Ср, 22.11.2017, 14:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Стимуляция школьных сайтов
Стимуляция школьных сайтов
Jokerz Дата: Ср, 19.05.2010, 09:40 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Я вот долго думал, школьный сайт это тот бич которым никто не хочет заниматься. Все перекладывают эти обязаности друг на друга, и в результате крайним оказывается преподаватель. Наверно будет верно если этим заниматся будут ученики.
но вопрос в том что бы заинтересовать учеников в развитии этого сайта.

вот есть же школы в которых нормальные и процветающие школьные сайты. и тут постает вопрос как они этого добиваются ?
какие стимулы для школьников являются самыми оптимальными?
вообщем то как и чем заинтересовать в сайте?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 18:26
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 23.09.2011, 23:19 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (wovo4ka)
ну хіба що в людини вже взагалі руки ростуть не з верхньої половини тіла, то тоді вже можна і "укозувати"... IMHO

:)
Справді все так погано у користувачів Юкозу (зокрема у мене)? На першій сторінці Юкозу сьогодні прочитав: 1 млн активних сайтів; 100 млн. звернень до сайтів щодня. Висновок: ресурс досить зручний, а користуються не "валянки", раз роблять популярні сайти. :)

Я б ще зрозумів зверхнє ставлення з боку тих, хто пише власну систему керування вмістом і будує сайт. А так: скільки з тих, хто ставлять Джумлу, потім дописують щось на РНР? І чи багато з них володіють РНР досконало, щоб маленьким "кривим" скриптом не перевантажити сервера? Кожен інструмент призначений для певного кола задач: і Юкоз, і Джумла і т.д.

Quote (wovo4ka)
ось тобі й безкоштовна освіта

Мудрець сказав: "Учення - світло!". А за світло треба платити.
mul44 Дата: Сб, 24.09.2011, 08:49 | Повідомлення № 32
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
Quote (Пилипчук_О_П)
Реклама на Юкозі коректно закривається кнопочкою. Якщо вибирати: між Юкозом з рекламою і фінансуванням хостингу для шкільного сайту з власної кишені, я вибрав би Юкоз

А если пользоваться не ослом (ИЕ) а православной лисичкой (Firefox-Seamonkey) то устанавливается плагин ABP который эту рекламу просто не пускает, так что вот пользуйтесь и будет радость.
serbor Дата: Сб, 24.09.2011, 09:07 | Повідомлення № 33
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Пилипчук_О_П)
Я б ще зрозумів зверхнє ставлення з боку тих, хто пише власну систему керування вмістом і будує сайт.

Уже давно на сайте нашей школы собственная CMS. Достаточно громоздкая, и теперь доводить до ума руки не доходят, точнее времени не хватает. Да и главное, новые ученики не могут разобраться, что мы там понагородили, а значит я остался один на один со своей CMS.
Меня заставляет администрация научить других учителей делать сайты. Думаете они научатся писать на HTML, и тем более на PHP, SQL? Я им показал ucoz, и за короткое время появились сайты городских методических объединений (учителей начальной школы, математики). Конечно же эти сайты - фигня. Главное, видимость работы есть, и птички администрация уже понаставила. Но можно и в укозе сделать конфетку, было бы желание.
mouse Дата: Сб, 24.09.2011, 11:42 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Щоб була стимуляция, має бути стимул, насамперед у директора (керівника). Сайт має бути дієвим, ним мають користуватись, а не просто для галочки. Як тільки директор буде зацікавлений - одразу і стимул з*явиться і гроші знайдуть. Візьміть ту саму Джумлу, просто, локанічно. І матеріали легко додавати. Зробіть кожній комісії розділ, дайте права.
Але як правило потрібно лише для галочки, а так воно нікому і не потрібно.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 24.09.2011, 12:06 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Quote (serbor)
Конечно же эти сайты - фигня. Главное, видимость работы есть, и птички администрация уже понаставила.

