Сб, 18.08.2018, 13:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » «Важкі» діти » Методи впливу на важких учнів (Поділ досвідом по темі)
Методи впливу на важких учнів
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:49 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Писати про те, чи є в вас "важкі" учні і як на них впливати, стимулювати до навчання, підтримувати "залізну" дисципліну. А також про проблеми вживання учнями тютюну та алкоголю, методи боротьби з девіантною поведінкою учнів.
takdiy Дата: Вт, 28.08.2007, 20:05 | Повідомлення № 2
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Quote (Ковальчук_Олександр)
вживання учнями тютюну та алкоголю

Вони ще й конопельку вживають. А потім їм поприколу і попити і покурити.

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 29.08.2007, 02:12 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Не спорю є й такі. Та що тут говорити, ми живемо в часи всеукраїнської (можливо, всесвітньої) розпусти молоді, рівень якої продовжує зростати. Великий % учнів часто роблять те, що називається "надпредел" і не вписується ні в які рамки моралі. Тема дійсно болюча і в мене є багато прикладів із власного досвіду, оскільки я пішов працювати в школу на 3 курсі університету, важковато було їх виховувати і пояснювати суть поняття мраль і до цих пір дуже важко.
Пізніше наведу кілька реальних прикладів, зараз дуже бракує часу. Повірте, колеги, в даній темі є про що поговорити і створив я її зовсім не даремно.
takdiy Дата: Ср, 29.08.2007, 10:36 | Повідомлення № 4
Тут живе...
Я підтримую усіляко цю тему, тому що вона є дуже актуальною. Хотілося щоб кожен не тільки розказував про своїх важких учнів але і наводив приклади як він їх перевиховує, якщо це так можна назвати. Також не завадить і досвід тих хто про це вам розповідав

Відредаговано: takdiy - Ср, 29.08.2007, 10:38
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 30.09.2007, 14:53 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Шановні віп-користувачі та адміністрація форуму! Про те, що нинішні учні неймовірно розпущені і під впливом алкоголю здатні на самі жахливі вчинки свідчить прикріплений файл. Завантажте його і самі в цьому переконаєтесь. У мене ще багато є що сказати на цю тему, оскільки я пішов працювати в школу у 21. І до цих пір дуже важко, проте з важкими учнями борюсь самостійно, оскільки знаю, що ніхто в цьому питанні мені не допоможе. Періодично буду ділитись досвідом.
Прикріплення: 59483229.rar(4.1 Kb)
Ковшун Дата: Нд, 30.09.2007, 15:14 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
... Про те, що нинішні учні неймовірно розпущені і під впливом алкоголю здатні на самі жахливі вчинки свідчить прикріплений файл.

Це дуже жахливий факт!
Злісне хуліганство видно неозброєним оком.
Треба негайно звернутись цьому вчителю в обласну прокуратуру.
Кримінальна справа повинна бути порушена!

У мене був такий випадок:
Бувший випускник школи, прийшов п’яним ввечері до школи. В цей час було заняття гуртка. Він порозмовляв трохи нецензурними словами. Я повідомив про це дільничному інспектору. І цей бувший учень заробив 15 діб адміністративного арешту. Відбувши покарання, він більше подібних дій не допускав.

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 30.09.2007, 15:24 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Минув понад рік. Районна прокуратура навіть не відкрила кримінальної справи. Учень, що зробив замах на життя вчителя, вчиться на другому курсі київського університету. Причому жорстоке побиття відбувалося цілою групою випускників того року та минулих років. Нема справедливості у світі... Я особисто думав, що винні будуть наказані, був переконаний в цьому. Але, поспілкувавшись з колегою, якому на даний момент 28 років, зрозумів чому винний залишився безнаказанним. Зараз ставлю собі питання: хто наступний? cry
Ковшун Дата: Нд, 30.09.2007, 17:06 | Повідомлення № 8
Досвідчений учасник
Минув понад рік. Районна прокуратура навіть не відкрила кримінальної справи. Учень, що зробив замах на життя вчителя, вчиться на другому курсі київського університету. Причому жорстоке побиття відбувалося цілою групою випускників того року та минулих років. Нема справедливості у світі... Я особисто думав, що винні будуть наказані, був переконаний в цьому. Але, поспілкувавшись з колегою, якому на даний момент 28 років, зрозумів чому винний залишився безнаказанним. Зараз ставлю собі питання: хто наступний?

Важко аналізувати цю справу заочно.
Але цілком впевнений, що винні є. Насамперед це ті бувші учні.
Але ж винні тут:
1. Сільська (селищна рада); (бо немає порядку в селі/селищі)
2. Директор школи (бо бувші учні отримали таке виховання будучи ще в школі)

Раз районна прокуратура не порушила карної справи, то потерпілий мав звернутись в обласну прокуратуру принаймні.
А то можна було б навіть дійти і до Генеральної.

