Сб, 18.11.2017, 15:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » «Важкі» діти » Конфліктні ситуації між вчителями і учнями!
Конфліктні ситуації між вчителями і учнями!
W-w-W Дата: Ср, 27.08.2008, 23:36 | Повідомлення № 1

Знайшов в неті таку статтю: "Батько поскаржився на побої, завдані його сину вчителем. Директор престижної вінницької школи в лікарні отримав звістку, що батько його школяра поскаржився правоохоронцям на побої, завдані його сину вчителем інформатики
Початок другого семестру відзначився "шкільним" скандалом у зразковій школі. Нещодавно батько - викладач політехнічного університету міста, який має професорське звання, звернувся із заявою про побиття його дитини - дев'ятикласника Дмитра К. (з етичних міркувань прізвище та імена відомих на Вінниччині педагогів не вказуються) у правоохоронні органи. Вони підтвердили отримання заяви. На гарячу лінію "20 хвилин" зверталися анонімно батьки дітей - свідків події. Діти переказали, що хлопчика з паралельного класу, який прийшов на урок інформатики, вчитель із застосуванням сили "викинув" із класу. На очах у його подруги і двоюрідного брата.

Гулю на потилиці намацала особисто класний керівник наступного дня, коли Дмитро прийшов із батьком до школи. Але з'ясовувати причини її виникнення вже доведеться правоохоронцям.

Учитель інформатики отримав догану в усній формі та чекає обговорення інциденту на педраді. У деяких дітей-очевидців узяли письмові пояснення - про це заявила завуч із виховної роботи.

- Кожен батько має і повинен захищати власну дитину, - зізнається класний керівник хлопчика.

Справа одразу дійшла до міліції через збіг обставин. Про це розповіла завуч із виховної роботи. Класний керівник уперше почула про інцидент саме від батьків і зреагувала: "Так не може бути". Директора не було на той час - він у лікарні, кабінет завуча був замкнений, як і інформатики. Батько морально не зміг більше чекати, і так проблеми "шкільної родини" вийшли до міліції.

У навчальному закладі досі не можуть отямитися, каже завуч. На учня і викладача дають дуже гарні характеристики. Інцидент став неприємним сюрпризом для директора, який знаходиться у лікарні.

Дмитро, зі слів педколективу, завжди усміхнений, має здібності, але через хворобливість вчиться посередньо, але може й краще.

Учитель інформатики, який є другою стороною конфлікту, прийшов у школу в минулому семестрі, але колись працював у цій школі та залишив її через матеріальні мотиви. Прийшовши до школи вдруге, він полагодив усі комп'ютери та віддано працював. Завучі та класний керівник, які з'явилися з появою журналіста, одноголосно стверджують, що педагог - людина стримана. Конфліктів із даним учнем та взагалі з іншими дітьми, за їх слів, ніколи не було.

Але й сам Дмитро не конфліктний, кажуть педагоги та батьки, а з інформатики має 11 балів.

- Він же міг убити мого сина, - зазначає мати Дмитрика Тамара.

За словами матері, дитина отримала синець на хребті та велику гулю, що було зафіксовано медичною експертизою.

Викладач частину провини визнає, але каже, що тільки струсив дитину за комір… І довго пояснював моменти провокації.

Журналістам учитель повідомив, що зараз міркує про звільнення. Але для працівників закладу це буде вагомою втратою. Тому вони зацікавлені об'єктивно розв'язати ситуацію і примирити сторони. Але завуч усе ж таки зазначила, що навіть торкатися дитини педагоги не мають права і в школі завжди існувало табу на це. Класний керівник щодня цікавиться станом хлопця. У батьків, крім Дмитра, є ще дочка, яка вчиться у першому класі цієї ж школи. Уся родина дуже любить школу, яка стала для дітей другим домом.

Учитель інформатики:

- Кілька днів я аналізую ситуацію. Це, мабуть так я його взяв, підкреслюю, не бив. Узяв за шкірки - це так, але не бив. З іншого боку, його батько - педагог. Як би він себе повів, коли б на дуже цікавій темі його студент - "нуль уваги - фунт презирства" - встає і виходить із класу. Дзвінка телефону я не чув, якщо чесно. А що дитина не з цього класу, я одразу не помітив - він же також навчається в мене.

