Вт, 22.05.2018, 14:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 11:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Jokerz Дата: Чт, 16.04.2009, 18:09 | Повідомлення № 256
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
в любом случае помоч не могу. Если бы это был ваш сервер я бы посмотрел и помог бы побороть проблему.
Но там не вы не я доступа не имеем. Тут как всегда я бы предложил платных хостинг, но думаю для Вас это не выход. А попробуйте загружать файлы по ftp протоколу, ведь это не веб и обрабатываеться совершенно другим ПО на сервере. Возможно с ним у Вас проблем не будет.
NataliyG Дата: Чт, 23.04.2009, 11:35 | Повідомлення № 257
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Joker дякую Вам за вашу спробу допомогти, але нажаль по ftp теж не атходить бо вони (з хостингу) чомусь мене пропускають кажуть шо немає доступу.
Jokerz Дата: Чт, 23.04.2009, 15:12 | Повідомлення № 258
Хостер
Quote (NataliyG)
Joker дякую Вам за вашу спробу допомогти, але нажаль по ftp теж не атходить бо вони (з хостингу) чомусь мене пропускають кажуть шо немає доступу.

так может аккаунт заблокировали Вам? Вообщем я личное сообщения Вам написал
Nicola Дата: Чт, 08.10.2009, 21:55 | Повідомлення № 259
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Обновил http://nlannaschool.org.ua ( кстати хостинг у Jokerz, грузится все быстро и в панели управления функций много)
Jokerz Дата: Сб, 10.10.2009, 10:59 | Повідомлення № 260
Хостер
Quote (Nicola)
кстати хостинг у Jokerz

да уже как год не у меня:))) я там только админа серверов не более
Nicola Дата: Сб, 10.10.2009, 22:09 | Повідомлення № 261
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Quote (Jokerz)
я там только админа серверов не более

Не знаю кто у Вас там ПАПА а кто МАМА, но за поддержку, в том числе и техническую я Вам очень благодарен. И наверное без хорошего Админа хостинг не хостинг! :o
Jokerz Дата: Нд, 11.10.2009, 17:44 | Повідомлення № 262
Хостер
Quote (Nicola)
но за поддержку, в том числе и техническую я Вам очень благодарен. И наверное без хорошего Админа хостинг не хостинг!

ну спасибо
Спасибо от клиента это все таки показатель работы:))))
Ну что ж будем и дальше стараться. Вообщем то за сервером как и за детем нужна забота и уход вот я этим и занимаюсь.
Кстати на сервере обновили Apache (2.2.11)и php (5.2.13) немного перенастроил и щас должно продуктивнее работать
gromko Дата: Чт, 19.11.2009, 13:23 | Повідомлення № 263
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 373
В Україні мають намір ввести держреєстрацію інтернет-сайтів
Сьогодні, 09:15

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі розглядатиме питання про державну реєстрацію сайтів як засобів масової інформації, пише видання КоммерсантЪ-Украина.
Зміни до закону Про друковані засоби масової інформації припускають "віднесення веб-сайтів до засобів масової інформації, їх державну реєстрацію і відображення на веб-сайті його представницької сторінки". Проект рішення буде розглядатися на сьогоднішньому засіданні НЕК.

Як вказується в пояснювальній записці до документа, з 1 серпня по 1 листопада НЕК проводила моніторинг наявності в інтернеті інформації, що сприяє збільшенню національної та релігійної ворожнечі, пропаганди шкідливих звичок, вживання ненормативної лексики. У результаті було виявлено численні порушення чинного законодавства, в тому числі у сфері захисту суспільної моралі.

Як вчора повідомив Ъ-Украина заступник голови НЕК Геннадій Дерев'янчук, необхідність державної реєстрації веб-сайтів викликана наміром "відрегулювати інформаційне поле інтернету". "Як проводитиметься реєстрація і для кого саме вона стане обов'язковою - вирішить парламент з урахуванням всіх виправлень та побажань сторін", - додав Дерев'янчук. За його словами, необхідно розробити механізм правового регулювання української зони Інтернету, "де є багато цікавої та корисної інформації, але є й багато правопорушень".

gry Дата: Чт, 19.11.2009, 13:30 | Повідомлення № 264
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 120
Quote (gromko)
"Як проводитиметься реєстрація і для кого саме вона стане обов'язковою

І скільки це коштуватиме...
filnick Дата: Чт, 19.11.2009, 15:02 | Повідомлення № 265
Мудрий вчитель
Рейтинг: 124
Quote (gromko)
Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі розглядатиме питання про державну реєстрацію сайтів як засобів масової інформації

Може не в тему, але найбільшим ворогом суспільної моралі на разі є наша влада (в т.ч. Верховна Рада, Кабінет Міністрів, суди, прокуратура, міліця, органи місцевої влади).

