Сб, 23.09.2017, 12:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 10123910»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Технология CDMA
Технология CDMA
Ogorodets Дата: Пн, 17.03.2008, 03:09 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Уважаемые, как вам новое предложение от МТС - услуга МТС Коннект на основе технологии CDMA? Пробовал кто-нибудь этого зверя?
www.mts.com.ua

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Пн, 17.03.2008, 09:54 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Послуга на основі CDMA
Послуга «MTС Коннект» пропонує постійний доступ до глобальної мережі Інтернет по безпроводових каналах передачі даних CDMA.

Технологія CDMA забезпечує можливість:
швидкого та мобільного доступу до мережі Інтернет
бути «завжди на зв’язку» – вільне переміщення по всій території, де є покриття, без втрати з’єднання.

Підключитися до мережі Інтернет при користуванні послугою «MTС Коннект» просто. Всього декілька секунд – і Ви у всесвітній мережі.

Інтернет від «MTС Коннект» – це високошвидкісний Інтернет.

Середня швидкість становить від 200 до 800 Кбіт/с. Максимальна швидкість для вхідного трафіка може досягати 3.1 Мбіт/с.

Наші ціни Вас приємно здивують. Ви зможете вибрати максимально зручний для Вас тарифний пакет.

З послугою «MTС Коннект» Ви не прив'язані до робочого місця та при переміщенні Ваш зв'язок з Інтернетом не розривається. Тепер Ваше робоче місце може бути по-справжньому мобільним!

Інтернет «MTС Коннект» – це захищений Інтернет. Ви зможете обмежити доступ до Інтернету для інших користувача за допомогою PIN-коду. Якщо такої необхідності немає, Ви зможете легко відключити PIN-код.

Послуга «MTС Коннект» доступна в зоні дії покриття мережі CDMA. Покриття мережею CDMA постійно розширюється. З актуальною на даний момент картою покриття мережею CDMA Ви можете ознайомитися в розділі «Дійсне покриття».

З «MTС Коннект» Ви не тільки отримуєте задоволення від користування послугою, Вас також чекають подарунки. У рамкам бонусної програми «Мій МТС» Вам пропонується великий вибір приємних подарунків.

Налаштування для користування послугою
Для користування послугою «MTС Коннект» Вам необхідний ноутбук або персональний комп'ютер.

Крім того, необхідно ознайомитись з умовами користування послугою «MTС Коннект», підписати контракт з МТС в одному з салонів-магазинів МТС та придбати CDMA-модем. При укладенні контракту компанія МТС надає Вам стартовий пакет з RUIM-карткою та необхідне програмне забезпечення.

Далі необхідно вставити RUIM-карту в модем і підключити модем до ноутбука або персонального комп'ютера, після чого завантажити програмне забезпечення, яке надано МТС, та активувати за допомогою нього доступ до мережі Інтернет.

Докладна інформація про налаштування і правила роботи з послугою «MTС Коннект» розміщена в Інструкції, яку Ви отримаєте при укладанні контракту.

Ogorodets Дата: Пн, 17.03.2008, 10:50 | Повідомлення № 3
Назавжди з нами
Об этом написано на оффсайте.
Интересен другой момент, кто-то уже пользуется этим делом? И личные мнения по поводу этой услуги. На мой взгляд это лучше любого спутника.
filnick Дата: Пн, 17.03.2008, 23:18 | Повідомлення № 4
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ogorodets)
На мой взгляд это лучше любого спутника.

Погоджуюсь, бо при роботі через супутник плачу двом провайдерам - одному супутниковий канал прийому, іншому - наземний для передачі. А тут два - в одному. Також зручність MTС Коннект, що можна переставити на ноутбук, а потім вернути на домашній ПК чи шкільний. Але по-моєму такий модем дорогуватий -майже 1200 грн.
Ogorodets Дата: Вт, 18.03.2008, 00:00 | Повідомлення № 5
Назавжди з нами
Quote (filnick)
Але по-моєму такий модем дорогуватий -майже 1200 грн.

Вы невнимательно прочитали оффсайт (www.mts.com.ua). При подключении у них и приобретении модема тоже у них - цена вдвое дешевле от вами указанной.
Bandalak Дата: Вт, 18.03.2008, 03:35 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Quote (filnick)
Але по-моєму такий модем дорогуватий -майже 1200 грн.

Quote (Ogorodets)
При подключении у них и приобретении модема тоже у них - цена вдвое дешевле от вами указанной.

