Пт, 22.09.2017, 18:27
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 10«1234910»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.5 Суспільство і Я » Про інформатизацію освіти (як ви відчуваєте інформатизацію на собі і що вона вам дає)
Про інформатизацію освіти
Шестопалов Дата: Пт, 05.03.2010, 12:30 | Повідомлення № 16
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 167
Quote (NataliyG)
Вибачте пане Шестопалов але я на вашому сайті не знайшла ціни книжки. Взагалі щось на вашому сайті не можу знайти цін. Де таку інформацію можна отримати. Я хочу прорекламувати вашу книжку серед своїх колег.

Нарешті! А то я подумав. що чимось Вам не догодив своїм повідомленням №4 від 03.03.10, у якому висловив готовність вислати БЕЗКОШТОВНО для ваших вчителів 10 посібників "Лікбез для вчительок" + СД.
А замовлення робити на сайті "Аспект" дуже просто, потрібно перейти за посиланням "Зробити замовлення", там всі ціни, також рахується загальна сума замовлення за вказаним там же алгоритмом.
Про всяк випадок дублюю інформацію тут:
Засоби викладання iнформатики дивись:
http://aspekt-edu.kiev.ua
Зробити замовлення:
http://aspekt-edu.kiev.ua/order1
PTetyana Дата: Пт, 05.03.2010, 14:58 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Quote (Nicola)
Я думаю що краще ПО встановлювати САМОМУ. Взагалі у к.к. повинен бути один господар. Менше проблем у технічному плані.

Цілковито з вами погоджуюся. Мала сумний досвід, коли в класі було кілька хазяїв. Був, навіть, лаборант після якого весь клас інколи не працював ...
У нас вчителі проходять курси "Користувачів", але, як правило толку мало. Ті хто хоче мати знання, то щось роблять і запамятовують матеріал, а більшість каже - воно мені нащо - і ходять лише для галочки.
Клас інформатики у нас один на всю школу (бл. 600 учнів), майже весь день зайнятий, тому часу для проведення інших уроків не так уже й багато. Провести звичайни урок легше, учні не особливо розумні (в місті є ліцей, НВК - майже всі розумні там), не хочеться, не вмію - основні причини, тому й не проводяться такі уроки.
volevikt Дата: Пт, 05.03.2010, 19:54 | Повідомлення № 18
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Quote (Newbie)
10000 Words я колись бачила, здається це "досівська" програмка, чи ні?

Ця програма працює під Windows. Особисто мені та учням дуже подобається. Отримала її в комплекті з комп'ютерним класом 3 роки тому.
Розрахована на учнів 7-11 класів, хоча використовую, починаючи з 5 класу. Учні мають можливість вибрати клас та тему ("Моя сім'я", "Спорт та ігри" і т. д.), та вчити слова з цієї теми: на екрані з'являються слова на англ. мові та їх переклад, диктор озвучує ці слова (учні працюють в навушниках). Вивчивши слова з даної теми, учні переходять до практики та тестування, яке може бути з варіантами відповідей або письмовим, де учневі потрібно надрукувати правильну відповідь. В кінці тестування маємо результат з процентом правильних відповідей.
Вибачте, можливо написала дещо сумбурно. Якщо цікавить щось конкретне по роботі з цією програмою пишіть - спробую відповісти. :)
У прикріпленні конспект уроку (на жаль, без малюнків; ілюстративний матеріал готувала в школі, а вдома програма не встановлена)
Прикріплення: 26.doc(56Kb)
mudrak Дата: Вт, 09.03.2010, 10:36 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Рейтинг: 32
Quote (volevikt)
Особисто мені та учням дуже подобається.

Мені теж подобається, жаль що проект не розвивається далі, у всякім разі, я не чув про цю програму більше ніде. Цікаво, чи можна до неї дописати кілька фрагментів, щоб було можливо дописувати теми не лише з англійської мови (в німецькій є ще такі літери як ß, ö, ä, ü )? І якщо Ви нею користуєтесь, записуєте нову тему (зі звуком) на учительському комп'ютері, то як краще перекопіювати її на весь клас? (я кожен раз переписую всю папку Sound, щоб не заплутатаись).
volevikt Дата: Вт, 09.03.2010, 13:00 | Повідомлення № 20
Перспективна вчителька
Quote (mudrak)
якщо Ви нею користуєтесь, записуєте нову тему (зі звуком) на учительському комп'ютері, то як краще перекопіювати її на весь клас?

