Нд, 21.07.2019, 20:28
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 10:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Newbie Дата: Пт, 23.04.2010, 20:01 | Повідомлення № 286
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
pet, ви визначтесь з іменем. на відеоконференції Інна була :)
Jokerz Дата: Пт, 23.04.2010, 20:56 | Повідомлення № 287
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
можно использовать и DLE только он платный но взломаную версию модно найти где угодно. да и шаблонов на него щас больше чем на джумлу
pet Дата: Пт, 23.04.2010, 22:47 | Повідомлення № 288
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Newbie)
ви визначтесь з іменем. на відеоконференції Інна була

;) та я на 5 хв зайшов- всього 4 чол було- і вийшов

Додано (23.04.2010, 22:47)
---------------------------------------------

Quote (Jokerz)
можно использовать и DLE только он платный но взломаную версию модно найти где угодно. да и шаблонов на него щас больше чем на джумлу

а ваша думка про вордпрес???
Jokerz Дата: Сб, 24.04.2010, 12:07 | Повідомлення № 289
Хостер
Quote (pet)
а ваша думка про вордпрес???

ну как сказать, со стороны сервера движок тяжоловат,для создания веб портала реально не катит, в плане нагрузки и в плане своей функциональности (он был разработан как блоговый движок), интерфейс и прочее в админке довольно привлекают, впринципе разобратся не так и сложно. Для сайта визитки или промо сайта хорошо катит, да и шаблоном очень много.
Если честно я его никогда не использовал в своих проектах, потому судить конкретно не могу.
pasichov Дата: Сб, 24.04.2010, 15:26 | Повідомлення № 290
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Можу порадити з власного досвіду:
1. Обирати платформу (робити статичний сайт, ту чи іншу CMS, писати свій "движок") в першу чергу залежить від завдань, що стоять перед сайтом. Прблема шкільних сайтів в тому, що створюються вони часто без усвідомленої мети (веліли, модно, спосіб самореалізації учителя....етс).
Але якщо є учитель/учителі, які ЧІТКО розуміють ДЛЯ чого сайт і як він ними буде використовуватися в роботі, а також те, що розробка і супровід успішного сайта вимагає не лише певних фахових знань, нетипових для шкільного учителя, а й ПРІРВУ часу і КОШТІВ (прямо чи опосередковано) - успіх гарантовано.
Ми зробили для всіх шкіл міста "каркаси" сайтів, використовуючи простеньку CMS, зібрали учителів інформатики, показали, як користуватися адмінкою, як змінювати шаблони оформлення, БЕЗКОШТОВНО розмістили все в мережі, видали кожному сайту доменне ім"я. І з цього МАЙЖЕ НІЧОГО гарного не вийшло. 1-2 школи швидко "переросли нашу платформу, перейшли на свої, і підтримують вельми потужні і корисні сайти. Приблизно половина "поклала" на свій сайт по 1-2 сторінки "на відчіпного" і більше туди й не заглядає, а ще половина й не бралися за них.
Тому сформулював для себе аксіому:

ШКІЛЬНИЙ САЙТ БУДЕ ЖИТИ ТОДІ, КОЛИ ВІН БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ КОРИСНИЙ УЧИТЕЛЯМ ТА УЧНЯМ, А В ШКОЛІ Є ТІ ВЧИТЕЛІ, ЯКІ ЦЕ РОЗУМІЮТЬ І ГОТОВІ ВИТРАЧАТИ НА НЬОГО ЧАС І ЗУСИЛЛЯ І ВОЛОДІЮТЬ ТЕХНОЛОГІЯМИ САЙТОБУДУВАННЯ . ЯКИМИ - НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ.
Ггляньте для прикладу сайт Рішільєвського ліцею м. Одеси www.rl.odessa.ua

І гарний не той сайт, де натикано безліч "фенечок" (якісь рухомі-блимаючі-моргаючі скрипти з безкоштовних колекцій и шаблонів в криваво-чорних-яскравих агресивних кольорах, а той, який містить корисну користувачам інформацію. А це якраз для шкільних сайтів не типово.

Відредаговано: pasichov - Сб, 24.04.2010, 15:31
mouse Дата: Сб, 24.04.2010, 15:40 | Повідомлення № 291
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Відчувається певний системний підхід до цієї проблеми.
Самі зіткнулися з цим. Ніби сайт і потрбен, але всі дивляться один на одного - хто ж буде цим займатися?
Nicola Дата: Сб, 24.04.2010, 22:21 | Повідомлення № 292
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (mouse)
хто ж буде цим займатися?
Я вже говорив і ще раз повторюсь Інтузязісти і тільки інтузязісти. Добре якщо у школі знайдуться однодумці. Вже легше...
Jokerz Дата: Ср, 28.04.2010, 09:29 | Повідомлення № 293
Хостер
<_< согласен, я тоже на интузиазме даю хостинг:)
Маргарита Дата: Сб, 08.05.2010, 11:20 | Повідомлення № 294
Юний талант
Рейтинг: 30
Quote (swetikccc)
Презумпція невинуватості тут не діє?

