Пн, 16.09.2019, 09:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.6 Гумор » Випадки із життя (Розповідайте про кумедні випадки на уроках інформатики)
Випадки із життя
polol Дата: Вт, 12.02.2008, 12:03 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цікавий випадок на уроці. Бачу що учень, який пише в зошиті, задумався і намагається щось згадати. Підходжу до нього і пропоную допомогу. В зошиті намальоване коло, і він мені говорить: "Я забув як пишеться девятка". Без коментарів...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:13
ppima Дата: Вт, 03.02.2009, 22:30 | Повідомлення № 46
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
При вивченні Excel: 8647 - все населення, 6641 - міське населення, сільське -? Учениця обурено дивиться на мене і випалює "А Ви нам цього не пояснювали!"
НІКОЛЯ Дата: Чт, 05.02.2009, 10:48 | Повідомлення № 47
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Отаке б устаткування в кожну школу
http://berloga.net/view.php?id=29752
alpex Дата: Чт, 05.02.2009, 11:59 | Повідомлення № 48
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (НІКОЛЯ)
Отаке б устаткування в кожну школу

Зарплату б нам, щоб ми таке купити змогли....

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 05.02.2009, 19:44 | Повідомлення № 49
Ветеран спілкування
Рейтинг: 209
Використовуючи Net Support School, складаю програму на Паскалі, учні за мною записують. Під час написання програми виявляється, що потрібно в var описати ще одну змінну. Говорю учням: "Допишіть змінну а типу char в розділі var". Один учень викрикує: "Не могли раніше сказати, в мене в тому рядку вже не вміщається". Інший (що вивчає курс "Веб-дизайн") відповідає: "Зменш letter-spacing". ;)
sergey1979 Дата: Пн, 02.03.2009, 11:13 | Повідомлення № 50
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Малюнки Робочого столу вже майже заборонив змінювати...
Не зовсім цензурні назви файлів та папок теж рідко вже зявляються, але як заборонити змінювати надписи об'єктів потрібно ще поламати голову.
Недавно помітив на одному з компютерів:
piktor Дата: Пн, 02.03.2009, 13:06 | Повідомлення № 51
Активний учасник
Рейтинг: 19
Quote (sergey1979)
Недавно помітив на одному з компютерів:

Для того, щоб не копатися в нетрях реєстру ручками я юзав Neo Tweaker (безкоштовний, по моєму, не крякав наче), там можна позабороняти і позабороняти. Тільки не перестарайтеся і робіть бекапи перед змінами.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 15.03.2009, 22:54 | Повідомлення № 52
Ветеран спілкування
Рейтинг: 209
Учні вчаться створювати шапку для сайту в Фотошопі. Сказав робити шапки розміром 980px на 180px. Все нормально.
На другий день приходить учень, що не був в школі і сідає створювати шапку. Запитує, які розміри. Я відповів: 980 на 180 і далі займаюсь своїми справами. Пройшло 5 хвилин. Учень нарікає, що Фотошоп постійно висне, вже зберіг шапку, закривав Фотошоп 3 рази, нічого не помагає. Підходжу, дивлюся на диску С вкрай мало пам’яті. Здивувався, так як там було більше 3-х гіг вільного місця зранку. Ну думаю багато дій виконав, що файл підкачки сильно збільшився. Закрив Фотошоп, відкрив, знову "Осталось слишком мало памяти на диску С". І при цьому Фотошоп жудко висне. Заходжу в image - image size і спостерігаю розмір шапки 980 см х 180 см (115748px на 21260px). ;)
alpex Дата: Пн, 16.03.2009, 14:24 | Повідомлення № 53
Часто заходить...
Рейтинг: 6
sergey1979, можу порадити поставити ShadowDefender. Всі зміни на обраних Вами диску не зберігаються після перезавантаження. Саме так я вирішив цю проблему. Як альтернатива - схожа функція є в пакеті Акроніс 12 версії
vitali4 Дата: Пт, 29.01.2010, 07:46 | Повідомлення № 54
Часто заходить...
Рейтинг: 15
Підступна "С" Українська "с" і англійська "с" знаходяться на одній клавіші і виглядають однаково.
Надркував учень Varc:integer; Скільки нервової системи я витратив, щоб зрозуміти чому компілятор видає помилку "невідомий ідентифікатор". А проблема лише в тому, що він надрукував українську "с".
PTetyana Дата: Пт, 29.01.2010, 14:19 | Повідомлення № 55
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Quote (vitali4)
Надркував учень Varc:integer; Скільки нервової системи я витратив, щоб зрозуміти чому компілятор видає помилку "невідомий ідентифікатор". А проблема лише в тому, що він надрукував українську "с".

я вже цю проблему знаю давно і зразу говорю учням - перепишіть заново усі подібні літери. Найчастіше чомусь пишуть укр. "а" замість анг. Навіть не знаю чому - клавіші ж різні...
Ktara Дата: Пт, 29.01.2010, 14:37 | Повідомлення № 56
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
vitali4, PTetyana, это наверное у всех есть такое. Мои тоже частенько так пишут. У меня был "хит" - в слове integer написали буквы і, е украинской раскладкой, остальные - английское. Вот одного не могу понять- как им не лень было переключаться туда-сюда :)
sgrecords Дата: Сб, 30.01.2010, 00:45 | Повідомлення № 57
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (vitali4)
Підступна "С"

Прислали мне логин и пароль доступа фтп сервера с фирмы с англоязычным названием C...
Скопировал, вставил, долго не мог подключится. C оказалась русской :)
PanPete Дата: Сб, 30.01.2010, 11:35 | Повідомлення № 58
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
А мене найбільше дістає пошук кирилиці в тегах на перших заняттях веб-гуртка. На майбутній рік, мабуть, використання Блокнота обмежу тільки одним заняттям - створили сторінку "Мій перший ...", а далі - простенький редактор з перевіркою синтаксису.
Lydysya Дата: Сб, 30.01.2010, 16:50 | Повідомлення № 59
Часто заходить...
Рейтинг: 11
Теж згадала смішний випадок у 4 класі. Вивчали тему "Інтернет", тема одного з уроків була "Відправлення електронного листа". Я, щоб дітям було цікаво, написала на дошці дві електронні адреси - групи "Ранетки" для дівчаток, і футболіста Андрія Шевченка - для хлопців. І дала завдання скласти та відправити цікавого листа.
Одна дівчинка справилась дуже швидко і запитує - що мені далі робити? Я кажу - ну, то напиши ще одного листа - Шевченку. Через декілька хвилин підходжу і дивлюсь - заголовок листа: "Здрастуй, дорогий Тарас!....". Найцікавіше, що до мене зразу не дійшло, я їй кажу: "Його ж Андрій звати!" І тут дзвінок, метушня... Аж хвилин через десять до мене дійшло, кому ж вона писала е-мейл.. ;)
filnick Дата: Сб, 30.01.2010, 20:48 | Повідомлення № 60
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Lydysya)
Аж хвилин через десять до мене дійшло, кому ж вона писала е-мейл..

Згадався випадок, що трапився на початку 90-х. Нас, учасників обласного семінару, привели в перший у Дніпропетровську дитсадок, де почали впроваджувати національне виховання. Всі дітки у національних костюмах, на стелажах вишиті рушники, виставка дитячих поробок, а на стіні портрет Т.Шевченка. Один з гостей запитав у дітей - А хто, це, дітки, на портреті? І дітки дружно хором відповіли: "Это дедушка Ленин". :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.6 Гумор » Випадки із життя (Розповідайте про кумедні випадки на уроках інформатики)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.