Tu, 24.05.2022, 23:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Forum moderator: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Sa, 08.09.2007, 10:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
steep Дата: Mo, 01.06.2020, 14:50 | Повідомлення № 586
Часто заходить...
Рейтинг: 21
Цитата Nicola ()
Встановлювати на локальному сервері це марна трата часу і здоров'я. То бібліотек буде не достатньо то..... Давайте попросимо Jokerz надати Вам можливий шматочок хостингу.
Ну що ж. Давайте спробуємо. На мені висять три сайти в UCOZ, відділ освіти, ліцей та школа. В першу чергу потрібен ліцей.
А я паралельно теж буду освоювати wordpress Не будете ж Ви ввесь час зі мною возитися.
Де почитати якусь документацію тощо по WishHost.

Шановний пане Nikola. Завітав до Вас на шкільний сайт. Я так думаю сайт на wordpress. Сайт гарний.
Але у мене при наведені курсора на вертикальне меню підменю з'являється зліва і на віддалі. При спробі перевести курсор на підменю воно зникає.

Відредаговано: steep - Mo, 01.06.2020, 15:20
volodschool2 Дата: Mo, 01.06.2020, 15:31 | Повідомлення № 587
Досвідчений учасник
Нагороди: 17
Рейтинг: 407
Там PHPFusion CMS . Рекомендую ще спробувати InstantCMS/ Не важко налаштовувати, та й непоганий шаблон іде в поставці за замовчуванням. Функціональність для школи - супер, працює швидко. Гляньте DEMO . Скачати можна ТУТ.

Відредаговано: volodschool2 - Mo, 01.06.2020, 16:14
Nicola Дата: Mo, 01.06.2020, 16:20 | Повідомлення № 588
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Цитата steep ()
Ну що ж. Давайте спробуємо.
steep напишите в личные Jokerz. Дальше мне надо  данные панели входа в акаунт. Евгений  Евгеньевич  или мне Вам домен дать для создания акаунта?
fox11 Дата: Mo, 01.06.2020, 17:13 | Повідомлення № 589
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 86
Цитата volodschool2 ()
Там PHPFusion CMS . Рекомендую ще спробувати InstantCMS/ Не важко налаштовувати, та й непоганий шаблон іде в поставці за замовчуванням. Функціональність для школи - супер, працює швидко. Гляньте DEMO . Скачати можна ТУТ.
На хостах нет этих систем, не грузите человека. А то мы так дойдем до Laravel 7 (это мое хобби последние пару лет). WP вам предложат на любом хосте. И он проще, лучше и имеет тысячи бесплатных плагинов (типа Elementor: https://www.youtube.com/watch?v....dBCf4Sw). Доступная документация ( http://code.mu/ru/cms/wordpress/book/prime/administration/ ) и полно видео уроков (https://www.youtube.com/results....rdpress)
steep Дата: Mo, 01.06.2020, 17:35 | Повідомлення № 590
Часто заходить...
Цитата Nicola ()
Доступная документация ( http://code.mu/ru/cms/wordpress/book/prime/administration/ ) и полно видео уроков
Круто. А я рылся в Inet в поисках чего то подобного но этого не видел.  Спасибо.

Відредаговано: steep - Mo, 01.06.2020, 17:36
fox11 Дата: Mo, 01.06.2020, 18:39 | Повідомлення № 591
Прописаний назавжди
Для создания крутого сайта надо учить эти семь менюшек:
Верстка JavaScript PHP Vue React Laravel AJAX

Для простых (школьных сайтов) достаточно: Верстка WordPress
gu2in Дата: Mo, 01.06.2020, 18:47 | Повідомлення № 592
Досвідчений учасник
Нагороди: 9
Рейтинг: 335
Сайти українських шкіл є неінформативними, - ДСЯО

А внизу статті - коментарі, так би мовити "Глас народа"!
Nicola Дата: Mo, 01.06.2020, 19:19 | Повідомлення № 593
Прописаний назавжди
Steep можу тимчасово запропонувати washuspeh.pp.ua, yesbook.pp.ua, webinary.pp.ua, nusch.pp.ua 
Для роботи можете вибрати будь-який.DNS я пропишу. Далі можна перенести на інший домен. Це не проблема.