Дмитро:

- Я прийшов до школи, бо мама послала мене повідомити класному керівнику, що я почуваюся краще після отруєння. Щоб також подихати повітрям - провітритися трохи. Але мого класу вже не було. Я пішов до друзів у паралельний. Коли вчитель інформатики ввійшов до класу, він тричі сказав: „Сідайте”. Я не міг піти одразу, та лишився допомагати подрузі з математикою. Коли зателефонувала мама, яка сказала йти швидко додому, я хотів вийти і підняв руку вгору. Вчитель не дозволив. Тоді я встав і хотів підійти до вчителя пояснити. Але встиг тільки сказати: "Я ж не ваш"! Далі пояснити ситуацію можливості не було: він узяв мене за комір і притиснув із силою до стіни. В очах потемніло. Вийшовши з класу, я побіг додому."

Ваші роздуми, висновки і пропозиції!!!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

НІКОЛЯ Дата: Нд, 05.04.2009, 07:29 | Повідомлення № 16
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
По дані темі скажу ось що :був в мене такий випадок . Один з школярів одинадцятикласник на контрольні роботі заявив : Не буду я писати . Воно мені не потрібне . А так як татко в мене впливова людина в місті то оцінку ви мені постамте хочите ви цього чи не хочите . Справа в тому що реально він даже не зрозумів що він образив своїх однокласників рахуючи їх чимось нижчим від себе . Я відповів добре не пиши ! Повідом батька що я викликаю його до школи. Відповідь була ; А він з вами всима розберетья! Дурненький даже і не знав що в обох кабінетах інформатики стоять доволі дорогі мініатюрні відео камери які практично знімають весь клас в реальному часі . Дома він наплів батькам такого що жах, і коли на слідуючий день тато зявилися в школу до директора з заявою що я придераюсь до його дитини та ображаю його і ще казна що . Я прямо в кабінеті директора відкрив на моніторі дану контрольну та сам факт якя по його словах прдираюсь та інше. Батько продивившись даний матеріал почервонів як рак , поросив вибачення за сина в мене та деректората попросив директора відпустити сина цього дня з уроків. А на другий день цього учня не було в звязку з хворобою . Через день він зявився в школі з дибелим синцем під оком поросив вибачення в своїх товаришів а також в мене . Після цього випадку Ніколи я не чув ,не писатиму ,мені до лампочки ні від кого з учнів вони чотко зрозуміли що щось збрехати не вийде відеоматеріал незаперечно скасує брехню . Подумайте самі може врто теж практикувати такий метод впливу .Буває що даже батьки приходять і питають ; Як там моя дитина вчиться бо щось оцінки не дуже . Після демонстрації 2 уроків батьки проводять виховну роботу самі :) . Не дурний придумав що краще один раз побачити як сто раз почути .
swetikccc Дата: Нд, 05.04.2009, 17:51 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Пане НІКОЛЯ повісьте у класі табличку що тут працюе камера.
Без неї Ви порушуете права дітей

Додано (05.04.2009, 17:44)
---------------------------------------------

Quote (Ktara)
У нас теж заборона відпускати з пар учнів. теж був випадок, коли дитина відпросилался в туалет, а сама побігла ксерокс через дорогу робити (ну терміново він їй був надо), на дорозі збила машина. Викладач був крайнім (його звинуватили батьки дитини) З того часу всі "мокрі справи" вирішуються на перервах, під час занять з кабінету виходити заборонено

А з іншої сторони Ви просто знущаетеся з дітей. Відпускайте під розписку ;)

Додано (05.04.2009, 17:51)

Quote (filnick)
Діти, які мають потребу часто користуватися туалетом, приносять довідку від лікаря на початку року. Про цих дітей повідомляють класного керівника та вчителів. Тоді дитину відразу при потребі відпускають. Всі інші діти з першого класу повинні привчатися ходити в туалет на перерві.

