Нд, 17.02.2019, 15:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 10:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 26.02.2008, 01:31 | Повідомлення № 106
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
На вашому сайті вже не має повідомлення про взлом, лише чорний фон. Цікаво, сайт буде жити?
Мені здається, що той хакер не видаляв інформацію, просто хотів показати, що сайт повністю беззахисний. Очевидно, що при створенні сайту основна увага повинна приділятись захисту від несанкціонованого доступу. А то хакери очевидно прогресують. По Україні їх також пристойно розвелося.
Sasyk Дата: Вт, 26.02.2008, 08:46 | Повідомлення № 107
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Привіт, я повернувся...
Як ви тут? wacko
Varkan Дата: Вт, 26.02.2008, 09:51 | Повідомлення № 108
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (ss1)
На даний момент PHP вчу 1 рік (приблизно)...
Сайт створювався на етапі 3 місяці вивчення PHP...

Зі сторони ця поломка сайту виглядає приблизно так:
Кличко відбирає цукерку у річної дитини і дає пресконференцію з приводу отриманої перемоги.

А з паролями взагалі негарно получилось (якщо ти вже знаєш паролі, то хоч не міняй їх).
Добре що хоч адміністрація форуму пішла на зустріч і відновила їх.

P.S. створив тему по захисту, хто шо знає про цю галузь напишіть.

Відредаговано: Varkan - Вт, 26.02.2008, 10:37
Sasyk Дата: Вт, 26.02.2008, 10:00 | Повідомлення № 109
знаток тестуючих систем
Quote (Varkan)
А з паролями взагалі негарно получилось (якщо ти вже знаєш паролі, то хоч не міняй їх).

Все гарно... це ж "хакерство" happy
Quote (Varkan)
Зі сторони ця поломка сайту виглядає приблизно так: Кличко відбирає цукерку у річної дитини і дає пресконференцію з приводу отриманої допомоги.

Це точно... angry cool wacko
Nicola Дата: Вт, 26.02.2008, 14:56 | Повідомлення № 110
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Захист - це мабуть основне!!! Можна трішки змінити тему? Я вважаю що для вивчення теми Інтернет у кожному к.класі повинні бути свої віртуальні сервери пошти та Web - сервер. На них можна ,,обкатати'' всі навички роботи у мережі.(такий досвід є, якщо цікаво можу поділитись). Зараз стоять ESMS та TopServer з набором скриптів гостьової, форума і т.д.
Sasyk Дата: Вт, 26.02.2008, 14:59 | Повідомлення № 111
знаток тестуючих систем
Quote (Nicola)
Захист - це мабуть основне!!! Можна трішки змінити тему? Я вважаю що для вивчення теми Інтернет у кожному к.класі повинні бути свої віртуальні сервери пошти та Web - сервер. На них можна ,,обкатати'' всі навички роботи у мережі.(такий досвід є, якщо цікаво можу поділитись). Зараз стоять ESMS та TopServer з набором скриптів гостьової, форума і т.д.

Якщо можна розкажіть більш детально...
Nicola Дата: Вт, 26.02.2008, 16:02 | Повідомлення № 112
Прописаний назавжди
Quote (Sasyk)
Якщо можна розкажіть більш детально...

Пізніше опишу. А зараз ,якщо цікаво, можна дещо прочитати у нас на сайті http://nlannaschool.narod.ru/uchiteli/metodzmg.htm
Rus2007 Дата: Ср, 27.02.2008, 12:35 | Повідомлення № 113
Я тут недавно...
Нам хостинг надає наш провайдер. Сайт написаний спочатку в блокноті, а пізніше перероблявся різними програмами та різними викладачами.

Завітайте http://vvpu.evolyn.com/ та залиште повідомлення в гостьовій http://www.vvpu.evolyn.com/book_uk/index.php

Spirit Дата: Чт, 28.02.2008, 00:02 | Повідомлення № 114
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Rus2007)
Завітайте http://vvpu.evolyn.com/

Руслан, я немного покритикую Ваш сайт, но не рассматривайте это как критику, а скорее как пожелания-реомендации по улучшению.

С точки зрения поисковой оптимизации сайт плох, даже я зайдя на сайт не понял что такое ВВПК, кликал-кликал и не нашел, аж пока внизу не прочитал на англ. Volodymyr-Volynskiy Pedagogical College© -- 2005
Пропишите в тэге title заголовка страницы полное название, тогда и поисковики лучше проиндексируют.

