Ср, 20.09.2017, 07:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » Збірник методичних завдань для вчителя інформатики. (створення збірника методзавдань для вчителя інформатики)
Збірник методичних завдань для вчителя інформатики.
Ktara Дата: Вт, 08.06.2010, 13:08 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Виникла необхідність створити окрему тему - збірник методичних завдань для вчителя інформатики.

Почалося все зі звичайних робочих зошитів та он-лайн зошитів. Було сказано про їх "плюси" та "мінуси". В результаті обговорення дійшли висновку, що вчителю хотілося б мати книжечку (або електронний варіант) з методичними завданнями!

Пропонуйте свої ідеї, висловлюйте думки. Давайте спробуємо створити спільними зусиллями збірник методичних завдань для вчителя інформатики, те, що допоможе нам, вчителям, в роботі!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Andrey123q Дата: Нд, 13.06.2010, 18:51 | Повідомлення № 46
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (pasichov)

...
ИМХО максимальную пользу принесет "методическая энциклопедия". в которую должны войти дополнительные матералы для каждой темы, масса разноуровневых репродуктивных и творческих заданий по каждой теме, ГРАМОТНО СДЕЛАННЫЕ(!!!!!ВАЖНО!!!!) тестовые наборы. А учитель, готовясь к уроку, должен "сконструировать" из этих материалов, как из кубиков, свой урок.

Вот с этим я тоже абсолютно согласен.
VanessaV Дата: Нд, 13.06.2010, 20:26 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Шановні модератори! За повідомлення в цій темі http://informatic.org.ua/forum/133-1355-38642-16-1276028133 я отримала -1 від Лева-Короля, що я там зробила не так, він цілу петицію нашурував мені, так мало того ще й оп прислав ось такого змісту:
о-о-о, так ви також нічим не кращі за "лікарів" та "вчителів" цього форуму... користувач, який написав аж 3 повідомлення, вже критикує.
Будь-ласка, створюйте теми, пишіть повідомлення, давайте поради, додавайте матеріал у вільний доступ - а тоді побачимо, хто від сміху буде падати...
Хоча інтуіція мені говорить, що VanessaV - це 2-й нік якогось іншого користувача.
Хоча мені байдуже. Я за діло, а не за балачки. Покажіть ділом, що ви можете!!!
Чи може вас також тут скоро вже не побачиш?

От поясніть для чого він таке мені пише, я ж цього так не залишу? Поставте його будь ласка на своє місце, що він з себе показує :$

Ktara Дата: Нд, 13.06.2010, 20:36 | Повідомлення № 48
Перспективна вчителька
VanessaV, посмотрите внимательно на свой рейтинг. Напоминаю, если вас не утраивает тот или иной пост. жмем кнопку Рапорт, и в окне обосновываем причину жалобы :) Это так, на будущее. Не Вы одна жертва нелестных высказываний в ОП. Что ж поделать , народ иногда не только не знает о существовании нетикета, но и вообще об этикете в целом :)

Quote (pasichov)
ИМХО максимальную пользу принесет "методическая энциклопедия". в которую должны войти дополнительные матералы для каждой темы, масса разноуровневых репродуктивных и творческих заданий по каждой теме, ГРАМОТНО СДЕЛАННЫЕ(!!!!!ВАЖНО!!!!) тестовые наборы. А учитель, готовясь к уроку, должен "сконструировать" из этих материалов, как из кубиков, свой урок.

согласна на все 100%, наконец-то появилось первое конкретное предложение
ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Нд, 13.06.2010, 23:42 | Повідомлення № 49
Експерт по тестах
Нагороди: 1
Рейтинг: 7
Quote (Andrey123q)

Нарешті завантажив. Переглянув -> серйозна робота, друзі.

Для тих, хто ще не завантажив, прикріпляю архів, там коротенько про зміст диску, мету, завдання, реалізацію.

Гадаю, якщо кожен долучиться до цієї справи (vip-користувачів на форумі 99, друзі форуму та модератори з радістю допоможуть), то не така це вже і непідйомна справа: створити

Quote (pasichov)
"методическая энциклопедия". в которую должны войти дополнительные матералы для каждой темы, масса разноуровневых репродуктивных и творческих заданий по каждой теме, ГРАМОТНО СДЕЛАННЫЕ(!!!!!ВАЖНО!!!!) тестовые наборы. А учитель, готовясь к уроку, должен "сконструировать" из этих материалов, как из кубиков, свой урок

Подальші дії :
після усвідомлення того, чого і як треба вчити учнів перебрати матеріал, що є, зробити якісний аналіз, утворити робочі групи по створенню тих матеріалів, яких не вистачає, систематизувати все.

Благородна мета - це створити збірник, який в руках навіть некваліфікованого вчителя, зможе давати кращі результати аніж робочі зошити, чи вправи з підручника.

