Ср, 21.10.2020, 15:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 10:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Nicola Дата: Вт, 02.06.2020, 11:55 | Повідомлення № 601
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Цитата Jokerz ()
Я призываю использовать именно классический хостинг
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fox11 Дата: Вт, 02.06.2020, 14:11 | Повідомлення № 602
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 86
Цитата Jokerz ()
Я не сторонник всякого рода ПО на базе апача и на windows пк, даже если это на стадии разработки.
Я имел в виду обучение. Как учителей так и детей.
Дети в WP делают сайты (Модуль.Веб-технології 35 год.). Сначала каждой группе выделял место и поддомен на реальном хосте. Хлопотно и свободное место тает. Поставил на каждом компе локальные сервера и не каких проблем и сайт не на группу, а у каждого ученика свой!

Відредаговано: fox11 - Вт, 02.06.2020, 14:14
Nicola Дата: Вт, 02.06.2020, 16:09 | Повідомлення № 603
Прописаний назавжди
Рейтинг: 23
Цитата fox11 ()
Я имел в виду обучение. Как учителей так и детей.
На хосте удобно с загрузкой плагинов, обновлений, .... И это для одного человека а не для многих детей. Я прошел оба варианта. С хостом мне намного проще.
volodschool2 Дата: Вт, 02.06.2020, 21:17 | Повідомлення № 604
Досвідчений учасник
Нагороди: 16
Рейтинг: 377
Сьогодні на одному із моїх юкозівських сайтів таке:

Інший сайт, також шкільний, продовжує працювати в штатному режимі, навіть немає ніяких попереджень на самому сайті і на пошту не приходило. Якась дивна вибірковість.
Прикріплення: 4243513.jpg(12.5 Kb)
kosarik1 Дата: Ср, 03.06.2020, 09:35 | Повідомлення № 605
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цікавився. Нижче отримав таку відповідь.

-------------------------------------------------------

Здравствуйте!

Этот сайт, http://informatic.org.ua/  ,это совместная работа учителей информатиков. Он не относится к конкретной школе. Сайты учителей uCoz поддерживает бесплатно.

С уважением,  Юрий
Служба технической поддержки веб-сервиса uCoz

-------------------------------------------------------

Вважаю на плідні виснавки адміністрації цього форуму, користувачів та гостей і продовжити роботу форуму.
Учителі інформатики без форуму це сором.

Відредаговано: kosarik1 - Ср, 03.06.2020, 11:03
kom_adm Дата: Ср, 03.06.2020, 15:43 | Повідомлення № 606
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Цитата kosarik1 ()
Учителі інформатики без форуму це сором.

Форум є, але більшість його покинули, перекочувавши у Фейсбук. Там вже дві групи є по 10 тис. учасників приблизно в кожній. Спілкуються, зручно мабуть їм. Хоча я також не підтримую соц. мережі, оскільки на форумі все структуровано, а в ФБ висвітлили якесь питання, через місяць треба відмотати купу постів, щоб його найти. Ну вихід типу репост собі на сторінку робити, але це така собі альтернатива.
Jokerz Дата: Ср, 03.06.2020, 16:19 | Повідомлення № 607
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 153
Цитата kom_adm ()
Спілкуються, зручно мабуть їм. Хоча я також не підтримую соц. мережі, оскільки на форумі все структуровано, а в ФБ висвітлили якесь питання, через місяць треба відмотати купу постів, щоб його найти. Ну вихід типу репост собі на сторінку робити, але це така собі альтернатива.

Там общатся можно как в чате, т.е. если вы каждый день следите то отлично. А форум это другое. 

Я не вижу плюсов от фейсбука. Можно создать сайт и интегрировать публикации в фейсбук но все равно сайт есть сайт
Ktara Дата: Ср, 03.06.2020, 19:41 | Повідомлення № 608
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Цитата Jokerz ()
Там общатся можно как в чате, т.е. если вы каждый день следите то отлично. А форум это другое.
 Угу. А когда пытаешься найти какой-то пост, то  хочется тихо застрелится.... или не тихо.
У меня даже месенджера от фейсбука нет, и когда мне пишут в месенджер и спрашивают чего я не отвечаю - то говорю, что я в Фб захожу раз в день, поэтому ответа от меня там можно дооооооооооооооолго ждать :)
Jokerz Дата: Ср, 03.06.2020, 20:48 | Повідомлення № 609
Хостер
Вот в этом случае если честно я вижу смысл создать новый форум целиком, значительно уменьшить колво разделов которые сейчас, собраться активистам, помочь немного с оформлением постов и прочими настройками.

Много информации которая выложена - уже на актуальна. Да, ее терять не хочется но можно на домене укоза оставить как архивные материалы.

И начинать что то новое. Я бы взялся за это - было бы для кого. Потому что на сегодня вопросов на самом деле, которые волнуют всех, масса. Даже когда ввели карантин и стал вопрос о ДО, сразу начали шерстить сеть...
Admin Дата: Ср, 03.06.2020, 21:35 | Повідомлення № 610
Лідер форуму
Рейтинг: 25
Цитата Jokerz ()
Вот в этом случае если честно я вижу смысл создать новый форум целиком, значительно уменьшить колво разделов которые сейчас, собраться активистам, помочь немного с оформлением постов и прочими настройками.
ідея класна, але якось все останнім часом приглохло, фб все поглинув, точніше облінив значну частину користувачів

Цитата Jokerz ()
Много информации которая выложена - уже на актуальна. Да, ее терять не хочется но можно на домене укоза оставить как архивные материалы
згоден, є думка за літо  прошерстити все, але чи потрібно все це починати не знаю
Цитата Jokerz ()
И начинать что то новое. Я бы взялся за это - было бы для кого

можна зробити опитування та потім подумати
Jokerz Дата: Ср, 03.06.2020, 21:42 | Повідомлення № 611
Хостер
Цитата Admin ()
ідея класна, але якось все останнім часом приглохло, фб все поглинув, точніше облінив значну частину користувачів

Ну да, только когда кому то что то нужно, идут в google и ищут
Jokerz Дата: Ср, 03.06.2020, 21:45 | Повідомлення № 612
Хостер
Я думаю что я буду потихоньку форум пилить, а кто захочет - пусть подключаются. Я знаю что пока не будет того что уже начато, никто ничего делать не будет.

Создать проект которые будет действительно Украинским и крупным.
Admin Дата: Ср, 03.06.2020, 21:51 | Повідомлення № 613
Лідер форуму
Рейтинг: 25
Цитата Jokerz ()
Я думаю что я буду потихоньку форум пилить, а кто захочет - пусть подключаются. Я знаю что пока не будет того что уже начато, никто ничего делать не будет.
я за
kom_adm Дата: Ср, 03.06.2020, 22:00 | Повідомлення № 614
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Цитата Jokerz ()
Создать проект которые будет действительно Украинским и крупным.
Женя, ти створюй хоть щось мега-масштабне, вкладай весь свій вільний час і душу, але це не змінить ситуацію. Активних користувачів будуть навіть не десятки. Групи у ФБ держаться в основному завдяки таким як Громко Г.Ю. От він одну з груп тягне. Припиниться його активність - помре и група.
Jokerz Дата: Ср, 03.06.2020, 22:29 | Повідомлення № 615
Хостер
Вот только нету на новые cms форумов укр языка.... придется с рус переводить самим....
А так то все есть.
Главное что возможности безграничны.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.