Сб, 29.01.2022, 16:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 10:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
KozhemyakaDI Дата: Пн, 05.01.2009, 11:13 | Повідомлення № 211
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (Spirit)
Про Joomla я давно тут писал

Я ж не кажу, що я відкрив цю теу першим. Я висловив своє бачення швидкого шкільного сайту. Щодо сайту виробника, колего, на джум.орг є лінки з українського. Я так розумію, краще гірше, але своє )))
kom_adm Дата: Пн, 05.01.2009, 22:53 | Повідомлення № 212
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Видеокурс - Joomla - профессиональный сайт за один день

Курсы, которые вошли в этот диск:
1. Видеокурс по созданию простого сайта проекта (16 уроков - 2 часа 20 минут)
2. Видеокурс по созданию сайта индивидуального предпринимателя или MLM дистрибьютора (11 уроков - 1 час 30 минут)
3. Видеокурс по созданию сайта фирмы (15 уроков - 2 часа 13 минут)
4. Видеокурс по созданию сайта новостного портала (36 уроков - 5 часов 37 минут)
5. Видеокурс по переносу Joomla сайта с локального компьютера на сервер (5 уроков - 36 минут 42 секунды)
+ Видеокурсы по HTML, CSS и работе с локальным сервером.
В общей сложности, на диск вошло более 90 видеоуроков общей продолжительностью 12 часов 46 минут.

формат: ISO
партов (частей) - 56
архив 5,12 Гб

Скачать:
http://rapidshare.com/users/SHILVZ
Зеркало:
http://depositfiles.com/folders/F6G03DI3W
Зеркало:
http://mir-grez.ifolder.ru/f293526
Архивы совместимы.

Для тех, у кого анлим.

alpex Дата: Вт, 27.01.2009, 09:28 | Повідомлення № 213
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Ковальчук_Олександр, до Вас запитання: чи можна ці курси порівняти з відомими відеоуроками Євгенія Попова (маю два його диски), і якщо можна, то які краще?

Щодо хостінга. Зробили простенький сайт ліцею: http://rpl.houa.org/.

Хостінг http://www.ho.ua/ безкоштовний. Ось що він пропонує:

Бесплатный хостинг
64 мегабайта места под сайт;
возможность использования CGI, MySQL, SSI, Perl, PHP, Python;
crontab, htaccess, phpMyAdmin;
возможность использовать свой домен;
неограниченный трафик;
до 5 единиц процессорного времени в сутки;
реклама 468x60 в верхнем правом углу первые 60 секунд.

За півтора року - ніяких проблем. Рекомендую.

W-w-W Дата: Вт, 27.01.2009, 18:13 | Повідомлення № 214

Quote (alpex)
Бесплатный хостинг
64 мегабайта места под сайт;

Щось маловато місця під сайт, Юкоз надає 300 Мб
kom_adm Дата: Вт, 27.01.2009, 20:39 | Повідомлення № 215
Ветеран спілкування
alpex, у мене ні одних, ні інших уроків не має. Інет не дозволяє скачати дані уроки. Я знайшов ссилки і виклав
Quote (alpex)
http://rpl.houa.org/

Рекомендую Вам зайти в тему "Обговорення Веб-сайтів" і отримати для Вашого сайту море критичних зауважень від майстра Spirit’а, спрямованих на покращення дизайну.
alpex Дата: Ср, 28.01.2009, 13:08 | Повідомлення № 216
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (Ковальчук_Олександр)
Рекомендую Вам зайти в тему "Обговорення Веб-сайтів" і отримати для Вашого сайту море критичних зауважень від майстра Spirit’а, спрямованих на покращення дизайну.

Дякую. Критика - це завжди добре.

gry Дата: Ср, 28.01.2009, 13:40 | Повідомлення № 217
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 134
Quote (Махновець_Ігор)
Щось маловато місця під сайт, Юкоз надає 300 Мб

Поки, що, признаюсь, повний "профан" по створенню і розміщенню сайтів в НЕТІ. Заставляють, та мабуть і треба. Підскажіть з чого найкраще почати (де вичитати, як це робиться).Чи варто зв‘язуватися з uCoz,hosted.in.ua, скльки це коштує?
kom_adm Дата: Ср, 28.01.2009, 21:35 | Повідомлення № 218
Ветеран спілкування
Quote (gry)
Чи варто зв‘язуватися з uCoz,hosted.in.ua, скльки це коштує?

uCoz можна назвати сучасною CMS - системою управління сайтом (системою управління контентом).
Головні з переваг uCoz:

• безкоштовність з мінімумом реклами
  • зручна панель керування
  • великий вибір готових дизайнів
  • 300 Мб дискового простору та щосекундне збільшення на 3 байти
  • сучасні сервіси покоління веб 2.0 (форум, блог, фотоальбом, гостьова книга, міні-чат, новини, статті, каталог файлів та ін.
  • стабільність роботи серверів
  • можливість легкого паркування домену