Кінцевий результат
- продукт, схожий на самовчитель-практикум Я.М.Глинського, але який існував би і в електронному варіанті.

Прикріплення: fi.rar(78Kb)
swetikccc Дата: Пн, 14.06.2010, 00:13 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Нагороди: 24
Рейтинг: 341
Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
Благородна мета - це створити збірник, який в руках навіть некваліфікованого вчителя, зможе давати кращі результати аніж робочі зошити, чи вправи з підручника.

А ще благородніша, створити такий щоб і вчитель був непотрібний. :)
Ще рік тому я тут на форумі писав щл з інформатикою панькаються і скоро вона надоїсть, але я не чекав що так швидко. ^_^
Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
Кінцевий результат - продукт, схожий на самовчитель-практикум Я.М.Глинського, але який існував би і в електронному варіанті.

Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
Кінцевий результат - продукт, схожий на самовчитель-практикум Я.М.Глинського, але який існував би і в електронному варіанті.

Були дві книжички - Общая информатика і специальная информатика Симоновича (2000год)
Ось це були книжки з таким підходом викладання Що навіть сучасні до нього не дотягують.
pasichov Дата: Пн, 14.06.2010, 00:48 | Повідомлення № 51
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (swetikccc)
Були дві книжички - Общая информатика і специальная информатика Симоновича (2000год)
Ось це були книжки з таким підходом викладання Що навіть сучасні до нього не дотягують.

+++100000%
Чудові книги!

ЛЕВ-КОРОЛЬ, не можу розуміти. що робити з вашим прикріпленням...Поясніть.

Відредаговано: pasichov - Пн, 14.06.2010, 01:03
ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Пн, 14.06.2010, 06:46 | Повідомлення № 52
Експерт по тестах
Quote (pasichov)
не можу розуміти. що робити з вашим прикріпленням...Поясніть

вирішити чи потрібно собі завантажувати повну версію ftp://ftp.linux.kiev.ua/pub....vd5.iso

Quote (swetikccc)
Ще рік тому я тут на форумі писав щл з інформатикою панькаються і скоро вона надоїсть, але я не чекав що так швидко.

навіщо ж так іронізувати? Чи такий збірник конкретно вам нічого не дасть? Чи не з’явиться у вас багатший вибір і ширше поле для маневрів під час проведення майже кожного уроку?

Ви і самі знаєте, як дехто готується, і проводить уроки... Збірник буде в першу чергу не для "таких" вчителів, а для дітей, які "страждають" від такого "викладання"...
Звичайно, я знаю, що будуть і такі ситуації як

Quote (dpi)
Недавно был семинар на базе нашей гимназии и встал вопрос, что можно отдать коллегам из других школ. Я отдал все, что было в электронном виде по теме. Половина не заинтересовалась этим вообще, а остальные вряд ли извлекут из этого большую пользу. Бумажные наработки и мозги я не мог им отдать.

Але ж вірити треба в краще!

Відредаговано: ЛЕВ-КОРОЛЬ - Пн, 14.06.2010, 06:47
Ktara Дата: Пн, 14.06.2010, 09:32 | Повідомлення № 53
Перспективна вчителька
Quote (swetikccc)

У меня тоже есть. Книги супер

ЛЕВ-КОРОЛЬ,

Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
після усвідомлення того, чого і як треба вчити учнів перебрати матеріал, що є, зробити якісний аналіз, утворити робочі групи по створенню тих матеріалів, яких не вистачає, систематизувати все.

Ой, ну никак Вам покоя приват не дает :) Все ваши предложения в конечном итоге сводятся к одному - давайте перелопатим приват, воспользовавшись этими наработками их систематизируем и будем всем счастье :) Уморили - как не предложение - то просьба полного доступа к привату, только спроектированная под разными углами (то же самое, но вид сбоку)
А вас не смущает что там материал который уже морально устарел?
И одного не пойму - вроде такая благородна цель - создать сборник - а в результате - элементарное списывание?
Ktara Дата: Пн, 14.06.2010, 09:34 | Повідомлення № 54
Перспективна вчителька
Quote (swetikccc)

Ага - а то напрягаться еще - на уроки ходить, готовится. А так взял - списал и извилинами шевелить не надо, а потом, глядиш, они и сами распрямляться за ненадобностью
Ktara Дата: Пн, 14.06.2010, 10:04 | Повідомлення № 55
Перспективна вчителька
Вот подняла архив сообщений. Дата 08.01.2010

Цитата ЛЕВ-КОРОЛЬ
І тоді такі як я, будуть активно приймати участь в розробці і популяризації цього сайту.

