Сб, 03.12.2016, 19:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 30 з 30«12282930
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 10:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
volevikt Дата: Пт, 08.01.2016, 18:23 | Повідомлення № 436
Перспективна вчителька
Нагороди: 23
Рейтинг: 160
Висловилися достатньо. І звинуватили теж.
W-w-W Дата: Пт, 08.01.2016, 18:44 | Повідомлення № 437
Ветеран спілкування
Нагороди: 7
Рейтинг: 187
Цитата volevikt ()
Висловилися достатньо. І звинуватили теж.

ніхто вас не звинувачував безпосередньо, хоча визнаю, пан Святослав "перестарався"
swetikccc Дата: Пт, 08.01.2016, 19:37 | Повідомлення № 438
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Цитата voleviktНіколи не займалася піаром свого сайту.Дуже погано що не піаритися.
Піаритися потрібно, зараз без цього аж ніяк

Цитата W-w-W ()
я трохи не розумію, це обвинувачення чи що це?

Вдома Офіс ліцензійний?
Ви не встановлювали ніколи піратського іншим?
В чому я тут помиляюся? ;)
Цитата W-w-W ()
причому тут скрипт, проблема в тому, що люди вже наскільки обнагліли,
Дійсно, обнагліли. ;)

Пані Олено, Ви заробляєте на цьому сайті гроші?
Вам пам'ятник за нього поставлять?
Відносьтеся просто спокійно до цього і все.
Крали і корасти будуть.
У нас майже надію вкрали, ось де крадіжка так крадіжка
Цитата W-w-W ()
ніхто вас не звинувачував безпосередньо, хоча визнаю, пан Святослав "перестарався"
Я просто подивився з іншого куточку. ;)
gu2in Дата: Пт, 08.01.2016, 19:50 | Повідомлення № 439
Досвідчений учасник
Рейтинг: 189
Щодо захисту від копіювання - його немає. Якщо треба - Ваш дизайн відтворять без вашого відома.
Щодо такого наглого копіювання (з елементами змісту з вашими посиланнями) - звертайтесь до адміністраторів сайту, або їх начальства.
Випадково натрапив на 3 різних майже "дзеркальних" копій нашого шкільного сайту: зі структурою, окремі строніки один-в-один з посиланнями на наш сайт.
В першому випадку написав адміну сайту і пригрозив звернутися у техпідтримку Юкозу - через добу сайт видалив сам автор.
В другому випадку, взяв дані про школу з чужого сайту, зайшов на ІСУО і звідти взяв поштову скриньку їхньої школи. Написав як авторові сайту так і на поштову скриньку школи з офіційним зверненням до директора школи - через 2 доби сайт змінив шаблон і були видалені наші сторінки.
В третьому випадку на мої листи ніхто не відповідав. З ІСУО взяв номер школи і дозвонився до директора. Протягом 3 годин усі копії наших сторінок було видалено.
gu2in Дата: Пт, 08.01.2016, 19:56 | Повідомлення № 440
Досвідчений учасник
Цитата swetikccc ()
Я просто подивився з іншого куточку.
Підтримую і таку точку зору, але все повинно бути у розумних межах.  :)
swetikccc Дата: Пт, 08.01.2016, 20:19 | Повідомлення № 441
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Цитата gu2in ()
Підтримую і таку точку зору, але все повинно бути у розумних межах.
  Коли крадуть машинально, коли навіть не задумуються, що це крадіжка?
Це у яких межах?

Пані, Олено, чудовий у вас сайт, вертайте назад посилання, я ж захожу на нього інколи(де я тепер буду брати посилання >:) ) , піартися потрібно любими методами.
Скромність не прикрашає.
А ще поцікавтися скільки часу втратив пан Алекс на боротьбу з піратством, і чи варто ?
gu2in Дата: Пт, 08.01.2016, 20:26 | Повідомлення № 442
Досвідчений учасник
Я розумію, коли "підглянуть" ідею оформлення чи змісту сторінок, але коли копіюють зміст з малюнками, які ведуть на наш сайт - це вже перебор.
Щодо "боротьби" з пірацтвом - я випадково натрапив на ці сайти, аналізуючи трафік.
Чи варто - вирішує кожен самостійно. Я заробляю на шкільному сайті - і для мене було варто.
volevikt Дата: Пт, 08.01.2016, 20:30 | Повідомлення № 443
Перспективна вчителька
Нагороди: 23
Рейтинг: 160
Цитата swetikccc ()
Піаритися потрібно, зараз без цього аж ніяк
На даному етапі сайт має достатню відвідуваність, тож не бачу особливої потреби у піарі.
Цитата swetikccc ()
Вдома Офіс ліцензійний?Ви не встановлювали ніколи піратського іншим?
В чому я тут помиляюся?
У тому, що це не стосується безпосередньо даної теми обговорення.
Цитата swetikccc ()
Пані Олено, Ви заробляєте на цьому сайті гроші?Вам пам'ятник за нього поставлять?
Відносьтеся просто спокійно до цього і все.
Крали і корасти будуть.
У нас майже надію вкрали, ось де крадіжка так крадіжка
Відповіді на Ваші запитання:
1. Не платять. Не все вимірюється грошима. Це одне з моїх комп'ютерних хоббі, яким займаюся добровільно і з задоволенням.
2. Пам'ятник за нього не поставлять. А от моральне задоволення від того, що сайт потрібен, я отримую.
3. Не завжди приємно, коли твою працю нагло копіюють, тому моя реакція цілком нормальна.
4. Так, крали, крадуть і крастимуть. Тож нехай це буде на їх совісті. 
5. Це вже зовсім не по темі. Звичайний флуд.
П. Святославе, Ви прекрасно знаєте, що я Вас поважаю, як гарного фахівця. Мені б не хотілося перетворювати форум у якісь незрозумілі розборки або псувати відносини з будь-ким з форумчан. Тому дуже прошу припинити в цій гілці дане обговорення. Давайте не будемо загострювати обстановку на рівному місці.  :)
Цитата gu2in ()
все повинно бути у розумних межах.
Абсолютно з Вами згодна.
Дякую всім за обговорення. 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Сторінка 30 з 30«12282930
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.