Чт, 19.10.2017, 10:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.8 Мобільні телефони і зв’язок » Вплив "мобільника" на учня (чого більше : позитивного чи негативного в такому впливі?)
Вплив "мобільника" на учня
ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Чт, 13.05.2010, 13:17 | Повідомлення № 1
Експерт по тестах
Нагороди: 1
Рейтинг: 7
Пропоную ще раз поговорити на цю тему:

З якого віку слід купувати мобільний телефон дитині? З якими можливостями, і чому саме такий?
Подискутувати, чи дійсно дуже шкідливий вплив чинить мобільний телефон на учня? Чи потрібен він йому взагалі?

ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Чт, 13.05.2010, 13:27 | Повідомлення № 2
Експерт по тестах
Як з цим в Іспанії : http://coolschool1.at.ua/publ/5-1-0-70

+ робота Криворізького природничо – наукового ліцею про "Вплив електромагнітного поля мобільного телефону
на організм людини"

(p.s. здається, Andrey123q, цей матеріал розмістив, тому, будь-ласка, замініть урл-посиланням)

Прикріплення: _____.rar(167Kb)
mudrak Дата: Чт, 13.05.2010, 18:16 | Повідомлення № 3
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
Попри всі впливи на здоров'я, мобльний дитині треба (школа далеко, підвіз нерегулярний, вовки, "маняки"...). Коли? - Як тільки навчиться ним користуватись. Який? - Якомога простіший і дешевший (без ігор) і головне без грошей на рахунку (лише на виклик).
Bandalak Дата: Пт, 14.05.2010, 16:00 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Якщо не зловживати, користувтися тільки при потребі - то шкода мінімальна.
Але як навчити дитину не зловживати мобілкою?
Наприклад дибільний тарифний план ДіджусБезлім у руках нашої молоді безперечно і душе швидко приведе до раку мозку!
Американці та Японці про це кричать у повний голос. Шведи із самого покчатку ведуть розумну мобільну політику.
А у нас про це говорти заборонено, адже занадто великі гроші крутяться у колах наближених до мобільних операторів. Їм здоров'я нації до лямпочки, головне набити кишені! :*
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 14.05.2010, 18:09 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Bandalak)
Їм здоров'я нації до лямпочки, головне набити кишені!

Однозначно Ви праві.
Але я замічаю тенденцію, що учні самі хочуть говорити, і часто годинами. Так, більшість з них або на Діджус "безлім" або на Київстар "багато розмов" або на Лайф (там здається аналогічний тарифний план). І що дивно, я постійно говорю своїм учням, що не рекомендується говорити по мобільному більше 10 хвилин на день, бо це дуже шкідливо і в майбутньому матиме тяжкі наслідки, також розповідаю, що ці безліми - це соціальне зло, спрямоване проти нації заради грошей, а самі учні часто або обурюються, що мол не ваше діло або взагалі відповідають посмішкою і продовжують говорити. Вони не заперечують про шкоду, але для багатьох це як наркотик, до хорошого швидко привикають. У мене 4-ро племінників, 2-є з них хлопці (10, 11 клас) зі своїми дівчатами розмовляють щодня щонайменше по годині! Спроба вплинути на них не дала результату. Молодь в більшості "обезбашена", знають про шкоду і мобілок і кальяну і спиртного, але ні перед чим не зупиняються. Зазвичай людина усвідомлює щось, коли справа доходить до крайнощів, і тоді зупиняється, але, нажаль, вже пізно.
Маргарита Дата: Пт, 14.05.2010, 18:29 | Повідомлення № 6
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
У Японії, США та Швеції діють цілком обґрунтовані санітарні норми користування мобільним зв'язком.
Вхідні+вихідні <= 30 хв./добу та
<= 5 хв. за один сеанс.
Хто порушує цю норму платить за мобільний зв'язок вдесятеро більше і щоразу прослуховує 10 секундні повідомлення про шкоду довгих розмов.
А ще кажуть, що стандарт CDMA впливає на здоров'я у 100 разів менше ніж GSM. Розвинені країни світу найближчим часом від GSM відмовляться повністю.

Особисто я стараюся мобілою не зловживати, але інколи із своїм хлопцем можу поговорити годину без перерви, коли є про що. >:)
Для цього ставлю телефон на балконі, чи на кухні і використовую блютуз-гарнітуру.
Без гарнітури розмовляю не більше 30 секунд. Це вже стало моєю звичкою. Мене навчила біда двох моїх подруг. Вони ще 3 роки назад користувалися безлімом від Білайн, до телефонів прикупили запасні батереї. Розмовляли по 2-3 години у день без реальної потреби. Минулої осені одна з них померла в Німецькій клініці від пухлини в мозку, інша нині приймає курс інтенсивної хімеотерапії у Донецьку.
Після цих випадків усі знайомі перейшли на посекундні тарифи і бояться стати наступними онкопацієнтами.
Одного разу я посміла виступити з цією проблемою на конференції в Івано Франківську по сучасних технологіях. Мене там осміяли і сказали, мов не звертайте уваги, дівчинка начиталася казочок та й прикалується з нас. <_<
Будьте обережні!

