Вт, 23.04.2019, 12:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Шкільний сайт.
takdiy Дата: Сб, 08.09.2007, 10:28 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сучасну школу важко уявити без компютерного класу, інтернету, шкільного сайту. Інформаційна революція, дає поштовх для створення нових інформаційних технологій. Тому набір взаємоповязаних сторінок, написаних мовою HTML вважається вчорашнім днем. Сьогодні створюються динамічні сайти, які живуть "своїм життям". Для їх створення використовуються Apache, PHP, JavaScript, Perl і тому подібні. Але при цьому не потрібно забувати про HTML, так як він є основою.

Прошу пані і панове діліться своїм досвідом, радьте, запитуйте.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
zverok Дата: Нд, 07.09.2008, 21:38 | Повідомлення № 196
Креативний вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Quote (Ковальчук_Олександр)
Anatoli, Jokerz якраз зовсім не погарячкував, скоріше навпаки.

По-моему, вне зависимости от уровня оппонента, лексика типа

...а ты что умняк где то прочитал это слово и думаешь модный? Слушай ты тут пальци веером не ставь...
...Вот ты свою пипиську и пихай себе. Програмист епть, какие нах 16 лет, ..., иди гуляй вальсом.
...парень ты претормози тут, а то сильно быстро разгон взял...
-- это нечто из серии "слы, ты с какова раёна?" Тошнит нечеловечески от таких кадров.

Night_Faust, естественно, не идеально адекватен по стилю общения, но абсолютно адекватен по теме сообщений и уровню их информативности. В отличии от многоуважаемого супер-опытного админа Jokerz. В конце концов, блин, Night_Faust не высказал НИ ЕДИНОЙ ПРЕТЕНЗИИ к личности оппонента (а только к уровню образования). В отличие, опять же, от.

По-моему, реакция на "слишком опытного" собеседника в духе "студент тупой, гугла начитался, иди в ..." -- это одно из самых омерзительных явлений в профессиональных форумах.

PS. А модераторы, вместо того чтобы площадную брань прикрыть, а виновных забанить, делают "вежливое внушение".

До Вашого відома доводжу, що я один на сайті працюю модератором, роботи інших не бачу, і за цим обговоренням я з 17.00 слідкував і прийняв певні міри
1. зробив зауваження;
2. заблокував активність на місяць,
виходить хто робить того й б'ють!!! Ви зайшли недавно і тих фраз від Night_Faust не бачили, я їх чистив і так побистряку дотримуючись правил!!!
Ніхто Jokerz не виправдовує, погарячкував!!!
І на майбутнє: "Кожен дивиться за собою" не діти ж малі????????

Відредаговано: WWW - Нд, 07.09.2008, 22:10
InformGRU Дата: Вт, 16.09.2008, 12:14 | Повідомлення № 197
Часто заходить...
Рейтинг: 3
http://www.kabinet-info.narod.ru. Сайт дійсно чудовий, багато я для себе з нього скачав,
багато ідей що до створення сайту я теж з цього ресурсу почерпнув і ці чудові посилання, що є на сайту стануть в пригоді вчителю з інформатики (початківцю), однак хотів звернути пана Адміністратора на недоліки сайту, а саме на дизайн і інформацію, яка вже застаріла, також хотілося б дізнатися більше про саму школу і дітей.
swetikccc Дата: Сб, 27.09.2008, 13:14 | Повідомлення № 198
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
У нас у всіх трохи не туди повернуло.
Інформатика ради інформатики . ;)
Сайт ради сайту..........
Повинно бути просто, якісно, доступно.
Ковшун Дата: Сб, 27.09.2008, 13:40 | Повідомлення № 199
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (InformGRU)
http://www.kabinet-info.narod.ru. Сайт дійсно чудовий, багато я для себе з нього скачав,
багато ідей що до створення сайту я теж з цього ресурсу почерпнув і ці чудові посилання, що є на сайту стануть в пригоді вчителю з інформатики (початківцю),

Дуже дякую за оцінку сайту!

Quote (InformGRU)
... однак хотів звернути пана Адміністратора на недоліки сайту, а саме на дизайн і інформацію, яка вже застаріла,

Зауваження слушне і прийнято до уваги!
Дякую!

Quote (InformGRU)
... також хотілося б дізнатися більше про саму школу і дітей.

Якщо хочете довідатись більше про школу, відвідайте сайт http://www.liubech-school.narod.ru
million Дата: Чт, 23.10.2008, 10:07 | Повідомлення № 200
Новий користувач
Рейтинг: 0
да, школьный сайт дело просто необходимое, как раньше был альбом класса, так сейчас он в интернете и в расширенном варианте
Nicola Дата: Чт, 23.10.2008, 13:39 | Повідомлення № 201
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (swetikccc)
Повинно бути просто, якісно, доступно.
Підтримую!!!
vayu2006 Дата: Нд, 26.10.2008, 15:06 | Повідомлення № 202
Новий користувач
Я зробив свій перший сайт, на Народ.ру. Справді Html дає багато можливостей тому, хто її знає.
Перше, що мене відбило від народу, це те, що не можна було завантажувати файл чи архів більший ніж 5 Мб (хоча тепер на народі є файловий обмінник на 5Гб - термін зберігання 3 місяці). Тому почав шукати інші хостинги: наприклад Хо.Уа - безкоштовно на сайт дають 64Мб, - завантажувати можна що душа забажає, можна навіть ПХП завантажити. Але щоб завантажити в мережу свої програми, довелось створювати декілька аккаунтів, тому, переходити на їхні платні послуги не хотілося - місця всього 124Мб, а толк який :-(.

