Чт, 17.08.2017, 11:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 32«12343132»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 11:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковшун Дата: Пн, 24.09.2007, 17:41 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Prag)
Я з цим згоден на всі 100% (в мене точно така історія). Але мене вражає популярність http://www.kabinet-info.narod.ru. Пане Ковшуну яким методом розкрутки сайту ви користувалися (я бачу у Вас на сайті дуже багато реклами на сайті), чи ви користувалися якимись спеціальними сайтами? Поділіться будь-ласка досвідом.

По-перше, зареєстрував даний сайт на всіх пошукавиках.
По-друге, даний сайт зареєстрований в багатьох каталогах.
Це видно по посиланнях. Зробіть і Ви таке.
Потім скористайтесь автораскрутками сайтів, типу: http://autosurf.tka.name/?ref=2
Можемо обмінятись посиланнями на Ваш і мій сайти.
Оце власне і все.

Sasyk Дата: Пн, 08.10.2007, 18:57 | Повідомлення № 17
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Ковшун)
Мовами Apache, PHP, JavaScript, Perl учні сайт не напишуть, бо не знають їх. А замовляти, щоб хтось написав цей сайт, дорого.

Дозвольте з Вами не погодитися... Напишуть, якби їх хтось цього навчив... Але шкільна програма не передбачає вивчення таких речей... І ніхто не звертає увагу на те, що Інтернет дійсно може стати корисним... (Я б замінив вивчення баз даних саме веб-програмуванням і зв'язав би Паскаль з ПХП та Явою (Не велика проблема, що мова трохи інша, але був би толк))
Ковшун Дата: Пн, 08.10.2007, 19:05 | Повідомлення № 18
Досвідчений учасник
Quote (Sasyk)
Дозвольте з Вами не погодитися... Напишуть, якби їх хтось цього навчив... Але шкільна програма не передбачає вивчення таких речей... І ніхто не звертає увагу на те, що Інтернет дійсно може стати корисним... (Я б замінив вивчення баз даних саме веб-програмуванням і зв'язав би Паскаль з ПХП та Явою (Не велика проблема, що мова трохи інша, але був би толк))

Погоджуватись, не погоджуватись зі мною це справа Ваша.
Я не претендую на роль останньої інстанції.
Проте, є державна програма і її треба виконувати.
Щодо вивчення мов Apache, PHP, JavaScript:
Щоб їх вивчити, треба спочатку мати основу. Такою основою є HTML.
На уроках у 11 класі саме її і вивчають. На більше не вистачає на уроках часу.
Хочете вивчати інші? Будь-ласка. Для цього є факультатив, гуртки, курси за вибором.
Ковшун Дата: Пн, 08.10.2007, 19:15 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Quote (Sasyk)
До речі, чи можливо дістати планування спецкурсу "Web-програмування" (11 клас). Я хочу спробувати все таки навчити дітей)

Відкрийте "Програми для загальноосвітніх навчальних закладів" Інформатика.
Прем’єр, Запоріжжя 2003.
Там на сторінці 265 є програма для цього спецкурсу.
Ви можете там щось добавити.
Можете розробити авторську програму для цього курсу.
Jokerz Дата: Нд, 28.10.2007, 09:35 | Повідомлення № 20
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
реєструвати сайт потрібно в білих каталогах без зворотньої ссилки! Чому? А тому що багато реклами не приємно бачити на сайті, ще можуть викинути з рейтингу yandex.ru а це знизить рейтинг сайту. Акщо вам потрібні списки таких каталогів я дам
mouse Дата: Пт, 09.11.2007, 02:24 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Я не згоден, що за допомогою шаблонів сайт вийде некоректним. Я багато програм, які дозволяють займатися веб-ДИЗАЙНОМ, але не турбуватися про програмування. І для спеціальності дизайнер вони підходять як найкраще.
Звичайно, якщо це програмування - то без розуміння розмітки, там нема що й робити.
Щодо хостингу - моя думка така. Тестувати свій сайт можна де душа бажає. Але стаціонарне місце має бути з гарантіями. Зараз є хостінг до 100 грн на рік, з нормальною якістю. Навіть прислуховуються до Ваших зауважень.
badm Дата: Пт, 09.11.2007, 12:05 | Повідомлення № 22
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Програмую багато на чому...
Диплом розробляв по тестуючих системах, з використанням PHP, javascript, Mysql, XML.
Маю досвід, коли при бажанні сайт можна переповнити різним флудом, або взагалі закрити.
Напевне Ви не стикалися з проблемами на сайті, які стосуються його роботи та захищеності.

Відредаговано: badm - Пт, 09.11.2007, 13:42
Sasyk Дата: Пт, 09.11.2007, 18:19 | Повідомлення № 23
знаток тестуючих систем
Newbie, може файлу з ыменем ындекс у вас не було?

Добавлено (09.11.2007, 17:19)
---------------------------------------------

Quote (badm)
Напевне Ви не стикалися з проблемами на сайті, які стосуються його роботи та захищеності.

Напевне sad
Newbie Дата: Пт, 09.11.2007, 18:29 | Повідомлення № 24
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
був індекс smile але то було не принципово - це був навчально-тренувальний сайт. а от чи розміщувати справді серйозні ресурси на безкоштовному хостингу - змусило призадуматись!

банерна реклама невідповідного змісту - неприпустимо на сайті! тим більше школи!

Sasyk Дата: Вт, 13.11.2007, 17:41 | Повідомлення № 25
знаток тестуючих систем
Quote (takdiy)
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту

думаю не так вже й важко... як на мене - не велика проблема, якщо школа не має сайту dry
Jokerz Дата: Вт, 13.11.2007, 17:49 | Повідомлення № 26
Хостер
ну это с какой стороны посмотреть
Ковшун Дата: Вт, 13.11.2007, 19:24 | Повідомлення № 27
Досвідчений учасник
Quote (Sasyk)
...думаю не так вже й важко... як на мене - не велика проблема, якщо школа не має сайту

Повністю з Вами згоден.
Але бажано, коли школа має сучасний комп’ютерний клас і вихід в інтернет!
Sasyk Дата: Ср, 14.11.2007, 17:40 | Повідомлення № 28
знаток тестуючих систем
Quote (Ковшун)
Повністю з Вами згоден.Але бажано, коли школа має сучасний комп’ютерний клас і вихід в інтернет!

І навіть при таких умовах не обовязково. Простоттакий сайт - це більше "понти". Сайт повинен нести корисну інформацію. а сайт школи, як мені здається - це більше схоже на сукупність інформації про певний навчальний залад, яка навряд чи буде корисною для когось, окрім самих вчителів та учнів даної школи. Ну ще хіба що для районо, облно...
Newbie Дата: Ср, 14.11.2007, 21:18 | Повідомлення № 29
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
сайт школи повинен містити цікаву і корисну інформацію для учнів і їх батьків: розклад уроків, позакласних заходів; а також для вчителів і адміністрації - той же розклад, площадка для розміщення матеріалів.
так само як і бізнес-проект - школа повинна себе рекламувати передусім для батьків і потенційних учнів, особливо за умов нестачі учнів (див. тему про демографічну кризу)
Jokerz Дата: Ср, 14.11.2007, 21:21 | Повідомлення № 30
Хостер
с помощью сайта можно многое и часть того что можна нам описала Newbie,
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Сторінка 2 з 32«12343132»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.