Сб, 18.11.2017, 10:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » Методика вивчення глобальної мережі Інтернет
Методика вивчення глобальної мережі Інтернет
W-w-W Дата: Нд, 31.08.2008, 00:31 | Повідомлення № 1

Прошу в даній рубриці ділитись досвідом щодо викладання теми
«Глобальна мережа Інтернет»
Для теми характерні такі поняття:
1. Комп’ютерні мережі. Види, основні характеристики та принципи використання комп’ютерних мереж.
2. Сервер і робоча станція.
3. Технологія клієнт-сервер.
4. Глобальна мережа Інтернет. Інформаційний зв’язок у мережі Інтернет. Апаратні, програмні та інформаційні ресурси сучасних мереж.
5. Ідентифікація комп’ютерів у мережі.
6. Адресація в мережі Інтернет.
7. Провайдери та інформація, необхідна для підключення до мережі Інтернет. Різні способи підключення комп’ютерів до глобальної мережі.
8. Основні послуги глобальної мережі Інтернет: гіпертекстові сторінки, електронна пошта, форуми, інтерактивне спілкування.
9. Принципи роботи з гіпертекстом.
10. Створення та перегляд. Організація інформації, принципи навігації. Адреса веб-сторінки. Програми-броузери.
11. Види кодування веб-сторінок.
12. Пошук інформації в мережі Інтернет. Пошукові системи.
13. Електронна пошта в глобальній мережі.
14. Принципи функціонування. Поштові стандарти.
15. Електронна адреса

На що і на які саме моменти Ви звертаєте увагу при поясненні даної теми?

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Nicola Дата: Пт, 31.10.2008, 19:50 | Повідомлення № 16
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (Jokerz)
товарищи все что работает на хостингах в интернете
Я говорил конкретно о php скриптах что находятся на сайте myscript.ru. Большинство из них выбрасывают строки типа
Notice: Undefined offset: 2 in T:\home\virtual\schoolservers\phprusearch\index.php on line 67.
Может кто-то подскажет что делать? Единственный скрипт поисковика на школьном сайте работает не совсем корректно.
NataliyG Дата: Сб, 31.01.2009, 13:19 | Повідомлення № 17
Активний учасник
Рейтинг: 37
Як і більшість шкіл сільської місцевості інтернет вивчаємо теоретично. Ви не повірити але наші діти не знають, що таке контакт і однокласники.
В селі крім мене і ше двох людей ніхто немає підключення до Інтернету.
Nicola Дата: Сб, 31.01.2009, 14:16 | Повідомлення № 18
Прописаний назавжди
Quote (NataliyG)
наші діти не знають, що таке контакт і однокласники.
От і створіть у шкільній мережі віртуальний сервер і навчаться користуватись http, ftp, dns, smtp/pop!!! Якщо необхідне ПО можу підказати що використовую, як його налаштувати. Ну а затрачений час піде Вам і Вашим дітям на користь!
НІКОЛЯ Дата: Вт, 24.02.2009, 12:58 | Повідомлення № 19
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (NataliyG)
Як і більшість шкіл сільської місцевості інтернет вивчаємо теоретично. Ви не повірити але наші діти не знають, що таке контакт і однокласники.
В селі крім мене і ше двох людей ніхто немає підключення до Інтернету

Раджу мобільний нет зокрема XL від київстара якщо не можна відукртелекому

Додано (24.02.2009, 12:58)
---------------------------------------------

Quote (NataliyG)
В селі крім мене і ше двох людей ніхто немає підключення до Інтернету

Bandalak Дата: Вт, 24.02.2009, 13:25 | Повідомлення № 20
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Jokerz)
Зайдіть на сайт www.wr-script.ru там є багато цікавих скриптів і що саме головне вони всі працюють під TopServer

Є багато сайтів де розміщена куча скриптів і під Укоз! Наберіть в Гуглі...
NataliyG Дата: Пн, 09.03.2009, 10:09 | Повідомлення № 21
Активний учасник
Рейтинг: 37
Quote (Nicola)
От і створіть у шкільній мережі віртуальний сервер і навчаться користуватись http, ftp, dns, smtp/pop!!! Якщо необхідне ПО можу підказати що використовую, як його налаштувати. Ну а затрачений час піде Вам і Вашим дітям на користь!

