Ср, 16.08.2017, 20:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 32«123453132»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 11:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
mouse Дата: Пн, 19.11.2007, 18:58 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Jokerz)
с помощью сайта можно многое и часть того что можна нам описала Newbie,

Доповніть будь-ласка, чим?

Сайт заради сайта - потрібен його адміну.
Сайт - це розклад, це плани уроків, це багато цікавого, це і дист навчання, і зв'язок з батьками (бо ми ж тут говоримо що в дітей є ПК майже в кожного!!! (я так гадаю, що батьки недалеко ходять від нього) - можна вести відомості про успішність (якщо не етично - через пароль). Тоді це буде дієво. Я вже не кажу, що він має бути такий, щоб його бачили пошукачі.

Ковшун Дата: Чт, 22.11.2007, 18:27 | Повідомлення № 32
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (XXX)
...А сайт школи це повинна бути лише візитка школи. Та інформоція по міжнародних проектам в яких приймає участь школа

А хто, де і коли таку норму встановив???
Sasyk Дата: Чт, 22.11.2007, 19:19 | Повідомлення № 33
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Як на мене, то дати відповідь на запитання: потрібен чи ні сайт школі і яку інформацію він повинен нести, дати дуже складно, тому не сваріться.
Я також вважаю, що шкільний сайт - це лише візитка... і ніякої корисної інформації він не несе...
Якщо я не правий, завантажуйте сюди шкільні сайти, які можуть дати користь будь-якому вчителю (я впевнений, що таких сайтів не багато).
Тому й вирішив створити свій сайт, щоб вчителі інформатики могли мати можливість отримувати інформацію...
Дійшов до висновку, що ніхно не горить бажанням ділитися своїми наробками (майже ніхто).
Якщо ж це не так, то завантажуйте свої матеріали на www.inforoom.h.com.ua - нехай вони допоможуть іншим... tongue

Добавлено (22.11.2007, 18:19)
---------------------------------------------

Quote (Ковшун)
А хто, де і коли таку норму встановив???

Це не норма - це ГІРКА правда happy
Ковшун Дата: Чт, 22.11.2007, 19:31 | Повідомлення № 34
Досвідчений учасник
Quote (Sasyk)
Тому й вирішив створити свій сайт, щоб вчителі інформатики могли мати можливість отримувати інформацію...
Дійшов до висновку, що ніхно не горить бажанням ділитися своїми наробками (майже ніхто).
Якщо ж це не так, то завантажуйте свої матеріали на www.inforoom.h.com.ua - нехай вони допоможуть іншим...

А навіщо іх вантажити на Ваш сайт, наприклад, якщо вони є на моєму.
Заходьте, качайте.
На цьому форумі вже є чимало. Качайте.
Sasyk Дата: Чт, 22.11.2007, 19:40 | Повідомлення № 35
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Ковшун)
А навіщо іх вантажити на Ваш сайт, наприклад, якщо вони є на моєму.Заходьте, качайте.На цьому форумі вже є чимало. Качайте.

Мова йде не про те...
Про те, що не дуже й хочуть вчителі ділитися своїми наробками, так дійсно, якби на шкільному сайті вчителі викидували свої наробки, які можна було б використати, розповідали про способи розвязання тих чи інших проблем і т д... Тоді сайт був би корисним, а так... Зайти на сайті подивитися фото школи... Я вважаю що не потрібно палити трафіка на таке... sad
Ковшун Дата: Чт, 22.11.2007, 19:47 | Повідомлення № 36
Досвідчений учасник
Quote (Sasyk)
Мова йде не про те...
Про те, що не дуже й хочуть вчителі ділитися своїми наробками,...

Мабуть соромляться вчителі. Бояться критиканства (не критики).
А критиканів ще багато!
Quote (Sasyk)

... Зайти на сайті подивитися фото школи... Я вважаю що не потрібно палити трафіка на таке...

