Вт, 25.06.2019, 07:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Планування та розміщення Web-сайту в мережі Internet. (Ви створили сайт школи, чи власний сайт..., що далі?)
Планування та розміщення Web-сайту в мережі Internet.
Ковшун Дата: Чт, 04.10.2007, 15:30 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги!!!
Ви створили сайт школи або кабінету інформатики, або якогось гуртка.
Природньо, виникає питання: що далі?
Як його розмістити в мережі Internet?
Як зробити його популярним?
Ось про це і піде мова в цій темі.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 18:28
dpi Дата: Пн, 11.02.2008, 11:01 | Повідомлення № 31
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Коллеги, советую "подцепить на крючoк" вэб-дизайна двоих-троих девятиклассников, cделать и внедрить с ними сайт, свести их с замом по воспитательной работе для обеспечения обновление и умыть руки.
Не забывать готовить раз в три года смену.
Пусть пострадает качество, будут ошибки, хвалите их, стимулируйте оценками и пусть работают.
____
dpi
Ковшун Дата: Пн, 11.02.2008, 14:11 | Повідомлення № 32
Досвідчений учасник
Quote (dpi)
Коллеги, советую "подцепить на крючoк" вэб-дизайна двоих-троих девятиклассников, cделать и внедрить с ними сайт, свести их с замом по воспитательной работе для обеспечения обновление и умыть руки.
Пусть пострадает качество, будут ошибки, хвалите их, стимулируйте оценками и пусть работают.

Повністю з Вами погоджуюсь.
І не лише дев’ятикласників можна.
Я, наприклад, починаю з семикласниками потроху займатись мовою HTML
Непогано виходить, діти цікавляться.
Spirit Дата: Пн, 11.02.2008, 23:42 | Повідомлення № 33
Сис.адмін
Quote (dpi)

Реально отличная идея, инициативу детям, пусть почувствуют свою ответственость. Пусть даже это будет не школьный сайт, а ученический сайт школы, и то хорошо!

По поводу хостинга, сейчас идет горячее обсуждение в разделе ИНТЕРНЕТ в теме Школьный сайт, заглядывайте и туда smile

Sasyk Дата: Чт, 14.02.2008, 18:03 | Повідомлення № 34
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Я займаюся веб-дизайном тому, що це мені подобається... А тим, що не подобається стараюся взагалі не займатися...
Скажу вам, що рік назад почав вчити ПХП - зараз можу похвастатися своїми уміннями (звичайно поверхнево). Сайт inforoom.h.com.ua створений з застосуванням ПХП лише після 3 місяців вивчення цієї мови.
Spirit Дата: Вт, 19.02.2008, 23:16 | Повідомлення № 35
Сис.адмін
РНР учить надо, но стоит ли на нем с нуля разрабатывать сайты, на мой взгляд, лучше дописывать плагины к существующим системам управления контентом. Такми образом мы не изобретаем велосипед, а дополняем уже существующие качесвенные идеи.
Jokerz Дата: Сб, 01.03.2008, 07:57 | Повідомлення № 36
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
Quote (Spirit)
РНР учить надо, но стоит ли на нем с нуля разрабатывать сайты, на мой взгляд, лучше дописывать плагины к существующим системам управления контентом. Такми образом мы не изобретаем велосипед, а дополняем уже существующие качесвенные идеи.

согласен
ViktoriaK Дата: Пн, 21.04.2008, 12:06 | Повідомлення № 37
Я тут недавно...
Рейтинг: 7
Зайт нашого ліцею створив учень, коли сдавав екзамен з інформатики у вигляді проекту. Вийшло непогано, але зам. начальника ліцею з виховної роботи забув за нього сплатити.
Nicola Дата: Пн, 21.04.2008, 12:57 | Повідомлення № 38
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (ViktoriaK)
зам. начальника ліцею з виховної роботи забув за нього сплатити.
Ну й д...!!!
Spirit Дата: Вт, 29.04.2008, 12:58 | Повідомлення № 39
Сис.адмін
Quote (ViktoriaK)
Зайт нашого ліцею створив учень, коли сдавав екзамен з інформатики у вигляді проекту. Вийшло непогано, але зам. начальника ліцею з виховної роботи забув за нього сплатити.

