Чт, 27.04.2017, 23:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ХІ: ПЕДАГОГІКА І ПСИХОЛОГІЯ » 12.1 «Важкі» діти » Підлості, які роблять діти (Ділимось різними підлостями, які вчиняють наші діти на уроці)
Підлості, які роблять діти
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 06.03.2017, 20:02 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 16
Рейтинг: 187
[admin]Пропоную в даній темі ділитись досвідом, які підлості роблять ваші учні під час уроку.[/admin]

Моральний дух нації активно прямує до нуля. Маю на увазі в першу чергу молоде, підростаюче покоління. Вчинити підлість для них - предмет городості. Недотримання слова, типу пообіцяти щось і порушити обіцянку вже через декілька хвилин - нормальне явище.
Сумно спостерігати за всім цим, намагаюсь пояснювати, використовувати різні методи впливу, але не завжди помагає. Діти не бояться Бога, вони добре відчувають свою безкарність і цим активно користуються. Практика показує, що помагає розмова з батьками, з учнем краще не говорити, наврят чи зрозуміє. В нас дуже багатий населений пункт, і відносно велика школа (450 учнів). Батьки забезпечують всім - дорогі смартфони, одежа, щодня по 50 грн. на дрібні витрати, думаю в цьому основна причина розпусти і вседозволеності.

Які підлості спостерігаю останнім часом: один раз замітив, як поміняли кнопки на клавіатурі. Нажаль, не уловив. Зараз слідкую. Це при тому, що комп’ютери 2016 року.
Сьогодні мені діти 6-го класу кажуть, що в них на робочих столах папки "Корзина" називаються "Параша", а ярлик "Scratch" - "Скрутч макдак". Дуже не легко услідкувати подібні речі при великій текучці класів. Окрім того, по вівторках 6 уроків проводить ще одна вчителька - може то в неї зробили. Причому коли це перейменування відбулося навіть не знаю. Може вони вже тиждень так називаються. Підлість наче б то і не така велика, але все одно треба якось уловити і присікти подібне. Причому перейменування сталось одразу на 2х комп’ютерах. Комп’ютерний клас має досить велику площу, з одного краю в інший не видно. Можна уловити, відкривши Netsupport School і слідкувати, але можна не услідкувати. Бо я часто ходжу по кабінеті, допомагаю і поки я в одному кутку підійшов до одного, можна перейменувати. Чи після уроку кожного перевіряти 11 комп’ютерів, переглядаючи кожний робочий стіл?
Що порадите?

А також прохання ділитись досвідом, які підлості робили ваші учні?
Zelenskiy Дата: Пн, 06.03.2017, 20:27 | Повідомлення № 2
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
Від перейменовувань та інших вандальних дій з інформацією убезпечить Shadow Defender.  Міняли клавіші і у мене в класі. Що тут порадиш... Бесіда, пояснення.
Можна спробувати встановити вебкамеру й писати зображення на диск. Проте сумніваюся, що це законно. Та й виявивши порушника крім бесіді нічого не зробимо. Діти у нас це головне.

Відредаговано: Zelenskiy - Пн, 06.03.2017, 20:28
Ktara Дата: Пн, 06.03.2017, 20:32 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 259
Было что дети (не мои) назвали папки на рабочем столе физиологическими частями мужского и женского тела. А так же и остальные папки: особенно что Поттер делал с Гермионой, и что Гермиона делала Поттеру :) Мои знают, что увижу - им не повезет :) Поэтому четко отслеживают что перед ними сделали другие :)
Один раз поменяли буквы местами - так как дети сидят за компами на протяжении года и не пересаживаются самовольно - то нашла "героя" ипришлось ему не только менять назад но и помыть все клавиатуры :) На этом мелкие пакости закончились :)
sergey1979 Дата: Пн, 06.03.2017, 20:49 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Колись їздив на велосипеді- одного разу підхожу колеса зрозуміло спущені, кермо та сідло "набекрень".
Зараз їзжу на машині, один раз колесо спустили свої ж  5 класники у яких я класний керівник. Гірше було коли близько 12 ночі під час роботи (колективної) роботи на благо школи спустили всі 4 - сторіж нічого підозрілого не побачив. Запихався качати простим насосом. То просто впали велосипедом,  антену відбили мячем :((.
"Мій сарай" декілька разів перейменовува на "Мій компютер".
Саме що поки запамяталось - відкриваю двері а учні забарикадувались стільцями. Звісно поки привів адміністрацію все нормально. Про те що стілець та дошку під столом потрібно перевіряти промовчу.
... З дисковода витягував засіб фірми Durex ...