Ну, так не заходьте на такі сайти!
Newbie Дата: Чт, 22.11.2007, 23:18 | Повідомлення № 37
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
сайт школи - це такий самий тип сайту, що у фірми. може бути лиш візитка - тоді справді нічого особливого від такого сайту очікувати марно. а можна зробити сайт цікавим для потенційних клієнтів (=батьки та учні). було би дивно, щоб сайт фірми орієнтувався передусім на потреби своїх співробітників wink хоча при цьому функція корисності для них все-ж бажана, як площадка для зберігання інформації у концентрованому вигляді, а не по кабінетах у папочках.
mouse Дата: Пт, 23.11.2007, 00:04 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
В мене виникла думка - а якщо б наше МОН зробило движок сайту - та подарувала б школам, з умовою що їх сайт стане складовою системи? Можна створити і банк учительських робіт - при умові, що роботи б мали таку ж саму вагу що й друковані в журналі!!! wacko
Хіба це погано? І мотивація є, і авторські права можна довести!
Що ви думаєте про це?
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 23.11.2007, 18:09 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (mouse)
В мене виникла думка - а якщо б наше МОН зробило движок сайту - та подарувала б школам, з умовою що їх сайт стане складовою системи?

ucoz.ru - дарує. Ваша ідея дуже хороша. Якби створити єдину систему, типу укоза, то можна було б всі сайти створити в цій системі з єдиним движком. Але створити таку потужну систему дуже не просто, потрібні великі кошти. А де в МОНУ лишні гроші? Мабуть ця ідея залишиться ідеєю і небільше. А зараз сувора реальність - кожен другий сайт на якомусь безплатному хостінгу, де постійно показують рекламу. В укозі мені подобається те, що рекламний банер не дуже назойливий, 100 Мб місця безплатно, і за гроші можна розширити. Інтерактивність: форум (не потрібно використовувати систему power board чи vBulletin з їхніми дорогими ліцензіями), опитування, гостьова книга, каталог файлів, фотоальбом, управління групами користувачів. В Україні досить багато сайтів, в тому числі шкільних, працює в укозі. У мене в свій час була проблема з перекладом цього форуму і зараз вона в принципі є. Переклав лише поверхнево, деякі речі перекладаються на українську лише скриптами, шляхом знаходження відповідного класу в таблиці CSS. Виходить, щоб перекласти все повністю, потрібно кілька сотень скриптів писати. Тай важкувато той чи інший текст шукати в таблиці стилів. А так укоз - найпотужніша система в СНД (моя думка). І чи створить МОНУ щось подібне? Дуже сумнівно. Скоріше ні (99.9999%) ніж так (0,0001%). angry
Newbie Дата: Пт, 23.11.2007, 18:45 | Повідомлення № 40
Хелпер
так, це ідея хороша. візьму навіть сайти своєї школи - один лежить так, як його зробили років 6 тому випускники на сервері фірми батька одного з них. відповідно ні паролів нема, і можливості змінити щось.
другий - на сервері знайомого адміна. там є і пароль, і доступ, але час від часу той сервер вимкнений - знову ж нема на це впливу, адже дарованому коневі...
про пригоди з хо.ком.юа я вже писала - нема бажання і далі експериментувати.

а от централізована система - це вихід з ситуації.
і на це не грошей нема (оце уж повірте мені на слово!), а розуміння як це робиться. бо робота програміста буде оплачуватись з розрахунку 350 грн/міс. ну і хто за такі гроші щось путнє робитиме? а прописати більшу зарплату не дозволяють численні інструкції, які знову ж нема кому переробити, бо зарплата у тих хто це має зробити відповідно теж неадекватна.
а виділені і невикористані гроші повертаються назад в бюджет!!! так є щороку! ось в цьому проблема системи

а ідея - дуже гарна! smile

Jokerz Дата: Пт, 23.11.2007, 19:02 | Повідомлення № 41
Хостер
Рейтинг: 97
это все возможно но для этого нужно:
движок который поддерживает многодоменность и многосайтовость.
для системы уже просто хостинга маловато (дело не в ограничении места как подумают некоторые) хостинг предоставляют с ограничением системных ресурсов, таких как процессорное время и оперативная память. Вот для скриптов в среднем на хостингах ставят 16-25 Mb оперативы, и пару процентов процессорного времени. Для 1 сайта или 2-3 этого хватит, но если мутить систему где будет не 1 и не 20 сайтов а больше такого кол-ва ресурсов не хватит вообще, так что брать нужно минимум VPS виртуальный выделеный сервер, это как бы кусок реального выделеного сервера, который базируеться на системе виртуализации ресурсов. Т.е. в результатет вы получатете кусок сервера или виртуально не зависимый сервер, который имеет свою ОС, и свой IP на котором можна устанавливать свои программы и все что нужно.

