Ср, 22.11.2017, 01:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » «Важкі» діти » Конфліктні ситуації між вчителями і учнями!
Конфліктні ситуації між вчителями і учнями!
W-w-W Дата: Ср, 27.08.2008, 23:36 | Повідомлення № 1

Знайшов в неті таку статтю: "Батько поскаржився на побої, завдані його сину вчителем. Директор престижної вінницької школи в лікарні отримав звістку, що батько його школяра поскаржився правоохоронцям на побої, завдані його сину вчителем інформатики
Початок другого семестру відзначився "шкільним" скандалом у зразковій школі. Нещодавно батько - викладач політехнічного університету міста, який має професорське звання, звернувся із заявою про побиття його дитини - дев'ятикласника Дмитра К. (з етичних міркувань прізвище та імена відомих на Вінниччині педагогів не вказуються) у правоохоронні органи. Вони підтвердили отримання заяви. На гарячу лінію "20 хвилин" зверталися анонімно батьки дітей - свідків події. Діти переказали, що хлопчика з паралельного класу, який прийшов на урок інформатики, вчитель із застосуванням сили "викинув" із класу. На очах у його подруги і двоюрідного брата.

Гулю на потилиці намацала особисто класний керівник наступного дня, коли Дмитро прийшов із батьком до школи. Але з'ясовувати причини її виникнення вже доведеться правоохоронцям.

Учитель інформатики отримав догану в усній формі та чекає обговорення інциденту на педраді. У деяких дітей-очевидців узяли письмові пояснення - про це заявила завуч із виховної роботи.

- Кожен батько має і повинен захищати власну дитину, - зізнається класний керівник хлопчика.

Справа одразу дійшла до міліції через збіг обставин. Про це розповіла завуч із виховної роботи. Класний керівник уперше почула про інцидент саме від батьків і зреагувала: "Так не може бути". Директора не було на той час - він у лікарні, кабінет завуча був замкнений, як і інформатики. Батько морально не зміг більше чекати, і так проблеми "шкільної родини" вийшли до міліції.

У навчальному закладі досі не можуть отямитися, каже завуч. На учня і викладача дають дуже гарні характеристики. Інцидент став неприємним сюрпризом для директора, який знаходиться у лікарні.

Дмитро, зі слів педколективу, завжди усміхнений, має здібності, але через хворобливість вчиться посередньо, але може й краще.

Учитель інформатики, який є другою стороною конфлікту, прийшов у школу в минулому семестрі, але колись працював у цій школі та залишив її через матеріальні мотиви. Прийшовши до школи вдруге, він полагодив усі комп'ютери та віддано працював. Завучі та класний керівник, які з'явилися з появою журналіста, одноголосно стверджують, що педагог - людина стримана. Конфліктів із даним учнем та взагалі з іншими дітьми, за їх слів, ніколи не було.

Але й сам Дмитро не конфліктний, кажуть педагоги та батьки, а з інформатики має 11 балів.

- Він же міг убити мого сина, - зазначає мати Дмитрика Тамара.

За словами матері, дитина отримала синець на хребті та велику гулю, що було зафіксовано медичною експертизою.

Викладач частину провини визнає, але каже, що тільки струсив дитину за комір… І довго пояснював моменти провокації.

Журналістам учитель повідомив, що зараз міркує про звільнення. Але для працівників закладу це буде вагомою втратою. Тому вони зацікавлені об'єктивно розв'язати ситуацію і примирити сторони. Але завуч усе ж таки зазначила, що навіть торкатися дитини педагоги не мають права і в школі завжди існувало табу на це. Класний керівник щодня цікавиться станом хлопця. У батьків, крім Дмитра, є ще дочка, яка вчиться у першому класі цієї ж школи. Уся родина дуже любить школу, яка стала для дітей другим домом.

Учитель інформатики:

- Кілька днів я аналізую ситуацію. Це, мабуть так я його взяв, підкреслюю, не бив. Узяв за шкірки - це так, але не бив. З іншого боку, його батько - педагог. Як би він себе повів, коли б на дуже цікавій темі його студент - "нуль уваги - фунт презирства" - встає і виходить із класу. Дзвінка телефону я не чув, якщо чесно. А що дитина не з цього класу, я одразу не помітив - він же також навчається в мене.

Дмитро:

- Я прийшов до школи, бо мама послала мене повідомити класному керівнику, що я почуваюся краще після отруєння. Щоб також подихати повітрям - провітритися трохи. Але мого класу вже не було. Я пішов до друзів у паралельний. Коли вчитель інформатики ввійшов до класу, він тричі сказав: „Сідайте”. Я не міг піти одразу, та лишився допомагати подрузі з математикою. Коли зателефонувала мама, яка сказала йти швидко додому, я хотів вийти і підняв руку вгору. Вчитель не дозволив. Тоді я встав і хотів підійти до вчителя пояснити. Але встиг тільки сказати: "Я ж не ваш"! Далі пояснити ситуацію можливості не було: він узяв мене за комір і притиснув із силою до стіни. В очах потемніло. Вийшовши з класу, я побіг додому."

