Пн, 17.06.2019, 17:00
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Супутниковий інтернет у школі
Супутниковий інтернет у школі
RomanPetrovich Дата: Ср, 17.10.2007, 08:54 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Всі хто цікавиться супутниковим інтернетом та ТВ прошу надсилати повідомлення.

Quote (RomanPetrovich)
Всі хто цікавиться супутниковим інтернетом та ТВ прошу надсилати повідомлення

---------------------------------------------
У мене в школі підключено сервер до інету (Супутник+GPRS). Як можна розкидати інтернет по мережі так щоб вихідний трафік був через GPRS а вхідний через супутник?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 00:54 | Повідомлення № 61
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (filnick)
якщо повортки не буде - то краще чіпляти мультфід, хоча б на три голови.

Поворотка для мене дорого і не надійно. А на які супутники треба направити 3 голови?
filnick Дата: Сб, 29.03.2008, 01:14 | Повідомлення № 62
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
В основному ставлять Сіріус (5E) - по центру, по краях Амос (4W) та HotBird (13T)
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 01:16 | Повідомлення № 63
Лідер форуму
Quote (filnick)
В основному ставлять Сіріус (5E) - по центру, по краях Амос (4W) та HotBird (13T)

Мені монтер казав теж саме. А як ця конфігурація для риби буде нормальна?
filnick Дата: Сб, 29.03.2008, 13:39 | Повідомлення № 64
Мудрий вчитель
Риба буде на Сіріусі, тобто якраз на центральній голові.
Bandalak Дата: Ср, 09.04.2008, 17:00 | Повідомлення № 65
Лідер форуму
Quote (filnick)
Риба буде на Сіріусі, тобто якраз на центральній голові.

Як краще ставити миску з 1 головою на сіріус чи з трьома.
Чи не будуть ті дві голови мішати основній.
Миску мені пообіцяли знайти есклюзивну на 160 см.
Pentiume Дата: Пт, 11.04.2008, 16:04 | Повідомлення № 66
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
у мене в школі телефонний інтернет... Скажіть будь-ласка ,як зробити рибалку коли є всі необхідні прилади :спутникова антена, плата Sky Star 2ю Які коди треба вводити??????? Буду дуже вдячний всім хто відгукнеться на мою пропозицію
Sasha Дата: Чт, 26.06.2008, 23:30 | Повідомлення № 67
Новий користувач
Рейтинг: 0
Вдома встановлно супутникове телебачення. Відстань до кабінету бл. 40 метрів. чи є можливість кабельного підключенння супутникового інету?
NataliyG Дата: Нд, 10.08.2008, 18:32 | Повідомлення № 68
Активний учасник
Рейтинг: 37
Quote (filnick)

У мене вдома супутникова антена для телебачення встановлена якраз на ці супутники. Що робити дал? Як взагалі підключити інтернет?
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 10.08.2008, 20:23 | Повідомлення № 69
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
NataliyG, перечитайте уважно всі статті на цьому сайті. Сподіваюсь ви знайдете відповіді на питання, які вас цікавлять. :$
NataliyG Дата: Ср, 13.08.2008, 11:39 | Повідомлення № 70
Активний учасник
Рейтинг: 37
Ну добре я вже все дочиталася, ще одне питання. Порекомендуйте: антена і телефон є карту і кабель купемо, я сама можу встановити і налагодити Інтернет, чи краще до когось звернутися, от наприклад на сайті spacegate.com.ua я причитала, що вони пропонують консультацію по телефону.
Igor66 Дата: Чт, 14.08.2008, 13:55 | Повідомлення № 71
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Як краще ставити миску з 1 головою на сіріус чи з трьома.
Чи не будуть ті дві голови мішати основній.
Миску мені пообіцяли знайти есклюзивну на 160 см.

Миску достатньо мати від 90 см. Не так давно був запущений Sirius4 і сигнал значно покращився. Голови мішати не будуть. А тарілку на 160 см потрібно дуже добре закріпити так як подме сильний вітер і все

Додано (14.08.2008, 13:55)
---------------------------------------------
Bandalak, рибу можна ще ловити з 60e. Для рибалки бажано взяти карту СкайСтар 3, так як вона підтримує високу швидкість потоку. З програм для початку рекомендую SkyGrabber. Дана програма має графічний інтерфейс, в ній прописані параметри транспордерів на різні супутники і для початку риболовлі достаньо настроїти тарілку на потрібний супутник. Я би рекомендував 53е або 60 е, бо на Сіріусі зловити щось крупне проблематично. Після успішного початку можна попробувати програму Скайнет, але вона складніша для налаштування, потрібно правити файл конфігурації

Yura_Shrol Дата: Пт, 03.10.2008, 14:45 | Повідомлення № 72
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Хто самостійно поповнював підписку супутникового інтернету через LiqPay з телефону. Поділіться досвідом, бо щось не получається. Пише, що недостатньо грошей, хоча на рахунку телефона гроші є.
filnick Дата: Пт, 03.10.2008, 17:45 | Повідомлення № 73
Мудрий вчитель
К
Quote (Yura_Shrol)
Хто самостійно поповнював підписку супутникового інтернету через LiqPay з телефону. Поділіться досвідом, бо щось не получається.

набагато простіше і краще через WebМАny або UPay.
W-w-W Дата: Нд, 26.10.2008, 00:35 | Повідомлення № 74

Перечитав повідомлення, і тепер хочу дізнатись які точно умови підключення до супутникового Інтернету. Я так поняв з апаратури треба: спутникова антена, плата, моб.телефон, антена неменше 90, а які повині бути характеристики всього приладдя, а також назви?

І ще які приблизно розцінки за апаратуру та користування послугою???? З цього сайту інформація про дане питання є http://www.spacegate.in.ua/, але хотілось би знати як апаратура підбирається. оскільки різні регіони,я проживаю в Київській обл, Вишгородського р-ну, тобто хотілось детальну інформацію почути, оскільки це для мене незвідане!!!!

W-w-W Дата: Нд, 26.10.2008, 01:11 | Повідомлення № 75

Найшов цікавий сайт Двосторонній Інтернет в якому багато цікавого матеріалу стосовно Інтернету супутникового
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Супутниковий інтернет у школі
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.