Дальше, что бы все это работало:
нужен админ того же VPS и админ который работал бы над сайтами с технической стороны. Поскольку все должно работать нормально и стабильно.
И так написание такой системы обойдеться минимум в 1000 гривен,
VPS (дисковое пространство 1000 Мб оперативная память 64 Мб процессор300 МГц) - 30 гривен (он потянет где то порядка 10-20 сайтов)
Оплата админам: сисадмин сервера (можна найти удаленного) - 80-100$ минимум
Оплата админа системы: 50-100$ минимум
И того за 1 месяц:
1000+30+500+500=2030 гривен. И то это минимум который придеться отдавать за это все за 1 месяц.

Это реальная ценовая политика, вот и думайте. И кстати заодно подумайте реально содержать дешовый хостинг который все ищут и при этом на этом хостинге давать хорошую тех поддержку? Это так к слову, а то говоришь цену в месяц 3-5 $ за 250Mb+ все что необходимо для нормальной работы и все говорят что очень дорого, а вот я видел у других 1$ там наверно лучше, и почему то после покупки за 1 бакс все возвращаються на дорогой.

Добавлено (23.11.2007, 18:02)

Quote (Newbie)
а от централізована система - це вихід з ситуації.і на це не грошей нема (оце уж повірте мені на слово!), а розуміння як це робиться. бо робота програміста буде оплачуватись з розрахунку 350 грн/міс. ну і хто за такі гроші щось путнє робитиме? а прописати більшу зарплату не дозволяють численні інструкції, які знову ж нема кому переробити, бо зарплата у тих хто це має зробити відповідно теж неадекватна.а виділені і невикористані гроші повертаються назад в бюджет!!! так є щороку! ось в цьому проблема системи

а ідея - дуже гарна!

давай те так, если работа удаленная то я могу взяться, у меня люди есть. wink А работать на месте за такие деньги никто не будет. А реально что вам нужно:
это система управления сайтом которая легко настраиваетьсяи при этом там есть модули:гостевой книги, форума, управления страницами, голосование, новости, и еще пару разных, и при этом что бы можно было гибко управлять и дизайном и всем сайтом без каких либо специфических знаний, например языков програмирования.
И при этом всем нужно что бы система поддерживала многосайтовость.
Это все реально. И я найду кому этим заниматься, только вот проблема не в том кто будет писать это и кто будет следить а кто все это начнет??? Кто даст добро "сверху" и кто даст финансирование cool
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 23.11.2007, 19:03 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Раз уже мова зайшла про віртуальні сервери, то:
сьогодні випадково зіткнувся з цим сайтом http://hostpro.ua/
Цікава пропозиція: купуєте в них віртуальний сервер, наприклад на 20 Гб. і можете з нього надавати платний хостінг. Якщо виділяти по 90 Мб на кожен сайт, то вистачить десь на 215 сайтів. А чи вистачить 512 Мб оперативної на таку кількість сайтів? З кожного по 8 грн./міс. =1720 грн.
А коштує цей сервер до 150 грн. на міс, якщо я не помиляюсь. Можна нормально заробляти. biggrin
Але... Як всі ці сайти обслуговувати? Скільки часу потрібно на це тратити?
В будь-якому випадку, можна організувати платний хостінг. Я вже над цим сьогодні почав думати. Мабуть документів купу треба оформити, щоб отримати право надавати хостінг і ще море маячні. Але подумати варто. biggrin
Jokerz Дата: Пт, 23.11.2007, 19:48 | Повідомлення № 43
Хостер
Рейтинг: 97
щас посмотрим, если так все как вы говорите можно все организовать wink
я вам все подсчитаю.

Добавлено (23.11.2007, 18:30)
а где вы там такие цены нашли??? ткните пальцем

Добавлено (23.11.2007, 18:46)
20 000 MB диска
Неогр. доменов
10$ на рекламу
Неограниченный трафик
Возможный оверселлинг
Неогр. поддоменов
Неогр. почтовых ящиков
Неогр. MySQL, FTP, SSH
2 IP адреса
Собственные неймсерверы
WHM + cPanel

Это наверно имели ввиду? Дак извините это не сервер и близко даже, это ресселерский аккаунт. Разница в том что вы имеете доступ тока к управлению своими клиентами и раздече им ограничений. Доступа с системе или настройкам служб не имеете, если что то не будет работать то придеться обращаться в тех поддержку хостинга где брали аккаунт. Плюс в том что никто не узнает что вы ресселер для других вы будите как на своем сервере. Но у вас "связаны руки"

дальше, как вы думаете осуществлять тех поддержку? А ведь это обязательно.

