Пт, 19.04.2019, 15:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Супутниковий інтернет у школі
Супутниковий інтернет у школі
RomanPetrovich Дата: Ср, 17.10.2007, 08:54 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Всі хто цікавиться супутниковим інтернетом та ТВ прошу надсилати повідомлення.

Quote (RomanPetrovich)
Всі хто цікавиться супутниковим інтернетом та ТВ прошу надсилати повідомлення

---------------------------------------------
У мене в школі підключено сервер до інету (Супутник+GPRS). Як можна розкидати інтернет по мережі так щоб вихідний трафік був через GPRS а вхідний через супутник?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Сб, 26.01.2008, 00:03 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Сьогодні мені поставили миску на Сіріус. Телеканали вже дивлюся. Ніяк не можу знайти DVB карту. Вже сотню магазинів обпитав. Всі дивляться, як баран на нові ворота! В інтернет-магазинах є від 120 у.є. , але в Києві. От проблемка.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 26.01.2008, 18:33 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Bandalak)
Сьогодні мені поставили миску на Сіріус. Телеканали вже дивлюся. Ніяк не можу знайти DVB карту. Вже сотню магазинів обпитав. Всі дивляться, як баран на нові ворота! В інтернет-магазинах є від 120 у.є. , але в Києві. От проблемка.

Я також хотів поставити собі асиметричний інтернет. Поїхав в Бершадь (мій райцентр), то ледве знайшов DVB в одному магазині за 85 у.є. Правда, це навіть не Скай стар 3, якась ще крутіша, на два виходи. Тобто можна одночасно дивитися канали і переглядати ТВ. Якщо не секрет, то скільки коштує тарілка та тюнер?
Bandalak Дата: Сб, 26.01.2008, 21:18 | Повідомлення № 33
Лідер форуму
Тарілка 1 Метр з 3 головками, кабель 20 м, тюнер Самсунг SBPS123401-LDA та міксер на 3 головки, разом 1020 грн.
ihor_hontar Дата: Нд, 27.01.2008, 12:08 | Повідомлення № 34
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Bandalak)
хто і як платить за інтернет у школі

На даний час Інтернер ADSL в нашому районі оплачує районний віддл освіти. 128 Кб/с прийм/передача. Оскільки з 1 січня укртелеком. змінив тарифи, то райво обіцяло підняти швидкість, але на даний час це ще не відчутно, надіємся з 1 лютого 2008 року. Бо це замала швидкфсть на клас, не кажучи на два. (24 комп'ютери)
Bandalak Дата: Вт, 29.01.2008, 00:05 | Повідомлення № 35
Лідер форуму
Сьогодні краєм вуха я почув інформацію, що для супутникового інтернету не обов`язково мати ДВБ карту. Виявляється існують тюнери, що підключаються через USB до компа і працюють як модем, одночасно показуючи телепередачі. Яка саме модель, поки-що виясняю, шукаю інформацію в інтернеті.
gromko Дата: Ср, 06.02.2008, 22:30 | Повідомлення № 36
Лінуксоїд
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Комплект для асиметричного супутникового інтернету - 800 гривень (0,9 м тарілка, головка, кабель, кронштей, DVB карта SkyStar-2 та робота по встановленню і налагоджуванню). Мобільний телефон для GPRS - звичайний (необхідні настройки для Інтернету від оператора). Найкраще - Лайф (100 Мб за 20 грн). Трафік - в середньому 10-15 копійок за 1 Мб (вночі - 5 коп, бізнес-час -20-26 коп, тарифи не сильно відрізняються у різних провайдерів). Роздати по локальній мережі - без проблем (читаємо док). Швидкість на 5 комп'ютерах - нормальна. Оплата - за кошти користувачів (учителі та учні, сильно по кишені не б'є - для економії відключаємо графіку у браузері). Альтернатива - "Інтертелеком" (CDMA). Модем - до 1000 грн. Швидкість та ціни практично аналогічні попереднім, лиш би було покриття.
filnick Дата: Сб, 09.02.2008, 20:11 | Повідомлення № 37
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)

У мене DVB-карта TwinHan1025. З її допомогою:
1. Дивлюся супутникові ТВ-канали (програма ProgDVB), з допомогою плагінів - кодовані канали.
2. Записую потрібні передачі на комп (програма ProgDVB)
3. Доступ до Інтернету (TwinhanData, поставляється з картою) - через супутник Сіріус, провайдер Сатгейт
4. Рибалка (через програми SkyNet або TurboGrabber) - швидкість обробки 14-15 Гбайт/год
5. Кардшаринг - платно-економний спосіб перегляду пакетів НТВ+, Віасат та ін.