Коли прийшов комп'ютерний клас, ця програма та ряд інших вже були встановлені на вчительський та всі учнівські комп'ютери.
Я не вчитель англійської мови, а тому мені достатньо тих тем, які пропонуються, на ті пару уроків, які відводяться вкінці навчального року для роботи з ППЗ навчального призначення.
На щастя, в нас ПРЕКРАСНИЙ вчитель іноземної мови, яка разом з американським вчителем (волонтером з корпусу миру) працює над вдосконаленням мовленнєвих навичок учнів, а програма, як Ви розумієте, є лише тренажером для вивчення слів та словосполучень з данної теми.
Прикріплення: Doc1.doc(202Kb)
mudrak Дата: Вт, 11.05.2010, 23:10 | Повідомлення № 21
Активний учасник
Рейтинг: 32
А от іще про інформатизацію: Програма "один учень - один комп'ютер". Хтось знає що воно таке? Їздила завуч на семінар - каже не для бідних програмка, тобто не для нас. В інтернеті подивився - одні дифірамби (погана прикмета), то може справді простий Microsoftовський промоушин?
mouse Дата: Вт, 11.05.2010, 23:47 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (mudrak)
простий Microsoftовський промоушин?

Та ні, не простий, а як раз вишуканий. Через кілька років будемо під каблуком у дрібномягеньких.
pet Дата: Ср, 12.05.2010, 00:40 | Повідомлення № 23
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (volevikt)
10000 Words я колись бачила, здається це "досівська" програмка, чи ні?

ЛЮДИ!!!! у кого є???? у мене на установчому диску під наліпкою 10000 Words чогось записано таблицю Менделеева, а я з машини неправильно скопіював- тепер не озвучує, хоча звукові файли є....
тобто втратився звязок звукового файла з програмою...

Додано (11.05.2010, 23:29)
---------------------------------------------
volevikt, у Вас є???? може домовимся поштою накладною платою, або поміняю на те що Вам треба)))

Додано (11.05.2010, 23:40)
---------------------------------------------
Шестопалов,
маємо намір перейти на посібники Вашого видавництва. Може порекомендуєте варіант для гуманітарного профілю?

Ktara Дата: Ср, 12.05.2010, 00:47 | Повідомлення № 24
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
pet, у женщины опасно спрашивать "что ей надо" или "чего она хочет".
Для перечисления не хватит символов в одном сообщении на форуме :)
volevikt Дата: Ср, 12.05.2010, 00:49 | Повідомлення № 25
Перспективна вчителька
pet, читайте ОП.
Уважніше копіюйте цитати. Перша цитата, яку Ви вставили в повідомлення, не моя, а Newbie. :)
Quote (pet)
volevikt, у Вас є????

В мене багато чого є. :)
В тому числі і ППЗ "10000 Words".

Відредаговано: volevikt - Ср, 12.05.2010, 00:59
volodschool2 Дата: Ср, 12.05.2010, 00:51 | Повідомлення № 26
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Quote (pet)
у мене на установчому диску під наліпкою 10000 Words чогось записано таблицю Менделеева

А я думав, що це в мене глюки. Маю такий же диск - наліпка від 10000 Words, а насправді там записана "Таблиця Менделеєва". Отже, таких дисків по Україні багато! Правду люди кажуть, що не завжди треба вірити написаному на заборі ;) .
pet Дата: Ср, 12.05.2010, 00:56 | Повідомлення № 27
Патріот
volevikt, я її цитату у Вас копіював)))
Ktara, мдя... загнали Ви мене- навіть не знаю що сказати B)
volodschool2, я бачу нас з тобою ще не раз життя зведе ;)
Ktara Дата: Ср, 12.05.2010, 00:59 | Повідомлення № 28
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
pet, девушке (женщине) надо указывать конкретный список для выбора, а то у вас символов не хватит в сообщении чтоб бы написать, что Вы можете предложить :)
pet Дата: Ср, 12.05.2010, 01:02 | Повідомлення № 29
Патріот
Ktara, завтра складу - багато чого є)))
gromko Дата: Ср, 12.05.2010, 14:06 | Повідомлення № 30
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
Quote (mudrak)
Програма "один учень - один комп'ютер". Хтось знає що воно таке? Їздила завуч на семінар - каже не для бідних програмка, тобто не для нас. В інтернеті подивився - одні дифірамби (погана прикмета), то може справді простий Microsoftовський промоушин?

Є така програма, досить цікава, але вона "від" Intel. Суть у тому, що кожен учень отримує Classmate PC - маленький ноутбук (скоріше нетбук). Школи, що є учасниками експерименту отримують їх комплект безкоштовно, але потрібен сервер та необхідно забезпечити доступ до інтернету. Програмне забезпечення - те, що й у стандартній windows+office.
Значно цікавіша програма OLPC (стодоларовий комп’ютер). Комп’ютери отримують учні шкіл країн-учасників, У Парагваї (чи Уругва?) всі учні шкіл отримали такі комп’ютери. Вони постачаються з комлектом навчального ПЗ, протиударні,пило-, водозахищені, яскравих кольорів, не мають рухомих частин, мають понижене енергоспоживання, через Wi-Fi об’єднуються у мережу, можуть бути використані в якості електронного підручника. В Росії є з десяток, в Україні - жодного, оскільки є конкурентом Classmate PC і використовує операційну систему не-windows.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.5 Суспільство і Я » Про інформатизацію освіти (як ви відчуваєте інформатизацію на собі і що вона вам дає)
Сторінка 2 з 10«1234910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.