Вт, 07.07.2020, 16:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » «Важкі» діти » Порушники дисципліни: як заставити їх працювати на уроці?
Порушники дисципліни: як заставити їх працювати на уроці?
kom_adm Дата: Вт, 23.10.2007, 18:20 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Шановні колеги! У кожного вчителя виникають проблеми з учнями, які не працюють на уроці. І особлива проблема - порушення дисципліни. Як впливати на учнів, які і самі не працюють і іншим не дають? Що зробити? Вигнати їх за двері (не маємо права), чи розмовляти з батьками? Може намагатися їх якось заставити працювати на уроці, слухати навч. матеріал і не заважати іншим?
Сучасні "продвинуті" учні нічого не бояться. І ми практично не маємо ніякого впливу на них. Для багатьох учнів директор не авторитет, ним не налякаєш.
Прошу ділитись власним досвідом і говорити про те, які методи використовувати, щоб вплинути на таких учнів.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Ковальчук_Олександр - Чт, 18.12.2008, 21:53
Yura_Shrol Дата: Вт, 29.01.2008, 23:09 | Повідомлення № 16
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
З
Quote (Ковальчук_Олександр)
Проблем з дисципліною не буває практично лише в ВУЗах, тому що там, якщо загризешся з викладачем - не отримаєш заліку чи екзамену - і будь здоровий, твоє навчання закінчилося.

І я вважаю, що негативну оцінку, з якою не переведуть в наступний клас чи назначать екзамен, да ще й літом, зря відмінили. Все таки у вчителя колись був і кнут і пряник. А тепер що? Багатьом учням оцінка 1 - то є вершина бажання. І як тоді справиться з таким, а ще чогось навчить? І що він буде робити на уроці? Добре, якщо попадеться тихоня, а якщо буйний.
Негативна оцінка повинна бути. І будь добр - зароби хоча б найменшу позитивну. А тоді можна і притиснути поганця (вибачте).
Давайте проведем референдум вчителів за відновлення негативної оцінки. Це все шутка, "но в каждой шутке есть доля правды".
А проблема із лівими завантаженнями теж бувають. Спочатку брав авторитетом. А потім вирішив, нехай програмка працює і встановив Folder_Guard. Ліві папочки з паролем. Зробив завдання, є час - вводжу пароль і можеш трошки побавитись.
Bandalak Дата: Ср, 30.01.2008, 01:19 | Повідомлення № 17
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Я цілком згоден, що рівень розпусти в учнів зростає з року в рік в геометричній прогресії. В цьому винні усі в деякій мірі. Ми, вчителі - за те, що інколи не йдемо на принцип, залишаючи учнівські витівки поза належною увагою. Ще більше винен директор, котрий прочитавши мораль порушникам, дочекавшись пробачення, все прощає. (А бувають випадки, коли варто і з школи виключити на деякий час, і оштрафувати, і заявити до міліції). Але найбільше винні батьки, котрі за своє чадо готові зробити усе, навіть коли й коню ясно, що їхні діти не праві. Менш за всіх винні самі учні, вони поводяться так, як їм дозволяє навколишня обстановка. На честь і совість в наш час ставити не можна, адже в день коли їх роздавали була епідемія грипу і більшість дітей була відсутня (жарт, в якому є доля правди).
В нашій школі і в багато інших є ще таке негативне явище як "діти вчителів". Їм завжди завищуються оцінки, приділяється більша увага, робляця різні поблажки і таке інше. Це призводить до того, що на їх фоні не можна покарати за порушення і інших дітей, котрі все бачать, все знають краще нас і думають що вони "пуп землі". Найгіршою проблемою є те, що адміністрація школи і більшість вчителів (можливо інколи і я) не хочуть і не можуть сваритися з батьками, адже найзавзятіші порушники - це діти "цвіту нації", різних митників, начальників, працівників адміністрації сільської чи районної ради та інших босів і бандитів.
Якщо ж наша школа - одна з кращих в районі, то що робиться в інших школах?
Я думаю щоб кардинально вирішити проблему необхідно міняти менталітет нації на генетичному рівні...... Жах та й годі.
kom_adm Дата: Ср, 30.01.2008, 04:16 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Кожне слово в вашому повідомленні - істинна правда. Те, що ви описали відбувається і в нашій школі.
Скажу відверто - для більшості учнів, нажаль, ні вчителі, ні директор не є авторитетом. Вони нічого і нікого не бояться, бо знають, що їм за це нічого не буде. Учні бачать, що будь-які їхні проступки залишаються безнаказаними. В кращому разі викличуть батьків в школу і вичитають моралі. От якби хоча б одного виключили з школи - інші боялися б. Я не хочу описувати всі жахливі вчинки, які робили учні в нашій школі, і як вони за них легко відбувалися. Не хочу говорити й про дисципліну на уроках і на перервах, бо це жах. Дійсно, потрібно щось міняти, бо інакше скоро учні будуть плювати у вчителів і посилати їх на три букви. А що? Все-одно їм за це нічого не буде. biggrin
Bandalak Дата: Пт, 01.02.2008, 02:03 | Повідомлення № 19
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Quote (Ковальчук_Олександр)
Дійсно, потрібно щось міняти, бо інакше скоро учні будуть плювати у вчителів і посилати їх на три букви.