И из теоретических знаний о правах интеллектуальной собственности, надпись:
Volodymyr-Volynskiy Pedagogical College© -- 2005
не дает права на собственность, так как неправильно оформлена, правильно:
© Volodymyr-Volynskiy Pedagogical College, 2005
да и то, лучше на укр. языке, так как неизвестно прописано ли у Вас в статуте колледжа название на англ. языке.

ДЛЯ ВСЕХ!
Особенно для администраторов!

А вообще у меня есть идея создать раздел, в котором темой будет сайт школы, колледжа, гимназии, и в теме все будут обговаривать сайт. Думаю, это будет огромная польза для создателей сайтов, так как им могут предложить идеи, до которых они сами еще не дошли, найти дырки безопасности, порекомендовать изменения дизайна, дать совет по поисковой оптимизации и т.д.

Rus2007 Дата: Чт, 28.02.2008, 01:42 | Повідомлення № 115
Я тут недавно...
Quote (Spirit)
И из теоретических знаний о правах интеллектуальной собственности, надпись:Volodymyr-Volynskiy Pedagogical College© -- 2005не дает права на собственность, так как неправильно оформлена, правильно:© Volodymyr-Volynskiy Pedagogical College, 2005да и то, лучше на укр. языке, так как неизвестно прописано ли у Вас в статуте колледжа название на англ. языке.

Дякую за пораду - приймемо до уваги

Jokerz Дата: Чт, 28.02.2008, 09:04 | Повідомлення № 116
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
Quote (Spirit)
А вообще у меня есть идея создать раздел, в котором темой будет сайт школы, колледжа, гимназии, и в теме все будут обговаривать сайт. Думаю, это будет огромная польза для создателей сайтов, так как им могут предложить идеи, до которых они сами еще не дошли, найти дырки безопасности, порекомендовать изменения дизайна, дать совет по поисковой оптимизации и т.д.

я приму участие wink
oleg_teacher Дата: Чт, 28.02.2008, 09:09 | Повідомлення № 117
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Spirit)

Дуже гарна ідея. Також хотілося би чути здорову критику про свій сайт!!!
Jokerz Дата: Чт, 28.02.2008, 12:19 | Повідомлення № 118
Хостер
Quote (oleg_teacher)
Дуже гарна ідея. Також хотілося би чути здорову критику про свій сайт!!!

адрес сайта в студию cool

Добавлено (28.02.2008, 12:19)
---------------------------------------------

Quote (Spirit)
ДЛЯ ВСЕХ!Особенно для администраторов!А вообще у меня есть идея создать раздел, в котором темой будет сайт школы, колледжа, гимназии, и в теме все будут обговаривать сайт. Думаю, это будет огромная польза для создателей сайтов, так как им могут предложить идеи, до которых они сами еще не дошли, найти дырки безопасности, порекомендовать изменения дизайна, дать совет по поисковой оптимизации и т.д.

http://informatics.at.ua/forum/30-212-1 - уже создал, прошу всех сюда
Nicola Дата: Нд, 02.03.2008, 22:20 | Повідомлення № 119
Прописаний назавжди
Тут піднімалось питання реклами на сайтах. Хотів і я свої 5 коп. вкласти. Я вважаю що реклама повинна бути, і бажано профільна. Наприклад по профілю матеріалів для шкіл, поставки обладнання, підручників тих же зошитів для практичних чи лабораторних робіт і т.д. Чи у нас ніхто вже для школи нічого не виробляє і не поставляє???
Jokerz Дата: Пн, 03.03.2008, 21:01 | Повідомлення № 120
Хостер
Quote (Nicola)
Тут піднімалось питання реклами на сайтах. Хотів і я свої 5 коп. вкласти. Я вважаю що реклама повинна бути, і бажано профільна. Наприклад по профілю матеріалів для шкіл, поставки обладнання, підручників тих же зошитів для практичних чи лабораторних робіт і т.д. Чи у нас ніхто вже для школи нічого не виробляє і не поставляє???

я согласен просто разгавор был о минимуме рекламы. Например не ставить кучу банеров лиш для того что бы быть в каталогах.
Реклама двигательторговли но когда это все вмеру и приносит прибыль
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.