Пт, 03.07.2020, 11:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.6 Гумор » Випадки із життя (Розповідайте про кумедні випадки на уроках інформатики)
Випадки із життя
polol Дата: Вт, 12.02.2008, 12:03 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цікавий випадок на уроці. Бачу що учень, який пише в зошиті, задумався і намагається щось згадати. Підходжу до нього і пропоную допомогу. В зошиті намальоване коло, і він мені говорить: "Я забув як пишеться девятка". Без коментарів...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:13
Ktara Дата: Пт, 14.03.2008, 11:53 | Повідомлення № 16
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Пробую еще раз

Відредаговано: Ktara - Пт, 14.03.2008, 11:55
filnick Дата: Нд, 16.03.2008, 10:45 | Повідомлення № 17
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Задачка: согласно закону Мора в среднем компьютерная техника становится в два раза быстрее раз в полтора года, а каждый последующий продукт от майкрософт работает на 25-30% медленнее предыдущего. Вопрос - с какой частотой должна выпускать корпорация свои продукты, чтобы пользователи не заметили действия закона Мора?
iruna_gnatuk Дата: Вт, 25.03.2008, 22:33 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Вчились якось компютерним технологіям вчителі фізкультури...
- Щоб набрати цифри від 0 до 9 треба натиснути такіто клавіші
... пауза 5 хвилин. Тоді тянеться рука:
- Як набрати число 10?
Хвилин 5 приходили до тями
Varkan Дата: Ср, 26.03.2008, 10:34 | Повідомлення № 19
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
А таке:
Відповідь студентки - шоб перемістити курсор миші потрібно підняти мишку і пальчиком покрутити шарика (це було ще до оптичних мишок)
iruna_gnatuk Дата: Ср, 09.04.2008, 22:55 | Повідомлення № 20
Я тут недавно...
Розглядаємо різні види розміщення тексту у комірці таблиці
- Аа якщо вам треба розмістити текст у таблиці не горизонтально, а вертикально, що будете робити?
Одна з учениць цілком серйозно, каже:
- Візьму монітор і поставлю набік, і все буде нормально
argun Дата: Ср, 09.04.2008, 23:16 | Повідомлення № 21
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 47
Quote (Ktara)
Мда, только что он не открывается
Прикріплення: 8722875.txt(34Kb)

Поменяйте кодировку.

Додано (09.04.2008, 23:16)
---------------------------------------------

Quote (filnick)
Проводив заняття "Intel-навчання для майбутнього" з вчителями середньої школи (філологами, істориками, були навіть й математики). Коли в одній з програм появився напис "Для продовження натисніть будь-яку клавішу", то вісім з десяти слухачів курсів перепитали "А цю клавішу можна?", а один категорчно заявив: "ТАКОЇ клавіші на клавіатурі не знайшов"

На початку 90-х сумно було дивитись на учнів, які водили пальцем над клавіатурою і шукали "любую" клавішу. Таких було багато. Але то був початок комп'ютеризації. А те, що Ви пишете, сумно втричі.

ViktoriaK Дата: Пн, 21.04.2008, 11:51 | Повідомлення № 22
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Якось наші вчителі вирішили пожартувати над вчителем іноземної мови, який зовсім не вміє працювати з ПК. Поклали в CD-ROM 10 грн., а коли зайшов вч. ін.мови, зі словами "мені прислали грошовий переказ" ці гроші дістали.
Вчитель попросив переслати гроші й його донці, яка живе в Германії...
filnick Дата: Пн, 21.04.2008, 17:43 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Quote (iruna_gnatuk)
Розглядаємо різні види розміщення тексту у комірці таблиці- Аа якщо вам треба розмістити текст у таблиці не горизонтально, а вертикально, що будете робити?Одна з учениць цілком серйозно, каже:- Візьму монітор і поставлю набік, і все буде нормально

