Вт, 12.12.2017, 12:28
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Психологічні тести. Соціоніка » Психологічне тестування учнів. (корисні тести, розробки, посилання)
Психологічне тестування учнів.
Andrey123q Дата: Нд, 14.02.2010, 21:41 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Пропоную в цій темі викладати психологічні тести, якими можна було б скористатись для психологічного тестування учнів (студентів). Бажано не онлайн тести, а тести які б можна було б використати в режимі офлайн для тестування в класі.
Викладаю власний зібраний матеріал з соціоніки. Це розробка класної години включає тест, описання соціоніки та психологічних типів.

Можливо в когось є матеріали з цікавим тестуванням колективу і т.п. - буду вдячний.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Прикріплення: __.rar(61Kb)

Відредаговано: Andrey123q - Нд, 14.02.2010, 23:19
oksanka120 Дата: Чт, 13.05.2010, 22:40 | Повідомлення № 2
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
Quote (Andrey123q)
Пропоную в цій темі викладати психологічні тести, якими можна було б скористатись для психологічного тестування учнів (студентів).

а ви що психолог чи освіту таку маєте, що будете проводити такі тестування, невже всі особливості знаєте? ))))))))))
Allina Дата: Сб, 15.01.2011, 02:30 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У нас школа працює за авторською програмою Киричука "Універсал", то там прекрасні тести і для визначення індивідуальних особливостей і особливостей колективу розроблені професійно. Планування роботи класного керівника в школах де є ця програма набагато полегшується і самому нічого придумувати не потрібно. Нажаль не можу дати ні посилання ні адреси. Тому, що цю програму відділ освіти закуповував централізовано
НІКОЛЯ Дата: Сб, 15.01.2011, 09:50 | Повідомлення № 4
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Allina)
Нажаль не можу дати ні посилання ні адреси. Тому, що цю програму відділ освіти закуповував централізовано

http://www.universal.modus.net.ua/ та http://www.unv.com.ua/
GаrDArik Дата: Вт, 18.01.2011, 19:44 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Хочу завтра на мульти-дошці своїм малим (6 клас) провести класну годину. У когось, можливо, є якийсь матеріал (презентації і т.ін.)? Буду вдячний)
Форум інформатиків » АРХІВ » Психологічні тести. Соціоніка » Психологічне тестування учнів. (корисні тести, розробки, посилання)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.