Ogorodets, правий.
Я наводив довідки у Чернівецькій регіональній філії МТС. Кажуть, що до 1 червня по всій області, на кожній базовій станції МТС буде CDMA!
Обладнання вже завезли, потрібно лише час для установки.
Питав у хлопців з Надвірної, Ів.Франківської обл., де вже 3 місяці працює CDMA. Вони кажуть, що це просто супер! Швидкість 3 Мбіт/сек. - це реальна швидкість. Вони фільми дивляться DIV-X у реальному часі! При цьому ще закачують собі якусь інформацію!

А у школу ще ніхто собі таке не придбав?

anton_k Дата: Вт, 18.03.2008, 13:22 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (Bandalak)
на кожній базовій станції МТС буде CDMA!

Не спешіть. От вони позавозять залізо, а потім будуть гратися з МОН у тендери, і якщо виграють, тоді добровільно-примусово школи отримують CDMA. Так само, як торік київські школи (їх майже 300) отримали мультімедійні дошки (всього близько 600).
Але не подумайте, що я проти технології CDMA. Вона мене цілком влаштовує. У моїх старших вона встановлена вдома. так вони так само й кіна дивляться, й дизайнять повнокольоровий журнал.

Bandalak Дата: Вт, 18.03.2008, 16:19 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
Quote (anton_k)
У моїх старших вона встановлена вдома.

Опишіть у якім регіоні вже працює CDMA,я збираю статистику!
love Дата: Вт, 18.03.2008, 16:29 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Если можно, обясните более подробно... что значит безлимитный Интернет... Тоесть я покумаю оборудование и сижу бессплатно?

Додано (18.03.2008, 15:29)
---------------------------------------------
а какая абонплата?

Bandalak Дата: Вт, 18.03.2008, 17:17 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Ні, ще треба платити за абонплату. Деталі тут: www.mts.com.ua (Десь приблизно 150 грн. на місяць)
Безлімітно - значить нема плати за обсяг інформації.

Відредаговано: Bandalak - Вт, 18.03.2008, 17:19
anton_k Дата: Вт, 18.03.2008, 17:53 | Повідомлення № 11
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (Bandalak)
Опишіть у якім регіоні вже працює CDMA,я збираю статистику!

У місті Києві (у самому центрячому центрі).

Sasyk Дата: Вт, 18.03.2008, 17:57 | Повідомлення № 12
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Цікаво. Кажуть ОГО не поганий Інтернет, то я так розумію, що це ще краще?

Додано (18.03.2008, 16:57)
---------------------------------------------
Правда 150 грн теж на дорозі не валяються

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 18.03.2008, 19:26 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Мені потрібно прояснити кілька речей.
1. Коли ця нова технологія МТС Коннект на основе технологии CDMA появиться на всій території України? Скільки ще років пройде?
2. Щось підозріло з приводу безлімітного інету. Тобто, якщо почнуть під’єднуватись масово, чи не буде падати швидкість?
Quote (Bandalak)
Вони фільми дивляться DIV-X у реальному часі!

Я б краще завантажував фільми на вінт, а потім вже переглядав в офф-лайн, коли мав час.
Quote (Bandalak)
Десь приблизно 150 грн. на місяць

Це не дорого за такий потужний інтернет.

Quote (Sasyk)
Цікаво. Кажуть ОГО не поганий Інтернет

У нас в селі АТС не цифрова. Говорять, що АТС можна зробити цифровою, для цього потрібно, щоб було хоча б 20 бажаючих підключити послугу "ОГО!"
Хтось підскаже, чи це дійсно так? Якщо так, то я взавтра іду збирати підписи, бо впершу чергу хочу, щоб в школі був нормальний інтернет. smile
Ogorodets Дата: Вт, 18.03.2008, 19:56 | Повідомлення № 14
Назавжди з нами
Quote (Bandalak)
Ні, ще треба платити за абонплату. Деталі тут: www.mts.com.ua (Десь приблизно 150 грн. на місяць)
Безлімітно - значить нема плати за обсяг інформації.

Как я понял из оффсайта, стоимость подключения на тариф "МТС Коннект 200" равняется 250 гривен. Безлимитно включено в этот пакет 10 Гб, все, что сверх лимита по 4 коп/мегабайт. Контракт заключается на 12 или 18 месяцев.
Т.е. стоимость пакета - разовая и на весь этот срок выделяется 10 Гб. Получается, что платить нужно, как только превышен лимит в 10 Гб. И никакой абонентской платы. Ну это я так понял.
filnick Дата: Вт, 18.03.2008, 20:01 | Повідомлення № 15
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
В принципі за пакет +120 можна купити модем й за 240 грн, але з дворічним договором.
Що стосується ОГО, то після приватизації Укртелекому, ця послуга буде не актуальною. Від телефонного Інету в світі вже переходять на бездротовий.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Технология CDMA
Сторінка 1 з 10123910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.