Нд, 22.10.2017, 07:36
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » Яку програму для створення презентацій варто вивчати? (Прохання проголосувати.)
Яку програму для створення презентацій варто вивчати?
Яку програму для створення презентацій варто вивчати?
1.MS Power Point 2003 (2007)[ 49 ][85.96%]
2.OpenOffice.org Impress 2.04 (2.41)[ 4 ][7.02%]
3.Іншу (назвати у повідомленні)[ 4 ][7.02%]
Усього відповідей: 57
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 07.09.2008, 17:33 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Більшість вчителів пояснюють дану тему на основі програми MS Power Point.
Хто пробував використовувати OpenOffice.org Impress? Чи зручніша ця програма за MS Power Point та є достойною альтернативою?
Можливо, ви знаєте ще достойні програмні продукти, про які варто знати учням.
Прохання ділитись досвідом.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміт будуть видалятись без попередження!!!

Spirit Дата: Чт, 18.09.2008, 22:54 | Повідомлення № 2
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
MS Power Point - самый популярный продукт. Большие корпорации покупают лицензионный софт и могут себе позволить использование MS Power Point. Думаю стоит учить именно его.
Хотя сам люблю делать презентации в Adobe (Macromedia) Flash :)
InformGRU Дата: Пт, 19.09.2008, 09:38 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
MS Power Point - Варто використовувати на почаптковому етапі при розробки презентацій .
Сам практикую саме - Adobe Flash CS 3, при створенні презентацій.
XakER_93 Дата: Ср, 24.09.2008, 16:47 | Повідомлення № 4
Новий користувач
Рейтинг: 0
Я думаю варто використовувати MS Power Point тому ,що вона використовуєтся майже повсюди.
filnick Дата: Ср, 24.09.2008, 19:19 | Повідомлення № 5
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
А чи не занадто багато уваги ми приділяємо створенням презентацій? Мені здається, що більшість чиновників від освіти, освоївши початки MS Power Point, вимагають їх від усіх та уся, де треба і не треба. Інколи складається враження, що комп'ютерна презентація замінює саму інформатизацію.
argun Дата: Ср, 24.09.2008, 20:39 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (filnick)
Інколи складається враження, що комп'ютерна презентація замінює саму інформатизацію.

Вірно сказано!
У нас, якщо якийсь звіт, або семінар, або ще щось, не супроводжуеться презентацією, вважається неякісним.
І нікого не цікавить, а доцільна тут презентація, чи ні.
Nicola Дата: Пт, 26.09.2008, 00:18 | Повідомлення № 7
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
Мені здається, що більшість чиновників від освіти, освоївши початки MS Power Point, вимагають їх від усіх та уся, де треба і не треба.

Можливо й так. Презентації не найкращий вихід для показу інформації.
ihor_hontar Дата: Пт, 26.09.2008, 14:16 | Повідомлення № 8
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Я такожи використовувати MS Power Point тому, що вона використовуєтся майже повсюди в сучасних версіях ОС Windows.
Isuel Дата: Сб, 27.09.2008, 11:59 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
MS Power Point бо вона знадобиться учням. (Коли я захищала диплом від мене вимагали презентації саме у ціму форматі, і ніхто не питав чи потрібна вона мені, треба зробити і все)
filnick Дата: Сб, 27.09.2008, 15:40 | Повідомлення № 10
Мудрий вчитель
Quote (Isuel)
Коли я захищала диплом від мене вимагали презентації саме у ціму форматі, і ніхто не питав чи потрібна вона мені, треба зробити і все

В цьому й вся справа. Влітку, коли був на курсах директорів "Школа майбутнього", всім дали завдання за півроку створити проект своєї школи майбутнього з обов'язковим використанням презентації в MS Power Point. Коли я спитав керівника курсів чи можу зробити в іншій програмі - була майже істерична відповідь " Вам сказали Power Point - значит должно быть именно так, и никакой самодеятельности! Какой дурак посылает этих информатиков на нормальные курсы?"
Newbie Дата: Сб, 27.09.2008, 16:45 | Повідомлення № 11
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (filnick)
Влітку, коли був на курсах

досі багато колег після курсів Інтелу вважають, що проект - це "презентація, публікація, веб-сайт", а зовсім не навички мислення високого рівня (хоча це теж свого роду мантра)
Quote (Nicola)
Презентації не найкращий вихід для показу інформації.

презентація - це і є показ. а от якого виду і якості презентація - то вже інше питання.
досі мені не вдавалось переконати учнів не писати текст і не ставити анімацію (зі звуком розбитого скла - то вершина вмінь :)). зараз пробую переконати власним прикладом показу презентацій практично на кожному уроці. ніби доходить краще
Isuel Дата: Сб, 27.09.2008, 22:09 | Повідомлення № 12
Я тут недавно...
Quote (filnick)
В цьому й вся справа.

Але більшість учнів незабаром будуть у моєму становиші, тому вчу їх як зробити якісну презентацію саме в MS Power Point.
filnick Дата: Сб, 27.09.2008, 22:28 | Повідомлення № 13
Мудрий вчитель
Quote (Isuel)
вчу їх як зробити якісну презентацію саме в MS Power Point.

Це Ви цілком правильно робите, що вчите. Я теж навчаю їх створювати презентацію в MS Power Point. Але мову вів про те, що комп'ютерна презентація стає ледь не вершиною інформаційних технологій. З моєї точки зору презентація на комп'ютері - це жувальна гумка для очей (як безкінечна реклама на ТБ)

Відредаговано: filnick - Сб, 27.09.2008, 22:29
argun Дата: Сб, 27.09.2008, 22:48 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (Newbie)
досі мені не вдавалось переконати учнів не писати текст і не ставити анімацію (зі звуком розбитого скла - то вершина вмінь :))

На жаль більшість учнів вважає наявність звукового супровіду, ефектів аніміції, вершиною знань та вмінь. І коли їм доводиш, що застосовані ефекти не мають ніякого сенсу - ображаються, чого занижена оцінка.
Quote (filnick)
В цьому й вся справа. Влітку, коли був на курсах директорів "Школа майбутнього", всім дали завдання за півроку створити проект своєї школи майбутнього з обов'язковим використанням презентації в MS Power Point. Коли я спитав керівника курсів чи можу зробити в іншій програмі - була майже істерична відповідь " Вам сказали Power Point - значит должно быть именно так, и никакой самодеятельности! Какой дурак посылает этих информатиков на нормальные курсы?"

Якщо Ви пом'ятаєте колись була розхожа фраза "Не важен метод, важен результат".
На жаль, зараз освітні керівні органи не мають поняття, що в інформатиці результат можливо отримати не тільки тими медодами, що вони знають, а й іншими, можливо більш ефективнішими.
zagrelena Дата: Нд, 26.10.2008, 01:09 | Повідомлення № 15
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Мне нравится работать с Flash, да и детям тоже она больше нравится, но и о PowerPoint забывать не следует, особенно когда надо быстро и наглядно подать какую-либо информацию.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » Яку програму для створення презентацій варто вивчати? (Прохання проголосувати.)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.