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 30.09.2007, 17:35 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Ви маєте рацію. Справа в тому, що я сам живу в цьому селі і не знаю всіх подробиць. Ясно одне: спочатку всі вчителі, директор і жителі села були сильно обурені, підтвердженням цього є лист, який ви прочитали. Вони розіслали його і обласному прокурору і міністру освіти Ніколаєнку і в київський інститут "Крок" і ще багато куди. Але чи дійшли листи до адресатів - це під знаком "?" Поговорили місяць-другий і тихенько затихли. Я також переконаний повністю, що винні учні і ще багато хто. Проте існує ще такий значок ($), який і вирішує долі людей. Все у цьому світі продається і купується.
Ковшун Дата: Нд, 30.09.2007, 19:21 | Повідомлення № 10
Досвідчений учасник
...Ясно одне: спочатку всі вчителі, директор і жителі села були сильно обурені, підтвердженням цього є лист, який ви прочитали. Вони розіслали його і обласному прокурору і міністру освіти Ніколаєнку і в київський інститут "Крок" і ще багато куди. Але чи дійшли листи до адресатів - це під знаком "?" Поговорили місяць-другий і тихенько затихли. Я також переконаний повністю, що винні учні і ще багато хто. Проте існує ще такий значок ($), який і вирішує долі людей. Все у цьому світі продається і купується.

Те, що Ви описали, просто жахливо!!!
Просто у Вашому селі править кримінал!
Добре, що у нас такого немає!
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 30.09.2007, 19:36 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Просто у Вашому селі править кримінал!

В селі, районі, області, країні, світі. Правий той, в кого більше грошей. Влада - це гроші.
Quote (Ковшун)
У мене був такий випадок:Бувший випускник школи, прийшов п’яним ввечері до школи. В цей час було заняття гуртка. Він порозмовляв трохи нецензурними словами. Я повідомив про це дільничному інспектору. І цей бувший учень заробив 15 діб адміністративного арешту. Відбувши покарання, він більше подібних дій не допускав.

Ви поступили абсолютно правильно. І зразу видно, що у вас дільничний інспектор на своєму місці. Хоча знаєте, враховуючи випадок у нашому селі і ще деякі факти я повністю розчарувався в нашій міліції. Її бездієвість просто вражає. Як можна залишати таке поза увагою в голові не вкладається. Про цей випадок мала б знати вся Україна, могли б показати новину по телебаченню. А те, що винуватці вчаться в кращих вузах України - це взагалі... Не хочеться упускатись до їхнього рівня і мати гнути, всеодно вульгарних слів у словнику не вистачить.
takdiy Дата: Нд, 30.09.2007, 21:43 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Цікаво, чи є ще такі випадки по Україні?
Мені здається, нажаль, що так. Як ви гадаєте?
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 30.09.2007, 21:54 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Quote (takdiy)
Цікаво, чи є ще такі випадки по Україні?

Різке питання ви задали. Навіть не знаю. Якщо так, то там, де вони сталися - відбулося щось подібне: випускники були досить заможні і змогли вийти сухими з води. Тоді наступне питання: чи не стає наша професія смертельно небезпечною? Адже, мого колегу п’яні та, можливо, обкурені випускники, ледь не вбили. Він рівно два місяці був на лікарняному. Бачили б ви його на третій день після цього випадку, ви б ахнули... Він перших кілька днів харчувався через трубочку... Жах та й годі. В такому світі ми живемо. Тому і можливо, що такий випадок не перший і на превеликий жаль - не останній.
Newbie Дата: Сб, 20.10.2007, 22:55 | Повідомлення № 14
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
не знаю що б я робила якби з таким стикнулась?!?! cry
але там бачу "випускник-медаліст", якому "занизили оцінку". так хіба буває? може вони щось інше не поділили?
хоча такий підхід, незалежно від обставин - це звірство sad
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 20.10.2007, 23:14 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
так хіба буває? може вони щось інше не поділили?

Так буває. Єдина причина побиття вчителя - занижена на думку випускника оцінка за рік, яка не дала можливості отримати золоту медаль, а дала можливість отримати срібну. Цей "учень" мав за рік дві дев'ятки: по ОБЖ та інформатиці і отримав срібну медаль. Мене пронесло, а от мому колезі, не пощастило. Він зайшов купити сигарет, коли повертався від свого кума. Зайшовши в кафе 30 серпня (при цьому він був абсолютно тверезий, так як курить, але практично не вживає алкоголю - лише в розумних нормах по празниках), він побачив групу випускників, які відмічали день народження одного свого побратима. При цьому він залишив велосипед біля кафе. Коли купив 2 пачки сигарет і вийшов надвір, побачив, що велосипеда нема. Почав його шукати. Недалеко від кафе (метрів 20) в темному місці він його знайшов. Не встиг він і сісти на велосипед, коли до нього прийшов цей випускник-герой і почав щось говорити про несправедливу оцінку. Він спокійно слухаючи, витягнув сигарету і почав курити. А далі в темноті з заду підійшли ще кілька осіб і вдарили його по голові, збили з ніг. Василь Петрович, лежачи на землі і стікаючи кров'ю чітко почув: "Досить, бо вб'ємо". Потім він на деякий час втратив свідомість, а коли прийшов до свідомості, зміг дійти до кафе, де його однокласник (власник того кабаку), побачивши його побитого і в крові, негайно визвав швидку. Потім все село говорило і всі були впевнені, що того злісника накажуть. Але гроші зробили свою справу і зараз спрортсмен Женя вчиться на другому курсі одного з київських університетів. Винних не наказали... Після того часу вчитель сильно змінився, я особисто багато розмовляв з ним на цю тему, але він зміг мені хорошо пояснити, що нема справедливості на цьому світі. cry
Форум інформатиків » АРХІВ » «Важкі» діти » Методи впливу на важких учнів (Поділ досвідом по темі)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.