Ср, 08.07.2020, 12:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.6 Гумор » Випадки із життя (Розповідайте про кумедні випадки на уроках інформатики)
Випадки із життя
polol Дата: Вт, 12.02.2008, 12:03 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цікавий випадок на уроці. Бачу що учень, який пише в зошиті, задумався і намагається щось згадати. Підходжу до нього і пропоную допомогу. В зошиті намальоване коло, і він мені говорить: "Я забув як пишеться девятка". Без коментарів...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:13
Svitlana Дата: Пн, 19.05.2008, 22:02 | Повідомлення № 31
Новий користувач
Під час вивчення теми Excell учні одержали завдання розрахувати вартість квартири в Києві якщо задана вартість одного квадратного метра, кількість квадратних метрів квартири і коефіцієнт престижності. Учні довго не могли розвязати тому я зробила їм підказку, що шукана вартість є добутком всіх трьох величин. Після цього прозвичало таке питання: а добуток це додавати чи віднімати?
NataliyG Дата: Вт, 20.05.2008, 09:15 | Повідомлення № 32
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Живий анекдот.
При здаванні тематичної по темі ms Access учні 11 класу.
завдання скласти базу даних про 8 країн Європи, Азії та Африки.
Учень питає:
- А Україна в якій частині світу?
- Напевно в Європі?! - з усмішкою вчитель відповідає.
- ще ні?! - сумно відповідає учень.
Це реальний випадок із життя.
Newbie Дата: Вт, 20.05.2008, 14:46 | Повідомлення № 33
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
аналогічно про Європу, але навпаки - учні були впевнені, що ми в Євросоюзі, бо беремо участь у Євробаченні smile
timakkord Дата: Вт, 03.06.2008, 00:48 | Повідомлення № 34
Часто заходить...
Рейтинг: 14
Вчора моя флешка на 1 ГБ "роздулась" (точніше одна з папок розміщених на ній) до фантастичної ємності - у 2,2 ТБ.
Спочатку, підвівши курсор до папки, побачив що її розмір більше 147 ГБ. Зацікавило, а що покажуть властивості???
І тут почалось! 100 МБ - росте розмір. 1 ГБ - росте! 20 ГБ ...500 ГБ - не зупиняється!! Ну, думаю, чи доросте до 1 ТБ?? Доріс! Ну, що ж чекаю, чи зупиниться на 2 ТБ??? Незупиняється!!! Ще трошки почекав, зробив Screenshot при 2,2 ТБ, та й запустив перевірку системних помилок та виправлялку пошкоджених секторів і глюк wacko , на жаль, щез разом з вмістом папки cry

Відредаговано: timakkord - Вт, 03.06.2008, 00:56
Angel Дата: Пт, 12.09.2008, 16:15 | Повідомлення № 35
Новий користувач
Сьогодні в 6-му класі розповідав за інформаційні процеси. Джерело інформації-канал передачі-приймач інформації, говорю, діти напишіть приклад інф. процесу, і дівчинка написала: чоловік-жінка-чоловік, говорить: "один чоловік через жінку передає інформацію іншому чоловіку".
Ще один приклад інформаційного процесу: їда-людина-унітаз

Відредаговано: Angel - Сб, 13.09.2008, 10:05
GаrDArik Дата: Сб, 13.09.2008, 03:50 | Повідомлення № 36
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
При повторенні правил техніки безпеки і поводження в комп. класі на уроці в 2му класі, на моє питання "Що робити, якщо у вас на комп. щось не працює?" один хлопець каже "Викликати комп'ютерного САНТЕХНІКА")))
Angel Дата: Сб, 13.09.2008, 10:04 | Повідомлення № 37
Новий користувач
Молодші класи взагалі таке видають, наприклад, правила ТБ: в комп. класі не можна матюкаться, бить по монітору рукою, висмикувати провода.
Міша74 Дата: Чт, 23.10.2008, 21:09 | Повідомлення № 38
Новий користувач
В 10 класі, здаючи Nest-W учениця "щиро" дивується. На запитання, що робити при пожежі в комп'ютерному класі вона вибрала "рятувати вчителя", а відповідь виявилася неправильною. За унікальну аргументацію добавив бал.
piktor Дата: Чт, 30.10.2008, 00:34 | Повідомлення № 39
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Якось прийшла до мене прогульщиця здавати Excel. Питаю, чи щось пояснювати, чи відразу завдання давати. Вона взяла завдання і почала функціонувати. Черз хвилин двадцять підхожу і бачу, як вона обраховує величезну таблицю покомірково на калькуляторі (апаратному). Дещо шокувало.
timakkord Дата: Ср, 05.11.2008, 23:33 | Повідомлення № 40
Часто заходить...
Рейтинг: 14
Quote (Міша74)
В 10 класі, здаючи Nest-W учениця "щиро" дивується. На запитання, що робити при пожежі в комп'ютерному класі вона вибрала "рятувати вчителя", а відповідь виявилася неправильною. За унікальну аргументацію добавив бал.

Потрібно ставити максимальну оцінку "12"!!!

