Пн, 20.10.2014, 16:00
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Єдина Країна! Единая Страна!
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.6 Гумор » КВК в школі (сценарії для шкільного КВК,)
КВК в школі
Nic-Nic Дата: Нд, 17.10.2010, 11:30 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні форумчани, багато із нас є не тільки вчителями інформатики а і класними керівниками. В нашій школі кожний рік проходить КВК причому на дуже високому рівні. Давайте будемо обмінюватися досвідом, викладати сценаріїї, допомагати один одному. Зараз в нас тема "Спорт" та "шкільна дискотека", якщо в когось є цікаві сценки, мініатюри, перероблені пісні, поділіться, буду щиро вдячний.
Allina Дата: Нд, 08.05.2011, 06:21 | Повідомлення № 2
Я тут недавно...
Може ыйне зовсім позаявленій темі, але сценарій прикріпила, дивіться. Не думаю правда що багато чого викладуть, бо КВН сценарії всі авторські і їх важко припасувати до іншої команди, та і всі ми люди за так титанічну працю віддавти жалко.
Прикріплення: 0636558.rar(16Kb)
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 08.05.2011, 12:02 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 8
Рейтинг: 98
Quote (Allina)
за так титанічну працю віддавти жалко

Якщо за так жалко, публікуйте на сайті. Наприклад, на моєму: http://teachlab.ucoz.ua
Грошей не дам, бо не маю. :'( Можу допомогти власне з підготовкою до опублікування. Зате матеріал не лежатиме мертвим вантажем. На час атестації матимете можливість сказати: "моя розробка опублікована на фаховому сайті. Прочитали стільки-то зацікавлених людей".

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Нд, 08.05.2011, 20:29
Nic-Nic Дата: Нд, 08.05.2011, 18:00 | Повідомлення № 4
Часто заходить...
дуже хороша розробка Allina. Я думаю, що її зможуть використати багато вчителів.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.6 Гумор » КВК в школі (сценарії для шкільного КВК,)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2014. Хостинг від uCoz