Ми маємо 1 годину в тиждень. Тому час на вивчення Інтернету я витрачаю на вивчення в основному Web- дизайну. Це теж піде на користь. А я думаю, що більшість учнів Інтернетом і так навчаться користуватися як його побачать.(в Вузах)
Quote (НІКОЛЯ)

В нас укртелеком на одному компютері в кабінеті директра, швидкість зєднання 16кбіт/с; закачування в найкрашому випадку 1,4 кбіт/с. Електронну пошту від району приймаємо. В мене в дома майже такий самий.
Jokerz Дата: Сб, 11.04.2009, 10:02 | Повідомлення № 22
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Quote (Nicola)
Я говорил конкретно о php скриптах что находятся на сайте myscript.ru. Большинство из них выбрасывают строки типа Notice: Undefined offset: 2 in T:\home\virtual\schoolservers\phprusearch\index.php on line 67. Может кто-то подскажет что делать? Единственный скрипт поисковика на школьном сайте работает не совсем корректно.

может позно но все таки может кому и нужно, необходимо изменить параметр error_reporting в файле php.ini.

Для того, чтобы отключить вывод ошибок из своей программы, достаточно в РНР код поместить следующие строки (в режиме РНР):
// Включает вывод всех сообщений
error_reporting( E_ALL );
// Включаются только сообщения о критических ошибках
error_reporting( E_ERROR );

НІКОЛЯ Дата: Нд, 20.12.2009, 19:55 | Повідомлення № 23
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
HTML справочник тут є багато чого для починаючих ;)
Це ТУТ
gry Дата: Пн, 25.01.2010, 20:09 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Quote (NataliyG)
на вивчення в основному Web- дизайну.

Мотивуйте тим, що у м. Києві заробітна плата кваліфікованого Web дизайнера 12-16 тис. грн. /Мої учні працюють/
Allina Дата: Сб, 25.12.2010, 19:22 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я працюю в селі, підключення через Київстаровський модем, швидкість і зв'язок жахливі, працює тільки на одному комп'ютері, а зробити Інтранет розуму не вистачає, може хтось пояснить трошки докладніше, яке програмне забезпечення використовувати і основи налаштування.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 25.12.2010, 19:27 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Коли я працював через Київстаровський модем, то умудрявся підключати окрім свого ще 5-7 комп’ютерів до Інтернету через проксі-сервер user gate 5. В Опері встановлював опцію "Показувати тільки кешовані малюнки" і працювало, хоча швидкість була непристойно низька.
Nicola Дата: Пт, 31.12.2010, 06:45 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Quote (Allina)
зробити Інтранет

Загляньте http://www.nlannaschool.org.ua/downloads.php?cat_id=7
Якщо виникнуть запитання можна їх задати тут або там же на сайті написати адміністратору сайту.
stydentkabazalevich Дата: Вт, 24.04.2012, 14:27 | Повідомлення № 28
Новий користувач
Мені досить пощастило!
Обмежень у доступі до Інтернету мої учні не мають!
І я ще даю їм багато інформації додому!
У кожного свої обставини і нажаль не кожному вчителю щастить так як мені!
romashka96 Дата: Вт, 24.04.2012, 14:34 | Повідомлення № 29
Новий користувач
А як бути дітям, які навчаються в сільських школах? Вони отримують менші знання, ніж ті у яких є можливість користуватися комп'ютером та Інтернетом. В дорослому житті їм буде важко, адже зараз скрізь нова техніка, комп'ютери та ін.
mul44 Дата: Вт, 24.04.2012, 18:23 | Повідомлення № 30
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
Quote (romashka96)
адже зараз скрізь нова техніка, комп'ютери та ін

Не хвилюйтесь ви так, я, наприклад, мешкаю в Кривому Розі, техніка в моїй школі вже має вік 12 років, в той час як на олімпіадах дуже ретиві вчителі вже 2010 офіс ставлять і розказують як це чудово. Не одні ваші діти обділені пів-країни в сраці. (от моя французька...)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » Методика вивчення глобальної мережі Інтернет
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.