Нд, 26.01.2020, 21:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.6 Гумор » Випадки із життя (Розповідайте про кумедні випадки на уроках інформатики)
Випадки із життя
polol Дата: Вт, 12.02.2008, 12:03 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цікавий випадок на уроці. Бачу що учень, який пише в зошиті, задумався і намагається щось згадати. Підходжу до нього і пропоную допомогу. В зошиті намальоване коло, і він мені говорить: "Я забув як пишеться девятка". Без коментарів...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:13
Varkan Дата: Ср, 13.02.2008, 10:37 | Повідомлення № 2
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Про шо тут говорити. я навчаю студентів у коледжі після 11 класу. і деяким людям по пів пари пояснюю як правильно ділити в стовпчик (перевід з однієї системи числення в іншу).
був реальний випадок коли студентка яка вчиться на бухгалтера не вміла правильно поділити в стовпчик число на 2. мало того вона не вміла написати на дошці знак ділення в стовпчик. коли я поставив їй 2 то вона мені заявила шо протягом 2 останніх років займається з репетитором по математиці!!!
чи це репетитори такі пішли, чи це учні, не сильно зрозуміло.
Ogorodets Дата: Чт, 14.02.2008, 08:21 | Повідомлення № 3
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
C 11 февраля в нашей школе фронтальная проверка из ГОРОО и ОБЛОО. Проверяющие привезли с собой контрольные работы по разным предметам. И во вторник сотворили большую глупость - они объявили детям, что в среду контрольные работы по английскому, алгебре и информатике. В классе 35человек. В среду явилось 9. Причем, явились те, кому все по...
Ни один "отличник" и "хорошист" в школу не пришли. За некоторыми посылали домой - в ответ тишина.
Английский и алгебру, с горем пополам отписали, а на 6-ой урок - на мою информатику, не явился ни один клиент. НИ ОДИН!!! Это притом, что в школе работает проверка. Проверяющие были в шоке...
filnick Дата: Чт, 14.02.2008, 17:39 | Повідомлення № 4
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ogorodets)
Ни один "отличник" и "хорошист" в школу не пришли.

Не перевірки діти злякались, вони вирішили, що почався карантин happy

Ogorodets Дата: Чт, 14.02.2008, 21:44 | Повідомлення № 5
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Quote (filnick)
Не перевірки діти злякались, вони вирішили, що почався карантин

Причем только в одном классе. Хотя сегодня (четверг) пришло 33 человека.
filnick Дата: Пт, 15.02.2008, 17:51 | Повідомлення № 6
Мудрий вчитель
Я бы на месте детей тоже не пришел. Даже в методических рекомендациях МОНУ написано, что НЕ РЕКОМЕНДУЕТСЯ проводить более одной контрольной проверочной работы в одном классе в один день. Так, что уважаемый, Ogorodets, у вас нормальный класс и нормальные дети.
Yura_Shrol Дата: Пт, 15.02.2008, 20:28 | Повідомлення № 7
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Був такий випадок. Учні працювали з клавіатурним тренажером (Key). Один учень трішки надрукував і сидить, щось шукає. Через деякий час підходжу і питаю в чому справа. Букву не можу знайти. А яка треба - "е", але її нема. Є похожа "є", але вона непідходить.
Біда в тому, що на клавіатурі зображені великі літери, і тому літери "Е" і "е" - це дві зовсім різні літери, одна "квадратна" а друга "кругла".
Довчилися!
ssh Дата: Нд, 17.02.2008, 01:14 | Повідомлення № 8
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
кілька років тому я тільки встановив Net Support School, діти про це ще не знали. Дав виконувати вправу на компі. Дивлюсь по Netу один учень займається іншою справою. Я йому пишу повідомлення: "Привіт мене звати комп №5, а тебе як?" Ви би бачили реакцію дитини, яка вскочила із словами "До мене комп'ютер заговорив".
я спитався "Що він сказав?"
- запитався як мене звати
- ну то відповідай (учні підбігли всім було цікаво, спочатку ніхто не розумів що діється)
Так він відповів на декілька запитань, поки один з учнів не замітив, що я однією рукою набираю текст.Сміху було... 5 хв. уроку пропало, зато емоцій в учнів хватило на місяць. happy
filnick Дата: Нд, 17.02.2008, 17:34 | Повідомлення № 9
Мудрий вчитель
Проводив заняття "Intel-навчання для майбутнього" з вчителями середньої школи (філологами, істориками, були навіть й математики). Коли в одній з програм появився напис "Для продовження натисніть будь-яку клавішу", то вісім з десяти слухачів курсів перепитали "А цю клавішу можна?", а один категорчно заявив: "ТАКОЇ клавіші на клавіатурі не знайшов"
SLKuty Дата: Нд, 17.02.2008, 23:54 | Повідомлення № 10
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Для чого призначена клавіатура?
відповідь - щоб щелкати.
Запитань більше немає

