Чт, 17.10.2019, 12:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Супутниковий інтернет у школі
Супутниковий інтернет у школі
RomanPetrovich Дата: Ср, 17.10.2007, 08:54 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Всі хто цікавиться супутниковим інтернетом та ТВ прошу надсилати повідомлення.

Quote (RomanPetrovich)
Всі хто цікавиться супутниковим інтернетом та ТВ прошу надсилати повідомлення

---------------------------------------------
У мене в школі підключено сервер до інету (Супутник+GPRS). Як можна розкидати інтернет по мережі так щоб вихідний трафік був через GPRS а вхідний через супутник?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Пт, 28.01.2011, 18:24 | Повідомлення № 121
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Yura_Shrol, коли мені давали 5Гб, ледве вистачало на тиждень!!!
Правда на вечір забирав додому качати фільми навчального призначення по астрономії та інших предметах.
SanSanych Дата: Чт, 17.02.2011, 08:32 | Повідомлення № 122
Новий користувач
Мої вітання, шановні колеги! У нас виникла проблема з оплатою супутникового інтернету. Провайдер SpaceGate. Той дилер, який виконував встановлення та налаштування послуги, так би мовити, "відмовився нас обслуговувати", мотивуючи це тим, що ми єдина школа в районі, яка потенційно користується його послугами. Сам же він з іншого району.
Я пробував виходити на інших дилерів, список яких наведений на сайті провайдера, але результату мої спроби не дали :( Тож, можливо ви можете порадити нормального посередника, з яким ми заключимо договір про оплату супутникового інтернету. Приблизний обсяг грошових переводів 10$ в місяць - не багато, але маємо те, що маємо. А то просто обидно - маємо все, але не можемо скористатися :( Всім вдячний за увагу!
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 17.02.2011, 10:34 | Повідомлення № 123
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
І скільки трафіку ви отримуєте на ці 10 доларів?
SanSanych Дата: Чт, 17.02.2011, 10:56 | Повідомлення № 124
Новий користувач
після зміни тарифу сподіваємося на 0,5 Гб - звичайно мізер :( але коштів на більше не вистачає. та думаю вам і не варто розповідати - самі розумієте...
Bandalak Дата: Пт, 18.02.2011, 21:55 | Повідомлення № 125
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
SanSanych, переходьте на hi-stream, там можна платити без посередника через Web Money.
Та й ціни привабливіші.
500 Мб на місяць - не вистачить навідь пошуковик відкривати. Мені через GPRS 5Гб вистачало майже на тиждень. Тепер маємо нуль, ніхто не хоче за Інтернет оплачувати!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Супутниковий інтернет у школі
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.