Oxana_cher Дата: Пт, 14.05.2010, 18:40 | Повідомлення № 7
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Quote (Маргарита)
Мене навчила біда двох моїх подруг.

Я могу назвать более двух десятков подобных случаев. Моя соседка по лесничной клетке физик ядерщик, она работает главным инженером лучевой терапии оласной онкобольницы. Самое страшное, что всё руководство больницы подписало секретное распоряжанеи об не распространении статистики по опухолях головного мозга, связаных с мобильным телефоном!!!
Я уверенна, что и нас скоро прикроют за болтовню по этому вопросу. Буду счастлива, если окажусь не права!!!

Відредаговано: Oxana_cher - Пт, 14.05.2010, 18:42
Bandalak Дата: Сб, 15.05.2010, 03:01 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
Маргарита, Oxana_cher, не лякайте народ! І без вас страшно! :*
sgrecords Дата: Сб, 15.05.2010, 10:51 | Повідомлення № 9
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Quote (Маргарита)
використовую блютуз-гарнітуру.

Хто довів що це теж безпечно?
$LORD$ Дата: Сб, 15.05.2010, 14:41 | Повідомлення № 10
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
Подискутувати, чи дійсно дуже шкідливий вплив чинить мобільний телефон на учня? Чи потрібен він йому взагалі?

проглядаю тему і не розумію, як таке можна писати, і не дивитись в корінь проблеми. З ваших слів я зрозумів, що тільки телефони несуть шкоду при тривалих розмовах, але ж це квіточки, ви ж подивіться навкруги, що не так страшно як довго говорити, як оті вишки, що розміщені у кожному населеному пункті для кожного оператора, яка їх потіжність, що навіть говорити не треба, однієї вишки вистачить наробить людині шкоди
ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Сб, 15.05.2010, 15:01 | Повідомлення № 11
Експерт по тестах
$LORD$,
пропонуєте, позносити всі вишки? Пропонуєте не їздити на автомобілях, бо величезна к-сть автокатастроф відбувається?
Що ще запропонуєте?

Встановлення та розташування оцих ось вишок - це також проблема, про яку також потрібно говорити (але бажано в новій темі, створеній вами)
А в цій темі ви краще напишіть, чи потрібно забирати мобільного телефона в дитини 6-13 р., коли вона прийшла зі школи? В школі, можливо, мобілка їй і потрібна для зв’язку з батьками. А ось потім...

Напишіть, чи видаляєте ви всі ігри на мобільному телефоні (і як видалити стандартні), чи встановлюєте додаткові інтелектуальні програми, і які саме...
Для цього була тема створена.

Відредаговано: ЛЕВ-КОРОЛЬ - Сб, 15.05.2010, 15:02
Bandalak Дата: Вт, 18.05.2010, 12:07 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Quote ($LORD$)
З ваших слів я зрозумів, що тільки телефони несуть шкоду при тривалих розмовах, але ж це квіточки, ви ж подивіться навкруги, що не так страшно як довго говорити, як оті вишки, що розміщені у кожному населеному пункті для кожного оператора, яка їх потіжність,

Із простеньки теоретичних розрахунків очевидно, що вплив вишку у десятки тисяч разів менший від впливу конкретного телефона, під-час розмови.
Наприклад, відстань від вишки (1 кВ) до квартири 100 м., відстань від антени телефона (0,1 Вт) до мозку 0,01 м.
Інтенсивність опромінювання електромагнітним полем пропорційна потужності і обернено пропорційна до квадрату відстані до антени.
Ір1 пропорційно 1000/(100*100) = 0,1 (вишка)
Ір2 пропорційно 0,1/(0,01*0,01)=1000 (телефон)
SLKuty Дата: Вт, 18.05.2010, 13:42 | Повідомлення № 13
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Quote (sgrecords)
використовую блютуз-гарнітуру. Хто довів що це теж безпечно?

цілком згідний - ті самі короткі хвилі

Жахлива ситуація. Треба щось вирішувати.
В школі 500-1000 учнів у кожного телефон. Кожен оператор опитує всі апарати через кожні 5 хв. Потужний імпульс передача прийом. Розмовляють цілу перерву - ренгенять свої мозги і інших дітей. Вишки, по три в кожному селі, про міста взагалі мовчу. Супутники телебачення - ми не гірше за параболічну антену приймаємо ті сигнали з космосу, от тільки не можемо їх перетворити на зображення.
наші діти відчують через 10 - 20 років ту всю мобілізацію - параболізацію, а ми можемо відчути набагато швидше.
Треба закон, що забороняє мобілки в школі

volevikt Дата: Вт, 18.05.2010, 13:48 | Повідомлення № 14
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Quote (SLKuty)
Треба закон, що забороняє мобілки в школі

Тут
Bandalak Дата: Вт, 18.05.2010, 15:34 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
Quote (sgrecords)
Хто довів що це теж безпечно?

Дивимося технічні характеистики Блю-тузів.
Дальність 10 м, потужність передавача 10 мікроВат,
дальність 100 м, потужність 1 міліват.

Це у 10000 та 100 разів слабше від передавача мобілки!

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.8 Мобільні телефони і зв’язок » Вплив "мобільника" на учня (чого більше : позитивного чи негативного в такому впливі?)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.