Нд, 24.09.2017, 15:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Педмайстерність. Педагогічні ситуації » Крилаті фрази вчителя (Вислови, які згадуються учнями все життя)
Крилаті фрази вчителя
E_L Дата: Пт, 20.04.2012, 18:00 | Повідомлення № 31
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
Quote (dpi)
заходит в учительскую физик и говорит - пора в отпуск. Поздоровалась с ним техничка, он ответил - здравствуйте, садитесь.

ага, а я 6го марта провела 6 уроков, потом была уборка школьной территории, потом уборка парковой зоны, (сами понимаете, уговорить 7й класс убирать после уроков :) ) уже сижу в кабинете, дежурят мальчишки - одним глазом присматриваю за ними, тут завуч подошла, говорит, какие документы надо приготовить, и одновременно пишу в журнал беседу по предупреждению травматизма в связи с длинными выходными: "... правила поведінки з вибухонебезпечними документами"...
Безбородько Дата: Пт, 20.04.2012, 20:35 | Повідомлення № 32
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Було це в студентські часи. я язапізнився на першу пару. Мене зустрів замдекана, заводить до кабінету і діалог.
- чому спізнивсь?
- Був у поліклініці, зуби болять.
- у якого лікаря і в якому кабінеті?
- Не запам"ятав.
- Чуєш Ніно ( до секретарші), цей беззубий, мені беззубому зуби заговарює.
inform6 Дата: Пт, 22.06.2012, 11:30 | Повідомлення № 33
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Освіта більше не може розглядатися як підготовка до життя. Вона сама - частина життя.
П.Шукла

Додано (22.06.2012, 10:30)
---------------------------------------------
Під час вивчення методики: [blink]Коли забуваються методики і деталі навчального процесу, а в пам"яті залишаються ентузіазм, підтримка і доброта.[/blink]

Форум інформатиків » АРХІВ » Педмайстерність. Педагогічні ситуації » Крилаті фрази вчителя (Вислови, які згадуються учнями все життя)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.