Поставив 1,5 року тому , купив за 300 грн. Ставив, настроював сам методом проб і помилок. Інформацію черпав з супутникових форумів.
Хочу попередити - не купуйте карту Твінхан 1027, хоча вона має відмінні характеристики (перегляд каналів HD якості, інші функціональні можливості), але під неї важко знайти софт, відмінний від рідного.

Зробив би у школі, але немає спонсорів.

Spirit Дата: Пн, 11.02.2008, 11:41 | Повідомлення № 38
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Если возвращаться к первоначальному вопросу разделения траффика, то это можно сделать с помощью Kerio WinRoute Firewall (ссылку где его можно скачть + лекарство Александр Михайлович уже, наверно, перенес в приватный раздел).

На всех ученических компьютерах прописывается шлюзом сервер, таким образом все пакеты, назначение которых вне локальной сети буду отправляться на сервер, а на сервере уже вы настаиваете как, куда и что должно идти.

Решение с прокси сервером приемлемое, но прокси работает только с HTTP и FTP протоколами, а Файрвол можно настроить с точностью до портов TCP и UDP

Bandalak Дата: Ср, 13.02.2008, 16:03 | Повідомлення № 39
Лідер форуму
Quote (filnick)
Поставив 1,5 року тому , купив за 300 грн.

А хто знає чи є якісь синоніми до слова DVB-карта?
А то в Чернівцях в комп'ютерних магазинах, коли я питаю про цю карту, то мені кажуть що я з Марса упав і такого в природі не буває і не буде! Мене посилають на фірми, що торгують супутниковим обладнанням. Коли я приходжу туди, мене посилають назад в комп'ютерні магазини. Єдине корисне що я узнав, це те що по таку карту треба поїхати, як мінімум у Київ!
Spirit Дата: Ср, 13.02.2008, 18:43 | Повідомлення № 40
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Так зачем, не нужно ехать в Киев...
Попробуйте поискать такую карту в Интернет-магазинах, если есть, то там и купить, деньги по перерасчету. Покупайте только в больших магазинах, правда товар редкий, поэтому в мелких И-нет магазинах его и не будет.
КОнкретно магазин порекоммендовать не могу, я обычно кидаю в Гугл запрос типа "DVB-карта купить" или "конкретная модель цена" и первым делом находит Интернет магазины.
filnick Дата: Чт, 14.02.2008, 16:48 | Повідомлення № 41
Мудрий вчитель
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
по таку карту треба поїхати, як мінімум у Київ

Заходьте в Гугль і дайте в пошук фразу "Sky Star" або "TwinHan' і слово "продать". Отримаєте купу сайтів, де через грошові перекази отримаєте карту для супутникового телебачення. Можете для початку зайти на цей сайт http://www.sat-media.net/internet/dvb.htm.

Відредаговано: filnick - Чт, 14.02.2008, 16:51
Bandalak Дата: Нд, 17.02.2008, 01:21 | Повідомлення № 42
Лідер форуму
Питання експертам.
Мене цікавить чи реально організувати двохсторонній інтернет через супутник? Скільки це буде коштувати. Хіба у жодній школі цього немає?
Jokerz Дата: Нд, 17.02.2008, 09:58 | Повідомлення № 43
Хостер
Рейтинг: 146
Quote (Bandalak)
Мене цікавить чи реально організувати двохсторонній інтернет через супутник?

так
Quote (Bandalak)
Скільки це буде коштувати.

Для малого та середнього бізнесу є розроблені 2 пакети, IP Access Coliseum(1024/512) та Premium(2048/1024). Необмежені по трафіку. Необмежені по кількості сесій. Всі протоколи. 2 Реальні ІП.+ Все що звідси випливає.
Відповідно ціна 450$ та 880$

Позитиви: Висока надійність 99,5%
Швидкість і можливість підключення, W6, EB1, EB3, Telstar12 і ін
Безлімітний траффік

Quote (Bandalak)
Хіба у жодній школі цього немає?

ні, глянте на ціну і стане зрозуміло
Bandalak Дата: Вт, 19.02.2008, 01:34 | Повідомлення № 44
Лідер форуму
Quote (Jokerz)
Відповідно ціна 450$ та 880$

Це за місяць, чи підключення?
Jura Дата: Ср, 20.02.2008, 12:48 | Повідомлення № 45
Новий користувач
Рейтинг: 0
Цитата (Bandalak )
А хто знає чи є якісь синоніми до слова DVB-карта?
А то в Чернівцях в комп'ютерних магазинах, коли я питаю про цю карту, то мені кажуть що я з Марса упав і такого в природі не буває і не буде! Мене посилають на фірми, що торгують супутниковим обладнанням. Коли я приходжу туди, мене посилають назад в комп'ютерні магазини. Єдине корисне що я узнав, це те що по таку карту треба поїхати, як мінімум у Київ!

В Чернівцях є DVB карта.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Супутниковий інтернет у школі
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.