Сотворив якось невелику навчальну програму і вставив в неї відеофрагмент знятий з екрану. Там просто показано я к запускати Пеінт і деякі операції в ньому.
В кожному з трьох паралельних класів хтось зривався з місця з криком
- компютер замість мене всю роботу робить!!!
А один самий грамотний почав кричати:
- Хто лазить в мій компютер зараз в голову дам!!!
Потім я довго пояснював що це відео і мишкою туди клацати не треба і що це навчальна програма, щоб менше мені говорити
Простіше було пояснити матеріал ніж пояснювати як працює навчальна програма.

Spirit Дата: Пн, 18.02.2008, 11:12 | Повідомлення № 11
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Еду в трамвае, возле Политехнического садится в трамвай студент, мало того что лицо не очень умное, так еще и на руке написанно:
0001 - 1
0010 - 2
0011 - 3
0100 - 4
0101 - 5
...........
1111 - 16

Смех я сдерживал очень долго! smile

Yura_Shrol Дата: Пн, 18.02.2008, 15:21 | Повідомлення № 12
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Quote (SLKuty)
Потім я довго пояснював що це відео і мишкою туди клацати не треба і що це навчальна програма, щоб менше мені говоритиПростіше було пояснити матеріал ніж пояснювати як працює навчальна програма.

Во во. Не вміють наші діти самі вчитися.
Newbie Дата: Пн, 18.02.2008, 17:47 | Повідомлення № 13
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Yura_Shrol)
Не вміють наші діти самі вчитися.

а хто їх навчив? але то інша тема

сьогодні після 2х тижнів карантину мої дівчата-філологи з 11 класу довго сперечались яку програму їм включати. перед тим згадували, що маємо робити табличку. отже діалог:
- включай оту зелененьку!
- та нє, зелененька то Ексель!
- ну а нам що треба?!
- Ексель ми того року вчили!
- ну але він же про таблички!
- в принципі да, але давай спитаємо?!
(тепер вже до мене)
- а правда зелененька програма то Ексель?
- так, зелененька то Ексель, але нам потрібна фіолетовенька! smile

Ktara Дата: Пт, 14.03.2008, 11:36 | Повідомлення № 14
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Cитуація на парі. двоє за сусідніми компами схилились над третім (повередині). На питання, що вони там роблять. відповідь "В Артема нема на що натиснути. (пошумавши, добавляють) немає кнопки малювання ліній, так ми її в Артема і шукаємо". Група лежить.

Додано (14.03.2008, 11:36)
---------------------------------------------
Працювала деякий час в банку. Перший робочий день. Мені дають зошит і кажуть, що там написано все, що потрібно по програмі "Комунальні платежі". Зошит на 24 сторінки, списаний мілким почерком від першої до останньої сторінки. Починався він словами "Сесть на стул. Нажать на пимпочку, загорится зеленая лампочка. Если лампочка не загорелась - позвонить разработчику программы".

Оказалось что пимпочка - это кнопка включения системника. Правда до сих пор не поняла, зачем звонить то разработчику програмы? smile
А вся работа программы сводилась к нажатию 10 кнопок smile Жаль тогда не сделала ксерокс этой "инструкции"

Ktara Дата: Пт, 14.03.2008, 11:38 | Повідомлення № 15
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Интересный файлик, нашла у себя в компе

Додано (14.03.2008, 11:38)
---------------------------------------------
Мда, только что он не открывается sad

Прикріплення: 8722875.txt(33.6 Kb)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.6 Гумор » Випадки із життя (Розповідайте про кумедні випадки на уроках інформатики)
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.