Сб, 29.01.2022, 15:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 10:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Nicola Дата: Сб, 31.01.2009, 14:07 | Повідомлення № 226
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Newbie)
СМС з сайту Білайнівського не проходить
Переходьте на http://wishhost.net там і підтримка і скрипти працюють і СМS працює (використовую PHP-fusion). А взагалі порада - поставте собі на комп сервер, туди ж СМS, відкатайте все а тоді залишиться завантажити на хостинг. І що ще добре - то можна на wishhost завантажити заархівований (ZIP) матеріал, а тоді через панель керування розархівувати. Набагато швидше йде так процес!! :o
filnick Дата: Сб, 31.01.2009, 15:08 | Повідомлення № 227
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (NataliyG)
шановні колеги подивіться і дуже строго не судіть памятайте це лише спроба учнів далі будемо вдосконалювати

Мені сподобалася Двірцівська середня школа, її учні та гарна вчителька Наталія Володимирівна. Продовжуйте працювати - Ви на правильному шляху.
alpex Дата: Пн, 02.02.2009, 10:46 | Повідомлення № 228
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (Newbie)
ну от, дійшли мої красені до розміщення сайту в Інтернеті, всі дружно зайшли на ho.ua, зареєструвались... і тепер виявляється, що треба СМС слати, щоб хостинг безкоштовний замовити... звісно, що з уроку ні про які СМС мова йти не може. дітям сказала, що їхнє завдання виконане, а за тиждень дубу сама розміщувати їх творіння на одній адресі, просто з загальною спільною домашньою сторінкою...

Повторюю ще раз. Наш сайт БЕЗКОШТОВНО висить на цьому хостингу більше року БЕЗКОШТОВНО.

Newbie Дата: Пн, 02.02.2009, 13:06 | Повідомлення № 229
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (alpex)
Повторюю ще раз. Наш сайт БЕЗКОШТОВНО висить на цьому хостингу більше року БЕЗКОШТОВНО.

у мене на ньому теж безкоштовно висить три сайти. абсолютно безкоштовно.
в п*ятницю (30.01.2009) - вже вимагалось надіслати СМС. очевидно змінились правила.
і це прикро, бо це був єдиний мені відомий хостинг, на якому можна було буквально на уроці зареєструватись, розмістити сайт і побачити результат своєї роботи (проста реєстрація, швидке підтвердженя, елементарна панель керування і оперативне відображення розміщених веб-сторінок).
зараз шукаю альтернативу.

мене не цікавлять CMS, і інші "продвинуті" функції. я хочу хостинг, на який дитина завантажить свій блокнотний сайт (чи з FrontPage, чи з EZGenerator) і побачить своє творіння в Інтернеті. ми можемо це робити з нашого шкільного сервера, але це "тепличні умови", ho.ua пропонував реальні умови, і це було дуже зручно

Відредаговано: Newbie - Пн, 02.02.2009, 13:06
PanPete Дата: Пн, 02.02.2009, 14:00 | Повідомлення № 230
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Newbie)
в п*ятницю (30.01.2009) - вже вимагалось надіслати СМС. очевидно змінились правила.

СМС з номером підтвердження активації необхідно надіслати тільки один раз під час реєстрації. За один урок на ho.ua ви можете й не встигнути розмістити сайт, так як вам необхідно зареєструватись, зачекати 5 - 10 хвилин до отримання повідомлення про реєстрацію заявки, переслати номер заявки (буде дано в повідомленні, що прийде) по СМС, після чого вам ще буде запропоновано зачекати деякий час (біля 3 годин) допоки будуть проведені налаштування хостингу.
alpex Дата: Пн, 02.02.2009, 14:24 | Повідомлення № 231
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (Newbie)
у мене на ньому теж безкоштовно висить три сайти. абсолютно безкоштовно. в п*ятницю (30.01.2009) - вже вимагалось надіслати СМС. очевидно змінились правила. і це прикро, бо це був єдиний мені відомий хостинг, на якому можна було буквально на уроці зареєструватись, розмістити сайт і побачити результат своєї роботи (проста реєстрація, швидке підтвердженя, елементарна панель керування і оперативне відображення розміщених веб-сторінок). зараз шукаю альтернативу.

Дивно. Мены ще нічого подыбного не приходило. І на їхньому сайті нічого не сказано про плату...
Але альтернатива - це завжди добре. Як знайдете - свисните, будь-ласка.

Newbie Дата: Пн, 02.02.2009, 14:27 | Повідомлення № 232
Хелпер
раніше, до СМС, це встигалось зробити - якщо мати готовий сайт, і завдання на уроці - зареєструватись і розмістити його, то в кінці уроку можна було вже зайти на свій сайт за зареєстрованою адресою. реально інфа відображалась за 20-30 хвилин (у мене були такі уроки минулого навчального року, тобто перевірено практично).
очевидно, що зараз СМС вимагає додаткових верифікацій, не говорячи вже про те, що пропонувати учневі на уроці відсилати якісь СМС не вважаю за можливе. вдома для власних потреб - скільки завгодно. на уроці - нема чого

Додано (02.02.2009, 14:27)
---------------------------------------------

Quote (alpex)
Дивно. Мены ще нічого подыбного не приходило. І на їхньому сайті нічого не сказано про плату...