Це ж як в старому армійському анекдоті.
Прапорщик проводить навчання серед роти курсантів, як рятуватись при ядерному бомбардуванні.
- Курсанти!!! Якщо в небі летять "самопольоти" і ...
- Товариш прапорщик, не "самопольоти", а літаки!
- Хто сказав?
- Рядовий Петров!!!
- Рядовий Петров! Три кроки вперед! Упор лежачи прийняти! Роби раз, роби два...
- Так от, воїни! Якщо в небі летять "самопольоти" і скинули "ядрьонні" бомби...
- Товаришу прапорщик, не "ядрьонні" бомби, а ядерні!
- Хто сказав?
- Рядовий Петров!!!
- Рядовий Петров! Три кроки вперед! Упор лежачи прийняти! Роби раз, роби два...
- Отже, бійці! Якщо в небі летять "самопольоти" і скинули "ядрьонні" бомби, якими будуть ваші дії?
Всі солдати врізнобій пропонують ховатися то в кюветах, то в приміщеннях, то в погребах і тільки рядовий Петров каже:
- Рятувати товариша прапорщика!!!
- Хто сказав?
- Рядовий Петров!!!
- Рота, крім рядового Петрова три кроки вперед! Упор лежачи прийняти! Роби раз, роби два...

gry Дата: Чт, 04.12.2008, 21:33 | Повідомлення № 41
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 133
Тренінг Intel. Мої слова :"Наведіть курсор на папку "Мої документи". Вчителька (років 40) "підриває" мишку з коврика і тисне до монітора. Можете уявити мої очі.
piktor Дата: Чт, 04.12.2008, 23:49 | Повідомлення № 42
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Quote (gry)
Тренінг Intel. Мої слова :"Наведіть курсор на папку "Мої документи". Вчителька (років 40) "підриває" мишку з коврика і тисне до монітора. Можете уявити мої очі.

Курсор-же, а не мишку. Я колись намагався пересадити серкретарку (років за 50) з ундервуда за комп'ютер. Почали з маніпуляцій мишею. Коли вона нею рухала, створювалося враження, що девайс важить кілограм з п'ятнадцять - із такою натугою це відбувалося. А взагалі - для такого віку нормально, що ІТ даються важко.

Відредаговано: piktor - Чт, 04.12.2008, 23:51
Ketrin Дата: Чт, 25.12.2008, 11:46 | Повідомлення № 43
Часто заходить...
Рейтинг: 3
На парі за темою "FreeBSD" на студентських компах завантажується віртуальний стіл з Frenzy. Всі почали виконувати лабораторну, а один сидить. Питаю: "Чого сидимо?"
Відповідь: "Чекаю, пока завантажиться".
Я дивлюся на екран: "Все завантажилося".
Стідент: "Насправді!!!" Чого ж ви мені раніше не сказали, я вже 5 хвилин чекаю.
А він бач без іконок та кнопки Пуск, не зрозумів, що ОС може і без них бути завантаженою ;)
alpex Дата: Вт, 03.02.2009, 08:28 | Повідомлення № 44
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (ssh)
кілька років тому я тільки встановив Net Support School, діти про це ще не знали. Дав виконувати вправу на компі. Дивлюсь по Netу один учень займається іншою справою. Я йому пишу повідомлення: "Привіт мене звати комп №5, а тебе як?" Ви би бачили реакцію дитини, яка вскочила із словами "До мене комп'ютер заговорив". я спитався "Що він сказав?" - запитався як мене звати - ну то відповідай (учні підбігли всім було цікаво, спочатку ніхто не розумів що діється) Так він відповів на декілька запитань, поки один з учнів не замітив, що я однією рукою набираю текст.Сміху було... 5 хв. уроку пропало, зато емоцій в учнів хватило на місяць.

У мене схожа історія. Тільки учениця у Ворді писала щось типу "Петро Такий-то дурень". Я ж клацнув на ентер і швидко дописав: "Сама дурепа". Емоції учениці требабуло бачити...

Випадок свіжий. Ділю я групу на дві половини. Перший урок, учнів ще не знаю. тому з журналом в руках. Ділю я їх за спископ: половина - перша підгрупа, всі інші - друга.
Учні в групі не сильно метикуваті, тому довелося сказати таку фразу: "Всі учні від Абраменко до Козакевича - перша підгрупа, а від Косяка до Шпирки - друга"

Додано (03.02.2009, 08:28)
---------------------------------------------

Quote (gry)

Років зо три це був найоб'єктивныший тест, наскільки курсист безнадійний (я тоді вів тримісячні курси "Основи ПК" з групою, що формував нам центр зайнятості. Контингент - від 20 до 50 років).Я говорив: "Візьміть в руки мишку". Якщо лбдина її хапала, хай незграбно, і починала пробувати ялозити курсором по робочому столі на моніторі - все нормально, але коли брала як шмат мила....

Відредаговано: alpex - Вт, 03.02.2009, 08:30
Ketrin Дата: Вт, 03.02.2009, 18:53 | Повідомлення № 45
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Quote (alpex)
але коли брала як шмат мила....

це жах
у мене такого ще не було

було таке, з іншої опери: захищають студенти лаборатоні роботи, ось наступна жертва, ставлю різні питання по ходу діла - мляво відповідає, думаю ну 4 поставлю, а потім очі натикаються на скорочення ПКМ. Питаю, що це означає? Мовчить. Я вже не можу утримувати сміх. Знову питаю, це твоя робота? Звісно її. Так що ж це означає? Нічого... Бездумно списала. Ось так і неотримала вона своєї 4-ки, принаймні цього разу.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.6 Гумор » Випадки із життя (Розповідайте про кумедні випадки на уроках інформатики)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.