Нд, 19.11.2017, 12:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 241232324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.2 Спорт » Про футбол (Обговорюємо футбольні матчі ...)
Про футбол
Nevirkovets Дата: Пт, 17.04.2009, 12:00 | Повідомлення № 1
Написав MifTests
Нагороди: 0
Рейтинг: 12
В даній темі говоримо про футбол

Як Вам наші вчора команди усім дали? ;) Такого ще не було... МОЛОДЦІ

Ogorodets Дата: Пт, 17.04.2009, 14:23 | Повідомлення № 2
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Шахтер-чемпион!
mouse Дата: Пт, 17.04.2009, 14:38 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Що дали то дали! Приємно їх бачити в фіналі. Шкода, що будуть грати один проти одного. Було б цікаве - український фінал. Порвали б всіх. Хоча і так майже всіх!
Nevirkovets Дата: Пт, 17.04.2009, 14:55 | Повідомлення № 4
Написав MifTests
Quote (mouse)
Хоча і так майже всіх!

Дуже голосно сказано ... вони ж грають то не в лізі із грандами ... а тут так собі ... середняки футболу ... (крім Валенсії, але вона на спаді)
alex Дата: Пт, 17.04.2009, 15:10 | Повідомлення № 5
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Ogorodets)
Шахтер-чемпион!

Можливо,але не в цьому сезоні. Динамо Київ - Чемпіон
Nevirkovets Дата: Пт, 17.04.2009, 15:15 | Повідомлення № 6
Написав MifTests
Quote (alex)
Можливо,але не в цьому сезоні. Динамо Київ - Чемпіон

:o 100% праві .... я думав це як аксіома ... але є люди для яких
Quote (Ogorodets)
Шахтер-чемпион!

;)
Ogorodets Дата: Пт, 17.04.2009, 15:39 | Повідомлення № 7
Назавжди з нами
Шахтер - действующий чемпион. Динамо - будущий. Все ништяк. Я за базаром слежу... :)
shef100 Дата: Пт, 17.04.2009, 17:22 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Рейтинг: 6
Саме цікаве те, що на протязі місяця Динамо і Шахтарю прийдеться грати між собою 5 матчів : 2 в КУЕФА, 2 в Кубку України і 1 в Чемпіонаті України. Всі офіційні, і всі важливі. Чи було щось подібне в інших лігах. Сумніваюсь. Нас чекає багато цікавого. Мій прогноз. В чемпіонаті- нічия, в Кубку УЕФА пройде в фінал Динамо %) , а в Кубку України - Шахтар.
bambuchia Дата: Пт, 17.04.2009, 22:39 | Повідомлення № 9
Тут живе...
Рейтинг: 1
Думаю їм обом треба боятись Гамбурга, адже він зараз на першому місці в Німеччині. І за останні матчі показує дуже гарну гру.Та все ж вболіваємо за наших :) :o
Bandalak Дата: Пт, 17.04.2009, 22:50 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Я знову хочу поплакатися про відстій інформаційних технологій та телебачення у селі!

Матчі Шахтаря я вже не бачив років 3, хоч дуже люблю цю команду. Останній сезон неможливо дивитися навіть матчі збірної України. Вся причина в тому, що з чієїсь "легкої" руки трансляцію матчів Шахтаря та збірної запхали на канал "ТРК Україна". Цей канал не трансюється не по супутнику, не по аналоговому еферу. Його можна побачити лише в близості великих міст та в кабельній мережі. А що ж робити нам, сільським жителям? Через інтернет матчі теж дивитися немає можливості, швидкість прямує до 0! Залишається тільки текстова трансляція на сайті uaSport.net.
Для кого ж тоді грають наші команди? Хіба не для нас, простого народу?

Зовсім інша ситуація з Київським Динамо. Вони дбають про своїх глядачів і виставляють трансляцію своїх матчів на розповсюджені по всій території країни телеканали!
Динамо - чемпіон!

Ogorodets Дата: Пт, 17.04.2009, 22:54 | Повідомлення № 11
Назавжди з нами
Quote (shef100)
Саме цікаве те, що на протязі місяця Динамо і Шахтарю прийдеться грати між собою 5 матчів : 2 в КУЕФА, 2 в Кубку України і 1 в Чемпіонаті України. Всі офіційні, і всі важливі. Чи було щось подібне в інших лігах. Сумніваюсь. Нас чекає багато цікавого. Мій прогноз. В чемпіонаті- нічия, в Кубку УЕФА пройде в фінал Динамо , а в Кубку України - Шахтар.

Согласен с прогнозом... Динамо в этом сезоне выглядит лучше Шахтера, поэтому будет лучше, если Динамо будет представлять Украину на кубке УЕФА, а Шахтер должен взять кубок Украины.
Bandalak Дата: Пт, 17.04.2009, 22:58 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Quote (shef100)
на протязі місяця Динамо і Шахтарю прийдеться грати між собою 5 матчів

Шкода що ці матчі, як і всі матчі Шахтаря, напевно мало хто зможе побачити, якщо трансляція знову буде на "ТРК Україна"!!!
filnick Дата: Пт, 17.04.2009, 23:22 | Повідомлення № 13
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
Шкода що ці матчі, як і всі матчі Шахтаря, напевно мало хто зможе побачити, якщо трансляція знову буде на "ТРК Україна"!!!

Якщо Ви вже поставили на комп DVB-карту, то можна дивитись через шарінг. Так вчора дивився відразу три гри, які йшли паралельно з матчем Шахтаря. (МанчестерС-Гамбург та Удінезе-Вердер) через італійський пакет SKY. В крайньому випадку можна придбати Віасат (рекламують по ТБ каналах, але якщо є тарілка і стаж роботи з супутниковим ТБ, то купувати не варто) - там ТРК Україна йде в нормальній якості.
Що стосується самих результатів повторних матчів, то вони хоч і прогнозувалися букмекерами, дали багато позитивних емоцій. Стосовно Гамбурга чи Вердера, не думаю, що вони так вмотивовані виграти кубок УЕФА, як наші команди.
shef100 Дата: Пт, 17.04.2009, 23:33 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (bambuchia)
Думаю їм обом треба боятись Гамбурга, адже він зараз на першому місці в Німеччині. І за останні матчі показує дуже гарну гру.Та все ж вболіваємо за наших

Якщо зараз в Гамбурга гарна форма, то якраз шанси, що через місяць, коли й буде фінал, вона буде іншою , досить великі. Команда не може грати на одному рівні довгий час, без спадів.

Відредаговано: shef100 - Пт, 17.04.2009, 23:33
Bandalak Дата: Пт, 17.04.2009, 23:44 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
Quote (filnick)
можна дивитись через шарінг

Я консультувався у місцевих знавців супутникової техніки, мені сказали, що телеканал "ТРК Україна" через шарінг не йде.
filnick, якщо вони помиляються, то скажіть у якому платному пакеті йде цей канал. На який супутник треба свою миску навести?

Quote (filnick)
В крайньому випадку можна придбати Віасат

Мені сказали, що у Віасат немає цього каналу.
filnick, якщо я помиляюся то скажіть, як і де придбати цей віасат, що входить в комплект і скільки коштує?
В інтернеті потрібної інфи я не знайшов.

Я знайшов в інтернеті тільки інфу, що "ТРК Україна" входить лише в пакет "Поверхность ТВ", яка від недавна повністю перекочувала з сателітів у кабель!

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.2 Спорт » Про футбол (Обговорюємо футбольні матчі ...)
Сторінка 1 з 241232324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.