Вт, 24.10.2017, 01:36
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Стимуляция школьных сайтов
Стимуляция школьных сайтов
Jokerz Дата: Ср, 19.05.2010, 10:40 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Я вот долго думал, школьный сайт это тот бич которым никто не хочет заниматься. Все перекладывают эти обязаности друг на друга, и в результате крайним оказывается преподаватель. Наверно будет верно если этим заниматся будут ученики.
но вопрос в том что бы заинтересовать учеников в развитии этого сайта.

вот есть же школы в которых нормальные и процветающие школьные сайты. и тут постает вопрос как они этого добиваются ?
какие стимулы для школьников являются самыми оптимальными?
вообщем то как и чем заинтересовать в сайте?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 19:26
NataliyG Дата: Чт, 20.05.2010, 10:03 | Повідомлення № 2
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Сайт нашої школи тепер тільки почав працювати в другому варіанті. Перший був повністю зроблений учнями. До цього другого вже трохи вмішувалася я. Хоча усі статті написані виключно учнями. Тай так робота над сайтом ввосновному велася учнями (трьома). Стимулом для наших учнів є те, що буде написано що вони є авторами статтів і їх фотографія буде розміщена на сайті. schooldvirtsi.1edu.info
Jokerz Дата: Чт, 20.05.2010, 16:41 | Повідомлення № 3
Хостер
я думал что это очень маленький стимул, но наверно все же работает. А если к примеру стимулировать оценками по информатике? хотя с другой стороны это будет во вред предмету
W-w-W Дата: Пт, 21.05.2010, 00:48 | Повідомлення № 4

Я стараюсь використати різні форми залучення дітей до роботи на шкільному сайті.
Спочатку проводжу бесіду про Інтернет, значення, можливості, показую приклади, потім проводжу опитування, що діти б хотіли знати про дану мережу, що вміти. Нещодавно дітей зацікавив збором старих фотоальбомів випускників нашої школи на сайт, вони самі їх розпитують в родичів, друзів, приносять, самі сканують, самі редагують, потім допомагають закидати їх на сайт. Багатьом дітям така робота науково дослідна з поєднанням технологій подобається.

Відзначаю дітей як тільки можу: подяка за активну роботу в щоденник, розміщуємо фото на так званій дошці активістів, замовляю своє слово, коли діти їдуть відпочивати, трішки поставлю вищий бал, подаю дані на батьківські збори, батьків таких дітей теж відзначають за належне виховання

NataliyG Дата: Пт, 21.05.2010, 10:42 | Повідомлення № 5
Активний учасник
Рейтинг: 37
Quote (Jokerz)
я думал что это очень маленький стимул, но наверно все же работает

Взагалі то я живу і працюю в селі в сільській місцевості. Для моїх учнів це стимул! Спочатку я сама підберала учнів і пропонувала їм давай попрацюємо над сайтом тепер є просто бажаючі.
Так як у нашому селі доступ до мережі Інтернте є в школі і ще в деяких поодиноких мешканців. То для них це є стимулом. Бо тепер вони пишуть в контактах "а про мене в Інтернеті можна почитати..", і це є стимулом , напевно в місті це так ефективно не працює бо є більше можливостів.
Jokerz Дата: Пт, 20.08.2010, 10:26 | Повідомлення № 6
Хостер
кстати еще можно стимулировать это конкурс сайтов, причем не просто что бы сказали вот Ваш сайт занял первое а ваш второе место а именно с призовым фондоми награждением:)
Вот это реально будет толкать для работы над сайтом.

Допустим даже маленькие призы и то приятно

W-w-W Дата: Пт, 20.08.2010, 17:38 | Повідомлення № 7

Quote (Jokerz)
еще можно стимулировать это конкурс сайтов

Jokerz, це вже пройдений етап, подавав свій сайт, спочатку на район, район на область, нічого ми там не заняли, але то дурниці, саме більше в мене відбило охоту від конкурсів те, що на обласному сайті, де виставлено результати конкурсу вебсайтів мого зовсім у списку сайтів, що брали участь нема, після цього мене ніхто не заставить брати участь у цих шоупроектах.

З свого досвіду роботи сайту в системі Юкоз скажу так: в сайт треба вкладувати свою душу, та впринципі в будь яку роботу, коли це присутнє, то люди це бачать та розуміють, ціннять. Коли прост о в сайт як-небудь напханий матеріал, немає систематичності в роботі, послідовності, а саме головне творчості, то такі сайти приречені на статус "ледь-дихаючі"

tipo4ek Дата: Сб, 21.08.2010, 00:41 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Не подумайте що я вихваляюсь, але я за два тижні зробив більш-менш примітивний сайт на Джумлі і він зайняв на області призове місце, не знаю ще яке, бо сказали що є грамота, але не знають яке там місце <_<
А з приводу заохочення, то я робив так, на уроці казав дітям, що будемо тренуватись набирати текст у Ворді, тему давав на 2-3 комп'ютери (в основному про останні події в школі), діти старались набирали текст, я виставляв оцінки, а після уроку сідав і збивав написане в "кучу" і додавав на сайт, але він був локальним (інтернет в школу так і не провели), потім діти приходили і дивились що нового на сайті.
volevikt Дата: Сб, 21.08.2010, 11:56 | Повідомлення № 9
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Quote (tipo4ek)
більш-менш примітивний сайт на Джумлі
Хотілося б переглянути Ваш сайт. Якщо можна - дайте, будь ласка, посилання.
serbor Дата: Сб, 21.08.2010, 13:34 | Повідомлення № 10
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (volevikt)
Хотілося б переглянути Ваш сайт. Якщо можна - дайте, будь ласка, посилання

Quote (tipo4ek)
Не подумайте що я вихваляюсь, але я за два тижні зробив

Такой крутой сайт и за две недели - хочется посмотреть. Я с учениками работаю над сайтом школы много лет, а воз и ныне там.
tipo4ek Дата: Сб, 21.08.2010, 15:02 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Quote (tipo4ek)
сайт, але він був локальним

Якщо хтось хоче переглянути, то я коли буду в школі, скопіюю його і скину архів на якийсь обмінник.

Quote (serbor)
Такой крутой сайт и за две недели - хочется посмотреть

Ви неуважно читали, я ж написав:
Quote (tipo4ek)
зробив більш-менш примітивний сайт на Джумлі

Отже, все що я зробив це наповнив його інформацією і придумав невеличку структуру, от і все.

PanPete Дата: Сб, 21.08.2010, 15:25 | Повідомлення № 12
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (tipo4ek)
Якщо хтось хоче переглянути, то я коли буду в школі, скопіюю його і скину архів на якийсь обмінник

Тобто конкурс шкільних сайтів на обласному рівні проводився для проектів, а не для діючих?.
Jokerz Дата: Нд, 22.08.2010, 14:33 | Повідомлення № 13
Хостер
я бы сказал судьи там не очень:)
tipo4ek Дата: Ср, 01.09.2010, 16:34 | Повідомлення № 14
Тут живе...
оооооооо, які ми тут всі високомірні, сайт був повністю дієздатний, просто не був розміщений на хостингу, тому й використовувався Денвер. Для того щоб він запрацював необхідно лише купити доменне ім"я і розмістити файли КМС на сервері...........

Зайняв я, як виявилося, перше місце, але чомусь обласний відділ освіти записав мене в ряди вчителів фізики ))))

Jokerz Дата: Ср, 01.09.2010, 16:39 | Повідомлення № 15
Хостер
приглашаю на 1edu.info <_<
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.6 Шкільний сайт, обговорення сайтів » Стимуляция школьных сайтов
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.