Ви мабуть працюете в селі іншого пояснення діям адміністрації нема
Ktara Дата: Нд, 05.04.2009, 18:00 | Повідомлення № 18
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Да если б просились, то и отпускала б. Но они видать все успевают на переменах :) А вот моей колеге завуч постоянно приводит назад на пару из курилки да из столовой :)
swetikccc Дата: Нд, 05.04.2009, 18:05 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Quote (Ковальчук_Олександр)
Замітьте, учні (навіть самі найгірші) стають ввічливими і добрими в кінці 11-го класу. І багато хто з них навіть просить щиро вибачення за спалені нерви. Мабуть в цей момент вони стають по справжньому дорослими і усвідомлюють всі свої помилки.

Це називаеться іншим недуже хорошим словом
НІКОЛЯ Дата: Нд, 05.04.2009, 18:51 | Повідомлення № 20
Знавець вірусів
Quote (swetikccc)
Пане НІКОЛЯ повісьте у класі табличку що тут працюе камера.
Без неї Ви порушуете права дітей

Дана табличка не потрібна тому що , майже одразу після цього випадку доведено до кожного з учнів що в класах інформатики ведется постійна відеозйомка . З дозволу дерекції школи. Перший час це десь тиждень - поводили себе всі як миші . А потім як завжди. діти це завжди діти . але в деяких моментах діти стримують емоції . Розуміють що не вийде прийти і наплести батькам казна чого( що я ангел а на мене мене нізащо намовляють )
Отакі пироги ! А що до прав дитини я непогано з ними ознайомлений .
swetikccc Дата: Нд, 05.04.2009, 20:54 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Quote (НІКОЛЯ)
Отакі пироги ! А що до прав дитини я непогано з ними ознайомлений .

І були порушили ъх коли не попередили що вели відеозйомку ;)
А табличку повісьте, хоч дуже маленьку ;)

За идею спасибо, токо расскажите поподробней об аппаратуре и программном

Відредаговано: swetikccc - Нд, 05.04.2009, 21:13
НІКОЛЯ Дата: Пн, 06.04.2009, 19:14 | Повідомлення № 22
Знавець вірусів
Quote (swetikccc)
За идею спасибо, токо расскажите поподробней об аппаратуре и программном

2 Відеокамери кожна коштує 562 гр. кабель . конектори для підєднання камер . ізоляційні чохли для кабеля , а з програмного забезпеччення : макромедійна студія 8.6 . плюс плеєр установлений на пк. якщо потрібно можу описати який кодек стоїть та як запускати плеєр :) - вибачте жартую не зтримався.
;)
filnick Дата: Пн, 06.04.2009, 21:05 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (swetikccc)
Ви мабуть працюете в селі іншого пояснення діям адміністрації нема

Адміністрація закладу керується не адресою перебування (місто-село), а Статутом закладу і Правилами внутрішнього розпорядку. До речі, такі існують і у Вашій школі.
swetikccc Дата: Пн, 06.04.2009, 23:15 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Quote (filnick)
Адміністрація закладу керується не адресою перебування (місто-село), а Статутом закладу і Правилами внутрішнього розпорядку. До речі, такі існують і у Вашій школі.

Попав в точку, тільки в селі діти повинні принижуватися випрошуючи у вчителя свое право на ...... ;)
Самі плачимось як нас принижують , і самі робимо аналогічно.
А якщо щось станеться на уроці :) , тоді що?
У нашій школі таке правило неможливе, в першу чергу його не допустить сама адміністрація.
Це правило принижуе честь і гідність.
Цікаво, невже на зборах батьки не порушували такого питання?

Відредаговано: swetikccc - Пн, 06.04.2009, 23:28
filnick Дата: Вт, 07.04.2009, 22:17 | Повідомлення № 25
Мудрий вчитель
Quote (swetikccc)
тільки в селі діти повинні принижуватися випрошуючи у вчителя свое право на .....

Випрошувати нічого і ні в кого не потрібно. Мова йде про елементарну культуру. А Ваш висновок про "приниження" сільських дітей, м'яко кажучи, попахує демагогією.
Quote (swetikccc)
А якщо щось станеться на уроці , тоді що?

Аналогічно, а якщо щось трапиться, коли дитина пішла поза очі вчителя...
Quote (swetikccc)
Це правило принижуе честь і гідність.

Честь і гідність порушують, коли не дотримуються правил.
Quote (swetikccc)
У нашій школі таке правило неможливе, в першу чергу його не допустить сама адміністрація.