мабуть ви давніше реєструвались, у мене там три сайти зареєстровані взагалі без проблем (ще два закрили, але то інша історія)
СМС в принципі безкоштовне, за тарифом оператора. але все-рівно для шкільного уроку вже не підходить

Quote (alpex)
Але альтернатива - це завжди добре. Як знайдете - свисните, будь-ласка.

обов*язково
Jokerz Дата: Ср, 04.02.2009, 07:55 | Повідомлення № 233
Хостер
Рейтинг: 153
Quote (Newbie)
мене не цікавлять CMS, і інші "продвинуті" функції. я хочу хостинг, на який дитина завантажить свій блокнотний сайт (чи з FrontPage, чи з EZGenerator) і побачить своє творіння в Інтернеті. ми можемо це робити з нашого шкільного сервера, але це "тепличні умови", ho.ua пропонував реальні умови, і це було дуже зручно

Это даст практически любой хостинг:)
К примеру: вы покупаете хостинг на 250 Mb. При это в панели управления есть возможность создавать субдомены:
т.е. вы покупаете к примеру с хостингом домен site.net.ua и при это от этого домена как и ho.ua свободно можете делать субдомены вида vladik.site.net.ua .При этом для каждого субдомена отдельная веб директория. И выходит что даже быстрее можно создать пользователя.
Недостаток только один: Из панели упарвления используеться один пользователь потому одн будет видить все веб директории и других сайтов на аккаунте.
Но можно раздать в 2 счета фтп доступ в каждую папку со своими логин и паролем.

Второй вариант более накладный это реселлинг: В этом варианте вы получаете аналог хо.ком только вы как админ управляете своими аккаунтами как хотите.
Получаеться те же субдомены только каждый на отдельном аккаунте которым вы как верховный админ можете упарвлять.
В таком случае вы получаете полностью отдельные изолированые аккаунты.

Все это реально реализовать и на wishhost и на других коммерческих хостингах. На бесплатных к сожалению не реализовать

Додано (04.02.2009, 07:55)

Quote (Nicola)
на wishhost завантажити заархівований (ZIP)

щас уже можно и rar архивы, ну ну все никсовые tar, gz .....
Newbie Дата: Ср, 04.02.2009, 07:58 | Повідомлення № 234
Хелпер
Jokerz, дякую, але
Quote (Jokerz)
вы покупаете хостинг на 250 Mb.

далі - нецікаво :)
мова про урок, на якому учень сам собі створює хостинг
Jokerz Дата: Ср, 04.02.2009, 13:08 | Повідомлення № 235
Хостер
<_< Давайте попробуем просто так беспалтно, у меня есть домен edu-ua.info вот могу дать хостинг на те же 250 Mb с єтим доменом где можете субдомены делать как я описал, реселлинг не дам но хостинг вполне реально.

Это получаеться аккаунт один но на нем много сайтов, у каждого ясное дело своя папка для работы, правда если ученики сами лазить будут то тут неувязка он будет видить в панельке такую структуру:
www/edu-ua-info
./vasja.edu-ua.info/
./petja.edu-ua.info/

т.е. видеть папки других сайтов, что бі біло вообще отдельно єто необходимо реселлинг. Но тут просто так не могу дать:) разве что за какую нить услугу %)

Вообщем если хотите попробовать я опишу как создавать субдомен в отдельной папке, это 2 сек.
Хотя с другой стороны, скажите мне это тестовые сайты или они постоянно живут и развиваються?
Если тестовые я могу и реселлинг дать так на 500 метров.

Вобщем пишите мне на root@wishhost.net

Nicola Дата: Ср, 04.02.2009, 13:59 | Повідомлення № 236
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Jokerz)
www/edu-ua-info
./vasja.edu-ua.info/
./petja.edu-ua.info/

Доступ не через панель управления а по FTP каждому в свою папку под своим хотя-бы паролем.
Romek Дата: Ср, 04.02.2009, 14:35 | Повідомлення № 237
Тут живе...
Рейтинг: 8
https://www.google.com/account....ue&ul=1
Jokerz Дата: Ср, 04.02.2009, 17:37 | Повідомлення № 238
Хостер
Quote (Nicola)
Доступ не через панель управления а по FTP каждому в свою папку под своим хотя-бы паролем.

это без проблем и на обычном хостинге реализовать, причем что бы сделать это нужно минимум времени и никаких специфических знаний <_<
Deykun Дата: Ср, 04.02.2009, 17:55 | Повідомлення № 239
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Прошу вибачення, якщо повторююся, але не підскажте
яким чином зареєструвати домен edu.ua ?
imena.ua - немає

Відредаговано: Deykun - Ср, 04.02.2009, 17:55
Jokerz Дата: Ср, 04.02.2009, 20:14 | Повідомлення № 240
Хостер
именно домен или в зоне .edu.ua ???
Вообщем насколько посню такой домен разрешен только институтам или другим в высшей степерью акредетации.
Если честно вообще не встречал регистраторов этой зоны.
Если сильно нужно могу дать субдомен на ваш сервер .edu-ua.info если сильно нужно.

Додано (04.02.2009, 20:14)
Конкретно по теме: http://nic.edu.ua/
http://nic.edu.ua/tech_edu.html <_<

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.