Герой Я.Гашека бравий вояк Швейк, враховуючи, що снаряд гармати летить по параболі, запропонував покласти гармату на бік, щоб вона стріляла за ріг будинку. happy
yanasklyar Дата: Сб, 03.05.2008, 12:53 | Повідомлення № 24
Тут живе...
Нагороди: 5
Рейтинг: 24
На парі в ВУЗІ ми з однокурсницею створюавли малюночок - красиве, на нашу думку, яскраве зелене жабеня.
Коли викладач підійшла до нас і глянула на монітор, то була вражена: "Яка чудова КОНЯЧКА!!! І так актуально в рік білого коня. Тільки чому вона зелена? Ви б змінили колір."
filnick Дата: Сб, 03.05.2008, 22:33 | Повідомлення № 25
Мудрий вчитель
Quote (yanasklyar)
На парі в ВУЗІ ми з однокурсницею створюавли малюночок - красиве, на нашу думку, яскраве зелене жабеня.Коли викладач підійшла до нас і глянула на монітор, то була вражена: "Яка чудова КОНЯЧКА!!! І так актуально в рік білого коня. Тільки чому вона зелена? Ви б змінили колір."

Так Ви змінили колір чи ні? biggrin .
Вчителька малювання (за фахом вчитель молодших класів), подивилася як четвертокласник робив в Раіnt прапор Японії (червоний круг на білому фоні). Погладила його по голові і похвалила "Яку ти гарну яєчню намалював - так і хочеться з'їсти" biggrin
yanasklyar Дата: Пт, 09.05.2008, 18:51 | Повідомлення № 26
Тут живе...
Нагороди: 5
Рейтинг: 24
одного разу сама "облажалась"
На уроці, складаючи з учнями на дошці схему апаратної частини комп'ютера, великим буквами посеред дошки власноруч написала МАГІСТРАЛЬ, при цому пропустила літеру "Т", уявіть напис на дошці. Сміялись разом з учнями хвилин 5. З одного боку вчитель не має права на такі помилки, з іншого вчитель теж людина. Дякувати богу з почуттям гумору все гаразд. І тепер кожного разу викладаючи цю тему,не можу стримати посмішку.
NataliyG Дата: Вт, 13.05.2008, 10:32 | Повідомлення № 27
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
на компютери нападають віруси. Я трохи займаюся легеньким ремонтом компютерів по селі. Ну і до мене привезли системний одної дитини, мама каже диски не відкриваються. Я підключила море вірусів. За тиждень ще один системний з другого кінця села. Та сама картина. Через деякий час знов системний і таж картина. Діти Інтернету не мають, а вірусі ті самі. На деяких компютерах немає жодного текстового файлу. А батьки кажуть ми купили нехай дитина розвивається!
filnick Дата: Вт, 13.05.2008, 17:31 | Повідомлення № 28
Мудрий вчитель
Quote (NataliyG)
Діти Інтернету не мають, а вірусі ті самі.

Гуляють на дисках, якими переносять іграшки. Десятикласник на повному серйозі вказав спосіб захисту від вірусів - одягати на диски презерватив.
kom_adm Дата: Вт, 13.05.2008, 19:29 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Сьогодні на курсах РКШ проводив конкурс на визначення кращого учня групи. В ньому було одне таке завдання: знайти на диску E: всі текстові файли, скопіювати вікно пошуку в буфер ообміну і вставити в програмі Paint. Далі зберегти цей малюнок у свою папку під назвою "пошук" в форматі jpg. Один учень підкликав мене, щоб я перевірив завдання. Я прийшов перевіряти і почав закривати вікно пошуку, натиснув разів 3 на хрестик - нема результату. Тоді учень, засміявшись, сказав, що він зробив скріншот робочого столу з відкритим вікном і поставив його в якості фонового рисунку робочого столу. Я, звичайно, розсміявся. biggrin
Lviza Дата: Нд, 18.05.2008, 00:06 | Повідомлення № 30
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (Ковальчук_Олександр)
він зробив скріншот робочого столу з відкритим вікном і поставив його в якості фонового рисунку робочого столу.
- це найперший жарт, якому я вчу дітей, коли ми вивчаємо об'єкти робочого столу. Тільки захват робимо робочого столу, а піктограми ховаємо.

Мій невеличкий випадок: є у нас учитель хімії, якій ми відсвяткували 70 років (дуже заслужений вчитель). Якось проходить повз кабінет, в якому двері були відкриті, робить квадратні очі і дуже здивовано питає мене: "А що, невже і хлопці також працюють на комп'ютерах?" Я не знала - сміятись мені чи дивуватись їй у відповідь. Аж потім до мене дійшло, що для неї (як і для більшості жіночок у такому віці) комп'ютер - це виключно друкарська машинка.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.6 Гумор » Випадки із життя (Розповідайте про кумедні випадки на уроках інформатики)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.