Нд, 19.11.2017, 23:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 10«123456910»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Технология CDMA
Технология CDMA
Ogorodets Дата: Пн, 17.03.2008, 02:09 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Уважаемые, как вам новое предложение от МТС - услуга МТС Коннект на основе технологии CDMA? Пробовал кто-нибудь этого зверя?
www.mts.com.ua

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

ssh Дата: Ср, 30.04.2008, 21:12 | Повідомлення № 46
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Bandalak)
Для тих, хто живе за 150 км. від обласного центру, як я, залишається лише супер-тупий діалап від УкрТелеком, GPRS-EDGE - з малою швидкістю на вигрузку та наше славне небо!

Надія помирає останньою. Буде свято і на вашій вулиці.
Ogorodets Дата: Пн, 12.05.2008, 22:17 | Повідомлення № 47
Назавжди з нами
В часе езды от нас находится город Дебальцево с населением порядка 30 тысяч человек. Там уже люди работают с CDMA. Коллега по видеоцеху подписал контракт и в среду будет уже опробывать это дело в действии. Думаю к концу мая и на нашей улице КАМАЗ с пряниками перевернется!

Додано (12.05.2008, 22:17)
---------------------------------------------
Обновленная информация. Поставил коллега МТС Коннект. А сегодня пошел и отказался от договора: скорость на порядок ниже обещанной, проблемная закачка практически со всех файлообменников, кроме Ифолдера, при закачке файлов на сервер не позволяет закачать файлы больше 5 Мб. Постоянные обрывы связи. Короче, очень ругался товарисч...

Відредаговано: Ogorodets - Пн, 05.05.2008, 21:56
filnick Дата: Пн, 12.05.2008, 23:04 | Повідомлення № 48
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ogorodets)
при закачке файлов на сервер не позволяет закачать файлы больше 5 Мб. Постоянные обрывы связи.

А чим пов'язані ці обриви - погодою? поганим покриттям? може тестовим (напівфункціональним) варіантом договору чи пакету?
Ogorodets Дата: Пн, 12.05.2008, 23:51 | Повідомлення № 49
Назавжди з нами
Quote (filnick)
А чим пов'язані ці обриви - погодою? поганим покриттям? може тестовим (напівфункціональним) варіантом договору чи пакету?

Договор полномаштабный, специалисты от МТС приезжали убедиться в неисправностях лично. Говорят, слабое покрытие: всего одна антенна в городе.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 13.05.2008, 00:17 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Ogorodets)
Обновленная информация. Поставил коллега МТС Коннект.

Я так зрозумів, ваш колега кубив EDGE модем.
Quote (Ogorodets)
А сегодня пошел и отказался от договора: скорость на порядок ниже обещанной, проблемная закачка практически со всех файлообменников

Цього місяця перший раз перейшов на МТС Гіперактив. Інколи не можу з’єднатися по 5 хвилин, інколи завмирає і по кілька хвилин нічого не завантажується. Що цікаво, що спочатку місяця перших 3 дні працювало ідеально.
При закачці через Оперу швидкість залежить від файл-обмінника і інших параметрів, приблизно становить 8-12 Кбайт/сек.
Встановив сьогодні Reget Deluxe 5.1, зкачав через нього файл 20 М, зі швидкістю 16 Кбайт/сек.
Обривів при закачці практично не має. Найбільший файл, що завантажував - 49 М.
Quote (Ogorodets)
при закачке файлов на сервер не позволяет закачать файлы больше 5 Мб.

В мене швидкість закачки файлів на сервер критично мала - 2-5 Кбайт/сек.
Bandalak Дата: Вт, 13.05.2008, 09:38 | Повідомлення № 51
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ogorodets)
А сегодня пошел и отказался от договора: скорость на порядок ниже обещанной, проблемная закачка практически со всех файлообменников, кроме Ифолдера

Це так і має бути! Щоб качати з файлообмінників треба купити ПРЕМІУМ АКАУНТ, або використовувати транзитні сервери!
Quote (Ogorodets)
при закачке файлов на сервер не позволяет закачать файлы больше 5 Мб.

Мій друг у Івано Франківську закачував на РАпіду 700 Мб без проблем. Мабуть щось з настройками, або слабке покриття.
Quote (Ogorodets)
Говорят, слабое покрытие: всего одна антенна в городе.

Треба ставити виносну напрямлену антену!
Quote (Ковальчук_Олександр)
Я так зрозумів, ваш колега кубив EDGE модем.

Ні, він купив CDMA модем! Це різні технології.
Найбільший файл, що завантажував - 49 М.

Я завантажував черех гіпер актив DVD диск 4 файли по гігу і ще кусок. Користувався ФлешГет. Середня швидкість закачки була 20 кбайт/сек.
В мене швидкість закачки файлів на сервер критично мала - 2-5 Кбайт/сек.