Ваші роздуми, висновки і пропозиції!!!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

mouse Дата: Пн, 27.04.2009, 16:57 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Виникнення конфліктів, звичайно, може бути в кожному колективі.
А ось як вони розв*яжуться - тут питання.
----------------------------------------
Потрібна оновленна система виховання.
Згоден, батьки вірять майже завжди дітям. А потім кажуть: "А що я можу зробити?" (Ситуація, коли дитина в 5 !!!! класі не завжди доходить до школи, а якщо і доходить, практично не вчиться, а відсижує)
Коли батьки реально будуть відповідати за дітей! Сімейний кодекс ніби ніхто не міняв.
Має бути гуманна система, але з чітким КОНТРОЛЕМ та Відповідальністю сторін за чітко визначені речі
(Наприклад, коли може вчитель дозволяти виходити під час уроку тощо)
В інших країнах це розписано до дрібничок і відповідно контролюється.
---------------------
Можливо, варто батькам смс розсилати з оцінками та поведінкою у четвер вечором, щоб у п*ятницю можна було прийти до школи і зразу з*ясувати проблему, а не через 2 місяці на б. зборах?
Ktara Дата: Пн, 27.04.2009, 20:46 | Повідомлення № 32
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Ага, я уже пробовала. 100 грн уходило с телефон а в месяц. :(
swetikccc Дата: Пт, 01.05.2009, 14:07 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (mouse)
Можливо, варто батькам смс розсилати з оцінками та поведінкою у четвер вечором, щоб у п*ятницю можна було прийти до школи і зразу з*ясувати проблему, а не через 2 місяці на б. зборах?

А ще краще в організації на дошці, найдієвіше
filnick Дата: Пт, 01.05.2009, 22:48 | Повідомлення № 34
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (swetikccc)
А ще краще в організації на дошці, найдієвіше

За радянських часів так часто і робили. Повідомляли батькам на виробництво (через профком, партком і т.д.). В принципі було досить дієвим засобом. Але в теперішній ситуації майже нереально - більшість батьків офіційно безробітні.
mouse Дата: Пт, 08.05.2009, 18:50 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Quote (Ktara)

Зараз є дешевший спосіб: з сайта на будь-який оператор і безкоштовно.
Сама по-собі ідея не нова, але варта уваги!
:?
Ktara Дата: Сб, 09.05.2009, 10:19 | Повідомлення № 36
Перспективна вчителька
Ага. но у некоторых операторов есть возможность блокировать сообщения из интернета
mouse Дата: Пт, 15.05.2009, 16:16 | Повідомлення № 37
Ветеран спілкування
Quote (Ktara)

Quote (Ktara)
Ага. но у некоторых операторов есть возможность блокировать сообщения из интернета

Ktara, Ви шукаєте як це перешкоди :)
Якщо батьки в цьому зацікавлені - то знімуть і блокування, і самі зателефонують (або передзвонять).
Саме головне - вчасно реагувати на різні конфліктні ситуації і не поглиблювати їх. Бо запущені випадку інколи не можливо виправити безболісно.
:?
Ktara Дата: Пт, 15.05.2009, 20:25 | Повідомлення № 38
Перспективна вчителька
так вот самое интересное из группы 30 человек интересно было всего 5 родителям, остальным - по барабану. Начинали волноваться, когда оказывалось что стипендии можно будет помахать ручкой. Прибегали, шумели, что не предупреждали. Я им показывала уведомление, которые они подписали, когда письмо получали, в письме была все информация. Мне говорили классную фразу "Ну мы же не думали что так все закончится". Так что об проблемах сообщалось, а если у родителей нет времени на ребенка, то я их заменить не смогу. Чем могла, тем помогала.
mouse Дата: Пт, 22.05.2009, 17:15 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Quote (Ktara)
Ну мы же не думали что так все закончится

По теме.
Конец года. Весь семестр в оценках. Всё в журнале. Тут возникает необходимость выставить семестр и ... Почему Вы не сообщили, говорят мне из администрации, что у студента (2 месяца назад) одна из тематических н\а?
А я думал, что журнал не только для учителя... Вот дела. Вопрос то мы решили.
Но неужели я еще должен выписывать что там, и кого плохо по 10 группам студентов?!
Хто везе, того і ...
Ktara Дата: Пт, 22.05.2009, 20:16 | Повідомлення № 40
Перспективна вчителька
Ну в принципе у нас этим занимаются кураторами. Я отвечаю только за свой предмет и пишу бумагу если у студента 51% негативных оценок или когда студент отсутствовал больше чем на половине пар. А журналы у нас проверяют часто и если молчат, то все хорошо. А иногда приказ со списком провинившихся на 5 листов А4 вывешивают :)
Форум інформатиків » АРХІВ » «Важкі» діти » Конфліктні ситуації між вчителями і учнями!
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.