Вт, 12.12.2017, 15:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 10«1234910»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Технология CDMA
Технология CDMA
Ogorodets Дата: Пн, 17.03.2008, 02:09 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Уважаемые, как вам новое предложение от МТС - услуга МТС Коннект на основе технологии CDMA? Пробовал кто-нибудь этого зверя?
www.mts.com.ua

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

love Дата: Вт, 18.03.2008, 19:14 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Дорого. Для домашнего использования очень дорого. Интересно, а подключится с соседями на одно соединение можно?
Ogorodets Дата: Вт, 18.03.2008, 22:01 | Повідомлення № 17
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
4 копейки за мегабайт в любое время дня и ночи при нормальной скорости - разве это дорого?
Bandalak Дата: Пт, 21.03.2008, 14:38 | Повідомлення № 18
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (love)
Интересно, а подключится с соседями на одно соединение можно?

Якщо протягнете до них локальну мережу, то можна!
Але як ви будете ділити оплату? Я не знаю!

Додано (21.03.2008, 14:38)
---------------------------------------------

Quote (Sasyk)
Цікаво. Кажуть ОГО не поганий Інтернет, то я так розумію, що це ще краще?

ОГО - це супер, але лише для великих міст.
У селах є лише дві альтернативи, це мобільний зв'язок і супутник.
Quote (Ковальчук_Олександр)
Говорять, що АТС можна зробити цифровою, для цього потрібно, щоб було хоча б 20 бажаючих підключити послугу "ОГО!"

Нам сказали що треба 20 підписів, я зібрав. Потім сказали, що треба 100. Так сказали, бо знають, що 100 я не збиру ніколи у селі!
Ktara Дата: Пт, 21.03.2008, 17:15 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
Quote (filnick)
В принципі за пакет +120 можна купити модем й за 240 грн, але з дворічним договором.

Для підключення цієї послуги необхідно бути контрактним абонентом МТС. До кінця року планується покриття CDMA буде таким само як покриття МТС
Гроші за послуги користування інтернетом знімається з мобільного рахунку як за розмови. рахунок поповнюється так само як і мобільний рахунок.
Проводили порівняно як працює CDMA від МТС та інтернет від People.net. У Броварах (це поряд з Києвом, приблизно хвилин 10) People.net працює краще

Додано (21.03.2008, 17:15)

Quote (Bandalak)

ОГО зі швидкістю 4М/сек коштує 220 грн на місяць. У багатьох учнів підключення саме через ОГО. Не так для великих міст, як потрібно цифрові АТС
filnick Дата: Пт, 21.03.2008, 17:18 | Повідомлення № 20
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
Але як ви будете ділити оплату? Я не знаю!

Є багато програмок, які рахують трафік.
Quote (Bandalak)

ОГО - це вже пройдений етап для великих міст. Єдина надія Укртелекому - це використати сільську місцевість.
Quote (Bandalak)
Нам сказали що треба 20 підписів, я зібрав. Потім сказали, що треба 100. Так сказали, бо знають, що 100 я не збиру ніколи у селі!

Не у підписах справа. Кинути телефонні проводи вони при бажанні змогли б і за кілька днів. Просто в них зараз велика невизначенність. Чекають приватизації, а значить нового хазяїна. Новий хазяїн, скоріше за все, не буде займатися АТС, а просуватиме більш прибутковий мобільний звя'зок. У Європі - той практично витіснив стаціонарні цифрові телефонні станції.
Bandalak Дата: Пн, 24.03.2008, 12:41 | Повідомлення № 21
Лідер форуму
Quote (Ktara)
Не так для великих міст, як потрібно цифрові АТС

Потрібно не тільки цифрові АТС, а і всі цифрові проміжні шлюзи і достантю кількість каналів.
У нас у сусідньому селі Романківці - цифрова АТС, але ОГО їм проводити нехочуть, або не можуть!
Quote (Ktara)
У Броварах (це поряд з Києвом, приблизно хвилин 10) People.net працює краще

Не знаю як у Броварах, а у Чернівецькій області через СДМА МТС ми закачали диск ДВД (4,3 Гб) з футажами для відеомонтажу за 4.5 годин. Це реально. Жодного разу не вибило і не упала швидкість!
argun Дата: Пн, 24.03.2008, 16:57 | Повідомлення № 22
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (Ktara)
ОГО зі швидкістю 4М/сек коштує 220 грн на місяць. У багатьох учнів підключення саме через ОГО. Не так для великих міст, як потрібно цифрові АТС

250. Тільки що подивився на сайті Укртелекому. АТС у нас не цифрова(планували у цьму році будувати, а ле як влучно було підмічено - чекають приватизації).
В школі канал 2 Мб. на 14 машин досить. Працює стабільно. 200 грн/місяць. У 2007 було 512 Кб. Теж хватало. А у 2006 - 64 Кб. Доводилось відключати відображення графіки якщо багато машин одночасно виходили в Інтернет.
filnick Дата: Пн, 24.03.2008, 18:11 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Шановні користувачі CDMA відгукніться. І вкажіть Ваше географічне місце перебування.
ssh Дата: Пн, 24.03.2008, 21:41 | Повідомлення № 24
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Ковальчук_Олександр)
У нас в селі АТС не цифрова. Говорять, що АТС можна зробити цифровою, для цього потрібно, щоб було хоча б 20 бажаючих підключити послугу "ОГО!"