Це у всіх так. У 2005 році з масовим поширенням технології EDGE та здешевленням інтернету послугами типу Гіпер-нет, мобільні оператори світу домовилися обмежити вихідний інтернет трафік до 3 кбайт/сек. Це зроблено штучно з метою зробити не можливим використання ІР-телефонії у смартфонах, що могло привести до банкрутства багатьох телефонних компаній. При всьому цьому цей факт ніде не афішується, а коли йде мова про швидкість передачі даних, то мається на увазі тільки закачку.
Так нас дурять, щоб ми не дурили їх!
filnick Дата: Вт, 13.05.2008, 17:21 | Повідомлення № 52
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Я так зрозумів, що застосування технології CDMA від МТС чи іншого провайдера - це збільшення швидкості лише в сторону завантаження (а вихідний трафік - мінімальний)? Я це маю без них через тарілку. Причому через провайдера Радугу закачку можна отримати до 10 Мбіт/с. Але мені потрібний швидкий вихідний, а не 3-4 Кб/с.
Bandalak Дата: Вт, 13.05.2008, 23:52 | Повідомлення № 53
Лідер форуму
Quote (filnick)
Я так зрозумів, що застосування технології CDMA від МТС чи іншого провайдера - це збільшення швидкості лише в сторону завантаження

Це же не доведено! Доведено лише для технології EDGE та GPRS!
Я думаю, що якщо CDMA можна використовувати локально у смартфоні, то тут також неминуче буде обмеження вихідного трафіку! Бояться вони ІР телефонії, ой як бояться!
W-w-W Дата: Сб, 25.10.2008, 20:39 | Повідомлення № 54

Перечитав всі повідомлення даної теми і багато чого дізнався! Bandalak, в мене ситуація схожа з вашою, але що цікаво 40 км від Києва і такі проблеми ж.
Я дійшов висновку з
Quote (Bandalak)
мобільні оператори світу домовилися обмежити вихідний інтернет трафік до 3 кбайт/сек. Це зроблено штучно з метою зробити не можливим використання ІР-телефонії у смартфонах, що могло привести до банкрутства багатьох телефонних компаній. При всьому цьому цей факт ніде не афішується, а коли йде мова про швидкість передачі даних, то мається на увазі тільки закачку.
, що з такими темпами далеко не зайдем, і що ж робити??? Скрізь хочуть заробити, навіть вдаються до таких методів
GarryPotter Дата: Пн, 10.11.2008, 12:44 | Повідомлення № 55
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Quote (filnick)
Шановні користувачі CDMA відгукніться. І вкажіть Ваше географічне місце перебування.

Місто Кіровоград
gromko Дата: Пн, 10.11.2008, 12:55 | Повідомлення № 56
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Оскільки ми говоримо про CDMA, то рекомендую Інтертелеком. Значне покриття по всій Україні. Швидкість - від 150 кб/сек і вище (в залежності від апаратури базових станцій). Вартість - від 7 коп/Мбайт. Модем - 800 грн (або телефон зі вбудованим модемом - 540грн.). Особисто в мене трафіку набігає на суму до 50 грн.
Раніше користувався EDGE - не сподобалось (може тому що досить слабкий сигнал)
Асиметричний супутниковий канал (тарілка+мобільний) - непогано на закачці, але досить дорого при високій швидкості (тим більше треба оплачувати і трафік, що йде через мобільний). Тепер зупинився на CDMA - поки що нарікань не маю (Кіровоградська область Компаніївський район)
PanPete Дата: Пн, 10.11.2008, 14:27 | Повідомлення № 57
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (gromko)
Оскільки ми говоримо про CDMA, то рекомендую Інтертелеком

В звязку з тим, що нема нічого кращого, поки що також користуюсь (як в школі, так і дома) послугами Інтертелекома. Живу і працюю в передмісті Вінниці. Основні незручності - відсутність безліміту та тенденція до зниження якості обслуговування (близько року тому, коли я перейшов на обслуговування цим оператором дійсно швидкість була непоганою, проте зараз швидкість відчутно впала. особливо це відчувається в години-пік (з 16 до 23).

Відредаговано: PanPete - Пн, 10.11.2008, 14:28
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.11.2008, 20:20 | Повідомлення № 58
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (PanPete)
особливо це відчувається в години-пік (з 16 до 23).

Яка швидкість в цей час? Вкажіть, будь-ласка, в кбіт/сек.
В мене EDGE від МТС, швидкість падає навіть до 70 Кбіт/сек. В найкращий час - 180-200 Кбіт/сек. Дратує мене в цьому виді зв’язку те, що МТС може інколи "зависати". І другий фактор - сильне випромінювання від телефону серйозно впливає на серце і я почав це відчувати.
Bandalak Дата: Пн, 10.11.2008, 21:07 | Повідомлення № 59
Лідер форуму
Quote (gromko)
Швидкість - від 150 кб/сек

Кб - це кілобайт, чи кілобіт? Різниця у 8 разів!

Де знайти карту покриття ІнтерТелекому?

Ogorodets Дата: Пн, 10.11.2008, 21:10 | Повідомлення № 60
Назавжди з нами
Кb - это килобит, а КB - это килобайт. Усекли разницу?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Технология CDMA
Сторінка 4 з 10«123456910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.