Пн, 23.10.2017, 10:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » потрібна допомога молодому вчителю (підбір програми для вивчсення інформатики з 5го класу)
потрібна допомога молодому вчителю
Tanyanovachok Дата: Чт, 10.06.2010, 21:26 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
допоможіть, уперше буду викладати інформатику. подивилася програми для вивчення, жахнулась, що ж підібрати. допоможіть мені. інформатика читається з 5го класу, як організувати процес вивчення до 12 класу, за якими програмами?
volevikt Дата: Пт, 11.06.2010, 09:55 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
В 5-7 класах маю по 1 год. на тиждень. Викладаю по наступним програмам:
5-6 класи:
Програма пропедевтичного курсу «Вступ до інформатики. 5-6 класи».
Укладачі: Морзе Н. В., Мостіпан О. І.
7 клас:
І півріччя -
Програма курсу за вибором «Основи Інтернету».
Укладачі: Дорошенко Ю., Завадський І., Прокопенко Н.
ІІ півріччя -
Програма курсу за вибором «Основи створення комп’ютерних презентацій».
Укладачі: Завадський І., Прокопенко Н., Проценко Т.
У 8 класі матиму 2 год. на тиждень, тому поки що сама "на роздоріжжі". (скоріше за все, програмування)
В 9 класі була 1 год. на тиждень, в наступному - 2 год. на тиждень. Тому календарний план перероблятиму. (левова частина розширення - Програма курсу за вибором «Основи комп’ютерної графіки». Укладачі: Ю. Дорошенко, І. Завадський)
На 10 клас за новою програмою поки що не складала. 11 клас завершить по "старій" програмі. (основа: Навчальна програма з інформатики для 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів універсального та фізико-математичного профілів» Укладачі: Биков В. Ю., Руденко В. Д. + Програма курсу за вибором "Основи веб-дизайну" Укладачі:І. Завадський, Н. Прокопенко. )
У прикріпленні мої календарні плани для 5-7 класів та 9 класу (1год).
Думаю, що колеги також поділяться з Вами своїми планами і Ви зможете вибрати для себе потрібний варіант.
Прикріплення: 2566999.rar(33Kb)
Вчитель-з-Києва Дата: Пт, 11.06.2010, 11:14 | Повідомлення № 3
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Quote (volevikt)
Думаю, що колеги також поділяться з Вами своїми планами і Ви зможете вибрати для себе потрібний варіант.

Загляньте на http://aspekt-edu.kiev.ua - будете рыдать от счастья. Там можно много хорошего скачать бесплатно.
ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Сб, 12.06.2010, 14:05 | Повідомлення № 4
Експерт по тестах
Нагороди: 1
Рейтинг: 7
В прикріпленні мій "Вступ до інформатики" для 5-6 класів. (якщо в попередньому н.р. нічого не читалося!)

Додано (12.06.2010, 13:05)
---------------------------------------------

Quote (Вчитель-з-Києва)
Загляньте на http://aspekt-edu.kiev.ua - будете рыдать от счастья. Там можно много хорошего скачать бесплатно

ну звичайно! куди там іншим сайтам до вашого ;) за к-стю посилань на фі він самий популярний.

Tanyanovachok,
відвідайте кожен із 129 запропонованих сайтів тут, і буде вам щастя! :)

Прикріплення: ___5-6_-SPL-.rar(13Kb)
lanasvet Дата: Пт, 26.08.2011, 22:09 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Рейтинг: 0
Помогите разобраться. До этого еще информатику не преподавала. 11 класс - ИКТ профиль. Программа должна быть Академ.уровень+курсы по выбору или программа для ИКТ профиля (Т.П. Караванова, В.П. Костюков, І.О. Завадський)?
Прикріплення: 11_kl.doc(37Kb)
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 27.08.2011, 01:11 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Quote (lanasvet)
Программа должна быть Академ.уровень+курсы по выбору или программа для ИКТ профиля (Т.П. Караванова, В.П. Костюков, І.О. Завадський)?

Логічно буде завершити вивчення за тою схемою, за якою починали в 10 класі. Десь на форумі це вже звучало...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » потрібна допомога молодому вчителю (підбір програми для вивчсення інформатики з 5го класу)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.