Это было возмущение по поводу, что в приват не попасть. Напомнили схему по которой можно легко попасть в приват. был дан ответ - что ничего не стоит разместить свои работы. Говорят обещанного 3 года ждут. А всего только пол-года прошло - а обещанных работ на уровне, что всех за пояс заткнуть можно (по словам автора) так и нет. Зато есть громкие призывы и якобы переживание за всех - от броненосца не хватает для толкания речи и залпа :)
А таже "милая помощь" - если у васм (про администрацию форума) нет времени так я сам согласен разобраться приватом :) Я ж говорю с какой стороны не подойдем - требование одно. Так что, уважаемый ЛЕВ-КОРОЛЬ, как я вам (и не только я) говорила - оставляете в покое приват и создаете свое. За это время пока Вы пытаетесь с разных сторон решить наиболее актуальную свою проблему - уже давно можно было что-то создать и показать всем - что не только воздух сотрясать умеете и писать гадости форумчанам в ОП, а и можете показать конкретные работы. вы были инициатором идеи, вы определили круг людей которые этим должны заниматься и я так думаю скоро начнете подганять - дескать новый учебный год , а вы еще так ничего и не написали :) ЦУ давать всегда проще. напоминает фразу из фильма "Самозванцев нам не надо, командиром буду я"
vladim прав, вот уже лето - работы меньше - творите, покажите что же Вы хотите видеть в этом сборнике (только не надо опять рассказывать про маленький опят работы). как раз новое виденье, новая кровь (как говорится), новый незашаренный взгляд на вещи, возможно умение посмотреть на известное под другим углом зрения. мы ждем Ваших работ. мы в вас верим
ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Пн, 14.06.2010, 18:00 | Повідомлення № 56
Експерт по тестах
1. Даруйте, коли писав
Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)

мав на увазі "трішки схожий".

• зменшити до мінімуму обсяг теоретичних відомостей;
  • замінити контрольні запитання тестовими завданнями, і завданнями подібними тим, що є в робочих зошитах;
  • продумати, і якнайкорисніше побудувати хід практичної роботи;
  • а для цього додати методичні рекомендації, як для вчителя, так і для учня(=те, що ми всі говоримо усно, але, щось не згадаю, чи написав хоч хтось це письмово в підручнику ).

2. Тому

Quote (vladim)
Если не ошибаюсь, методический сборник выпускают для учителей, а не для детей.

такий збірник можна буде використовувати і як засіб самоосвіти учнів. Наприклад, в надзвичайних ситуаціях(хвороба, відрядження, заметіль взимку, запой основного вчителя ;) ) - щоб уроки не пропадали, щоб колега-математик чи фізик зміг так вас замінити, щоб учні і не помітили вашої відсутності.

Але, чому я не маю право виконувати роботу сам - так це те, що дійсно досвіду в мене замало. А, отже, саме цінних і правильних методичних порад не дам. Нічого, буду вчитуватись в повідомлення сусідньої теми, задавати питання в ОП, може дещо і зрозумію.

3. Дякую, vladim, нарешті до мене дішло.
Дійсно в

Quote (vladim)
создании такого учебника, в котором наиболее заинтересованы Вы (это отслеживается во многих Ваших постах)
це так. А мої лозунги та переконання, що збірник допоможе абсолютно кожному, хто вирішить його використовувати на уроках, поки що так і залишаються моїми власними
Quote (vladim)
сотрясаниями воздуха

4. Тому тепер ніяких лозунгів/пропозицій від мене в розділі 3.6 ви не побачите, а наступне моє повідомлення в цій темі буде підкріплене першими результатами роботи створенн того, про що я тут "голосив" :$ Орієнтовно 22 липня > так як ця дата особлива.

Відредаговано: ЛЕВ-КОРОЛЬ - Вт, 15.06.2010, 12:11
dpi Дата: Пн, 14.06.2010, 19:20 | Повідомлення № 57
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
ЛЕВ-КОРОЛЬ, приват - это не решение проблемы. Скорее медвежья услуга.
Ktara Дата: Пн, 14.06.2010, 19:49 | Повідомлення № 58
Перспективна вчителька
dpi, спасибо за поддержку
ЛЕВ-КОРОЛЬ, не противоречьте сами себе, будьте хоть в чем-то последовательны. А то выложу цитаты в ОП, где Вы предложили помощь по структуризации привата, а так же те сообщения что ушли в архив. Можно цитатами приводить пример даже из этой ветки где вы все время пытаетесь систематизировать наличествующий материал в привате :)
Факты - они всегда на месте. Еще раз опровергнете то о чем просите, а потом строите белого, пушистого и всеми обиженного - выложу все. что подтверждает обратное. А то прям монстра из меня делаете, что только и смотрю ка бы Вас обидеть (то мне заняться больше нечем)
Не принимайте желаемое за действительное :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.6 Методика викладання інформатики згідно програми » Збірник методичних завдань для вчителя інформатики. (створення збірника методзавдань для вчителя інформатики)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.