Пн, 17.06.2019, 17:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Супутниковий інтернет у школі
Супутниковий інтернет у школі
RomanPetrovich Дата: Ср, 17.10.2007, 08:54 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Всі хто цікавиться супутниковим інтернетом та ТВ прошу надсилати повідомлення.

Quote (RomanPetrovich)
Всі хто цікавиться супутниковим інтернетом та ТВ прошу надсилати повідомлення

---------------------------------------------
У мене в школі підключено сервер до інету (Супутник+GPRS). Як можна розкидати інтернет по мережі так щоб вихідний трафік був через GPRS а вхідний через супутник?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

filnick Дата: Ср, 20.02.2008, 19:11 | Повідомлення № 46
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Jura)
В Чернівцях є DVB карта

І навіть не одна!

Quote (Bandalak)
А хто знає чи є якісь синоніми до слова DVB-карта?

- Тюнер для супутникового ТБ
- ТВ-тюнер під компютер
- Плата для прийому супутникового Інету
takdiy Дата: Чт, 21.02.2008, 16:31 | Повідомлення № 47
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (Jura)
хто знає чи є якісь синоніми до слова DVB-карта? А то в Чернівцях в комп'ютерних магазинах, коли я питаю про цю карту, то мені кажуть що я з Марса упав і такого в природі не буває і не буде! Мене посилають на фірми, що торгують супутниковим обладнанням. Коли я приходжу туди, мене посилають назад в комп'ютерні магазини. Єдине корисне що я узнав, це те що по таку карту треба поїхати, як мінімум у Київ!

http://spacegate.in.ua

Подивіться МАГАЗИН ПОШТОЮ.

Bandalak Дата: Чт, 21.02.2008, 18:34 | Повідомлення № 48
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (Jura)
В Чернівцях є DVB карта.

Конкретно, де є?
Nicola Дата: Пт, 29.02.2008, 19:29 | Повідомлення № 49
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
У нас у районі вже кілька шкіл перейшли на супутниковий інтернет. І проблем з мат. забезпеченням ще рік тому не було. Ну а нашій поки що таке добро не світить.
ssh Дата: Вт, 25.03.2008, 12:13 | Повідомлення № 50
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (filnick)
Погоджуюсь, бо при роботі через супутник плачу двом провайдерам - одному супутниковий канал прийому, іншому - наземний для передачі. А тут два - в одному.

filnick, я думав купити устаткування для супутникового інтернету. Не реєструватися, а використовувати тільки для "рибалки". Кажуть що це класна річ. Що є багато цікавого та корисного. Ви так робите? І чи варто купляти? Чи краще почекати і користуватися послугою СДМА МТС .
filnick Дата: Вт, 25.03.2008, 21:15 | Повідомлення № 51
Мудрий вчитель
Quote (ssh)
а використовувати тільки для "рибалки". Кажуть що це класна річ. Що є багато цікавого та корисного. Ви так робите?

На якійсь гілці вже писав про рибалку (здається тут). Саме для цього і ставив DVB-карту. Рибачу, в основному, по вихідних. Заняття не тільки цікаве й захоплююче, але корисне. По-перше, довелося самостійно ознайомитися з можливостями ПК та різноманітним софтом для цього виду діяльності. По-друге, завжди виловлюю велику к-сть корисних програм ( в т.ч. свіжі нові ключі для антивірусників, креки до багатьох програм, не говорю вже про фільми, музику, іграшки, книги, архіви, образи СD). Єдиний недолік - інколи не вистачає часу передивитись весь улов. За годину SKYNET (програма, якою рибалю) перемолочує до 15 Гб. Щоб все не хватати виставляю потрібні фільтри. В середньому за добу рибалки на диск записується до 30-40 Гб відфільтрованих файлів. (Це близько 10-15 повнометражних фільмів, близько 100 різних кліпів, з десяток музичних CD, і програми, програми). Для перегляду всього цього потрібно багато часу. Допомагає програма Crystal Sorter, яка сортує файли за типами у відповідні папки, викидає файли, що повторюються, биті архіви.
Тому, якщо є бажання - то річ безумовна варта уваги. Тим більше крім рибалки, можна мати супутникове ТБ на своєму ПК.
ssh Дата: Ср, 26.03.2008, 19:25 | Повідомлення № 52
Quote (filnick)
Тому, якщо є бажання - то річ безумовна варта уваги. Тим більше крім рибалки, можна мати супутникове ТБ на своєму ПК.

Дякую за роз'яснення. Супутникове ТБ я уже маю (2 тарілки і тюнер OPENBOX X-600. Чи можу я його використати? Там є ком порт. Чи потрібно новиий тюнер? Чи тільки тарілка?
Щоб виставити суто на рибалку потрібна тільки DVB-карта та програми SkyNet або TurboGrabber, чи ще щось? Чи потрібно для цього реєструватись та платити?
Скільки ви платите в місяць за доступ до Інтернету та Кардшаринг - платно-економний спосіб перегляду пакетів НТВ+, Віасат та ін. ? (якщо не секрет)
Quote (filnick)
Поставив 1,5 року тому , купив за 300 грн.

