Чт, 19.09.2019, 16:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 10:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
volodschool2 Дата: Пт, 31.05.2013, 11:00 | Повідомлення № 391
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Цитата (volevikt)
2.3. Грамотність інформаційного наповнення сайту (відсутність граматичних помилок) – 5 балів
Прочитав про дитинство на головній. Помилок море. Зникло бажання читати щось ще.
Глянув на меню. Пункт "Навчання учнів сліпо..." наводить на думку про якийсь новий метод навчання.
Меню містить надто багато пунктів, кажуть (хто?), що потрібно не більше семи, тоді краще сприймається. Ну, це справа смаку.
Фотки різного розміру на головній, котрі надто швидко пробігають зліва направо, мені нічого не встигають розказати про школу. Спробував клікнути по одній з них - дарма, не реагують.
В шапці сайту використана зелененька текстура, яка займає близько 50% площі і зовсім не вписується в загальну кОлірну гаму сайту. Назва школи краще б виглядала на звичайному білому фоні (тут треба експериментувати).
На моєму шкільному моніторі з роздільною здатністю 1024х768 з’явилася горизонтальна прокрутка - "энто не есть карашо".
Фотки в новинах надто великі, краще використовувати невеликі зображення із можливістю збільшення по кліку, юкоз це уміє робити
Заголовки в новинах різного кольору. Тексти деяких статей написані з використанням невиправдано великого розміру шрифту (наприклад, стаття про Крути).
Це забагато для головної.
NataliyG, подібної допомоги Ви хотіли?

Відредаговано: volodschool2 - Пт, 31.05.2013, 11:39
NataliyG Дата: Пт, 31.05.2013, 13:43 | Повідомлення № 392
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (volevikt)
Можете переглянути критерії, прийняті у нашому районі.
Дякую!
Цитата (volodschool2)
NataliyG, подібної допомоги Ви хотіли?
І вам дякую. Буду пробувати дещо виправити я не є єдиним адміністратором сайту.  Я швидше співадмінстратор - дещо поправлю!

Додано (31.05.2013, 13:32)
---------------------------------------------

Цитата (volevikt)
а лічильник укозу - скільки відвідувачів та переглядів за день і за весь період встановлення лічильника.
Розкажіть як його виставити! Дякую!!!

Додано (31.05.2013, 13:43)

Цитата (volevikt)
На жаль, багато сторінок містять лише фото або взагалі не існують.
Так процес долучення повільний. Не всі бажають щось писати, але ми над цим працюємо. Хочеться щоб сайт був спільним для всіх.
gu2in Дата: Пт, 31.05.2013, 14:45 | Повідомлення № 393
Досвідчений учасник
Нагороди: 8
Рейтинг: 303
Є конкурс «Веб-сайт – обличчя успіху», там є критерії оцінювання сайтів - тиць

Цитата (NataliyG)
Хочеться щоб сайт був спільним для всіх.

Багатьом так хотілося... Прочитайте усю гілку форуму з початку.
NataliyG Дата: Пт, 31.05.2013, 16:36 | Повідомлення № 394
Активний учасник
Цитата (volodschool2)
краще використовувати невеликі зображення із можливістю збільшення по кліку, юкоз це уміє робити
З цього моменту будь-ласка детальніше, якщо можна! Буду дуже вдячна за консультацію.
volodschool2 Дата: Пт, 31.05.2013, 18:50 | Повідомлення № 395
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
На Вашому сайті є стаття "ЗАХІД " ПОНАД КРУТАМИ ВІЧНІСТЬ У СУРМИ СУРМИТЬ." ЛІНІЙКА ПАМЯТІ 1 - 11 КЛАСИ.", там фото збільшується по кліку, якось же Вам це вдалося зробити. От тільки в настройках відповідного модуля ("Новости сайта" чи "Каталог статей" в панелі керування) необхідно змінити (зменшити) значення "Размеры уменьшенного изображения".  Ну а потім при додаванні статті робите так:

Тобто, в тому місці, де має відображатись фото, пишете код $IMAGE1$, для наступної картинки -  $IMAGE2$ і т.д. Там, де був вказаний цей код, буде відображатись зменшене зображення фотографії, котре буде збільшуватись при кліку. От і весь секрет.

Відредаговано: volodschool2 - Пт, 31.05.2013, 23:06
volevikt Дата: Пт, 31.05.2013, 23:35 | Повідомлення № 396
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Цитата (NataliyG)
Розкажіть як його виставити!
1. Зайти в Панель управління сайта.
2. Модуль Статистика сайта - Налаштування модуля

3. Поставити прапорці в потрібних місцях, вибрати зовнішній вигляд лічильника, щоб він гармонічно влився у Ваш сайт і натиснути кнопку Зберегти.

