Ср, 21.10.2020, 14:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Супутниковий інтернет у школі
Супутниковий інтернет у школі
RomanPetrovich Дата: Ср, 17.10.2007, 08:54 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Всі хто цікавиться супутниковим інтернетом та ТВ прошу надсилати повідомлення.

Quote (RomanPetrovich)
Всі хто цікавиться супутниковим інтернетом та ТВ прошу надсилати повідомлення

---------------------------------------------
У мене в школі підключено сервер до інету (Супутник+GPRS). Як можна розкидати інтернет по мережі так щоб вихідний трафік був через GPRS а вхідний через супутник?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

takdiy Дата: Чт, 27.12.2007, 14:15 | Повідомлення № 16
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (Yura_Shrol)
А як взагалі по стабільності, швидкості роботи лайф.

Мене влаштовує. Буває що і київстар "засипає" і лайф.
Справа в тому що у цих операторів більший пріорітет надається голосовим повідомленням. І під час завантаження "телефонної лінії" інтернет "засипає".
Найбільша перевага лайфа це дешевий трафік 20 грн 100 мбайт.
Yura_Shrol Дата: Пт, 11.01.2008, 11:17 | Повідомлення № 17
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Цікаво було б знати хто і скільки виділяє коштів Вам на користування супутниковим інтернетом. Яким чином це відбувається. В нас обладнання встановлено в лютому 2007 року, і до цих пір ще жодної копійки ніхто не виділив.
kom_adm Дата: Пт, 11.01.2008, 19:08 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Якщо я зроблю вдома асиметричний інтернет, то скільки я буду тратити на GPRS? Бо на Київстарі вдень 1 Мб - 4 грн., що не жарт. А лайфу у мене не має покриття. Наприклад, я завантажую файл розміром 200 Мб, і скільки піде на це вихідного GPRS-трафіку?
Yura_Shrol Дата: Пн, 14.01.2008, 12:18 | Повідомлення № 19
Коли в нас встановлювали такий інтернет то специ казали, що при перегляді сторінок відношення вихідного до вхідного близько 1 до 50. А при закачуванні великих об'ємів 1 до 100 і навіть більше. Получається, що при закачуванні 200Мб віддасте порядку 2-4Мб а може і менше. Ця інформація не перевірена, так як таких об'ємів за раз ще не закачував.
Bandalak Дата: Пт, 18.01.2008, 01:44 | Повідомлення № 20
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Скільки коштує обладнання для такого асиметричного доступу? Яка реальна швидкість закачки? snegurochka
Yura_Shrol Дата: Пт, 18.01.2008, 12:49 | Повідомлення № 21
В нас ставили в школі і ціна була 2140грн. Для фізичних лиць згідні були поставити за 2000. В комплект входить:суп. антена, DVB тюнер, моб. телефон (Моторола Л2), підписка, програмне забезпечення, встановлення, налагоджененя, 10 долярів на рахунку супутника і 30 грн на телефоні (стартовий пакет само собою). Можна було відмовитись від телефону (якщо є свій з модемом) -500 грн.
Щодо швидкості.Є Різні тарифні плани. В тому числі безлімітний. Основний тариф SG Trafic із самостійним вибором швидкості. В некомерційній версії до 1400 кБ/с. В комерційній до 4000.
В мене виставлено 1000. Довнлоад мастер при закачці показує середню швидкість 100-300 кБ/с. Багато залежить від запросного каналу.
kom_adm Дата: Пт, 18.01.2008, 18:36 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Виходить, без мобілки - 1500 Грн.
Якщо рахувати вартість потужної DVB картки (400 грн.)+супутнккова антена з кабелями - 700 грн. Виходить - 1100 грн. За встановку та налагодження ще 100 грн. 1200 грн. разом.
Bandalak Дата: Сб, 19.01.2008, 15:49 | Повідомлення № 23
Лідер форуму
Не скромне питання: Де можна придбати таке обладнання і як встановити контакти з провайдером? Чи немає знижок для освіти? Дякую!
KulVM828 Дата: Нд, 20.01.2008, 03:27 | Повідомлення № 24
Новий користувач
У мене таке ж обладнання, як у Yura_Shrol. Встановлював сам. Користуюсь провайдером SpaceGate з супутника Telstar12. Мені здається, конфігурація GPRS (вихідний канал, через модем мобільного телефону) + Супутникова антена (як вхідний канал) - найвигідніша, там де немає ADSL, чи стоять старі (аналогові) АТС. Крім того, на тарифі SG Trafic (із самостійним вибором швидкості) ви не платите ніяких обов'язкових щомісячних абонентплат, а РЕАЛЬНО платите тільки за трафік. А обладнання - у будь-якому компмагазині: TV-тюнер (PCI-плата у комп'ютер) SkyStar 2 ($70), тарілка (звичайна, для супутникового TV, діаметром беріть хоча б 110 мм, бо колись пожалкуєте, що взяли меншу) - 160-200 грн, головку для супутн.антени (також проста, як для супутн.TV) - 40 грн, і кабель від суп.антени до вашого комп'ютера (який буде сервером) і через нього випускатимете весь клас в I-Net. У мене таким чином нормально одночасно працюють 16 компів. Правда на DJuice (у мене) бувають часом "тормози" у обідні години, але, можливо, це тільки у нас. За одну пару нормальної навігації по Мережі 16 ПК (без скачування) виходить в середньому 6-8 грн. (це 20-25 коп на одного учня). Де їх взяти? Ну, не знаю. Я найчастіше плачу зі своєї зарплати (бо справді, на такі речі "вибити" гроші в бухгалтерії буває важкувато).

