср, 06.02.2008, 05:46 | Повідомлення № 12
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
По статистичним даним в цівілізованих країнах світу (до яким ми прямуємо) сільського населення становить 15%, а в нас 45%. А взагалі по даним вчених через 15 років в Україні буде 35 млн. людей, що буде нормою для такої держави як Україна (площа, географічне положення, природні ресурси і т.д., а не політичний аспект)
oleg_teacher Дата: Вт, 12.02.2008, 11:13 | Повідомлення № 13
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Дуже цікаве і почасту правильні вислови лунають серед Вас. Цікаво, а як ви боретеся з демографічню кризою. Як Ви сприяєте тому, щоб класи були повні і т.д. Про себе хотілося б сказати: мені всього 25 літ, але я вже 1 людину через 4 роки зможу віддати на благо вчителям!!! biggrin
Varkan Дата: Ср, 13.02.2008, 10:33 | Повідомлення № 14
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (oleg_teacher)
мені всього 25 літ, але я вже 1 людину через 4 роки зможу віддати на благо вчителям!!!

Сопляк. деякі в твоєму віці уже 2-3 можуть віддавати happy

W-w-W Дата: Чт, 14.02.2008, 19:45 | Повідомлення № 15

Quote (Varkan)
Сопляк. деякі в твоєму віці уже 2-3 можуть віддавати

Це вже Ви занадто загнули з висловлюванням в сторону свого колеги, стосовно покращення ситуації то треба, щоб держава звернула увагу на дану проблему, а вона закони приймає одні, говорить друге, а робить третє. Платять за дитину тисячі, а хто їх переважно родить алкоголіки і ті що хочуть заробити, вони ж не думають про майбутнє. Нормальні люди незавжди спішать з повненням в родині, оскільки важкуваті часи настали, а інші штампують і думають, що добре діло зробили

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.5 Суспільство і Я » Демографічна криза в Україні (обговорення ситуації з народжуваністю в державі.)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.