Відредаговано: sergey1979 - Пн, 06.03.2017, 20:52
SLKuty Дата: Пн, 06.03.2017, 21:05 | Повідомлення № 5
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 88
Я думав що тільки мої такі, що клавіші міняють місцями. Один раз вхитрилися з двох клавіатур поміняти між собою. Я вичислив того комбінатора, але то вчительський синочок. Встидно за батьків, що мають таке чудо.
Потрібно весь урок займати дітей якоюсь роботою, але вони не витримують вчитися 45 хв
ПЕред уроком стирають ярлики з роб столу і Пуску, а потім кажуть що нема такої програми
На одному компі перестроїли мережу - файли видно, а запустити - заборона 
І це за кілька днів що я настроював клас і зняв Шадов Юзер
Їм не цікаво коли все нормально
Я сказав, що в роботі програміста цікава тільки зарплата, а сама робота не дуже :)
swetikccc Дата: Пн, 06.03.2017, 23:07 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 312
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Що порадите?

Ставте шпіона
volevikt Дата: Вт, 07.03.2017, 10:56 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 177
Читаю повідомлення і думаю: коли вони у вас встигають переставити кнопки, змінити назви?
Завантажую роботою учнів так, що вони ледь встигають до перерви виконати. Тому ніколи нічого подібного  на уроках не було.
Хіба що декілька разів видаляли папки із заготовками. І то через неуважність.
mul44 Дата: Вт, 07.03.2017, 18:10 | Повідомлення № 8
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 41
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Які підлості спостерігаю останнім часом: один раз замітив, як поміняли кнопки на клавіатурі. Нажаль, не уловив. Зараз слідкую. Це при тому, що комп’ютери 2016 року.Сьогодні мені діти 6-го класу кажуть, що в них на робочих столах папки "Корзина" називаються "Параша", а ярлик "Scratch" - "Скрутч макдак".
Не понимаю: как мои дети ездят к вам на учебу? Нонсенс)
andrijbug Дата: Вт, 07.03.2017, 22:31 | Повідомлення № 9
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Заміна чи замальовування клавіш, заміна фону робочого стола на якусь нецензурщину чи перейменування папок, чи прінтскрін робочого стола і приховування робочих ярликів це, напевно, вже класика в нашій роботі. Пропоную назвати конкретну "дичь" яку впороли учні. В мене наприклад, з такого що найбільш запам'яталось це:
- вже кілька років тому, коли до класу підвели широкосмуговий Інтернет - старшокласники, в момент коли я перед самою перервою відійшов до завуча, залишили подарунок у вигляді ролика з "гарними молодицями і хлопаками" які дечим займались. Тоді я ще не поставив веб-фільтр. Ох тоді батьки і їх чади вислухали від мене і директора :))
- з недавнього - мої восьмикласники дозволили собі на перерві курнути електронну сигарету в комп. кабінеті коли я не закрив клас і відійшов в учительську. Після розмови з батьками ті дітлахи були як "шовкові".

