Вт, 23.07.2019, 04:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Планування та розміщення Web-сайту в мережі Internet. (Ви створили сайт школи, чи власний сайт..., що далі?)
Планування та розміщення Web-сайту в мережі Internet.
Ковшун Дата: Чт, 04.10.2007, 15:30 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги!!!
Ви створили сайт школи або кабінету інформатики, або якогось гуртка.
Природньо, виникає питання: що далі?
Як його розмістити в мережі Internet?
Як зробити його популярним?
Ось про це і піде мова в цій темі.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 18:28
Ковшун Дата: Пн, 08.10.2007, 13:29 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
...Проте я також визнаю, що для професійного веб-дизайнера краще писати власні сайти, ніж користуватись подібними шаблонами.

І не тільки для професійного!
Шаблон, це зразок, який можна використати для опанування чогось.
Jokerz Дата: Нд, 28.10.2007, 09:03 | Повідомлення № 17
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
так, це біда для всіх шкіл.
Де розміщувати сайт це діло кожного, із безкоштовних хостінгів я користувався ho.com.ua. Оскыльки мены потрыбна база данних.
Я взагалі прихильник комерційних хостінгів. Зараз я займаюся професійно створенням під заказ сайтів для різних фірм.
На першому етапі можу предоставити місце під сайт та можливості. Також вже готову систему керування сайтом, допому все налагодити якщо ви захочете відокреметись. Вся ідея описана тут:
посилання видалено, оскільки адміністрація форуму вважає, що це відкрита реклама.

взагалі то допоможу чим зможу, пишить.
а про narod.ru взагалі не може бути мови, оскільки він випадае в багатьох рейтингах, та ще домен в зоні росії дають!

Добавлено (28.10.2007, 09:03)
---------------------------------------------
зараз я хочу створити свій хостінг. І ось подумав можна виділяти безкоштовно для шкільних сайтів місце для сайту. Я думаю там же не багато місця потрібно. В середньому скільки місця потрібно для шкільного сайту?

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.10.2007, 12:27 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Jokerz)
зараз я хочу створити свій хостінг. І ось подумав можна виділяти безкоштовно для шкільних сайтів місце для сайту. Я думаю там же не багато місця потрібно. В середньому скільки місця потрібно для шкільного сайту?

То ви хочете створити власний хостінг. А в вас що є сервер із терабайтами пам’яті? Скільки ви думаєте таких сайтів обслужити? Для шкільного сайту потрібно місце як побільше, скільки можете дати. Але вже точно не менше, ніж на народі (50 Мб), бажано - 100 Мб. Чи ви думаєте виділяти по 1 Мб? smile І до того ж, компанії, які надають хостінг, зазвичай стараються заробити на цьому, а школи - бідні бюджетні організації, і бюджет школи зазвичай не передбачає покупку домена і пам’яті для сайту.
Jokerz Дата: Нд, 28.10.2007, 16:26 | Повідомлення № 19
Хостер
Так, давай те не будем умничать. Вы я вижу думаете что я школьник кокой то. angry
Хостинг мне нужен для работы. 1мегабайт это извращение. Основной сервер у нас:
AMD Athlon64 3500 1 ГБ (оператива) 250 ГБ *2 в рейд массиве стоят.
Думаю для вас места хватит с головой. Выделять места на сайт минимум по 100 мегабайт планируем. И мы это потянем. У меня есть на ком деньги зарабатывать, не было бы такого я бы такой сервер не брал. Раньше был слабее намного, щас этот до ума доводим, только недавно в стойку поставили к 100 мегабитному порту в датацентер "Воля".

что касаемо домена, то net.ua или другие бесплатны для юр, лиц.
Да и вообще вижу Вы хотели меня просветить по поводу хостинга, так вот просветить не удалось.
То что школы платить не будут это факт, я сам знаю. Я просто хотел помоч школам но поскольку такой помощи не нужно значит так и будет!