Тому дійшов висновку, що потрібно мати власний, недорогий сайт. Можете подивитися http://fizika.rv.ua/.
Сайт існує тиждень, тому на ньому мало інформації :)

Nicola Дата: Ср, 03.12.2008, 23:51 | Повідомлення № 203
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Сьогодні сайт паки що скопіював на новий хостинг http://nlannaschool.hmarka.net. Закачав пару php скриптів. Вроді працюють.

Додано (03.12.2008, 23:51)
---------------------------------------------
Дякуючи Jokerz перейшов на хостинг wishhost.net. Тепер адреса сайту http://nlannaschool.wishhost.net/viewpage.php?page_id=1 . Технічна підтримка - клас! На хмарці були проблеми з кодуванням бази даних. >:)

Jokerz Дата: Чт, 04.12.2008, 15:01 | Повідомлення № 204
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
Quote (Nicola)
Дякуючи Jokerz перейшов на хостинг wishhost.net.

незачто :)
Quote (Nicola)
Технічна підтримка - клас!

у нас коммерческий хостинг и тех. поддержка не осведомлена какой клиент сколько платит, потому им глубого пофигу какой клиент все равно это клиент и отношение такое же.
Quote (Nicola)
На хмарці були проблеми з кодуванням бази даних.

проблема заключаеться в том что там нету поддержки скулом кодироки cp1251 она то есть но в конфиге не описано что бы коректно работало.
У нас про это я побеспокоялся по дефолту стоит cp1251 клиент впарве создать базу в любой кодировке но по дефолту очень криво сп1251 работала, плюс дефолтная вообще стояла latin1 что и было на хмарке

Ну что ж удачи в развитии сайта

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 04.12.2008, 20:52 | Повідомлення № 205
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Nicola)
Дякуючи Jokerz перейшов на хостинг wishhost.net.

В майбутньому і собі планую "напрошуватись" до Jokerz. Шкільний сайт на Юкоз мене не задовільняє. Форум правда жалко пропаде, але поскільки він невеличкий за кількістю повідомлень, перенесу найважливіші методом copy - paste.
Jokerz Дата: Пн, 15.12.2008, 19:22 | Повідомлення № 206
Хостер
не знал что хотите с укоза уйти:)
Но тогда наверно уже не в первый раз напишу, что хочеться мне портал образовательно информационный создать, что то типа этого форума но не сводить к одному роду деятельности вернее не сугубо один предмет, хотелось бы что бы был сайт и форум.На сайте были бы новости о последних изменениях в образовании в Украине (приказы и прочее), полезное для преподавателей и полезное для учеников.

Вот такие вот мечты, даже домен зарегил edu-ua-info :)
щас портал делать некогда, хотя если будет хоть 2-3 человека готовых заняться наполнением и раскруткойто я найду время поднять все, а вообще щас субдомены от него даю.
Вот такая вот мечта :)

Додано (15.12.2008, 19:22)

але поскільки він невеличкий за кількістю повідомлень, перенесу найважливіші методом copy - paste.

да можно просто как архив форума использовать укоз, типа вот новый а вот архив. Так делают многие
filnick Дата: Пн, 15.12.2008, 19:41 | Повідомлення № 207
Мудрий вчитель
Рейтинг: 124
Quote (Jokerz)
хочеться мне портал образовательно информационный создать, что то типа этого форума но не сводить к одному роду деятельности вернее не сугубо один предмет, хотелось бы что бы был сайт и форум.На сайте были бы новости о последних изменениях в образовании в Украине (приказы и прочее), полезное для преподавателей и полезное для учеников

Дуже класна ідея. Головне для вчителів, учнів, батьків, а не чиновників з МОНУ. А то на сайті МО наказ від 28.11.08 поміщають 12.12.08, а відзвітуватися вимагають до 15 грудня.
Jokerz Дата: Нд, 21.12.2008, 12:56 | Повідомлення № 208
Хостер
Quote (filnick)
Дуже класна ідея. Головне для вчителів, учнів, батьків, а не чиновників з МОНУ. А то на сайті МО наказ від 28.11.08 поміщають 12.12.08, а відзвітуватися вимагають до 15 грудня.

вот только кто бы этим занялся? ведь пользоваться хотят все а вот развивать никто.

Додано (21.12.2008, 12:56)

В майбутньому і собі планую "напрошуватись" до Jokerz.

напрашивайтесь сейчас:)
KozhemyakaDI Дата: Пн, 29.12.2008, 16:44 | Повідомлення № 209
Я тут недавно...
http://www.joomla-ua.org/ - Швидко та зручно за шаблоном, який самі проредагували (заодно там і ази ПХП пройти можна).
Spirit Дата: Пн, 29.12.2008, 23:35 | Повідомлення № 210
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Quote (KozhemyakaDI)
http://www.joomla-ua.org/

Про Joomla я давно тут писал. Это ссылка на укр. сайт, который далеко не из лучших.

joom.ru и joomla.org

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Шкільний сайт. (Поділ досвідом пропозиції, зауваження, поради, секрети.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.