Вот опять хочу внести ясность в терминологию веб-сайтов.
Кто-то не заплатил за сайт. Как это понять?.. Платить в веб-сайтах можно за несколько вещей, три основные:
1. Разработка сайта (дизайн, программирования и т.д.)
2. Хостинг (место на сервере, где будет размещен сайт)
3. Доменное имя (например, www.school555.kiev.ua)

Можно еще вести дополнительные вещи, за которые тоже платят деньги:
а) Поисковая оптимизация
б) Регистрация сайта в поисковых системах
в) Раскрутка сайта
...

Пишите конкретней! smile

romkomp Дата: Ср, 22.04.2009, 15:25 | Повідомлення № 40
Новий користувач
Рейтинг: 0
В мене таке питання. Як розмістити сайт в Інтернеті але фізично сайт розміщений вдома тобто домашній хостінг. Як настроїти apache для цього. В мене стоїть вдома локальний апач і на ньому якось можна розмістити реальний свій інтернет сайт???
swetikccc Дата: Чт, 23.04.2009, 13:50 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (romkomp)
В мене таке питання. Як розмістити сайт в Інтернеті але фізично сайт розміщений вдома тобто домашній хостінг. Як настроїти apache для цього. В мене стоїть вдома локальний апач і на ньому якось можна розмістити реальний свій інтернет сайт???

Все це можливо , в якомусь чіпі(за цей рік) зустрічав як це зробити.
Jokerz Дата: Чт, 23.04.2009, 14:40 | Повідомлення № 42
Хостер
Quote (romkomp)

Очень легко, для этого лиш нужно что бы на той машине где стоит у Вас сайт был статический айпи т.е. постоянный.

тогда домен размещаеться у какого либо провайдера который дает ДНС, в зоне домена просто изменяються записи ДНС типа А меняем на свой IP и уже по домену у нас будет ссылаться на наш домашний комп.
По поводу беспалтных таких услуг я не знаю. А платные предоставляем и мы и многие компании.
У нас называеться ДНС хостинг.
Пример, недавно купленый у нас домен и услуга ДНС хостинг (причем стоит вообщем то очень дешиво):
vokryg.ru
правда в данный момент когда я писал сервер был не досупен (видно выключил, это домашний комп с денвером)

Додано (23.04.2009, 14:18)
---------------------------------------------
если интересно более подробно описать технически как это делать опишу

Додано (23.04.2009, 14:40)
---------------------------------------------

Quote (romkomp)
Як настроїти apache для цього. В мене стоїть вдома локальний апач і на ньому якось можна розмістити реальний свій інтернет сайт???

сразу в вопрос не вчитался.
И так то что вы хотите реально возможнотолько при условии наличия статического IP на компе. Ну и смотря какая скорость. Ведь для этого бдует важна именно исходящая (на выкачку в интернет) если она 128 килобит то ваш сайт просматривать в инетрнет будет очень и очень тяжко.
По поводу апача тут немного проще, в интернете полно готовых зборок веб серверов под виндовс.тот же денвер, прекрасно поможет.
Главное выполнить первый пункт а второй это просто очень
swetikccc Дата: Чт, 23.04.2009, 16:00 | Повідомлення № 43
Ветеран спілкування
Quote (Jokerz)
Очень легко, для этого лиш нужно что бы на той машине где стоит у Вас сайт был статический айпи т.е. постоянный.

Можна и с динамическим, найду номер Чипа напишу

Відредаговано: swetikccc - Чт, 23.04.2009, 16:00
Jokerz Дата: Чт, 23.04.2009, 17:55 | Повідомлення № 44
Хостер
Quote (swetikccc)
Можна и с динамическим, найду номер Чипа напишу

Динамический можно только геморно потому что он меняеться постоянно с разрывом саязи к примеру, и каждый раз нужно прописывать новый IP в ДНС для домена
swetikccc Дата: Чт, 23.04.2009, 19:58 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Вот статейка, как и с чем м использовать динамический IP
http://depositfiles.com/files/n2hmk0zxr
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Планування та розміщення Web-сайту в мережі Internet. (Ви створили сайт школи, чи власний сайт..., що далі?)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.