Сб, 23.09.2017, 05:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 5«12345
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Стимуляция школьных сайтов
Стимуляция школьных сайтов
Jokerz Дата: Ср, 19.05.2010, 10:40 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Я вот долго думал, школьный сайт это тот бич которым никто не хочет заниматься. Все перекладывают эти обязаности друг на друга, и в результате крайним оказывается преподаватель. Наверно будет верно если этим заниматся будут ученики.
но вопрос в том что бы заинтересовать учеников в развитии этого сайта.

вот есть же школы в которых нормальные и процветающие школьные сайты. и тут постает вопрос как они этого добиваются ?
какие стимулы для школьников являются самыми оптимальными?
вообщем то как и чем заинтересовать в сайте?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 19:26
E_L Дата: Чт, 14.11.2013, 23:20 | Повідомлення № 61
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
Цитата VasilVas ()
От тільки я за те, що роботу по адмініструванні сайту потрібно оплачувати як будь яку іншу роботу. Ну, скажімо, хоч би як гурткову, чи факультатив.

Тоді потрібно програму, календаризацію, самому (!) вести окремий журнал та отримувати за це - мізер. Вже легше безкоштовно сайт тягнути, ніж ОКРІМ цього ще й папірці з факультативом/гуртком оформляти..
VasilVas Дата: Пт, 15.11.2013, 02:54 | Повідомлення № 62
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Цитата E_L ()
Вже легше безкоштовно сайт тягнути
То вже дивлячись який сайт "тягнути"... Якщо одна новина на два місяці, то вже й безкоштовно, певне, можна. Хоч у магазині Вам нічого безкоштовно не дадуть і юрист безкоштовно не проконсультує... То чому ж Ви згодні на безкоштовно? Треба боротися за винагороду за свою працю, особливо, якщо праця того варта. Щодо оплати. Коли б домогтися за ведення сайту однієї години на день, то це мінімум 28 годин на місяць, або сім тижневих годин. Не такі вже й "копійки". Можна б вже ці години і в журнал записувати. Головне, винагорода за Вашу працю. Така доплата здатна підвищити Ваш авторитет перед колегами. Погодьтеся, що людина, яка готова виконувати роботу безкоштовно сама себе не цінує. А раз так, то з часом і колеги на таку починають дивитися як на "подай-принеси". ІНФОРМАТИКИ, ЦІНУЙТЕ СЕБЕ І СВОЮ РОБОТУ! Тоді й інші цінуватимуть Вас і Вашу роботу.
volevikt Дата: Пт, 15.11.2013, 11:42 | Повідомлення № 63
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Вже третій рік веду шкільний сайт. САМА. Але жодних нарікань. Мені подобається на ньому працювати, по мірі можливостей намагаюся його вдосконалювати. Натомість директор звільнила мене від інших додаткових навантажень у школі. На канікулах отримую відгули за роботу на сайті.
igor_ Дата: Вт, 19.11.2013, 23:46 | Повідомлення № 64
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Ми і так багато чого робимо за "спасибі". Давно зрозумів, що в начальства одне в голові "Кого би це заставити щось зробити і нічого не заплатити". Чим більше ти умієш, тим більше тебе будуть догружати.
mouse Дата: Ср, 20.11.2013, 01:36 | Повідомлення № 65
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Найбільший стимул шкільних сайтів - це зацікавленість (через % до зарплати) відповідального за сайт. Інших способів нема.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Стимуляция школьных сайтов
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.