А Ви не задумувались, чому діти ходять в туалет саме під час уроку?
Можете спокійно це з'ясувати без батьківських зборів. Та тому, що у дев'яти випадках із десяти дитина на перерві боїться туди зайти. Бо старшокласники там можуть і по шиї надавати, і обматюкати, і навіть копійки позабирати. Ось і вимушений школярик на перерві мовчки перетерпіти, а потім на уроці попроситися. Тому, щоб про права дітей говорити, варто було б шкільній адміністрації у своєму закладі проблему вивчити і її розвя'зати, а не кивати на негуманність інших.

Відредаговано: filnick - Вт, 07.04.2009, 22:51
Ktara Дата: Ср, 08.04.2009, 00:01 | Повідомлення № 26
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (swetikccc)

Когда один раз учитель ответит зато, что во время урока ученика не было в классе и с ним что-то случилось. Да элементарно избили те же старшеклассники. Это правило начнет работать. Так как по Закону учитель несет ответственность за жизнь и здоровье детей во время своих уроков :) Думаете родители пострадавшего ребенка признают его вину, да не в жизнь, преподавателя обвинить легче :) Хорошо, что у вас такого не было. А вы представьте себя на месте того учителя, которого родители пытаются если не посадить, то чтоб его наказали так это точно. А дома есть у вас семья, ребенок. И вы должны отвечать за то, в чем не виноваты.
swetikccc Дата: Ср, 08.04.2009, 15:06 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Quote (filnick)
Честь і гідність порушують, коли не дотримуються правил.

Честь і гідність принизують деякі правила і з ними потрібно боротися
Quote (filnick)
А Ви не задумувались, чому діти ходять в туалет саме під час уроку?

А ви не задумувались , що і по потребі ходять
А рейди по туалетам, це діло адміністрації.
І черговий (адміністрація) винуватий що випустив дитину на вулицю під час уроків
Quote (Ktara)
Закону учитель несет ответственность за жизнь и здоровье детей во время своих уроков

Но и закона издеваться над детьми нет.

А пример вверху синим написан

Quote (filnick)
Аналогічно, а якщо щось трапиться, коли дитина пішла поза очі вчителя...

Якщо це станиться на уроці значить у вчителя садиські нахили.

Додано (08.04.2009, 15:06)
Вчора по ТВ хтось з освіти заявив що побиття вчителя , це штатна ситуація
Ось до чого дійшло уже.

filnick Дата: Ср, 08.04.2009, 19:43 | Повідомлення № 28
Мудрий вчитель
Quote (swetikccc)
Честь і гідність принизують деякі правила і з ними потрібно боротися

Правила внутрішнього розпорядку приймаютьсмя радою школи, а це значить і Вами особисто.
Quote (swetikccc)
А рейди по туалетам, це діло адміністрації.

Ця теза нагадала заяву одного батька: Моє діло - родити дітей, а діло учителів їх виховувати.
swetikccc Дата: Чт, 09.04.2009, 07:15 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Ну що тут сказати....
Чи стикалися Ви з випадками відстоювання учнями(не батьками учнів), своїх прав в райдерадміністрації, в прокуратурі ?
У нас такі випадки були, і пару раз опеклися вчителі(і були вони не з нашої школи)
І конституцію і закони у нас Верховна рада приймае , яку ми і вибираемо ;)

Відредаговано: swetikccc - Чт, 09.04.2009, 07:58
filnick Дата: Чт, 09.04.2009, 19:00 | Повідомлення № 30
Мудрий вчитель
Quote (swetikccc)
Чи стикалися Ви з випадками відстоювання учнями(не батьками учнів), своїх прав в райдерадміністрації, в прокуратурі ?

Свої права повинна відстояти кожна людина - і учень, і вчитель. Завдання учителя якраз і полягає у тому, щоб навчити дитину поважати ПРАВО. А будь-яке право (громадянське, цивільне, конститцуційне, ...) вимагає дотримання законності. Тобто, є і право і є обов'язки.
Quote (swetikccc)
І конституцію і закони у нас Верховна рада приймае , яку ми і вибираемо

Тут погоджуюсь на всі 100%.
Форум інформатиків » АРХІВ » «Важкі» діти » Конфліктні ситуації між вчителями і учнями!
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.