Пн, 11.12.2017, 15:09
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.3 Музика » Музика для учнів (про роль музики в навчально-виховному процесі)
Музика для учнів
ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Чт, 13.05.2010, 12:00 | Повідомлення № 1
Експерт по тестах
Нагороди: 1
Рейтинг: 7
Мобільні телефони вторглися в життя кожного! а в життя учня і поготів. А які музичні твори слухають наші учні? Це жах.
Можна заборонити приносити мобілку в школу, але їм не заборониш слухати ці жалюгідні пісні. (я не лише про пісні з нецензурою, а й про американський реп та рок, та й про вітчизняну бутиркоманію. Дівчата 8-го, 9-го класу колись йшли додому, і співали про "Атестат"...)

Хто які заходи проводить з цього питання? Я перед уроками вмикаю в кабінеті інформатики класичну музичку(це ж мабуть єдиний спосіб безпосереднього впливу). Але в playlist пісеньок 100, залишайте лінки на класичну музику, на популярну, яку необхідно слухати, на, можливо, авторські збірки.

Звертаються учні до вас з проханням "підкинути кілька пісень, чи вчитель в цьому питанні не порадник?

GаrDArik Дата: Сб, 15.05.2010, 01:51 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Я часто на уроці під час практичних робіт вмикаю тихенько інтернет-радіостанції, які крутять Lounge, ChillOut так багато хто одразу - Фу, шо ви включілі? А тоді навіть збуджений клас і гіперактивні учні затихають під повільну музику і часто підходять питають про напрям. Часто просять на уроці - включіте своі колибельниє. Позитивно впливає на псих. стан учнів
whiterose Дата: Сб, 15.05.2010, 08:35 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Гарна тема піднята. Я на уроках частенько вмикаю класичну диско музику 60-70-80 років, учні настіьки звикли і люблять її, що самі просять ввімкнути саме її, а не сучасну попсу абощо. Та ще і просять скачати - для батьків і себе!

Відредаговано: whiterose - Сб, 15.05.2010, 08:36
volevikt Дата: Сб, 15.05.2010, 09:11 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
На уроці не вмикаю - дуже сувора адміністрація. :'(
Можу собі це дозволити лише в позаурочний час. Причому діти не привередливі - поставила гарну музику - вони слухають. :)
Нікому з учнів навіть в голову не приходить принести свою попсу. Мабуть, я дуже сувора вчителька. :)))
Коли поганий настрій і в радіусі 10 метрів нікого немає - вмикаю одну з таких мелодій і відриваюся від реального світу з його проблемами.
В основному люблю слухати музику без слів - вона "говорить" набагато більше, ніж звичайна пісня і душу лікує гарно.
ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Сб, 15.05.2010, 12:49 | Повідомлення № 5
Експерт по тестах
Нагороди: 1
Рейтинг: 7
whiterose, так, класична музика гарно впливає на кожного, і не тільки на людину, - це давно відомий факт! В школі потрібно вмикати (на гуртках, перервах), хоч спочатку багатьом це буде і не подобатись.

Думаю, оце свою збірку на якийсь торрент-сервер залити...

Хоча більшість пісень - це саундтреки до фільмів "В погоне за счастьем" (скачати тут), "Влюбись в меня, если осмелешся" (скачати тут)

Хто любить класику, але цих збірничків не має - ОБОВ’ЯЗКОВО завантажте!

Ірина Дата: Чт, 19.08.2010, 21:39 | Повідомлення № 6
Профі в програмуванні та безпеці
Рейтинг: 15
http://www.ex.ua/view/3?r=23776 А здесь по класике и по остальном несмотрели?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.3 Музика » Музика для учнів (про роль музики в навчально-виховному процесі)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.