Додано (01.06.2020, 19:34)
---------------------------------------------

Цитата gu2in ()
А внизу статті - коментарі, так би мовити "Глас народа"!
І що? Як платять, так і робимо. Головне, що платформи нормальної немає, бо немає грошей.
steep Дата: Mo, 01.06.2020, 19:52 | Повідомлення № 594
Часто заходить...
Цитата Nicola ()
Steep можу тимчасово запропонувати washuspeh.pp.ua, yesbook.pp.ua, webinary.pp.ua, nusch.pp.ua
 Хлопці я тільки другий день як розпочав знайомитися з wordpress, а тому ще багато не все доганяю.
Все чого я досяг так це створив сайт на локальному сервері з використанням wordpress але впіймав гаву і він у мене пропав.
Я не можу увійти в панель управління wordpress на локальному сервері тому що ще мало знаю.
Ще почитаю, подивлюся відео і тоді звернуся по washuspeh.pp.ua і таке інше.

Відредаговано: steep - Mo, 01.06.2020, 19:53
Nicola Дата: Mo, 01.06.2020, 19:59 | Повідомлення № 595
Прописаний назавжди
Ok! Без проблем.
fox11 Дата: Tu, 02.06.2020, 07:03 | Повідомлення № 596
Прописаний назавжди
Цитата steep ()
Хлопці я тільки другий день як розпочав знайомитися з wordpress, а тому ще багато не все доганяю.Все чого я досяг так це створив сайт на локальному сервері з використанням wordpress але впіймав гаву і він у мене пропав.
Какой локальный сервер используете?
Берите Laragon там не заблудитесь. https://sourceforge.net/project....ownload
steep Дата: Tu, 02.06.2020, 08:13 | Повідомлення № 597
Часто заходить...
Цитата fox11 ()
Какой локальный сервер используете?
Ребята я уже писал что только начал осваивать wordpress У меня как то получилось закатать его локально.
Но так как это для меня все новое то я еще не запоминаю толком что и как использовал.
В локальный сервер я не могу войти после как оттуда вышел.
Локально больше создавать не буду. Буду пытатся на удаленный сервер.
Я размещаю все свои сайты на хосте ho.ua. Например я создал программу ведения классных журналов
учебного заведения в электронном виде. Эта же программа генерирует html страницы с оценками для
каждого ученика которые я по мере необходимости заливаю на сайт в ho.ua.
Почему ho.ua. Пробовал различные хосты загрузка идет медленно, а страничек много. На каждого ученика
отдельная страница. На ho.ua грузит аж свистит. Сегодна нашол видео как создать wodpress на ho.ua.
Видео есть видео, а вот инструкцию в виде текста не нашол. Текст удобнее.
Адрес сайта с журналами не публикую, а то меня здесь на форуме некоторые товарищи банят.
Не пойму только почему? Почему я не могу поделиться своими работами здесь на форуме с коллегами?

Відредаговано: steep - Tu, 02.06.2020, 08:21
Jokerz Дата: Tu, 02.06.2020, 08:43 | Повідомлення № 598
Хостер
Рейтинг: 153
Цитата fox11 ()
Какой локальный сервер используете?Берите Laragon там не заблудитесь. https://sourceforge.net/project....ownload

Я не сторонник всякого рода ПО на базе апача и на windows пк, даже если это на стадии разработки. Потом как на хостинг переносят это целая эпопея начинается, мол у меня работало а у вас нет. И клиент уверен что вот он прав на все 100 процентов.

Делайте сразу на хостинге.

Нужно хостинг, пишите - предоставляю бесплатно для Ваших тестов.
Цитата steep ()
Я размещаю все свои сайты на хосте ho.ua.

Ну или тут, это так же хостинг.
steep Дата: Tu, 02.06.2020, 09:01 | Повідомлення № 599
Часто заходить...
Цитата Jokerz ()
Нужно хостинг, пишите - предоставляю бесплатно для Ваших тестов.
Да я планирую поселиться у Вас.
Мы уже здесь с Вами говорили об этом. Пока я буду тестировать на ho.ua чтобы мне не распылятся.
Ведь надо разобраться сначала с wordpress и параллельно с WishHost. Так будет затруднительно.
Так что ждите приду.
Jokerz Дата: Tu, 02.06.2020, 10:03 | Повідомлення № 600
Хостер
Рейтинг: 153
Цитата steep ()
Мы уже здесь с Вами говорили об этом. Пока я буду тестировать на ho.ua чтобы мне не распылятся.

Я не призываю именно ко мне. Я призываю использовать именно классический хостинг, тот же ho.ua как раз относится к этому числу. Потому если вам удобнее его, без проблем ).
Я кстати так же был его клиентов в далеких 2007 годах...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Search:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.