Вт, 13.11.2018, 04:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 10:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
offside Дата: Ср, 19.01.2011, 20:58 | Повідомлення № 316
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
На мене директор навісила наповнення і розробка сайту. Створив на Джумла. Дизайн зробив програмою артістер. Поправив все що потрібно було ручками.
А от з наповненням проблема, скільки не говорили вчителям приносьте матеріали в електронному вигляді, не несуть ні в якому. А з мене постійно спрос, тільки якесь свято чи щось "Ти на сайті розмістив". Нерви вже здають. Хоч адміністрація на той сайт так і не заглядує.
Сайт розмістив на хостингу http://prosto1gb.ua
Я бачу проблеми у всих однакові.

Quote (Ktara)
А зачем нам стучать.

Так не хочеться стукати на колег. А ми будемо крайніми.

swetikccc Дата: Ср, 19.01.2011, 21:24 | Повідомлення № 317
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (offside)
Так не хочеться стукати на колег. А ми будемо крайніми.

Щоб не стукати, потрібно "підказати" адміністрації розподіл обов’язків.
Ktara Дата: Ср, 19.01.2011, 21:30 | Повідомлення № 318
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 351
offside, вы невнимательно читали. мы не стучим и даже не заморачиваемся кто разместил материал, а кто - нет. Кто не разместил, тому про это скажут. swetikccc, прав, надо четко распределить обязанности. И это должна сделать администрация.
Мы обучили что и как делать. Сначала работы у нас было многовато. Зато теперь просто подправляем и все :)
volevikt Дата: Ср, 19.01.2011, 22:13 | Повідомлення № 319
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 261
Quote (Ковальчук_Олександр)
Має бути команда, тому хотілося б дізнатись, у кого яка.

Я сама. :)
Саме страшне, що мені подобається працювати на сайті. Всім моїм колегам - паралельно.
offside Дата: Ср, 19.01.2011, 22:34 | Повідомлення № 320
Тут живе...
Нікому нічого не треба. Ніхто не хоче вчитися. Простіше сказати я не вмію.
А я й не кажу, що ви стукали. Просто самому стає не пособі коли тебе питають вам дали матеріал, ви розмістили.
А виходить, що я кажу неправду начальству. Колись як дізнаються то і рівень довіри впаде. Себе підставляти не хочу.
Які там обов'язки, навісили і сказали треба. І адміністрації казав, казав що хай хоч в електронному приносять. Толку.

Quote (volevikt)
Я сама. :)
Саме страшне, що мені подобається працювати на сайті. Всім моїм колегам - паралельно.

Мені теж подобається але якось в міру. Буває не вистачає часу на все.

W-w-W Дата: Чт, 20.01.2011, 01:32 | Повідомлення № 321

Уже і в нашому районі поступили розпорядження для директорів про призначення відповідальних за стоврення і наповнення шкільних сайтів.

А Вам це розпорядження показували?

1. До яких пір вчителі інформатики будуть безкоштовно виконувати море неоплачуваної роботи? Чи плануються якісь зміни в кращу сторону?

до тих пір поки ми дозволятимем лізти нам на голову, нині не ті часи бурного фанатизму

Зміни плануються, буду шукати іншу роботу або ставитиму всіх на місце, на мені й так багато всього є, постійно смикають, уроки толком провести неможна то хтось приїде, то щось дирекція у програмах не розібралась і т.д. Мене це все задрало, спокою нема, всім все треба, тільки мені нічого не треба.
на нас економлять, а ми будем працювати, щас.

2. Хто ще має займатись оновленням сайту (один вчитель інформатики чи ціла команда з вчителів і учнів)?

Це питання спірне, повинна бути одна людина яка всім керує, а решта допомагає, а не всі гуртом щось на той сайт пхають.
Одне скажу точно: з під палки ніхто нічого ніколи нормально не робив й не робитиме, я в тому числі.

Я сайт зробив з декількох міркувань, зміст сам підбираю і не потребую вказівок згори, це творча повинна робота бути, а не примусова. Звичайно, при оплаті за роботу сайту буде мотивація сильніша і краще спонукатиме до роботи, але не в нашій країні.

Нас все примушують, а чи їх там примусять нет зробити по школах, ремонт компів провести і т.д.

Quote (offside)
А от з наповненням проблема, скільки не говорили вчителям приносьте матеріали в електронному вигляді, не несуть ні в якому. А з мене постійно спрос, тільки якесь свято чи щось "Ти на сайті розмістив". Нерви вже здають

будьте простіші, маса видумок можна придумати, всерівно вони нічого в сайтах не петрають

Quote (offside)
Нікому нічого не треба. Ніхто не хоче вчитися. Простіше сказати я не вмію.

Я це вже давно збагнув, мабудь це девіз нашого народу
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 20.01.2011, 13:23 | Повідомлення № 322
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Махновець_Ігор)
А Вам це розпорядження показували?

Так, це офіційне розпорядження. Я більш, ніж впевнений, що більшість вчителів інформатики, на плечі яких зараз ляже створення і підтримка сайту, зроблять це для галочки (кілька простих веб-сторінок, створених html-редактором), оскільки далеко не у всіх є ставка з інформатики, а при 3-4 годинах віддаватися роботі повністю, потрібно бути трохи не нормальним. Так шо стимул повинен бути, робота над сайтом не простіша, ніж робота того ж лаборанта в школі і повинна оплачуватись відповідно. Доки буде таке наплювальне відношення до вчителів інформатики, доки і буде все робитися для галочки, щоб відчепилися.
Nicola Дата: Ср, 26.01.2011, 10:58 | Повідомлення № 323
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (offside)
На мене директор навісила наповнення і розробка сайту.