Трохи різкувато, але в цілому справедливо. А тепер пригадайте, скільки всього в нашій системі робиться для галочки. Наприклад, скільки різноманітних планів складається тільки через те, що їх наявність час від часу перевіряють.
mouse Дата: Сб, 24.09.2011, 12:52 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
О! В яблучко! Половина документiв аби були. Сайт мае хтось обслуговувати, потрiбна людина, потрiбнi грошi. А iнформатика можна i примусити - бо годин стане меньше. Ось i вся арифметика. У всьому свiтi - проекти вимагають пiд себе грошi, а у нас - ентузiазм.
filnick Дата: Сб, 24.09.2011, 18:38 | Повідомлення № 37
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Створив на ентузіазмі сайт більше як три роки тому. Він виявився потрібним для публікації статті в обласному педвиданні "Джерело", потім про нього (сайт) написала газета ОДА. Дирекція при нагоді розпіариться перед перівіряючими про крутий статус школи. Але... жодного кроку про реальні перспективи чи елементарне адмінстрування з поданням інформаційних даних.
Створив, підтримував, розкручував, піарив. Але, але, але... Крім мене він нікому і, вибачте, на хрен, не потрібний. Тепер він не потрібний і мені.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 24.09.2011, 19:20 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Я підійшов в п’ятницю до директора і сказав, що вже створив сайт, зареєстрував домен, купив хостинг і шаблон, лишилось тільки якісно наповнити контентом. Директор сказав, що можна звертатись до вчителів, педагога організатора, завучів, всі мають безвідказно допомагати. Побачимо як воно буде далі. Але поки що є бажання зробити якісний "живий" сайт. Якщо виявиться, що він на..н нікому буде не потрібний - видалю.
swetikccc Дата: Сб, 24.09.2011, 19:43 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (Ковальчук_Олександр)
Якщо виявиться, що він на..н нікому буде не потрібний - видалю.

100% можна починати з цього :)
serbor Дата: Сб, 24.09.2011, 21:03 | Повідомлення № 40
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (filnick)
Створив, підтримував, розкручував, піарив. Але, але, але... Крім мене він нікому і, вибачте, на хрен, не потрібний. Тепер він не потрібний і мені.

Аналогично. Птичку поставили и больше никому сайт не нужен.
А мне нужен или нет, я ещё не решил.
sib Дата: Сб, 24.09.2011, 22:12 | Повідомлення № 41
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (serbor)
Аналогично. Птичку поставили и больше никому сайт не нужен.
А мне нужен или нет, я ещё не решил.

Аналогічно.
volevikt Дата: Нд, 25.09.2011, 09:08 | Повідомлення № 42
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Quote (filnick)
Крім мене він нікому і, вибачте, на хрен, не потрібний.

На жаль, аналогічна ситуація.
Але я оптиміст. Тому продовжуватиму працювати над вдосконаленням сайту.
Окрім того, він є моїм помічником на уроках інформатики.
Наприклад, вивчаючи тему "Комп'ютерна графіка", учні працюють не з паперовими інструкціями, а з інструкціями, розміщеними на форумі у відповідній гілці. Якщо буде хоч трохи вільного часу, створюватиму нові розділи для інших тем курсу. Але поки що це тільки в проекті (є ряд недороблених уроків по графіці).
В даний момент планую залучити шкільний парламент для допомоги у веденні шкільного блогу та Фотоальбому.
Дивно, але мені подобається працювати на сайті. :)

Відредаговано: volevikt - Нд, 25.09.2011, 09:16
mouse Дата: Нд, 25.09.2011, 10:12 | Повідомлення № 43
Ветеран спілкування
У нас таке саме. Коли говориш, що вже є домен, хостінг і сайт - кажуть добре. А коли до діла наповнювати, щось робити - тихо як вночі у горах...

Тому займаюсь цим ділом поки сам.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 25.09.2011, 11:54 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Quote (volevikt)
Дивно, але мені подобається працювати на сайті.

Не дивно. На живому сайті справді цікаво працювати. :)
W-w-W Дата: Нд, 25.09.2011, 15:57 | Повідомлення № 45

я не створював шкільний сайт на вимогу керівництва - це безглуздо просто.
В першу чергу я створив шкільний сайт для своєї школи, в якій я провчився багато років, де минуло моє дитинство, де я мав багато друзів, де я пізнавав світ, може звучить банально, але я люблю свою школу, вона мені дала знання та навички в життя, що використовую і нині і намагаюсь того ж вчити дітей.
Я на сайті розмістив багато випускних альбомів з 70 років по цей час, хочу щоб люди, які вчились в нашій школі переглянувши їх згадали своє дитинство, навчання, забули про сучасність та поринули в минуле, щоб згадати своїх друзів та вчителів, які їх вчили знань та мудрості. Є там і багато іншого матеріалу.
На осінніх канікулах займусь оновленням сайту, є багато ідей та задумок.
Мені не треба, щоб платили за мій сайт, він для мене частинка мене, моєї душі і байдуже, що хто подумає погане, не все можна купити і не все можна продати.
Я свій сайт буду розвивати і далі, навіть якщо із школи піду.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Стимуляция школьных сайтов
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.