Відредаговано: KulVM828 - Нд, 20.01.2008, 03:28
nadya_hontar Дата: Нд, 20.01.2008, 15:09 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Я Вам всі заздрю!!! Я працюю з цього навчального року в професійному училещі. Комп'ютері старі (Celeron 775) без мережі, навіть флопі-дисководи не роблять, CD-ROM НЕ СПРАВНИЙ. Чиста катастрофа.
kom_adm Дата: Нд, 20.01.2008, 16:31 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
KulVM828, описане вами обладання в сукупності занадто дешеве. В нашому районі за установку супутникової антени з головкою на два виходи (щоб можна було ще тв-переглядати) беруть 1200 грн. Мабуть дорого рахують роботу по установці антени і налаштуванні інету.
Quote (KulVM828)
. За одну пару нормальної навігації по Мережі 16 ПК (без скачування) виходить в середньому 6-8 грн. (це 20-25 коп на одного учня).

При нормальній навігації ви потратите десь 1 мб gprs-трафіку (це 5 грн.) і віддасте 2-3 грн. супутниковому оператору. Правильно?
Цей інет реально хороший, якщо його мати вдома і завантажувати файли вночі, коли 1 Гб коштує 5 $, а 1 мб gprs-трафіку - 80 коп.
Bandalak Дата: Вт, 22.01.2008, 14:12 | Повідомлення № 27
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Цей інет реально хороший, якщо його мати вдома і завантажувати файли вночі, коли 1 Гб коштує 5 $, а 1 мб gprs-трафіку - 80 коп.

Вибачте, а де подивитися всі тарифні плани цього супутникового оператора?

Питання на засипку: Чи можна через DVB карту дивитися телебачення і записувати передачі на комп?

Я чув таке поняття "КОСМІЧНА РИБАЛКА" це коли один замовляє, а качають усі з неба на шару! Але недоліком є те, що треба качати невідомі, можливо не потрібні файли.

Питання на засипку: Чи не можемо ми, учасники форуму домовитися, щоб хтось один щось замовив потрібне усім нам, а ми всі скачали? Це я так на перспективу, миски у мене пока немає!

Добавлено (22.01.2008, 14:12)
---------------------------------------------
Чи не можна вихідний трафік пустити черед УкрТелеком dialup ??????????????????

kom_adm Дата: Ср, 23.01.2008, 01:41 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Я ще не встановив супутниковий інтернет вдома, проте от-от збираюсь. Володіючи певними відомостями, дам відповіді на ваші запитання.
Quote (Bandalak)
Вибачте, а де подивитися всі тарифні плани цього супутникового оператора?

Bandalak, ви лінуєтесь шукати по форуму. Ось тут написано про тарифи: http://www.spacegate.com.ua/rus/price_hellasat.html. Вночі - 6 баксів за 1 Гб.
Quote (Bandalak)
Питання на засипку: Чи можна через DVB карту дивитися телебачення і записувати передачі на комп?

Можна.
Quote (Bandalak)
Я чув таке поняття "КОСМІЧНА РИБАЛКА" це коли один замовляє, а качають усі з неба на шару! Але недоліком є те, що треба качати невідомі, можливо не потрібні файли.

Є таке поняття. "З неба" в комп’ютер "падає" інформація. Потрібно задавати різні типи файлів та їх максимальний об’єм. Можна покласти на ніч, пориболовити, а зранку мати 5-20 Гб інформації різноманітної. Але у всьому цьому "добрі" потрібно вмикати розширений фільтр, тобто все не потрібне - shift+delete. Річ хороша тим, що часто попадаються хороші програми. В мене в двох добре знайомих є така річ, то вони зі мною періодично діляться. Нещодавно роздобув красиві відеоуроки по фотошопу та повний відеокурс по MS WORD 2007. Завдяки друзям, завжди отримую свіжі програмки і ще багато чого корисного.
Quote (Bandalak)
Питання на засипку: Чи не можемо ми, учасники форуму домовитися, щоб хтось один щось замовив потрібне усім нам, а ми всі скачали? Це я так на перспективу, миски у мене пока немає!

В перспективі, можливо.
Quote (Bandalak)
Чи не можна вихідний трафік пустити черед УкрТелеком dialup ??????????????????

Звичайно, будь-який наземний канал, включаючи dialup через модем та GPRS. До речі, такий варіант значно дешевший, ніж через GPRS.
Bandalak Дата: Ср, 23.01.2008, 20:49 | Повідомлення № 29
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Bandalak, ви лінуєтесь шукати по форуму

Дякую за підказку, я на форумі недавно, ще не з орієнтувався. Дійсно тут про це вже писали.

Я хотів би, щоб учасники форуму поділилися інформацією, хто і як платить за інтернет у школі.
У нас, до недавна ми платили з власної кишені за діалап Економ від Укртелекому. А от недавно відділ освіти розщедрився і дав нам безліміт за 108 грн. у місяць. Шкода швидкісь не велика. Реально качаєм до 3 кілобайт за секунду.
Newbie Дата: Ср, 23.01.2008, 22:43 | Повідомлення № 30
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Bandalak)
хто і як платить за інтернет у школі

до цього року платило облоно за якоюсь обласною програмою. з грудня - школа має платити сама (у нас є якийсь рахунок , який дозволяє сплачувати за послуги). вже стикнулись із проблемами, бо казначенйство - не досить "продвинута" структура, якій складно зв*язати свої рахунки з якимись "послугами Інтернету". але сподіваюсь це проблеми перехідного періоду, і перебоїв більше не буде.
тариф дуже дружній: платимо теж 108 гривень - магічна сума smile за 2 Мб/сек tongue + статична ІР, без обмежень на кількість викачаної інформації. на такий канал підключено 15 комп*ютерів (клас, завучі, секретар тощо)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Супутниковий інтернет у школі
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.