Пн, 17.12.2018, 16:32
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 10:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
novichok Дата: Сб, 08.04.2017, 16:38 | Повідомлення № 466
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 121
Цитата Bandalak ()
Віталій, так я і не дочекався на пошту від тебе інструкцій. Мило скинув в ОП ще пару днів тому.
????Толя, я ж відразу у наступному ОП відправив тобі зразок листа та адресу куди відправити...от халепа, відправлю тепер на мило...я думав, ти вже давно все отримав  Готово, глянь пошту...

Відредаговано: novichok - Сб, 08.04.2017, 16:43
Bandalak Дата: Сб, 08.04.2017, 19:47 | Повідомлення № 467
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 276
У мене теж колись так було, ніби відправив ОП, а воно повисло і не пішло!
Bandalak Дата: Пт, 28.04.2017, 20:55 | Повідомлення № 468
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 276
novichok, дякую!
Рекламу на нашому сайті зняли!
novichok Дата: Сб, 29.04.2017, 06:43 | Повідомлення № 469
Прописаний назавжди
Цитата Bandalak ()
novichok, дякую!Рекламу на нашому сайті зняли!
Завжди будь-ласка!!
kosarik1 Дата: Чт, 04.05.2017, 17:09 | Повідомлення № 470
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 14
Попросили допомогти створити форум.
Чи є хто знайомий з цією платформою http://master.forumotion.me/
Якщо є, підкажіть, чи варто зв'язуватися. З першого погляду круто, але?
З повагою, Олег!

Відредаговано: kosarik1 - Чт, 04.05.2017, 17:24
TYP Дата: Чт, 04.05.2017, 20:36 | Повідомлення № 471
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
По суті, сам сервіс forum2x2.ru - просто надає послуги хостингу з використання CMS PHPBB для створення форуму. Це аналогічно тому, що ви зареєструєте безкоштовний домен (pp.ua) і десь на безкоштовному хостингу ( infinityfree.net ) встановите самостійно цю CMS. Мабуть матимете менше клопоту.
smolynvas Дата: Чт, 04.05.2017, 20:54 | Повідомлення № 472
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Питання до
novichok, допоможіть і мені зняти рекламу http://vorobljachynsch.at.ua скиньте інструкцію
Дуже дякую!
novichok Дата: Чт, 04.05.2017, 21:12 | Повідомлення № 473
Прописаний назавжди
Цитата smolynvas ()
Питання до novichok
Чого не пишите в ОП?
smolynvas Дата: Чт, 04.05.2017, 21:29 | Повідомлення № 474
Я тут недавно...
Дякую найшов потрібну інформацію. Хто хоче можу поділитись

Додано (04.05.2017, 22:29)
---------------------------------------------
Чого не пишите в ОП?
Не знайшов як!
Yura_Shrol Дата: Ср, 27.09.2017, 20:06 | Повідомлення № 475
Знаток супутникового інету
Нагороди: 4
Рейтинг: 67
Зварганив на скору руку за допомогою оновлених сайтів гугла таке
https://sites.google.com/view/korist-nvk/
Поставив домашньою та стартовою сторінкою в браузерах учнівських комп’ютерів. Може когось з учнів щось зацікавить окрім соціальних мереж, ігр і т.ін.
Буду радий вашим підказкам щодо інших цікавих і корисних для навчання ресурсів інтернету.
Niyatarina Дата: Пт, 01.12.2017, 18:09 | Повідомлення № 476
Новий користувач
За  наказом МОН про висвітлення на шкільних сайтах в тому числі і фінансової звітності школи, також створила сайт на гуглівській платформі, проте не задоволена інтерфейсом. Знайшла в Інеті пропозиції по безкоштовному створенню ШКІЛЬНИХ сайтів. Кому цікаво:
https://e-schools.info/sites
 http://www.schoolchampion.in.ua
Класні сайти вони пропонують, я вам скажу, без мороки створення і безкоштовно...

Додано (01.12.2017, 18:09)
---------------------------------------------
Є питаннячко з приводу адміністрування шкільних сайтів: хто їх зобов'язаний вести? Згодна, створити - вчитель інформатики, але постійно оновлювати інформацію, слідкувати за нецензурщиною в форумах, відповідати на запитання, вести розділи по фінансовій звітності, "Батькам на допомогу", дошкільна ланка (у нас НВК), бібліотека, музей, позакласні заходи, ЗНО і ДПА, загальношкільні виховні заходи? Це робота на ще одну ставку, ну мінімум на 0,25.  Де брати на це час і сили? 
Може здатися, що я дуже корислива, проте в малокомплектній сільській школі я і вчитель фізики-математики-інформатики, і бібліотекар за незначну доплату (бо треба вести базу даних по бібліотеці), і позаштатний секретар, і безкоштовний класний керівник на додачу. Ще й Інтернету в школі немає... До речі, його теж вчитель інформатики повинен підвести? І комп'ютери ремонтувати? І принтери заправляти? І сайт адмініструвати?  І це все за 5 годин інформатики?

novichok Дата: Пт, 01.12.2017, 18:16 | Повідомлення № 477
Прописаний назавжди
Цитата Niyatarina ()
І комп'ютери ремонтувати? І принтери заправляти? І сайт адмініструвати?  І це все за 5 годин інформатики?

Звичайно ж ні!!!ВІН ще повинен прибирати, мити підлогу, купувати крейду...Аякже ж інакше???ЦЕ робота адміністрації!!!Сам був директором, знаю...
ALEKS Дата: Пт, 01.12.2017, 21:32 | Повідомлення № 478
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 84
Цитата Niyatarina ()
За  наказом МОН про висвітлення на шкільних сайтах в тому числі і фінансової звітності школи, також створила сайт
В наказі немає вимоги створювати шкільні сайти. Є вимога фінансової звітності на сайті школи або ЗАСНОВНИКА. Це вже перегиби, як завжди, на місцях. В нас теж вимагають створювати, але ніхто не пояснює хто повинен цим займатись. Хай засновник і створює.

Відредаговано: ALEKS - Пт, 01.12.2017, 21:32
skif Дата: Пт, 01.12.2017, 22:25 | Повідомлення № 479
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 54
Цитата Niyatarina ()
Є питаннячко з приводу адміністрування шкільних сайтів: хто їх зобов'язаний вести?
хто покаже що вміє - той і веде. Колись сам тим зайнявся (попросив знайомого, щоб розробив), тепер зіскочити не можливо, ще й по новому закону треба його інфою фарширувати. Ще й якби доплачували то модерування, а то на голому волонтерстві :'(
Напевно у кожній школі є вчителі, які "не вмію, не знаю", уроки закінчились і додому, і добре їм. А коли щось трохи "шариш" то і все скидають що зв'язано з ікт.

Відредаговано: skif - Пт, 01.12.2017, 22:26
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 02.12.2017, 01:10 | Повідомлення № 480
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 396
Шкільну інформацію оприлюднюю за такою схемою: створив на гуглодиску теку і зацікавленим надаватиму посилання на неї. Зокрема зробив коротке повідомлення в стрічці новин на сайті школи.
Після цього залишиться час від часу вкидати в теку нові файли.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.