У нас простіше. Зібрали завучів на нараду в РВО, розподілили обовязки. Наповнення дають. Дизайн та завантаження за вчителем інформатики. Майже всі сайти на укозі.
tipo4ek Дата: Ср, 26.01.2011, 17:48 | Повідомлення № 324
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Nicola, у нас ще простіше: інтернету в школі немає (але у звітах він у нас вже 2 рік ховається десь), сказали створити сайт, я створив, кажу наповнюйте його, от вам логіни та паролі.... і все затихло..... сайт як стояв на місці, так і стоїть......... і ніхто мене не чіпляє тим сайтом, бо в мене вдома не безліміт і я заявив, що витрачати на це гроші зі своєї "супер" зарплати не буду. Це мабуть єдиний плюс відсутності інтернету в школі ))))
offside Дата: Ср, 26.01.2011, 22:31 | Повідомлення № 325
Тут живе...
Вчора зайшла директор в кабінет до мене і сказала таку фразу "з сьогоднішнього дня всі матеріали, що будуть публікуватися на сайті приносить до неї на контроль".
Роблю висновки, що вона заходила і їй не сподобалось, що немає там матеріалів від її імені :)
Бо деякі з завучів дали мені матеріал на публікацію, а її ж... задавила :) Мене вже так достало це. Кожен день щось нове придумує.

Quote (Nicola)
У нас простіше. Зібрали завучів на нараду в РВО, розподілили обовязки.

В нас скільки не говори і не розподіляй обов'язки толку не буде. Та я й розумію інших вчителів в них і так роботи вистачає. А тут же "гонка вооружений" між школами :)
volevikt Дата: Ср, 26.01.2011, 23:06 | Повідомлення № 326
Перспективна вчителька
Quote (offside)
"гонка вооружений" між школами

Мені в цьому плані повезло.
Наш шкільний сайт - єдиний в районі. B)
Spirit Дата: Нд, 06.02.2011, 20:59 | Повідомлення № 327
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Кидайте хоч лінки на сайти своїх шкіл. Цікаво подивитись. :)
volevikt Дата: Нд, 06.02.2011, 22:50 | Повідомлення № 328
Перспективна вчителька
Spirit, зверніть увагу на кнопку , яка міститься під повідомленням учасника форуму. Це і є посилання на домашню сторінку сайту даного форумчанина.
Окрім цього, Ви можете переглянути шкільні сайти у каталозі сайтів форуму "Сайти шкіл".
mudrak Дата: Пн, 07.02.2011, 21:31 | Повідомлення № 329
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Шановні, якщо ви вже ведете шлільні сайти (кого заставили, а хто сам любить), і у вас проблеми з наповненням сайту (не у всіх, звичайно), то ось вам матеріал для "вивішування" - підручники для 10 класу. З цими реформами це самий "проблемний" у цьому плані клас. Офіційні сайти дали перші розділи, пообіцяли дати "в натурі" хоч по одному примірнику, і як положено, "киданули" по повній. Особисто я шукаю підручник англійської мови Карпюк рівень стандарту (5 - 8 розділи). Облазив пів світу ніде нема, пропонують купити за 70 грн, але я вже давно пообіцяв собі, що на роботі буду лише заробляти, а не спонсорувати державу і різних проворних тьоть. Навіть учні з цього приводу (ціни підручника), якщо прибрати ненормативну лексику, нічого не сказали. Похитайте своїх англійських мовників, навчіть їх користуватися сканером, заPDFтьте ці кляті розділи!

ПЫ СЫ Красилівська ЗОШ вивішувала 5 і 6 розділи (хоч і такенької собі якості), але продовження нема, видно кримінальна це справа, шановним людям бізнес перебивати. Так що, якщо на сайт слабо, то хоч на email.

[admin]mudrak, издательства отслеживают сайты и присылают свои претензии. Поэтому просьба не размещать подобные сообщения на форуме во избежания предъявления претензий администрации сайту [/admin]

Додано (07.02.2011, 21:31)
---------------------------------------------
Більше не буду, але проблема просто так не зникне, тому варіант з email залишається (пошту ж ще не відслідковують...чи вже?).

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 07.02.2011, 21:51 | Повідомлення № 330
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (mudrak)
але продовження нема, видно кримінальна це справа, шановним людям бізнес перебивати.

Кожен за свій шмат хліба бореться...
По будь-якому питанню використовуйте ОП. Публічні заяви на форумі заставляють видавництва писати листи-попередження про звернення до юристів. По-перше, нам не потрібні неприємності, по-друге, ми поважаємо (відносно) авторське право. В іншому разі, ми могли б закрити на це очі, керуючись тим, що адміністрація форуму не несе відповідальності за публіковані повідомлення учасників. Це підтверджує пункт правил 1.7. За публікацію повідомлень, що порушують законодавство України, права, свободи, інтереси третіх осіб, повну відповідальність несуть автори даних повідомлень.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.