Если Вы так хотите продавать хостинг я могу вам помоч. Но при выборе места покупки сервера или ресселерского аккаунта вы должны учитывать следующие факторы:
1. какие ограничения в системных ресурсах
2. трафик
3. ОС сервера
4. версии MySQL, FTP, SSH и пхп
5. где расположен сервер их
6. пропускная способность каналов
7. тех поддержка по телефону и в инете, как быстро и как качественно работает
8. возможность управлениям доменов клиентов
9. IP
10. возможен ли возврат денег
11. стоимость

заметьте стоимоть последняя!

организовать не проблема, проблема в его поддержке. wacko

Добавлено (23.11.2007, 18:48)
а вообще заинтриговали цены, так что позвоню выясню подробней. и отпишу тут, кого интересует

Newbie Дата: Пт, 23.11.2007, 20:11 | Повідомлення № 44
Хелпер
Quote (Jokerz)
кто все это начнет??? Кто даст добро "сверху" и кто даст финансирование

а отут знову ж з досвіду - на пробивання подібних речей необхідний як мінімум рік, а то й два. протягом певного періоду часу треба оббивати пороги відповідних відділів освіти, бажано й міністерства. при цьому мати повністю готовий бізнес-план (ну тобто опис проекту і кошторис). залежно від розтащування зір на небі і розкладу пилових бур на Марсі, буде дана відповідь "пішли ви.." або "у бюджеті не передбачено, але заявку давайте". от якщо буде ота друга відповідь, то можна починати чекати прийняття чергового бюджету (ну самі в курсі як у нас ці бюджети приймаються). і якщо все буде гаразд, то можливо виділять половину з проханих коштів.
оце так оптимістично tongue
якщо ж серйозно, то я наприклад зараз маю свій проект дистанційної освіти, який пробиваю вже 5 років. от десь зараз приймають бюджет, тримаю кулаки. cool
щоб цим займатись реально треба багато сил і часу. на жаль, крім того, що розказала процес як воно відбувається, нічим не поможу. думаю, що пробивати знизу таку загальноукраїнську ідею - то дуже нелегка справа wacko

---
я прибрала одне речення. але воно суті не міняло smile

Відредаговано: Newbie - Сб, 24.11.2007, 11:20
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 24.11.2007, 18:50 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
25 дол/міс. Це коли оплачувати зразу на 3 роки. А якщо помісячно, то виходить 45 дол. Не дуже і дешево.
Так це реселінг, але ж якщо вони надають таку послугу, то значить в них люди купують.
Із сайту:
Хостинг реселлинг – один из видов предоставления услуг хостинга, при котором не нужно покупать серверы и программное обеспечение. Вы приобретаете реселлерский пакет, и получаете возможность самостоятельно создавать учётные записи своих клиентов, предоставлять соответствующие привилегии, а также, самостоятельно устанавливать ограничения. Только реселлинговый пакет позволяет Вам устанавливать свои тарифы и расценки на хостинг-услуги. Наши реселлерские пакеты на Linux-платформе дают Вам возможность использовать две панели управления WHM™ и cPanel®, выделенные IP адреса и личные неймсерверы. Все наши клиенты, также, получают $10 на рекламу в Бегуне.

Веб-инструменты
Для веб-разработчиков мы предоставляем поддержку PHP 4 и 5 с Zend Optimizer, Perl, Python, Ruby-on-Rails; Вы и Ваши клиенты сможете также самостоятельно давать указания веб-серверу с помощью Apache Handlers, типов MIME и .htaccess.

Пишуть красиво і заманчиво. Думаю, якщо сайт шкільний, то він буде швидко завантажуватись, якщо не містить різних надстройок.
А от одне погано, що сайт не матиме форуму і дизайн сайту потрібно створювати клієнтам. Виходить, що це лише надання хостінгу (виділення місця під сайт і не більше).

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Сторінка 3 з 32«123453132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.