KulAlex Дата: Сб, 03.11.2007, 18:04 | Повідомлення № 20
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Quote (Jokerz)
я користувався ho.com.ua

Досить потужний і хороший хостінг!!! Теж рекомендую!
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 03.11.2007, 18:18 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Quote (Jokerz)
Вы я вижу думаете что я школьник кокой то.

От якраз цього я не думаю. Такі розумні відповіді може писати лише людина, яка явно має досвід, і прекрасно знається на хостінгах.
Quote (Jokerz)
AMD Athlon64 3500 1 ГБ (оператива) 250 ГБ *2 в рейд массиве стоят.

Ну це звичайно не Юкоз, але впринципі, непогано. Робіть хостінг, я буду вашим першим клієнтом (якщо не дорого). Бо я зараз роздумую над майбутньою покупкою 2 гігабайт і прибиранні реклами на юкозі на термін 2 роки. cool
Jokerz, прохання не ображатися, я просто пожартував про 1 мб.
Quote (KulAlex)
Досить потужний і хороший хостінг!!! Теж рекомендую!

Так дійсно хороший. Але якщо ви через певний час не заплатите їм певну суму dollar - прощавай сайт nono :nono: nono
Jokerz Дата: Сб, 03.11.2007, 19:43 | Повідомлення № 22
Хостер
насчет ho.com.ua
Хостинг неплохой только для статических сайтов. У них сервера для баз данных очень уж слабые. Да и вообще сервера слабоваты.
Цитатка
"Не используйте Invision Power Board и PHP-Nuke, они создают большую нагрузку на сервер, и из-за этого Ваш сайт может быть закрыт без предупреждения. Имейте в виду, что использование любых CMS не приветствуется."
Я использую именно Invision Power Board и когда я у них поставил его и было одновременно разве что 10 пользователей и они меня уже отключили мотивировав тем что форум создает огромную нагрузку!
Так вот нормальный хостер с которым я работаю сечас и у которого буду беру сервера для своего на вопрос "когда я поставлю Invision Power Board, и будет одновременно 10 000 человек сервер выдержит? Если допустим один делает 80 запросов к базе данных,
ответ мне : 800 000 запросов это не нагрузка, ставте и не бойтесь!"

И много чего, супорт не вминяемый там. Нужно его учить сначала, а потом тебе ответят.
Так что не рекомендую я его для нормальных проектов, если сайт на html то ставте.

Ну це звичайно не Юкоз, але впринципі, непогано.

у них сервера в несколько раз превышают по мощности тот что я назвал. cool у них их несолько.
А мы хотим так же взять 2-3 менее сильных но для:
1 основной (посильней)
2 для БД (отдельная база данных)
3 для бэкапов, каждые сутки что бы сохранялось содержимое БД и жостких дисков главного сервера.
Организовать это не так просто, дело не в деньгах, а в том что бы оно все работало как часики. В этом и задержка по времени, не успеваем с хостингом.
Плюс я хосту поставить панель управления хостингом ISPmanager Professional это лучше чем СPanel которая на всех зарубежных серверах.

Можете глянуть так же:
http://netlevel.ru/ хостинг один из дешовых, сервер пренадлежит моим друзьям. Довольно мощный. Поддержка вменяемая.

И еще проффесиональный хостинг который я рекомендую и сам пользовался.
Знаю директора там уже.
http://chernigovonline.com

они предоставляют весь спектр услуг, от колокатион (размещения вашего сервера на их площадке) до разработки сайта под ключ.
Так же и хостинг есть.
Суппорт очень вменяем, было такое что звонил им в 3 часа ночи, и меня культурно выслушивали и решали вместе мои проблемы.
Если кто хочет приобрести что бы было дешевле можете через меня у меня там скидка 15% сейчас.

Вообщем на єтих хостингах я постоянно потому и понимаю в них, создание сайтов, их размещение, установка и настройка на сервере єто моя работа.