Відредаговано: filnick - Чт, 19.11.2009, 15:03
NataliyG Дата: Ср, 14.04.2010, 17:00 | Повідомлення № 266
Активний учасник
Мій сайт школи на хостингу ho.ua закрили, я довго мучилася, щоб його відновити, немогла продждовжити безкоштовний хостингу не знаю чому. Тепер кинулася того ровера вирішила значить така його доля того сайту треба робити другий кращий.
Мій новий сайт майже готовий. порадьте на який безкоштовний хостинг його закинути:
1. щоб його не було потрібно дуже часто продовжувати і ще щоб цей сайт не закрили через те, що на ньому мало відвідувачів.
2. І шоб реклами було поменьше.
3. І ще я би хотіла щоб закінчення було не ru а ua. (може бути і не ua головне щоб не було ru)
Такі в мене побажання, хто щось таке знає то порадьте. Наперед дуже всім вдячна.
volodschool2 Дата: Ср, 14.04.2010, 22:22 | Повідомлення № 267
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 339
Quote (NataliyG)
Мій новий сайт майже готовий. порадьте на який безкоштовний хостинг його закинути

http://host-ua.org.ua - PHP 5, SSI, MySQL 5, мінімум реклами, 280 Мб, повільний сервер, але якщо заплатити - запрацює швидше, мабуть B)
http://topua.net - PHP 5, SSI, MySQL 5, 300 мб, реклама у верхній частині екрану
http://1edu.info - безкоштовний хостинг для шкільного сайту від Jokerz, 100 мб, без реклами, швидкість сервера - супер, а чи довго буде працювати - не знаю, запитайте на форумі. Я зараз кинув туди свій шкільний сайт, займаюся наповненням контенту. Часу катастрофічно не вистачає, весна, село, городи ...

Відредаговано: volodschool2 - Ср, 14.04.2010, 22:27
Jokerz Дата: Чт, 15.04.2010, 13:08 | Повідомлення № 268
Хостер
Quote (volodschool2)
а чи довго буде працювати -

<_< как пишут на нетлевел: "Этот сервер работает пока есть жизнь на Земле. " (тут _http://planet.netlevel.ru)
а вообщем то пока работают все мои проекты, пока будут работать 100 процентов, но если случится так что я брошу это дело, в чем я лично сомневаюсь, то я человек слова и если я дал хостинг и дал надежду на то что он будет работать я перенесу к другим на бесплатной основе для пользователей но сайты буду работать в любом случае.
Вообщем все кто со мной работал по поводу хостинга еще с основания вишхоста все знают что я не занимаюсь кидаловом. Для меня главное дать хостинг проекту который будет работать и хотябы обновлять данные на сайте, это значит что сайты "для галочки" не катят, таких прошу даже не размещать.

Додано (15.04.2010, 12:08)
---------------------------------------------
а вообще милости прошу к нам:)

Відредаговано: Jokerz - Чт, 15.04.2010, 11:19
NataliyG Дата: Чт, 15.04.2010, 16:13 | Повідомлення № 269
Активний учасник
Quote (Jokerz)
Для меня главное дать хостинг проекту который будет работать и хотябы обновлять данные на сайте

А якщо на сайті буде дуже низький рівень відвідування? Його не закриють?
Як часто потрібно продовжувати безкоштовний хостинг?
Jokerz Дата: Пт, 16.04.2010, 00:19 | Повідомлення № 270
Хостер
Quote (NataliyG)
А якщо на сайті буде дуже низький рівень відвідування?

я рекламу не ставлю потому для меня не критично уровень посещаемости
Хотелось бы конечно что бы сайт был посещаем.
Quote (NataliyG)
Як часто потрібно продовжувати безкоштовний хостинг?

да как, если сайт будет висяком то я просто свяжусь с вами с спрошу вам он нужен или модно удалить?
И от ответа зависит и сколько жить будет сайт
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.