Головні з недолівків uCoz:

• не має можливості використовувати php-скрипти, my sql.
  • залежність від системи. У випадку простою сайту (0 відвідувачів або жодного входу в панель керування) більше місяця, його можуть знищити
  • існує можливість збільшення дискового простору (макс. до 10 Гб). Фактично це означає, що ви "підсідаєте" на платний варіант і повинні постійно вчасно сплачувати дисковий простір. У випадку не сплати активність сайту буде заблокована. Під активністю розуміють можливість розміщувати будь-які матеріали на сайті, включаючи повідомлення на форумі, додавання новин і ін.

А головна перевага збільшення дискового простору - це можливість робити бекапи (резервні копії) вашого сайту на вінчестер. У випадку блокування вашого сайту, або взлому існуватиме можливість відновлення.

Особисто я при створенні наступного сайту використаю CMS DLA (Data Life Engine). Сильно сподобалась дана CMS.
А хостінг раджу замовляти на http://wishhost.net. На даний момент там найнижчі тарифи.

Spirit Дата: Ср, 28.01.2009, 23:59 | Повідомлення № 219
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Хостинг - byethost.com
Качественный и бесплатный... пользуюсь уже не первый год. И БЕЗ РЕКЛАМЫ!

Додано (28.01.2009, 23:59)
---------------------------------------------

і отримати для Вашого сайту море критичних зауважень від майстра Spirit’а

Спасибо за такое доверие :)

gry Дата: Чт, 29.01.2009, 12:51 | Повідомлення № 220
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 134
А хостінг раджу замовляти на http://wishhost.net.

Дуже вдячний за інформацію.
Jokerz Дата: Пт, 30.01.2009, 10:05 | Повідомлення № 221
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 153
Quote (Махновець_Ігор)
Цитата (qnalpex/qn )uzqБесплатный хостинг 64 мегабайта места под сайт;/uzq/uzquote Щось маловато місця під сайт, Юкоз надає 300 Мб

потому что укоз никогда не даст вот этого:
Quote (alpex)
возможность использования CGI, MySQL, SSI, Perl, PHP, Python; crontab, htaccess, phpMyAdmin;

Quote (gry)
Поки, що, признаюсь, повний "профан" по створенню і розміщенню сайтів в НЕТІ. Заставляють, та мабуть і треба. Підскажіть з чого найкраще почати (де вичитати, як це робиться).Чи варто зв‘язуватися з uCoz,hosted.in.ua, скльки це коштує?

лучше сразу не связываться, вот взять этот портал, автор хочет перейти на платный хостинг а не может потому что привязан к системе укоза, информацию то не перенести. Вот что бы не случилось так у Вас.

Додано (30.01.2009, 10:05)
---------------------------------------------
а вообщем то ho.ua это беспалтный хостинг и нагрузок не потерпит, да и не надежный было много случаев когда закрывали аккаунты без предуприждения за нагрузку и удаляли их затем.

Т.е. гарантии никакой.

Newbie Дата: Пт, 30.01.2009, 18:54 | Повідомлення № 222
Хелпер
Рейтинг: 91
ну от, дійшли мої красені до розміщення сайту в Інтернеті, всі дружно зайшли на ho.ua, зареєструвались... і тепер виявляється, що треба СМС слати, щоб хостинг безкоштовний замовити... звісно, що з уроку ні про які СМС мова йти не може. дітям сказала, що їхнє завдання виконане, а за тиждень дубу сама розміщувати їх творіння на одній адресі, просто з загальною спільною домашньою сторінкою...
Jokerz Дата: Пт, 30.01.2009, 18:58 | Повідомлення № 223
Хостер
Рейтинг: 153
;) B) вот оказываеться какой бесплатный хостинг
Newbie Дата: Пт, 30.01.2009, 19:00 | Повідомлення № 224
Хелпер
Рейтинг: 91
взагалі-то вони були безкоштовні, я ж сама пробувала... а тут на уроці такий облом... і ще - СМС з сайту Білайнівського не проходить...
NataliyG Дата: Сб, 31.01.2009, 13:31 | Повідомлення № 225
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Я своїм учням на канікули дала проект створення web-сайту школи.
Це є фактично повністю робота учнів я трохи підправила. Це ще не кінець будемо допрацьовувати більше просто часу немала.
В нас в селі майже ніхто немає Інтернету, то хоч ви шановні колеги подивіться і дуже строго не судіть памятайте це лише спроба учнів далі будемо вдосконалювати.
http://schooldvirtsi.ho.ua

Відредаговано: NataliyG - Сб, 31.01.2009, 13:34
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.