Свой хостинг как будет на должном уровне тогда и буду рекламировать а щас когда голый сервер и не все еще стоит смысла нету

Sasyk Дата: Ср, 14.11.2007, 18:32 | Повідомлення № 23
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
форум, гостьову книгу, каталог файлів

Це вже не веб-дизайн, а веб-програмування
Jokerz Дата: Ср, 14.11.2007, 18:37 | Повідомлення № 24
Хостер
cool если нужно можем собрать и такое smile
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 14.11.2007, 19:41 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Quote (Jokerz)
Це вже не веб-дизайн, а веб-програмування

А як на рахунок Invision Power Board, vBulletin чи подібних? Можна ж використати на шкільному сайті.
Jokerz Дата: Ср, 14.11.2007, 20:10 | Повідомлення № 26
Хостер
Invision Power Board, vBulletin - это мощные системы для создания мощного форума, проще сказать отличный формуный движок.
Пример Invision Power Board на сайте который я для школы создал.
И минусов данных систем:
Большая стоимость лицензии (увы система платная), и одна дороже другой.
Большая требовательность к серверу. Большое количество запросов и туму подобное. Нужно нормальный хостинг для них что бы потом хостер не жаловался.
Ну и сложность для новичка в установке и настройке в последующем.

Если так уж нужно можно пользоваться ворованым smile как делают 90% всех
Если нужно установить или помоч в настройке то могу если нужно.
Если у вас нету данных движков то я могу дать :), пожет не последние версии но все же полностью рабочие.

mouse Дата: Нд, 18.11.2007, 00:22 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Оце читаю і розмірковую.... ми все ж таки вчителі інформатики, а не веб-програмісти, системні адміністратори! Чому тільки у вчителів інформатики має про це боліти голова? Чому вони повинні все знати про залізо, сервери, всі програми тощо.

А так інколи хочеться зайнятися методикою, олімпіадами... для душі.... :'(

Ковшун Дата: Нд, 18.11.2007, 08:25 | Повідомлення № 28
Досвідчений учасник
Quote (mouse)
...А так інколи хочеться зайнятися методикою, олімпіадами... для душі.... :'(

Повністю підтримую Вас.
Для цього і відкриті теми з методики викладання інформатики.
Навіть відкрито тему про методику проведення уроку з інформатики.
Проте, на жаль, вона мало кого цікавить.
Jokerz Дата: Нд, 18.11.2007, 09:29 | Повідомлення № 29
Хостер
ни кто и не заставляет вас этим заниматься. Я вообще считаю что в школе должен быть системный администаратор. Поскольку преподавателю вообще некогда заниматься проблемами с компьютерами. Но такой должности к сожалению нет, а жаль. Принимают например на ставку лаборанта и все, а что бы отдельная ставка админа была такого не придумали. Если там 10 кампов то преподаватель еще справиться (я имею ввиду нехватку времени) а если их 20-30 и все в сети.

Quote (mouse)
Оце читаю і розмірковую.... ми все ж таки вчителі інформатики, а не веб-програмісти, системні адміністратори! Чому тільки у вчителів інформатики має про це боліти голова? Чому вони повинні все знати про залізо, сервери, всі програми тощо.

А так інколи хочеться зайнятися методикою, олімпіадами... для душі.... :'(

это просто для общего развития, некоторым все же инетерсно.
А вобще каждый должен делать свою работу. Это мое мнение.
Ковшун Дата: Нд, 18.11.2007, 15:01 | Повідомлення № 30
Досвідчений учасник
Quote (Jokerz)
...А вобще каждый должен делать свою работу. Это мое мнение.

Дійсно!
Кожен повинен виконувати свою роботу.
Вчитель інформатики повинен навчати учнів згідно програми затвердженої МОНУ, і чітко її виконувати.
Розширювати знання учнів можна на занняттях гуртка, факультативі.
І пора вже припинити лаяти МОНУ, АПН і т.д.
Від цього користі ніякої.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Планування та розміщення Web-сайту в мережі Internet. (Ви створили сайт школи, чи власний сайт..., що далі?)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.