У нас декого, на щастя не мене, вже посилають! Потім в кабінеті директора ухмиляються і приводять свідків, які чули, що вони такого не казали...
oleg_teacher Дата: Пт, 01.02.2008, 10:09 | Повідомлення № 20
Любитель дискутувати
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Всі слова на адресу поведінки в школі що були написані вище правильні і істинні. Щодо мене то я вважаю винні в більшості випадків батьки, які мало приділяють уваги вихованню. Здебільшого молодь виховується на вулиці з "товаришами". Взагалі то з моєї точки зору вчителі-предметники неповинні виховувати, класному керівнику можливо і тра. Але необхідно щоб кл.кер. тільки і займався класною роботою (орг. конкурси, вечори, сидіти на уроках як учень, спілкуватися з батьками і т.д.). Непотрібно йому ще 18-22 год. ставки по якомусь предмету і кл. кер.
Але в нас димократія (особливо по туалетах) яка плавно переростає в анархію!!!!
KulAlex Дата: Пт, 01.02.2008, 12:26 | Повідомлення № 21
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
http://ictv.ua/ukr/news_society.php?news_id=105406

І те саме робилося в нас в ліцеї, виключили 3 учня, зараз повний спокій. Спробуйте.

Ogorodets Дата: Пт, 01.02.2008, 17:23 | Повідомлення № 22
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
У нас селищна і далеко не зразкова школа на 350 дітей. У фойє школи висить величезний стенд: «Правила поведінки в школі». Двома словами там написано, що забороняється прогулювати уроки, не виконувати домашні завдання, лаятися матом, палити на території школи і так далі Але ніде не написано, що буде у випадку, якщо це святе писання буде порушено.
Тобто заругался матом - браво, двинув урок - чудово, палить за школою - красень, а про домашні завдання я взагалі мовчу.
А виключати з школи їх не можна. Це із зразкової школи можна виключити і прийняти в таку як наша, а з нашої - не можна. Навіть наказ з ГОРОО приперли: ходити, збирати всіх неблагополучних дітей, правдою і неправдою заманювати в школу, обіцяючи, що 5 балів їм поставлять у будь-якому випадку.
Але у мене з цим трохи простіше: уроки, в основному, в другій половині дня, старшокласників вже після п'ятого уроку не намалюєш в школі. Три -пять дітей з 30 на уроці. Батьківські збори не допомагають.
А щодо куріння - це страшно. Палять 95% учнів. Я навіть пропонував замовити нові парти з вмонтованими попільничками.
oleg_teacher Дата: Пт, 01.02.2008, 17:34 | Повідомлення № 23
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Ogorodets)
А щодо куріння - це страшно. Палять 95% учнів. Я навіть пропонував замовити нові парти з вмонтованими попільничками.

Повність погоджуюсь. Але пропонувати треба на якомусь обласному засідані бо там де 350 дітей цього не почують. Я до такого не додумувався. Треба серед своїх підняти це питання!!!:))) Це звичайно жарт але я дууууже радий що у вас уроки починаються з 5 го. В мене з 2-3.
Ковшун Дата: Пт, 01.02.2008, 17:34 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Sasyk)
.... Демократія...

Колеги, я в школі працюю з 1971 року і питання дисципліни ніколи в мене не виникало.
Завжди завантажую учнів посильною для них роботою і вони працюють!
Інформатику в комп’ютерному класі викладаю з 2001 року.
Жоден стіл, ком’ютер не обписані. Учні ведуть себе в рамках правил.
На уроках всі працюють в міру своїх можливостей. Кожен учень має підручник, зошит, ручку на своєму робочому місці (біля комп’ютера) і виконує завдання.
Всі учні бережуть свої робочі місця.
Так, що для мене дивно те що ви пишете.
І вважаю, дисципліна на уроці у прямій залежності від учителя!!!
kom_adm Дата: Пт, 01.02.2008, 18:12 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)