У нас цифрова. Погодив дане питання з директором. Теж збираю підписи бажаючих підключити послугу ОГО, щоб і до школи провести. Сказали потрібно 15 - 20 бажаючих.

Додано (24.03.2008, 21:31)

Quote (Bandalak)

Quote (filnick)
Не у підписах справа. Кинути телефонні проводи вони при бажанні змогли б і за кілька днів. Просто в них зараз велика невизначенність. Чекають приватизації, а значить нового хазяїна.

Виходить, що даром стараюся.

Додано (24.03.2008, 21:41)

Quote (Bandalak)
через СДМА МТС ми закачали диск ДВД (4,3 Гб) з футажами для відеомонтажу за 4.5 годин. Це реально. Жодного разу не вибило і не упала швидкість!

Це супер, але чи погодяться відділи освіти оплачувати це для шкіл. В них договір з Укртелекомом і здається до 2010 року, принаймі у нашому районі.
Bandalak Дата: Чт, 27.03.2008, 22:16 | Повідомлення № 25
Лідер форуму
Як виявилося із моїх останніх досліджень, CDMA - це "Велика брехня" від МТС.
На нашу вишку МТС, CDMA обладнання були поставили випадково і тимчасово, мабуть пробували маршрут від Києва до Чернівців. Вчора його зняли !!!!!! sad

І повезли у невідомому напрямку.
Я зразу зателефонував у центр обслуговування користувачів МТС у Чернівцях і там мені "здали контору"! Виявляється, що послуга "Інтернет-коннект", яка останнім часом дуже широко рекламується у ЗМІ, як інтернет із 98% покриттям по Україні, дійсно вже працює скрізь, але є невеличке уточнення: не на базі CDMA, а на базі EDGE. sad
З практичної сторони це виглядає так: Купуємо EDGE модем у оператора за 800 грн., стартовий пакет у подарунок (звичайний МТС-1). Підключаємо до компа через USB і можемо вибирати одну із доступних послуг (Гіпернет, ГіперАктив та МТС GPRS інтернет за 5 грн. метр).
Ці послуги ми вже давно могли підключити і без їхнього модему через телефон. Хоча я згоден, що через модем у 100 разів зручніше!

Дуже сумно, адже спочатку Інтернет-коннект рекламувався тільки на базі CDMA!
Як мені пояснив один знайомий оператор МТС, CDMA у селі - це казка з поганим кінцем, а у обласних центрах - реально до 2012 року. Шкода, бо в обласних центрах і так придостатньо способів підключити пристойний інтернет.

Ну що ж, любі друзі вибачте, що я сам того не відаючи, ввів вас усіх у оману, яка зветься CDMA від МТС!

Прийдеться нам задовільнитися фразою відомого політика "Маємо те, що маємо". Як і раніше в селі інтернет можливий лише через GPRS (9 кілобайт/сек), EDGE (30 кілобайт/сек) та супутниковий (300-600 кілобайт/сек). Укртелеком відпочиває зі швидкістю (1-3 кбайт/сек).

Можливо колись у селі буде краще становище з швидкісним інтернетом, але це вже у наступному житті!!!

Додано (27.03.2008, 22:16)
Всі деталі - тут:
http://mts.com.ua/ukr/mts_connect.php

filnick Дата: Чт, 27.03.2008, 22:54 | Повідомлення № 26
Мудрий вчитель
Це офіційна інфа чи на рівні базару? На сайті про це ні слова.
Bandalak Дата: Чт, 27.03.2008, 23:05 | Повідомлення № 27
Лідер форуму
Quote (filnick)
На сайті про це ні слова.

Чому ні слова? Там ясно видно, що МТС-коннект є у двох варіантах, CDMA - для великих міст і GPRS для "забитих сіл", таких як моє!
За офіційною інформацією про покриття CDMA у вашій області я раджу звернутися у регіональне представництво МТС. Я думаю Вам скажуть те ж, що сказали мені у Чернівцях. "Зливайте куме воду і спускайтеся на дно".
Про GPRS EDGE модем і його можливості - це все офіційна інформація. Можна придбати у всіх обласних представництвах МТС.

Всі деталі - тут:
http://mts.com.ua/ukr/mts_connect.php

filnick Дата: Пт, 28.03.2008, 23:29 | Повідомлення № 28
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
За офіційною інформацією про покриття CDMA у вашій області я раджу звернутися у регіональне представництво МТС

Сьогодні був у Дніпропетровському представництві МТС. В принципі підтвердили те, що Ви писали вище. За виключенням дати. Мені повідомили, що до 1 вересня цього року покриття CDMA буде доступним на території 50 км від обласного центру.
Bandalak Дата: Пт, 28.03.2008, 23:47 | Повідомлення № 29
Лідер форуму
Quote (filnick)
Мені повідомили, що до 1 вересня цього року покриття CDMA буде доступним на території 50 км від обласного центру.

Я щиро радий за Вас! Це мабуть тому, що у Дніпропетровську будуть матчі ЧЄ-2012.
О ось як дізнатися про всі плани МТС по всій Україні на рахунок CDMA? Оператори не вкурсі! Різні менеджери морочать голову по-різному!
filnick Дата: Сб, 29.03.2008, 00:49 | Повідомлення № 30
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
О ось як дізнатися про всі плани МТС по всій Україні на рахунок CDMA?

Це дійсно проблематично. Вони навіть карти покриття України не показують. Тільки для окремих міст.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Технология CDMA
Сторінка 2 з 10«1234910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.