Лічильник почне свій відлік з моменту встановлення.
Удачі!
Будуть запитання - пишіть. Спробую допомогти.
NataliyG Дата: Сб, 01.06.2013, 11:37 | Повідомлення № 397
Активний учасник
Цитата (volevikt)
Будуть запитання - пишіть. Спробую допомогти.
Дякую!
Цитата (volevikt)
Аналогічно. Мабуть, я консерватор і не люблю музику на сайті
Я певно теж не люблю. І найближчим часом її зніму. Але завжди ставила думку учнів на високу позицію. Це ідея випускника який займався адміністрування цього сайту - так би мовити подарунок своїм однокласникам і вчителям тому якийсь час мусить бути.

Додано (01.06.2013, 11:37)

Цитата (volodschool2)
з’явилася горизонтальна прокрутка
А як зменшити розмір сторінки (поширині). Дякую за відповідь!
volevikt Дата: Сб, 01.06.2013, 15:12 | Повідомлення № 398
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Лічильник укозу, який Ви встановили, відображатиме загальну кількість переглядів за весь період з моменту його встановлення.
Я б Вам радила обрати інший тип лічильника, де можна побачити картину відвідування за день. (Див. повідомлення №391)
І ще. Ви впевнені щодо яскраво-зеленого кольору? Я б обрала колір як у горизонтальної смуги над меню. Звісно, вирішувати Вам.
Цитата (NataliyG)
А як зменшити розмір сторінки (поширині).

Є підозра, що одна з новин на Вашому сайті прописана неправильно (можливо, скопійована з Word і кинута не через bb-коди). Або проблема пов'язана з розміщенням біжучих фото.
Складно відповісти на це запитання, бо потрібно бачити все зсередини і поекспериментувати.
NataliyG Дата: Нд, 02.06.2013, 11:05 | Повідомлення № 399
Активний учасник
Цитата (volevikt)
Є підозра, що одна з новин на Вашому сайті прописана неправильно
Дякую Вам за допомогу. Проблема з величиною сторінок сайту десь глобальніше, я пробувала прибирати біжучі фото і окремі новити. Тут проблема в тому, що всі сторінки завеликі а не тільки головна. Я не єдиний адміністратор сайту і більшість сторінок не створюваля і я не створювала головної картинки фону.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 02.06.2013, 13:31 | Повідомлення № 400
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Можливо причина десь у головному стильовому файлі.
argun Дата: Нд, 02.06.2013, 13:53 | Повідомлення № 401
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 47
У нас в місті сайт однієї із шкіл зайняв, по оцінці  управляння освіти,  3 місце http://school6-ordjo.ucoz.ua/
Оцініть цей сайт, особливо глянувши на рубрику методичні матеріали.
сайти "гірших шкіл" можно подивитись http://dp.isuo.org/authorities/schools-list/id/79

Відредаговано: argun - Нд, 02.06.2013, 19:56
NataliyG Дата: Нд, 02.06.2013, 20:10 | Повідомлення № 402
Активний учасник
Цитата (Пилипчук_О_П)
Можливо причина десь у головному стильовому файлі.
Особливих налаштувань в глобальних блоках і в редакторі сторінок сайту незмінювали принаймі я цього не помітила. А як взагалі це можна підправити. Я трохи в HTML працюю. Чи можливо, що справді одна закинута невдало інформація змінила глобально налаштування всіх сторінок?
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 02.06.2013, 23:28 | Повідомлення № 403
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Цитата (volodschool2)
Прочитав про дитинство на головній. Помилок море.

Текст явно перекладений з російської за допомогою програми-перекладача без подальшого редагування.
Підключіть систему Orphus - користувачі зможуть інформувати про помилки.
bgd Дата: Нд, 02.06.2013, 23:39 | Повідомлення № 404
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Цитата (argun)
У нас в місті сайт однієї із шкіл зайняв, по оцінці  управляння освіти,  3 місце http://school6-ordjo.ucoz.ua/ Оцініть цей сайт, особливо глянувши на рубрику методичні матеріали. сайти "гірших шкіл" можно подивитись http://dp.isuo.org/authorities/schools-list/id/79

Мені особисто сподобалися інші сайти шкіл, хоча вони не зайняли 3-го місця. А сайт який зайняв 3-тє місце, як на мене, його не заслуговує.
Lyud-mila Дата: Ср, 05.06.2013, 12:28 | Повідомлення № 405
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Наявність шкільного сайту на даний момент поставили на рівень обов'язково! Хоч якихось коштів, щоб користуватись платним хостінгом школа не має. Тому був лише один вихід - скористатись безкоштовним хостінгом. Скористалась  ucoz.ua. Сайт був створений нашвидкоруч, тому що директор постійно підганяла зі сроком. ЇЇ змушували звеерху, а вона мене поскоріше - хоч якийсь сайт. Сайт працює. Але реклама, іноді зовсім відвертого характеру, навіть мені неприємна. Коштів щоб відмовитись від неї немає. От і все.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.