Влада діє по понятіям!
Тепер нас ще почали заставляти на шкільні сайти вішати інформацію, яка одобрює дію нової влади. Я відмовилася це робити і відовідну сторінку на сайті не створила та їхні банери не повивішувала на головній. Мабуть того і КРУ приїзжало.

Відредаговано: Маргарита - Сб, 08.05.2010, 11:22
swetikccc Дата: Сб, 08.05.2010, 11:30 | Повідомлення № 295
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Маргарита)
Влада діє по понятіям! Тепер нас ще почали заставляти на шкільні сайти вішати інформацію, яка одобрює дію нової влади. Я відмовилася це робити і відовідну сторінку на сайті не створила та їхні банери не повивішувала на головній. Мабуть того і КРУ приїзжало.

Ви що відповідальна за шкільний сайт, на Вас це покладено наказом, Вам іде доплата за підвищення інтенсивності Вашої праці.
Як задіяна в цьому адміністрація?
НІКОЛЯ Дата: Сб, 08.05.2010, 11:37 | Повідомлення № 296
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (Маргарита)
Вчора у мене було в класі КРУ.
Навів їх вуйко Ваня з відділу освіти, той що я тупим обізвала на форумі. Тепер мені пофіг, я нікого не боюся, атестація вже закінчилася.
У мене все було ліцензійне, віндовс, офіс, фотошоп, делфі, віжуал студія, Кашперський.
Але ще було море різних безкоштовних програм. Так за них я получила по повній програмі. Виявляється на кожну безкоштовну програму повинна бути ліцензія із явним свідченням безкоштвності софтинки та реєстрація. А ще має бути сертифакат, на якому вказано, що дану програму можна використовувати у межах навчального закладу. І обов'язково потрібна рекомендація МОНу.
З мене за все це стягли штраф у розмірі одного місячного окладу, та заставили знести весь вільнопоширювльний софт на протязі тижня.
Я написала скаргу у прокуратуру. Тепер дзвонили із міждержавної ліцензійної палати з Москви і попередили, що всі мої ліцензії пройдуть перевірку на справжність найближчим часом, а безкоштовні програми я маю право використовувати тільки вдома!
Ганьба!

Ваш вуйко ( .......Цензура - рідкісний..) виднови не дарма його тупим назвали. Так підло помститись жінці.
Це ще зайвий раз доводить що при роботі з неліцензійним софтом найкраще використовувати віртуальні ОС загружчиком яких є 16 гігова Флешка. В разі перевірки витягли флешку і прощавай неліцензійне ПО ;) На фізичніх залишаються тільки чисті хоме + офіс і те на що є ліцензія.
І КРУ залишається в ж .... хіба що їим хватить клепки витягти рам та зняти з неї поточну інформацію, хоча для цього теж є запобіжні заходи.

Маргарита Дата: Сб, 08.05.2010, 11:51 | Повідомлення № 297
Юний талант
Quote (swetikccc)
Ви що відповідальна за шкільний сайт, на Вас це покладено наказом, Вам іде доплата за підвищення інтенсивності Вашої праці.
Як задіяна в цьому адміністрація?

Ніяк не задіяна. Районо сказало, що займатися сайтом - це обов'язок вчителя інформатики, якому на їх думку нєфіґ чим більше зайнятися!

Відредаговано: Маргарита - Сб, 08.05.2010, 12:21
swetikccc Дата: Сб, 08.05.2010, 12:00 | Повідомлення № 298
Ветеран спілкування
Так був наказ чи усно?
Маргарита Дата: Сб, 08.05.2010, 12:15 | Повідомлення № 299
Юний талант
swetikccc, шеф казав, що був наказ. Але я особисто наказу не бачила. Хоча шефові довіряю, бо не я одна така. Всіх заставили поробити сайти. Мені цим займатися не важко, але вже набридло.
swetikccc Дата: Сб, 08.05.2010, 12:25 | Повідомлення № 300
Ветеран спілкування
Quote (Маргарита)
swetikccc, шеф казав, що був наказ. Але я особисто наказу не бачила. Хоча шефові довіряю, бо не я одна така. Всіх заставили поробити сайти. Мені цим займатися не важко, але вже набридло

Ви розписувалися за нього?
Отже Ваш шеф не продублював наказ і не поклав відповідальнысть за сайт на Вас. )))))))
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.