Що поки роблю - розмова з батьками і навантажую дітей всякою роботою на уроці, якщо з учнем зовсім туго - користуюсь розвиваючими іграми.
Ktara Дата: Ср, 08.03.2017, 09:49 | Повідомлення № 10
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 259
Цитата volevikt ()
Читаю повідомлення і думаю: коли вони у вас встигають переставити кнопки, змінити назви?Завантажую роботою учнів так, що вони ледь встигають до перерви виконати. Тому ніколи нічого подібного  на уроках не було.
Хіба що декілька разів видаляли папки із заготовками. І то через неуважність.
У меня больше проблема с детьми другого учителя, моим - просто нкогда :) Им бы свою работу сделать а потом фигней страдать :)
Вижу что у кого-то руки чешутся что-то сделать (ну есть такие которым все по барабану), отсаживаю от компьютера и предлагаю рассказать мне как будет выполнять эту работу. :) на следующий урок просится за комп и клянется. что больше ничего не тронет :) И в принципе -- больше проблем не возникает :) Но они точно знают, что я не просто пальчиком погрожу, а таки последствия будут. Просто все знают, как я вызвала родителя одинадцатиклассника за то, что он в другом кабинете информатики жвачку засунул в дисквод (и он естественно перестал открываться). Пришли родители. были в шоке (мальчик такой интелигент с виду), папа занятся тем. что разобрал все, вытащил жвачку. А мальчик как ангелочек до конца года работал за компом :)
SLKuty Дата: Ср, 08.03.2017, 16:34 | Повідомлення № 11
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 88
Цитата andrijbug ()
навантажую дітей всякою роботою на уроці

Ми всі це робимо, але буває що пів класу - футболісти, а інші пів класу боксери, а ще кілька таких боксерів, що пропускають удари по голові - з ними найважче. 

Колеги, не переймайтеся. Одні варяти підуть, другі прийдуть, а наше життя і здоров'я одне - бережіть його!

Трохи гумору: комп'ютерний вірус - це коли комп'ютер простудився і кашляє так, що аж диски вилітають (шкільний фольклор) :)
mudrak Дата: Чт, 09.03.2017, 09:45 | Повідомлення № 12
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 27
Цитата volevikt ()
Завантажую роботою учнів так, що вони ледь встигають до перерви виконати.
А Вас, вибачте, не напрвавляли нікуди особливо "трудолюбиві" учні? І фрази "Що ви мені зробите?" Ви теж не чули? ...Ви живете не в цій країні. Викликати батьків - послухати подібне ще й від них. Просто підвищити голос на учня в нашій гімназії - догана! А якщо воно колупало клавіатуру а Ви його фізично зупините ("ТОРКНУВСЯ РУКАМИ УУУУЧНЯЯЯЯ!!!!!) - два випадки і нова робота ;) . Подія - це коли пяний учень обригає парту або хоч коридор! А відповідальність батьків була один раз: кілька років тому два учні молодших класів після уроків залізли в школу, розбили телефон директору, порізали штори де дотяглися, в їдальні всі продукти (цукор .борошно, крупи) зсипали на купу і облили олією. ..Справили велику нужду на стіл. Ото було щось :) , а клавіатура, перейменування папок - то таке...
swetikccc Дата: Чт, 09.03.2017, 11:08 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 312
Давайте припинемо і прямо видалими цю тему.
Підлості дітям є в кого вчитися.
І крапка.
volevikt Дата: Чт, 09.03.2017, 11:09 | Повідомлення № 14
Перспективна вчителька
Цитата mudrak ()
А Вас, вибачте, не напрвавляли нікуди особливо "трудолюбиві" учні?
Ще до такого не дожилася.
Цитата mudrak ()
фрази "Що ви мені зробите?" Ви теж не чули?
Мовчки ставлю 2 і вони це знають.
Буває, що в деяких учнів по 2-3 двійки підряд стоїть. В основному, в тих, до кого не доходить з першого разу.
Аргументація чітка: оцінка за невиконання роботи.

Все, що Ви написали нижче - жах.
Не питатиму, у якій країні Ви живете, а спитаю лише, у якій школі.
volevikt Дата: Чт, 09.03.2017, 11:27 | Повідомлення № 15
Перспективна вчителька
Цитата swetikccc ()
Давайте припинемо і прямо видалими цю тему.
Абсолютно з Вами згодна.
Підлості дітей немає меж.
І, якщо чесно, не надто приємно читати чи описувати такі ситуації.
Кожен з нас виходить з подібних ситуацій по-різному, в залежності від обставин та власного досвіду.
Якщо інші форумчани не проти, пропоную закрити тему.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ХІ: ПЕДАГОГІКА І ПСИХОЛОГІЯ » 12.1 «Важкі» діти » Підлості, які роблять діти (Ділимось різними підлостями, які вчиняють наші діти на уроці)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.