Вт, 21.11.2017, 19:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » Яку програму для створення презентацій варто вивчати? (Прохання проголосувати.)
Яку програму для створення презентацій варто вивчати?
Яку програму для створення презентацій варто вивчати?
1.MS Power Point 2003 (2007)[ 49 ][85.96%]
2.OpenOffice.org Impress 2.04 (2.41)[ 4 ][7.02%]
3.Іншу (назвати у повідомленні)[ 4 ][7.02%]
Усього відповідей: 57
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 07.09.2008, 16:33 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Більшість вчителів пояснюють дану тему на основі програми MS Power Point.
Хто пробував використовувати OpenOffice.org Impress? Чи зручніша ця програма за MS Power Point та є достойною альтернативою?
Можливо, ви знаєте ще достойні програмні продукти, про які варто знати учням.
Прохання ділитись досвідом.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміт будуть видалятись без попередження!!!

ceti Дата: Сб, 01.11.2008, 23:31 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Користуюся Power Point уже давно, правда іншою неприходилося користуватися, та ця подобається мені і дітям.
Розвиває творчі здібності у дітей.
Та я непроти експериментів. Треба спробувати іншу. Яку запропонуєте для початку, і де можна її всяти?

Теж є проблема, учні часто і густо використовують ацімацію і звуковий супровід. Та це тільки на створенні першої презентації, а коли починаєш демонструвати результати їхньої роботи іншим вчителям-предметникам, які зроблять незалежний аналіз, результат відмінний!

sergey Дата: Нд, 02.11.2008, 22:30 | Повідомлення № 17
Знаток мови С
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
Windows Movie Maker - встроен в виндовс и позволяет быстро и легко "творить" видеопрезентации...
ceti Дата: Пн, 03.11.2008, 14:40 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Дякую, спробую, розповім про враження
Pentiume Дата: Пн, 03.11.2008, 17:12 | Повідомлення № 19
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
А мені всеодно яку програму вичати із дітьми. Хоч MS Power Point 2003 (2007) OpenOffice.org Impress 2.04 (2.41)б Хоч Windows Movie Maker, головне під час оцінювання я враховую не лише технічні аспекти виконання програм, а й те як висвітлено матеріал (якщо презентація, то тут доцільно використати метод проектів, подібно до Intel -навчання майбутнього)
Gans Дата: Вт, 18.11.2008, 12:12 | Повідомлення № 20
Новий користувач
Рейтинг: 0
Шановні колеги, допоможіть знайти правила створення і оформлення презентацій, можливо в кого є вже розроблені. А також критерії вибору кольору. Щоб все було гармонійно. Дякую
badm Дата: Вт, 18.11.2008, 16:25 | Повідомлення № 21
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Якщо робити презетації, то це Flash або ProShow Producer. З 1 більше потрібно працювати 2 простіша і для мене ефективніша.
Lamyra Дата: Вт, 18.11.2008, 18:40 | Повідомлення № 22
Новий користувач
На мой взгляд MS Power Point является самой популярной программой для создания презентаций. Но популярное ещё не значит лучшее.
Newbie Дата: Ср, 19.11.2008, 14:03 | Повідомлення № 23
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Gans)
Шановні колеги, допоможіть знайти правила створення і оформлення презентацій, можливо в кого є вже розроблені. А також критерії вибору кольору. Щоб все було гармонійно. Дякую
Доступно тільки для користувачів
Karl Дата: Ср, 19.11.2008, 16:17 | Повідомлення № 24
АнтиЛінукс
Якщо нам пропонують Поверпойнт то треба його вчити, а не придумувати велосипед
filnick Дата: Ср, 19.11.2008, 17:33 | Повідомлення № 25
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Karl)
Якщо нам пропонують Поверпойнт то треба його вчити, а не придумувати велосипед

Пропонують не конкретно Power Point, а програму для створення презентацій.
Gans Дата: Пт, 21.11.2008, 10:54 | Повідомлення № 26
Новий користувач
Newbie, величезне ДЯКУЮ за матеріал. Доречі про презентації: сучасні учні на 80% вже вміють користуватися РР АБО Муві мейкером і тому я лише зупиняюсь на основних діях і даю їм проектне завдання створити презентацію з гіперпосиланнями "Моя сімя", Моє хобі, Мої плани на майбутнє і т.д. А потім вони захишають проекти 3-х годин вистачає.
Romek Дата: Пт, 21.11.2008, 12:37 | Повідомлення № 27
Тут живе...
Рейтинг: 8
Є пакет Corel Word Perfect (там є шось типу Ворду, електронних таблиць і є програма для створення презентацій, досить непогана, а шаблони там навіть кращі ніжу PowerPoint 2003)
bochik Дата: Пт, 21.11.2008, 19:20 | Повідомлення № 28
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Звісно, Power Point, хоча з флешем також хочу розібратись.
Пробую донести до учнів поняття стилю презентації, поради для створення ефективних презентацій, поради при показі і доповіді разом з презентацією. В 8-9 класі використовую метод проектів на довільну тему із захистом і доповіддю від групи учнів.
До речі, придумав (можиливо, відкрив велосипед) цікавий спосіб викладання теми: "презентації"
Роблю навчальну презентацію, записую її як демонстрацію (ppt) і переписую на комп’ютери учням. Вони мають її один до одного відтворити. Якщо виникають питання при розробці, я наштовхую їх або показую при потребі, як зробити ту чи іншу дію.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 21.11.2008, 22:19 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (bochik)
Роблю навчальну презентацію, записую її як демонстрацію (ppt) і переписую на комп’ютери учням. Вони мають її один до одного відтворити. Якщо виникають питання при розробці, я наштовхую їх або показую при потребі, як зробити ту чи іншу дію.

Цікаво, а якщо учень умудриться відкрити цю демонстрацію (контекстне меню - изменить) і збереже її під новим іменем в форматі pps?

Quote (Gans)
Доречі про презентації: сучасні учні на 80% вже вміють користуватися РР АБО Муві мейкером

Мої учні знімають цифровиком відео і створюють відеофільми Муві мейкером. Цікаво виходить. Хоча це і не навчальна презентація, але навички роботи здобуваються і це позитивно впливає на їх розвиток.
bochik Дата: Вт, 25.11.2008, 18:13 | Повідомлення № 30
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (Ковальчук_Олександр)
Цікаво, а якщо учень умудриться відкрити цю демонстрацію (контекстне меню - изменить) і збереже її під новим іменем в форматі pps?

Я щось не зрозумів, як саме. В контекстному меню не знайшов "Изменить".
Якщо є така можливість ,опишіть її детальніше! Поки ще ніхто не ламав :)

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » Яку програму для створення презентацій варто вивчати? (Прохання проголосувати.)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.