Пн, 20.11.2017, 11:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » Методика вивчення поняття основні характеристики комп’ютера
Методика вивчення поняття основні характеристики комп’ютера
W-w-W Дата: Нд, 31.08.2008, 10:48 | Повідомлення № 1

Прошу в даній рубриці ділитись досвідом щодо викладання теми
«Інформаційна система та її складові»
Для теми характерні такі поняття:

Коротка історія розвитку обчислювальної техніки. Огляд сучасної обчислювальної техніки. Основні галузі застосування комп’ютерів

На що і на які саме моменти Ви звертаєте увагу при поясненні даної теми?

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

filnick Дата: Пн, 15.03.2010, 21:34 | Повідомлення № 16
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Вчитель)
Методика вивчення поняття основні характеристики комп’ютера - так називається нитка ...

На мій погляд, "Інформаційні технології та інформаційна система" і "Основні характеристики комп'ютера", трохи різні теми. Перша повинна сформувати в учнів поняття, структуру, призначення інформаційної системи та уміння її застосування як вид інформаційної технології. Тут я можу погодитися з таким трактуванням, яке запропонував Вчитель. Хоча принцип науковості повинен узгоджуватися і з принципом доступності.
Друга тема - це характеристика (в тому числі кількісна) апаратної складової ПК. Тому при вивченні другої теми намагаюсь здійснити інтегрування інформатики з фізикою. Вчителі фізики мене зрозуміють наскільки глибоко пов'язані два шкільних предмети саме на цій темі.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » Методика вивчення поняття основні характеристики комп’ютера
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.