Раніше, років 5-7 назад я б з цією тезою погодився. Але зараз...
Зараз я б сказав так: "Дисципліна на уроці у відностій залежності від учителя!!!" Дійсно багато від вчителя залежить, але не все. Все більше учнів поповнюють партію "Відморозків", чисельність якої зростає в геометричній прогресії. Якщо брати % відношення "нормальних" і "дибілів" (в даному випадку я не маю на увазі психічну хворобу), то воно зараз складає приблизно 60 до 40. Я говорю лише за свою школу, в якій навчається 500 з гаком учнів. Так, я вважаю, що нормальних ще трішки більше, але 5 років назад це відношення було 80 до 20. І ці 40% інколи здатні добряче потріпати нерви і зробити якусь підлість. Зрозумійте, вони нікого не бояться, нікого. Вони знають, що їм за це нічого не буде і вони праві. Цього року один учень зробив презентацію вдома, в якій було аж 40 слайдів. Але, ефекти анімації задані не правильно зовсім, презентація не змістовна, перезавантажена текстом, не правильно підібрані кольори і т.д. Поставив я йому 7 балів за тематичну. А він до мене каже: "Ви що офігели". Вичитав я йому добряче моралі, звернувся до кл. керівника, розповів все. Не знаю, що вона йому казала (чи казала взагалі), але вибачення за свої слова він так і не попросив... Через кілька тижнів він порушував дисципліну (розмовляв), я дав йому зауваження, погрозився, що поскаржусь класному керівникові і його мамі (мама - вчителька, тільки не в нашій школі). А він знову "І що, що ви поскаржетеся, можете скаржитись, вони мені аж нічого не зроблять".
Varkan Дата: Чт, 07.02.2008, 11:22 | Повідомлення № 26
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Ковшун)

я також така вважаю, але завжди є але і дійсно вчитель не зможе переправити майже сформовану особистість 10-11 класників, максимум що внього получиться це підправити деякі кути.
а все що зараз діється в ЗОШ (не престижних ліцеях а саме в ЗОШ) це іде ще із сімї.

mudrak Дата: Чт, 07.02.2008, 19:55 | Повідомлення № 27
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Quote (РљРѕРІС?СѓРЅ)
Не можна конкретної допомоги надати

Допомогти не можна, але завжди цікаво приміряти на себе педагогічну ситуацію, це ніби як задача Шо там робити? Грати в ігри не даєте, а власне ми вже і самі не хочемо, вдома награлися, а ще порнухи-чорнухи надивилися по "тарілці". Куди дивилися батьки? В телевізор же і дивилися разом з нами (миж бо вже великі хлопці і дівчатка!) А потім ще на дискотеку...до третьої ночі гопцали, а там ще дівчину провести(хлопця закадрити), те...се...самі знаєте, дайте відпочити ж трохи. Будете чіплятися зі своїм Паскалем, взагалі підемо в кабак похмелятися!

P.S. А ще кажуть у нашій області, в одному з районів, заврайво такі кабаки і тримає!

Ktara Дата: Пт, 08.02.2008, 09:23 | Повідомлення № 28
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Quote (mudrak)

Це 50/50. Іноді є діти. яким дома дозволяють робити ВСЕ. він хамить і дома. і вчителям (якщо можна батькам, то чому не можна вчителю). В такої дитина немає межі, що можна робюоти, а чтого не можна. Звісно вчитель все може виправити на уроці, але... ця дитина потім йде назад додому, у своє звичне середовище. І якщо мама з папою йому щось дозволили. то щоб не робили вчителя, ми ніколи не зможемо переплигнути батьків. Насамперед все залежить від виховання в сім'ї

amprig Дата: Пт, 22.02.2008, 00:21 | Повідомлення № 29
Часто заходить...
Рейтинг: 0
Мне понравился ваш опыт уважаемая Newbie, но у меня в токой ситуации разговор в классе не затих, а наоборот вызвал воодушевление. Мало того я практически не проводила и следующий урок: "раз вам не надо то и мне не надо", поставила те оценки какие были, и только тогда забегала администрация - 11 класс, наши дети. У меня такое было наверно впервые за многие годы, раньше срабатывало, а тут - директорский класс, родители - "свои" люди, оценку и так нарисуют. Вообще говоря, у меня сейчас большие проблемы с уроками-заменами, со своими справится можно, но когда идешь на один урок, слушать не хотят, делать тоже. Быть всегда чем-то подкованым уже сложнее, чем заинтересовать? да и программа - все время догоняем. Это только у нас?
SLKuty Дата: Пт, 22.02.2008, 01:32 | Повідомлення № 30
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Принесли мої 10 класники флешку з фільмом
без дозволу всунули в центральний комп, включили проектор і сіли рядами як в кінотеатрі
Я і друга вчителька стояли збоку і дивилися що то буде за кіно
фільм почався з унітазу і з голої задниці на цілий екран
я звичайно не витримав перший виключив проектор і віддав їм флешку
ще 10 хвилин я спокійно пояснював, що проектор не для того призначений і в школі такі фільми не гарно дивитися
вони нервово щось погане вигукували про інформатику, стукали руками по столу, топали ногами
не розумію звідки зрушені нерви? звідки стільки злості?
Потім всі дружно вийшли з класу і вже 2 уроки ми їх не бачимо.
інформатику поставили 6-7 уроки і вони просто всі йдуть додому
звичайно моїм гуртківцям радість швидше звільняється клас
але я навіть не знаю чи жалітися начальству, чи батькам чи самому якось давати раду sad
Форум інформатиків » АРХІВ » «Важкі» діти » Порушники дисципліни: як заставити їх працювати на уроці?
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.