Це що за все обладнання?
filnick Дата: Ср, 26.03.2008, 22:54 | Повідомлення № 53
Мудрий вчитель
Компорт на ТВ-тюнері (вт.ч. на Опенах) -для його прошивки (запису програмного забезпечення, ключів, супутникових даних тощо) через ПК. Але для рибалки потрібно тільки DVB-карта та програми SkyNet або TurboGrabber. Все. DVB-карта вставляється у слот, інсталюються драйвери під карту (йдуть разом з картою на диску), на вхід карти подаємо кабель від дісеку (або від Опена, якщо хочете дивитись на телевізорі і ПК одночасно), настроюємо сигнал (програма теж на диску з картою), скануємо транспордери, прописуємо або ТБ канали, або радіо канали, або потоки інтернет-провайдерів для рибалки. Залишиться настроїти програму для рибалки (напр. SkyNet) на вибраний потік і закидати вудочку. За це платити не потрібно! 300 грн я заплатив за DVB-карту (тарілка і ресивер уже в мене були). За Інтернет плачу провайдеру близько 60 грн/міс (не рахуючи наземку). За шаринг - світити на форумі не можу.
Bandalak Дата: Ср, 26.03.2008, 23:47 | Повідомлення № 54
Лідер форуму
А на який супутник треба направити миску для рибалки?
Якого розміру миску потрібно?
ssh Дата: Чт, 27.03.2008, 00:35 | Повідомлення № 55
filnick, дякую за відповідь. Але цікавить ще відповідь на питання яке задав Bandalak,
filnick Дата: Чт, 27.03.2008, 13:52 | Повідомлення № 56
Мудрий вчитель
Найкращими супутниками для рибалки є Ехрress AM22 (53 E), Sirius(5E), можна ще на 80, 90 градусах, але я туди поки не дістаю. Найкраще рибалити коли головка для тарілки центральнофокусна ( якщо мультфід, тобто кілька головок, то рибалку направляти на центральну голову). Діаметр тарілки оптимальний 120 см. Правда для Сіріуса вже можна брати і 90, недавно запустили новий супутник з досить потужним сигналом. Ще одна умова - це географічне розташування. На сайті http://www.lyngsat.com/ можна подивитись силу сигналу у своїй місцевості для кожного супутника, а значить вибрати потрібний розмір миски. Подібну інформацію ще можна знайти і тутhttp://ru.kingofsat.net/. Переглядаючи потрібні супутники шукайте транспондери на яких працюють інтернет-провайдери SatGate, Planet SKY, Радуга та ін. Через ТВ-тюнер, ви їх не побачете (там нічого не пропишеться), а через DVB-карту і спеціальний плагін PID-сканер, можна з'ясувати з якої ІР-адреси і на яку ІР-адресу йде передача інформації. Саме цю передачу Ви й перехоплюєте засобами рибалки.
Bandalak Дата: Чт, 27.03.2008, 22:28 | Повідомлення № 57
Лідер форуму
Quote (filnick)
Найкращими супутниками для рибалки є Ехрress AM22 (53 E), Sirius(5E), можна ще на 80, 90 градусах, але я туди поки не дістаю.

Щось все дуже складно. так-просто не розберешся!
Я замовив DVB карту в інтернет-магазині за 750 грн. (це найдешевща що там була), чекаю посилки. Коли настроюватиму у мене море питань виникне. Тоді мені буде потрібна реальна допомога.
Ще таке питання, де взяти описаний вище софт для рибалки?
filnick Дата: Пт, 28.03.2008, 23:25 | Повідомлення № 58
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
де взяти описаний вище софт для рибалки?

В інеті є багато посилок. В любому випадку можу скинути на мило, тільки повідомите, яка саме карта.
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 00:16 | Повідомлення № 59
Лідер форуму
Quote (filnick)
В любому випадку можу скинути на мило, тільки повідомите, яка саме карта.

Як тільки прийде карта, обов'язково повідомлю.
Конкретне питання: Я купив миску 1.5 метра з одною головкою. Завтра прийде монтер її встановлювати. На який супутник направляти? ( У якому ставку найбільше риби?)
filnick Дата: Сб, 29.03.2008, 00:37 | Повідомлення № 60
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
Завтра прийде монтер її встановлювати. На який супутник направляти?

Так може він Вам поставить повортний пристрій - тоді самі зможете пультом ганяти куди захочете. Як правило, одна голова для поворотки, якщо повортки не буде - то краще чіпляти мультфід, хоча б на три голови.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Супутниковий інтернет у школі
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.